Mágia liečenia

Zlepšenie zdravia & Prenos energie & Odstraňovanie blokád
  • Biela mágia a liečenie

Biela mágia a liečenie:

Prenos energie, odstraňovanie blokád

Naučíme vás, ako správne meditovať a odstránime vám vaše existujúce blokády. Na urýchlenie procesu liečenia vám budeme posielať energiu. Kontaktujte nás!

Každá choroba má svoju príčinu; a to na úrovni fyzickej, psychickej, duševnej, emocionálnej, energetickej, či karmickej. Aby došlo k vyliečeniu, treba pracovať na všetkých spomenutých úrovniach. Okrem metód bielej mágie spolupracujeme pri ťažkých fyzických alebo psychických problémoch s vybranými lekármi a psychológmi z nemeckého Kasselu a Mníchova, i s lekármi a psychológmi zo Slovenska.

Na tomto mieste by sme chceli podotknúť, že liečenie cez bielu mágiu je iba doplnkom k prebiehajúcim liečebným metódam. My sami, v záujme odborného stanovenia diagnózy, kontaktujeme lekárov. Ide totiž o to, že niekedy liek nemôže na pacientovi účinkovať očakávaným spôsobom, pretože tomu bránia vnútorné blokády a fyzické dôvody. Biela mágia vie veľmi dobre dopĺňať začatú liečbu u opätovne sa vracajúcich ochorení alebo u psychosomatických ochorení. Vďaka prenosu energie a odstráneniu blokád môžu byť vyliečené mnohé chronické ochorenia. K tejto téme vám odporúčam prečítať si nasledovné knihy:

Dr. Deepak Chopra - Perfektné zdravie; Jednota mysle a tela.
Dr. Nobuo Shioya - Der Jungbrunnen des Dr. Shioya (Fontána mladosti Dr. Shioya - dostupné iba v nemčine)
Elisabeth Haich, Selvarajan Yesudian - Šport a jóga

Liečenie

Foto © miljko http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia je pomocný prostriedok, ktorý urýchľuje prácu liečivých síl v našom vnútri. Pomocou rituálov bielej mágie, a meditácie, v nás začnú pracovať hlbšie vrstvy, v ktorých sa nachádzajú samotné príčiny chorôb. Tak sa dá pôsobením bielej mágie úspešne pracovať na príčinách chorôb. A preto je posielanie energie a odstraňovanie blokád dobrý doplnok ku každému spôsobu liečenia.

Boh je stále tu – Boh je život! Boh je zdravie za každou chorobou!

Viac informácií o našom výskume o účinkoch meditácie a o tom, ako meditácia môže pozitívne ovplyvniť športové výkony, sa dozviete v časti Meditácia a výskum.

V človeku sa nachádzajú latentné sily, ktoré je možné prebudiť a začať používať vhodnou kombináciou meditácie, prenosu energie a cvičení.

Biela mágia, ako aj ďalšie duchovné náuky, je „vedou" o tele, duchu, vedomí a duši. Poradíme vám, ako si meditáciou zlepšiť svoj stav. Pomôžeme vám posilniť a obnoviť vaše zdravie posielaním energie a odstraňovaním blokád. Keďže vidíme, ktoré ochorenia majú príčinu energetickú a ktoré karmickú, vieme vám povedať, čo treba robiť, aby ste žili svoj život v rovnováhe, spokojnosti a v zdraví.

Skúste brať choroby a nehody vo svojom živote nie ako nespravodlivé rany osudu. Vnímajte ich ako príležitosť na svoj osobný rozvoj. Pocity viny ešte nikomu pri liečení nepomohli; akútne ochorenia a úrazy sa musia riešiť okamžite. Na to je klasická medicína naozaj dobrá. Pri hľadaní príčin získavajte poznanie od lekárskej vedy i od bieleho mága.

Viac o liečení: Biela mágia a voodoo!

Zistíme, aké sú príčiny vašej choroby a pomôžeme vám nájsť cestu k telesnému a duševnému zdraviu.

V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru alebo o kontaktovanie e-mailom kliknite TU.

Logo Liečenie

Biela mágia a liečenie

Cítite sa chorý, slabý alebo úplne bez energie? V takýchto chvíľach ľudia najčastejšie začnú užívať nejaké lieky. Paradoxne lieky častokrát problém iba zhoršujú. Pomôžeme vám prekonať vaše zdravotné problémy aj bez dodatočných podporných prostriedkov, či rôznych zázračných piluliek.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Liečebný rituál

Tento rituál pochádza z maďarskej magickej tradície a vykonáva sa pri splne mesiaca. Používa sa vtedy, keď všetky ostatné liečebné prostriedky zlyhali. Budete k nemu potrebovať 13 čerstvých vajec. Chorý by mal ležať na zemi, ak je to možné, na priamom mesačnom svetle, aby sa posilnila magická sila. Mág gúľa s vajíčkom kúsok po kúsku po celom tele chorého.

Nesmie byť vynechaná žiadna časť pokožky. Preto je lepšie, keď je dotyčný úplne alebo skoro úplne nahý. Keď je týmto spôsobom prejdeté celé telo chorého spredu aj zo zadu, vloží mág vajce do osobitnej nádoby. Tento postup sa opakuje aj s ostatnými vajíčkami. Pritom sa neustále opakujú modlitby a mantry. Chorý leží počas rituálu v magickom kruhu zo soli. S 13-tym vajcom, je rituál dokončený.

Vajcia nasali do seba chorobu, preto sa musia odniesť a vysypať do tečúcej vody. Alternatívne sa môžu roztĺcť a zahrabať v prírode do zeme.

Rituál bude silnejší, ak požiadame o pomoc príslušné božstvo: môže sa privolať Diana, Aradia, alebo haitské božstvo Loco. Veľmi vhodné je použiť ich symbol (vévé).

Preložené z nemeckého originálu: Heilen

Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.