Ďakovné listy od klientov

Ľúbostná mágia - ďakujem

…Odkedy mám Vašu ochrannú mágiu, tak závisť a zlé energie okolia už nepredstavujú viac pre mňa žiadny problém. Moja pozitívna energia už nie je viac narušovaná. Závistlivci rad za radom kapitulujú a môžu mi už jednoducho iba vychádzať v ústrety. Nemám viac pred Vami žiadny strach. Ďakujem každý deň milovanému Bohu a pri Vašich meditáciách nachádzam hlboké uvoľnenie a silu.

Teraz znovu žiarim. Susedia, priatelia a obdivovatelia sa okolo mňa priam točia. Ja sama som pokojná a plná lásky. Momentálne mám troch ctiteľov. Cítim, že jeden z nich je mojou druhou polovičkou. Neprajem si nič viac, ako vytvoriť s ním láskyplný partnerský vzťah. On je citlivý, veľkorysý a cítim sa pri ňom veľmi dobre.
Rituál pre spájanie partnerov mi pomohol. Ten pravý partner je teraz tu, aj keď to nie je ten, ktorého som pred pol rokom tak veľmi chcela. Dostala som oveľa viac, ako som očakávala. Ďakujem Vám za to z celého srdca. Tento spln Mesiaca je obzvlášť výnimočný…

Milá Marion,

28. februára 2015 som pricestovala ku Vám taxíkom z Kasselu.
Samozrejme, že v tom čase som bola veľmi nešťastná. Bola to pre mňa ťažká zima. Vďaka stretnutiu s XY na konci leta 2014, priateľom z mladosti, ktorý mi v živote vždy znovu a znovu skrížil cestu v rozhodujúcich okamihoch, som pochopila, čo mi v mojom živote najviac chýbalo.
Láska. Od roku 2003 som sa sústredila na výchovu svojich dvoch synov a na budovanie svojej pracovnej istoty. Moje manželstvo s gréckym poľnohospodárom na ostrove … sa dávno rozpadlo. Napriek tomu som sa celé roky snažila náš vzťah udržiavať, hoci len sporadickými návštevami.
Predtým, než som sa vydala, som veľa cestovala po svete. Žila som v Strednej Amerike a v USA.

Stretnutie s XY v minulom roku mi pripomenulo to, čo mi chýbalo po citovej a aj fyzickej stránke. Jeden týždeň v Berlíne pri ňom ma vyviedol z môjho prísneho konceptu a pripomenul mi, kto vlastne som. Naše prudké stretnutie sa rozplynulo v ničote. Mesiace som po ňom túžila. Vo svojom zúfalstve som nakoniec prišla za Vami, aby som XY získala naspäť a dostala som novú šancu.

Moja návšteva u Vás bola veľmi vzrušujúca. Mám veľký rešpekt pred ľuďmi, ktorí transformujú energie a majú "Druhú tvár". Keď som sedela oproti Vám, bola som rozrušená. Dali ste mi ešte nejaký čas a po polhodine som sa trošku upokojila. Meditačná cesta ma priviedla na púšť k jednému starému mužovi s palicou, ktorý mnou trikrát zatočil a poslal ma ďalej. Povedali ste mi, že som s XY prepojená a je tam medzi nami láska.

Možno ste rozpoznali veľmi rýchlo, že mi chýba sebavedomie. Napriek tomu, že som úspešná v práci, mám dvoch úžasných synov a dobre vyzerám a predovšetkým som pozitívna. Navyše som veľmi citlivá osoba pre energie každého druhu. Závisť a neprajníctvo ma doslova zničili.

Vďaka vašim rituálom som sa dokázala znovu otvoriť. V marci som si začala románik so ZZ. Strávili sme spolu krásny čas. Pomohlo mi to celkom nanovo objaviť samu seba ako ženu. S každým ďalším dňom som bola optimistickejšia a čoraz viac sama sebou. Ale tým bola aj závisť ostatných väčšia. Dokonca aj moja najlepšia kamarátka už dlhší čas žiarlila, čo tiež malo vplyv na moju pohodu.

Odkedy mám Vašu ochrannú mágiu, tak závisť a zlé energie okolia už nepredstavujú viac pre mňa žiadny problém. Moja pozitívna energia už nie je viac narušovaná. Závistlivci rad za radom kapitulujú a môžu mi už jednoducho iba vychádzať v ústrety. Nemám viac pred Vami žiadny strach. Ďakujem každý deň milovanému Bohu a pri Vašich meditáciách nachádzam hlboké uvoľnenie a silu.

Teraz znovu žiarim. Susedia, priatelia a obdivovatelia sa okolo mňa priam točia. Ja sama som pokojná a plná lásky. Momentálne mám troch ctiteľov. Cítim, že jeden z nich je mojou druhou polovičkou. Neprajem si nič viac, ako vytvoriť s ním láskyplný partnerský vzťah. On je citlivý, veľkorysý a cítim sa pri ňom veľmi dobre.
Rituál pre spájanie partnerov mi pomohol. Ten pravý partner je teraz tu, aj keď to nie je ten, ktorého som pred pol rokom tak veľmi chcela. Dostala som oveľa viac, ako som očakávala. Ďakujem Vám za to z celého srdca. Tento spln Mesiaca je obzvlášť výnimočný.

Asi pred 20 rokmi, v tom čase som ešte žila v USA, som si nakreslila jeden sen. Žena stojaca pevne na zemi ma držala za ruky a ja som sa mierne vznášala vo vzduchu. Medzi nami prebehla výmena energie a sily. Obidve sme mali na sebe dlhé sukne a staromódne blúzky – ako z nejakej dávnej doby. Keď som Vás stretla, vybavil sa mi znovu tento sen.

Ešte Vám ďakujem a prajem Vám, Vášmu tímu a Vašej rodine všetko len to najlepšie