Čo všetko možno zahrnúť pod pojem "vnútorné blokády"?

Aké techniky sa používajú na odstránenie vnútorných blokád? Ako také odstraňovanie blokád prebieha?

Pod pojmom “blokáda” si môžeme predstaviť niečo, čo bráni prirodzenému toku energie. Ak ten prirodzený tok energie je narušovaný, tak potom sa časom začína prejavovať aj vo fyzickej rovine. Napríklad ako určitá bolesť, ako choroba alebo ako strach niečo urobiť alebo niečo povedať. Tých techník na odstraňovanie vnútorných blokád je neskutočne veľa. To znamená: Odstraňovanie blokád môže byť aj na základe iného jedla alebo iného spôsobu dýchania. Blokády sa môžu ďalej odstraňovať aj posielaním energie alebo magickými technikami. Tých vecí je veľmi veľa.

Napríklad: Jednou z takýchto známych techník na odstraňovanie blokád je odstraňovanie blokád formou uzlíkov. Zoberie sa jedna dlhá šnúrka, urobí sa niečo také, ako malá astrálne cesta a človek sa snaží tú určitú blokádu vytiahnuť z tela toho poškodeného. Je to však úspešné len vtedy, ak to nie je robené len predstavivosťou a silou vôle, ale ak človek je schopný vojsť aj do iných dimenzií. Pretože aj tá šnúrka najskôr musí začať existovať aj na inej úrovni. Ten mág v podstate má tú šnúrku a musia sa na tú šnúrku sústrediť, aby začala existovať na inej úrovni. Do tej šnúrky mág musí dať určitú silu. A tým pádom sa dá používať na uzlenie tých blokád. Potom mág ide k tomu klientovi a snaží sa tú blokádu zauzliť, ako keby sa na ňu sústredí a zauzlí ju. To znamená, že tá blokáda akoby zostala v tej šnúrke. Potom sa tá šnúrka spaľuje. Namočí sa do oleja a spáli sa.

Samozrejme medzi známe techniky na odstraňovanie blokád ďalej patria aj meditácie s anjelmi, rozhovory s klientmi, určitý tréning a podobné veci. Takže tých metód je skutočne veľa. Čo sa týka výberu najvhodnejšej metódy, tak vždy ide o osobnú vec. To znamená: U každého klienta je nutné použiť niečo iné alebo je vhodná nejaká iná technika či metóda.

Foto © Pavol Malenky, Marion Daghan-Malenky, Daghan-Malenky GmbH Foto © istockphoto.com / pmalenky / Pleasureofart

Otázky & odpovede o mágii, meditácii & spiritualite! Pekná inšpirácia, motivácia k duchovnej praxi a meditácii.

Stres začína hneď, ako nejakú situáciu opíšete ako zlú alebo neriešiteľnú. Ale na všetko v tomto vesmíre existuje riešenie! Ale kým sme v strese, riešenie nevidíme. To našu prácu ani nezlepší ani nezhorší! Prípadne, ak je stres príliš vysoký, tak sa to určite prejaví aj na výkone. Dôležité je pokojne urobiť všetko, čo môžeme. A pustiť to, čo nemáme pod kontrolou. Ľahko sa to povie, ale ťažšie urobí. Keď máme vieru a sme vďační, vyššie sily, anjeli a bohovia sú na našej strane. Keď budete v rovnováhe, uvidíte riešenie!


Kruh Logo Divider

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia úspešne & osobne

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

Daghan-Malenky GmbH

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil: +421 902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil: +421 944 572 078

Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


Kruh Logo Divider

© 2010 2023 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti