Ďakovné listy od klientov

Veľké ĎAKUJEM - ľúbostná mágia

Ahoj Pali, ahoj Monika, posielam Vám "stručnú" Happy recenziu, to som sa ešte poriadne ani nerozpísal... Happy ak chcete, kľudne zverejnite. Ak treba, môžete to ostrihať a skrátiť Happy Ďakujem Vám, krásne vianočné sviatky Vám prajem, držte sa. Pa zatiaľ, tu je recenzia, nech sa páči:

Pali, Monika srdečne Vás pozdravujem,

dnes je to zhruba mesiac odvtedy, čo sme ukončili našu spoluprácu, kedy som Vás takto pred rokom kontaktoval s prosbou o pomoc pri riešení môjho problému so vzťahom. Dostal som sa do bodu, kedy som si začal uvedomovať, že niečo nieje dobré, vzťah začal byť pre obidvoch náročný, začali sme sa dusiť, došlo k ochladeniu, k nevere a nakoniec aj k jeho rozpadu. Obrátil som sa na Vás, kedy ste mi povedali, že sa to dá ešte zachrániť a že sa dá dať nášmu vzťahu druhá šanca.

Ako postupovali dni a mesiace, začal som si vďaka Vám stále viac a viac uvedomovať, čo je to sebahodnota, sebaláska, čo to znamená prítomný okamih žiť tu a teraz, ako sa správať k sebe samému, ako sa postaviť ku svojim strachom a pri našich pravidelných rozhovoroch som sa posúval dopredu. Ocitol som sa v štádiu, kedy som pochopil, že aj to, čo sme na začiatku riešili, nie je tak dôležité ako prísť na to kto som, čo som a čo potrebujem pre svoj ďalší rozvoj. Že som si dokázal nastaviť zrkadlo, do ktorého vôbec nebolo príjemné pozrieť sa, pretože som v ňom videl veci, ktoré boli o mojom egu, strachoch, nechápaní... ale aj toto bolo súčasťou cesty, po ktorej som spolu s Vami za ten čas kráčal.

Netrvalo dlho a zhruba v polovici, asi po pol roku našej spolupráce, som Vás poprosil o ukončenie, pretože som si uvedomil, že nemá význam pokračovať ďalej v dosiahnutí cieľa, pretože žena, o ktorú som chcel bojovať, sa mi začala ukazovať v inom svetle, v akom som ju dovtedy poznal. Pochopil som, že ak sa dokážem odpútať a netrvať tvrdohlavo na svojom, že sa mi môžu otvoriť iné možnosti a že sa môžem posunúť ďalej. Netrvalo dlho a začalo sa napĺňať presne to, čo si hovoril Pali - že v astrále vidíš, že si budem vyberať medzi dvoma ženami. Za krátky čas došlo k naplneniu tvojich slov... Dnes som vo vzťahu so ženou, s ktorou sme dlho okolo seba chodili, mali sme medzi tým vzťahy, manželstvá, rozvody a naše cesty sa napokon spojili. Je to neuveriteľné, ale všetko je presne tak, ako ste povedali. Pochopil som, že niekedy netreba tvrdohlavo trvať na svojom, že ja ten cieľ dám, že my dosiahneme to, čo sme si na začiatku vytýčili, že veď makajte, zaplatil som si za to, tak poďme, robte rituály, ja tú ženu chcem... ale že ak sa dokážem odpútať, pochopiť seba, svoje skutočné túžby, skutočné potreby, ktoré vychádzajú z vnútra - z potrieb duše a nie z ega a keď dokážem vidieť veci v širších súvislostiach, tak to môže byť všetko na koniec oveľa oveľa krajšie a oveľa oveľa zaujímavejšie.

Pavol, Monika preto veľké ĎAKUJEM, že ste ma dokázali posunúť tam, kde som dnes... Do krásneho, plnohodnotného vzťahu s partnerkou, s ktorou súzvučím, s ktorou si mám čo povedať, s ktorou zdieľame podobný pohľad na život, s ktorou sme ale aj veľmi odlišní a práve tie odlišnosti dodávajú nášmu vzťahu korenie. Pretože sa vieme o všetkom rozprávať, dôverujeme si a riešime všetko spoločne. Vďaka Vašej práci, Vašej "škole" mám partnerku a dokázal som sa posunúť vpred a poznať seba samého.

Ak môžem dať radu Vašim potenciálnym klientom - ľudia, nemajte obavy Happy Ak máte problém, kľudne kontaktujte Pavla, Moniku, pozrú sa na to či sa dá niečo spraviť a ak Vám povedia áno, určite problém vyriešia. Chce to ale celého človeka. Nielen pasívne prijímať to, čo hovoria, ale to treba aj žiť, robiť podľa ich rád. Ich rady sú nad zlato. Treba čítať, poctivo meditovať, možno cvičiť, hýbať sa, zmeniť dovtedajší životný štýl, stravu, pracovať na sebe, rýpať sa v sebe samom, byť trpezlivý a hlavne neriešiť čas, že kedy ten cieľ už príde. Cieľ príde vtedy, keď na to bude človek pripravený. Alebo príde ešte niečo lepšie, ako bol pôvodný cieľ. Čas nie je vôbec dôležitý. Dôležité je, ako sa človek dokáže prácou na sebe posúvať vpred, či dokáže počúvať rady, ktoré Pavol a Monika dávajú, či ich dokáže dať aj do praxe. Teoreticky je to veľmi jednoduché, ale dať to všetko do života, a skutočne to žiť, to je to pravé orechové, to je tá pravá duchovná práca na sebe. A s týmto všetkým Vám Pavol s Monikou dokážu pomôcť. Treba len počúvať, byť trpezlivý a pekne krok po kroku ísť vpred. Za mňa, z mojich skúseností ešte raz, VEĽKÉ ĎAKUJEM.

XY