Ďakovné listy od klientov

Ďakujem za všetko!!!

Milá Marion,

Chcela by som sa Vám len v krátkosti ozvať a dať Vám vedieť, ako sa mi darí. Mám sa dobre. V myšlienkach, myslím, že je to také dobré, že už viac vôbec nemyslím na XY. Je pekné mať jasnú myseľ!!! On je v mojom podvedomí a z času na čas sa dostavia pozitívne myšlienky. Na týchto myšlienkach nie je nič negatívne!

V stredu som si vedome uvedomila, že môžem celú svoju pozornosť zamerať na to, čo robím práve teraz a všetko ostatné okolo mňa prestane existovať. To je naozaj pekné. Môžem ešte viac prijať, žiť v "Tu a Teraz", pričom mi pomohla aj kniha: "Štyri dohody": "Vždy robte všetko tak, ako najlepšie dokážete". Čo som si všimla v práci, pracujem ako vychovávateľka, je to, že deti chodia ešte viac za mnou, objímajú ma, vyhľadávajú moju blízkosť.

Odporúčaná knižka: „Štyri dohody„ ma tiež priviedla k tomu, aby som si niečo uvedomila a snažím sa to postupne prijať. Musím povedať, že niekedy bolo tomu ťažké porozumieť, s termínmi: toltékovia, mitote, domestikácia, ale keď som si ju prečítala niekoľkokrát, tak som tomu porozumela. Kapitolu: "Dymové zrkadlo", považujem za veľmi zaujímavú.
1. Podrobovanie a sen planéty: so sudcom, obeťou a presvedčeniami sa mi tiež otvorili oči. Je to taká pravda... Je to úžasné a nebola som si vedomá toho, akú silu majú naše myšlienky a ako ovplyvňujú náš život.

V tomto ohľade som sa už zmenila a aj vedome vnímam, že k mnohým veciam pristupujem pozitívnejšie a inak a potom sa mi to pozitívne aj vracia naspäť To, čo dám, sa mi vráti naspäť.

Pekné 03_happy_80x80
JE TO NA NÁS SAMOTNÝCH!!!
Tieto dni som si to uvedomila.

Je úžasné, čo dokáže čítanie.
Čítaním už začína aj samotné liečenie!

Dnes začínam s knižkou: „Majstrovstvo lásky“.

Ďakujem za všetko!!!
Prajem vám pokojné a oddychové vianočné sviatky v kruhu rodiny s_3523_star_flirting_80x80
Užívajte si čas so svojou rodinou.