Román Anuri

Príbeh o láske aj po smrti... ❤

Román o Anuri

"Definitívne zbohom neexistuje, vždy príde opätovné stretnutie."

Príbeh pravdivej lásky, ktorá dosahuje večnosť za hranicami smrti. Príbeh hľadania pravdy a Boha...

TU si môžete prečítať prvú kapitolu...

"Dievčina si však želala odísť do pyramíd, aby mohla slúžiť Bohu. Peter ju nechcel stratiť. No najvyšším prejavom lásky je však dať voľnosť tomu, koho milujeme. Preto ju Peter nechal ísť.

Dvere sa za ňou zatvorili a on si uvedomil, že už ju asi nikdy neuvidí... Nemohol žiť bez svojej druhej polovice. Nemohol žiť bez svojej druhej polovice. Najťažšie niesol, keď sa dozvedel, že jeho milovaná zomrela po tom, čo dosiahla najvyšší stupeň osvietenia. Vtedy od žiaľu zomrel. Avšak láska, ktorú cítil k tejto dievčine, ho sprevádzala aj po smrti." Čítať viac...

Preložené z nemeckého originálu: Roman Anuri

Román Anuri

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Román Anuri

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžete nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona