I-ťing

Staroveké čínske orákulum Online

I-ťing

Online

I-ťing

I-ťing je vlastne staroveké čínske orákulum. Známe je tiež ako „Kniha premien“ a jedným spolutvorcom tohoto učenia je aj Konfucius. Je teda zrejmé, že svoj pôvod má v starovekej Číne. Pri práci s technikou I-ťing sa nielen zhodnotí a posúdi vaša aktuálna situácia. Staroveká múdrosť hovorí aj o skrytých príčinách, prečo je všetko ako je. A nie len to. Dá sa v nej zistiť, aj to ako sa bude daná situácia ďalej vyvíjať.

I-ťing orákulum sa skladá zo 64 symbolov. Sú vyskladané zo šiestich plných alebo prerušovaných čiar. Samozrejme je tam toho oveľa viac. Každá z čiar môže byť nielen plná alebo prerušovaná, ale môže byť premenlivá. V zmysle plná na prerušovanú, alebo opačne prerušovaná na plnú.

Tak vzniká v technike I-ťing široká škála kombinácií premenných čiar – až 4096. Praktizujú rôzne spôsoby veštenia. Najviac sa používa mincové orákulum, pri ktorom sa používajú 3 mince (najlepšie pravé čínske).

Každá strana mince má svoju číselnú hodnotu 2 alebo 3. Pri jednom hode troma mincami vznikajú súčtom čísel sumy 6, 7, 8 alebo 9. Každé číslo prináleží jednej buď plnej, alebo prerušovanej čiare, ale môžu byť aj dve prenlivé čiary. Celkový počet hodov v I-ťingu je vždy šesť. Na základe toho vznikne šesť čiar hexagramu, ktoré zapisujeme zdola nahor. Chcete sa I-ťingu alebo iného orákula niečo spýtať? Kontaktujte nás TU!

Máte chuť sa opýtať na svoju budúcnosť I-ťingu online? Pošlite nám vyplnený kontaktný formulár a my vám vypracujeme I-ťing a spolu si ho odkonzultujeme. Môžete nám zavolať a my vám vysvetlíme vašu situáciu a navrhneme vám vhodné riešenia. Ak sa vám z rôznych dôvodov nedá telefonovať, môžete aj sami nahliadnuť do nášho online I-ťingu. Digitálny generátor určite nenahradí žiadne živé poradenstvo a konzultáciu so skúseným mágom-poradcom. Zobrazovaný I-ťing, runa alebo tarotová karta vám však môže poskytnúť užitočnú radu, akým smerom by ste sa mali ďalej uberať. Meditujte a premýšľajte v pokoji, ktorá rada či upozornenie, je pre vás tou správnou odpoveďou.

Máte záujem o I-ťing konzultáciu online? Kliknite TU.

Logo I-ťing

I-ťing online

Potrebujete pomoc alebo máte nejaký problém? Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Preložené z nemeckého originálu: I-Ging

Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.