Ďakovné listy od klientov

Moja cesta

Pred, asi tromi rokmi, som si myslela, že môj život je iba práca. Všetko sa točilo okolo nej. Pohltila celú moju dušu. Keď som vstávala, myslela som iba na prácu, líhala som si s myšlienkou na prácu. Pri dnešnej modernej technike môžem pracovať kdekoľvek, kde je internet. Keď sme boli na dovolenke, najprv sme sa spýtali, či majú wifi, až potom ostatné.

Komické, však.

V jeden zimný večer, pred Silvestrom, keď som už bola tak vyčerpaná z práce, že som sa už nevládala ani prezliecť, mi môj manžel po večeri oznámil, že má milenku a chce s ňou byť a odišiel.

Zrútil sa mi svet, boli sme bezdetní, máme spoločnú prácu. Manžel ostal doma a víkendy trávil mimo domu. Schudla som skoro 10kg. Podstúpila som operáciu. No, skoro som „zomrela“, a to pre chlapa.

Teraz to píšem ľahko, ale sranda to nebola.

Moje blízke okolie vôbec nevedelo, čo sa u nás doma deje. Pri mojej ceste mi veľmi pomohla Darinka s Pavlom a Marion. Odpovedala som im až na druhý pokus, po polroku. Bola som vystrašená, hovoriť o svojom živote s niekým, pre mňa vtedy, cudzím, bola pre mňa strašidelná predstava. Až teraz vidím, ako som si sama komplikovala život. Hlavne tým, že som chcela mať všetko pod kontrolou, hlavne všetko vedieť a prečo. A pritom som si nevšimla, že môj manžel už dávno žil iný život a s niekým iným. Začala som kupovať motivačné knihy a pri každej príležitosti som ich darovala manželovi a pri mojej naivite som si myslela, že začne čítať, a zmení sa!? Celé zle.

Tak som začala od seba. S láskavou Darinkou som sa učila meditovať. Starať sa o seba, o svoje telo, byť k sebe láskavá. Pavol a Darinka mi stále radia pri výbere kníh, ktoré som prečítala, niektoré aj viackrát. Pri každom novom čítaní sa o sebe dozviem niečo nové, vždy v danú chvíľu potrebné. Moja knižnica je plná krásnych myšlienok a právd, ktoré mi často hladia dušu.

Kniha „Otváranie dverí do vnútra“ , aut. Eeleen Caddyová, je pre mňa skvelým poradcom na každý deň v roku. Keď si ju neotvorím ráno, ale až po prežitom dni, dostávam odpoveď na otázku, s ktorá má trápila. Nič nie je náhoda.

Obľúbila som si autora Wyane Dyera, verím, že aj jeho kniha „Splnené želania“ mi zmenila život. Po pár mesiacoch od zoznámenia sa s Darinkou, Pavlom a Marion, sme s manželom spoznali chlapčeka, ktorý nás už tri roky oslovuje mama a otec. Aj to je moje SPLNENÉ ŽELANIE.

Uchvátila ma kniha od Joe Vitale, „SVET BEZ OBMEDZENÍ“, Ho‘ pono-pono ma sprevádza každý deň. Opakujem si to už automaticky, ide to samo.

Moje cesta za poznaním, šťastným životom, prečo som tu, sa začala pred tromi rokmi, a stále pokračuje. Verím, že mám správny smer. Netvrdím, že to ide ľahko. Najviac mi pomáha sprítomniť sa, prežívať to, čo práve robím. Keď som vďačná, a to najmä vtedy, keď sa mi niečo nedarí, aj za to sa poďakujem, asi som sa mala niečo „naučiť“. Meditácia je super. Zapálené sviečky a hudba, je to skvelé. Zmenila som aj stravovanie. S Darinkou sa často radím ohľadom varenia, hlavne jednoduchého a zdravého. Má skvelé nápady. Ranná ovsená kaša je pre mňa skvelá. Mojim chlapom to nechutí, no čo už. Od Pavla mám skvelý typ „MEDICÍNSKE MÉDIUM“ a „LIEČIVÁ SILA POTRAVÍN“ autor Anthony William. Odporúčam.

A cvičenie, joga tá ma „dostala“. Práve som sa vrátila z hormonálnej jogy, je to super cvičenie. Dnes to bolo ôsmykrát. Viem, nie je to veľa, ale už teraz cítim tie zmeny. Mám zrazu strašne veľa energie. Kým som prišla k hormonálnej joge, cvičila som klasiku, myslím jogu. Pri cvičení som zistila, že opakované týždenné cvičenie je pre mňa to pravé a to som necvičila roky.

Zistila som, že keď som šťastná a spokojná, prenáša sa to aj na moje okolie. A čo môj manžel, sme spolu? Verím ….......... Moja cesta pokračuje ……………

Darinka, Pavol, Marion ďakujem za pomoc a trpezlivosť , s láskou XY