Ďakovné listy od klientov

Nájdenie životnej partnerky - ďakujem

Dobrý deň.
Monika a Pavol.
Som Vám nesmierne vďačný za našu dvojročnú spoluprácu, na začiatku, ktorej som nemal žiadne potuchy, čo ma čaká a ani nejaké veľké očakávania, mal som len zúfalstvo svojho ega, ktoré chcelo získať moju bývalú priateľku späť a dostať sa tak opäť do svojej "konfortnej zóny". Moje ego bolo ochotné spraviť pre tento stav čokoľvek.
Dnes už viem, že to bol začiatok mojej cesty poznania a ako sa hovorí, keď je duša pripravená učiteľ sa nájde. Moja duša si pre nás pritiahla tých najlepších učiteľov, akých nám vesmír mohol dopriať. Prečo píšem nám? Pretože, moja duša mala už dosť môjho ega, starej osobnosti a potrebovala jej zmenu, aby sme mohli na ceste týmto životom kráčať tým smerom, pre ktorý sme sem prišli, aby sme stretli osoby a duše, s ktorými sme sa stretnúť mali, ale aby k tomu došlo, musel som sa v prvom rade zmeniť. Zmeniť svoju osobnosť a to od základov.

A na túto pomoc pri tejto zmene si moja duša, moje pravé ja, zavolalo na pomoc úžasných ľudí, duše a osobnosti Moniku a Pavla, ktorým budem po celý život ďakovať za to, že mi pomohli pochopiť a naviedli na správny smer, akým mám v živote kráčať.

Na začiatku našej spolupráce som nevedel, čo čakať a vzal som to z pozície tréneri vs zverenec. "Dobre, dajte mi pokyny ja ich budem robiť a bývalka sa ku mne nejak vráti.“ To bolo moje zmýšľanie v prvé mesiace. No už po pol roku som zistil, že sa niečo vo mne mení a vravím Pavlovi "aj keby sa bývalá ku mne nevráti, tak chcem pracovať na sebe... Ako týždne plynuli z večera do rána sa v mojom živote objavila nová žena Wauuuu... Rozplýval som sa nad ňou a spočiatku aj nad energiou medzi nami, ale opak bol pravdou.

Postupne ma to od nej ťahalo preč, ale Ego opäť nechcelo, stále sa vracalo, prestal som na sebe pracovať a bol opäť na začiatku. Moja duša na mňa z môjho vnútra kričala. Opäť som sa vrátil k práci na sebe, literatúra, duchovné praktiky, joga, zmena životného štýlu, prežívať pocit zamilovania aj keď som bol sám a vtedy to prišlo. Stretol som Ju. Ženu, ktorú som tento život stretnúť mal, preto aby sme sa vzájomne spolu učili, posúvali vpred, tvorili a v neposlednom rade sa ľúbili a milovali. A taktiež prekonávali životné skúšky, či už vzťahové alebo aj individuálne. Veď predsa aj to patrí k životu a k nášmu rastu, ako sa vysporiadame, a ako sa na dané skúšky budeme pozerať. A ako viem, že je ona tá pravá? Moja duša mi to pošepkala. Zvnútra ma pohladila a nádherne sa upokojila. A keď sme spolu, stále mi pošepne….

XY