Ďakovné listy od klientov

Ľúbostná mágia - prebieha

Ahoj Marion,

nech pre mňa urobíš čokoľvek... cítim sa potom dobre. Som pokojnejšia a uvoľnenejšia. Odvtedy myslím pozitívne na XY namiesto toho, aby som vnútorne stále cítila stres, prečo na neho neustále myslím, aj keď to vôbec nechcem. Momentálne sa veľmi zaoberám zákonom príťažlivosti a témou duchovného partnerstva. Či je to duchovné partnerstvo neviem, ale určite ma odzrkadľuje. Keď sme sa minulý týždeň stretli, bola som úplne vystresovaná a vynervovaná zo situácie v práci a vôbec som nevedela, ako sa mám správať, keď sa navzájom uvidíme. Len na chvíľku som sa na neho odvážila pozrieť a videla som 2 úplne vystresované oči. Keď som ja neistá, on je tiež. Keď som nervózna, aj on na mňa pôsobí nervóznym dojmom. Predvčerom som išla po práci po 1-krát domov uvoľnená a krátko predtým som ešte premýšľala nad tým, že by bolo vlastne celkom pekné znovu ho stretnúť. Na ceste domov išli oproti mne v tme nejakí cyklisti. Pri bližšom pohľade ma napadlo, že jeden z nich by mohol byť XY. Prvýkrát som zostala jednoducho pokojná a pozrela som sa jeho smerom. Jeden sa na mňa pozrel späť. Krátko som sa mu pozrela do očí a on mi pohľad opätoval. Bol to príjemný pocit. Až keď bol preč, uvedomila som si, že to bol naozaj XY.

V poslednej dobe ho cítim často pri sebe, aj keď pri mne nie je, ale upokojuje ma to a nemám potrebu, aby mi stále chýbal. Práve sa cítim, ako keby sedel vo vedľajšej kancelárii a tešil sa na kávu, ktorú budeme neskôr spolu piť. Tak to bolo vždy, keď sme pred rokom pracovali v jednej firme. Niekedy sedí v mojich myšlienkach aj vedľa mňa s jeho laptopom na písacom stole a obaja sústredene pracujeme na našich veciach a užívame si blízkosť toho druhého, tak ako tomu bolo minulý rok, keď sme ešte pracovali v tej istej spoločnosti. Už pár dní sa nepozerám na internet, či tam nemá náhodou nejaké nové fotky. Nie som už smutná kvôli tomu, že sa mi ešte stále neozval. Už nie som viac ani žiarlivá na jeho priateľku a nemám už ani chuť zničiť jeden šťastný vzťah alebo jej ukradnúť muža. Konečne viem situáciu prijať takú, aká je, a som si istá, že čoskoro sa nájde vhodné riešenie pre nás všetkých. Akokoľvek to vyzerá. Minulý rok som sa stále snažila zistiť, ako na tom u neho vlastne som, ale absolútne som mu nechcela povedať, ako ho vnímam ja, zo strachu, že si robím falošné nádeje. Ale namiesto toho, aby mi odpovedal, sa snažil neustále zistiť, ako ho vnímam ja. Niekedy som už bola vynervovaná a nahnevaná, pretože som stále dostávala na svoje otázky len protiotázky. On bol na tom rovnako. Ihm ging es genauso.

Hádali sme sa znovu a vlastne sme to obaja nechceli a cítili sme sa zle. Išla som mu z cesty v nádeji, že neskôr sa vráti, on však urobil to isté. Pomaly vychádzam z mojej čakacej pozície. Prestala som mať nervy z mojej rodiny a mojich kolegov v práci a odvtedy už ani nerobia nič zlé. Už sa nenechám tak ľahko nahnevať a nechať ich odlákať moju pozornosť od práce. Odvtedy to funguje v práci lepšie. Práca ma dokonca začala baviť, aj keď sa chcem stále vrátiť do medzinárodnej oblasti. Som si ale istá, že príde deň, keď budem môcť znovu pracovať na medzinárodnej úrovni a kým to príde, môže to byť aj tu celkom pekné a môžem si to tu užiť, ak chcem. Rozhovorom s kolegami o tom, „akí hrozní sú naši šéfovia“ sa už vyhýbam a musím uznať, že odvtedy naozaj nie sú takí hrozní a vlastne ani predtým neboli. Takže pokračujem v práci a teším sa na ďalšie stretnutie s XY - nech je to kedykoľvek. Neviem síce, čo sa so mnou práve deje, ale je to v každom prípade pozitívna zmena a cítim sa dobre. Ďakujem veľmi pekne za tvoju pomoc a prajem ti pekný deň.

S pozdravom XY