Ďakovné listy od klientov

Zmena a pozitívne myslenie

Milá Marion

mám sa dobre. Aj keď sa mi XY ešte neozval, myslím pozitívne a môj pocit mi tiež hovorí, že všetko bude v poriadku. Znovu som našla samú seba a je to neuveriteľne pekný pocit. Znovu cítim radosť, ľahkosť, vyrovnanosť, šťastie a vnútorný pokoj a to viac ako predtým, tento pocit sa stále zväčšuje a zväčšuje. Teraz to znie smiešne, ale keby som nemala tú bolestivú skúsenosť s XY, nič by sa u mňa nezmenilo a bola by to stále znovu sa "opakujúca dráma". Aj keď je to nepredstaviteľné, som XY vďačná. Aj keď to medzi nami bolo veľmi bolestivé, odpustila som mu. Neznamená to, že bolesť je preč, to teda nie, bolesť je tu, ešte stále ju cítim, ale teraz s ňou viem pracovať. Bohužiaľ, ešte stále prepadávam pocitu alebo strachu, že som XY navždy stratila, ale Vy potom vždy nájdete tie správne slová, ktoré ma upokoja a cítim sa v bezpečí. To všetko muselo prísť, aby som na sebe mohla pracovať. V knižke "Majstrovstvo lásky" som čítala o odpustení a aké je dôležité. Keď spätne rozmýšľam, tak nikdy som sa na XY nehnevala. Jeho správaniu voči mne som nechápala, ale teraz už tomu chápem oveľa lepšie a viem, že jeho správanie nemalo so mnou nič spoločné a preto som XY odpustila.

Strach, ako aj negatívne myšlienky sú ešte stále tu, ale snažím sa nepripúšťať si tieto myšlienky k telu, čo nie je vždy ľahké. Naučila som sa s nimi pracovať. Knižka "Majstrovstvo lásky" kapitola: "Magická kuchyňa" mi veľmi otvorila oči. Všetka tá láska, ktorú hľadáme, je v našich srdciach. Najkrajší vzťah, ktorý môžete s niekým mať, je vzťah k sebe samému! Sme zodpovední sami za seba, všetko, čo cítime, vzniká z našej vnútornej sily. V minulosti mi mama a aj priatelia hovorili, že musím mať rada samú seba a byť šťastná, a až potom môžem akceptovať, milovať druhých a byť s nimi šťastná. Nerozumela som, čo tým všetci myslia... Teraz vďaka Vám, Marion a čítaniu, viem, aká dôležitá je láska k sebe samému. Zrealizovať to bude náročné, ale chcela by som to zvládnuť. Predsavzala som si, že si budem častejšie dávať komplimenty, uvidím, ako to bude na mňa bude vplývať.

Pracujem teraz spolu s Marion už 14 týždňov a 4 dni, veľa sa toho už stalo. Teraz denne meditujem a robí mi to dobre. Meditáciu viem prostredníctvom čítania vnímať oveľa vedomejšie a chápavejšie, z toho vyplýva, že vedomejšie vnímam aj môj život. Prostredníctvom môjho pozitívneho myslenia, ktoré sa mi ešte nedarí vždy, sa menia ľudia okolo mňa, sú otvorenejší a srdečnejší, aj svet vnímam oveľa priateľskejšie a jasnejšie. Preto je pre mňa ľahšie myslieť pozitívne, keď vnímam túto zmenu. V hlave už vnímam zmeny, ktoré čakajú na realizáciu, to príde (dúfajme) postupne.

Prostredníctvom čítania som sa dozvedela veľa o sebe a mojom správaní, dostanete aj návrhy, ktoré prispievajú k zmene. Čo nie je jednoduché a čím dlhšie o tom premýšľam, je, že strach vo mne narastá, ale snažím sa ho odsunúť preč. Dávam si predsavzatie, že každý deň alebo dvakrát, trikrát do týždňa zmením jednu maličkosť. Malými krokmi sa posúvam ďalej. Marion tiež hovorí: Zmeny potrebujú svoj čas! Napríklad to pozitívne myslenie, už vďaka tomu sa toho veľa obrátilo na dobré!!!

Všetko to môže znieť nepredstaviteľne, ale je to pravda!
Každému môžem poradiť len to, aby ste si dali na všetko dostatok času a mali vieru.
Nebude to všetko fungovať okamžite, práve v prvých týždňoch zažíva človek veľa pádov a myslí si, že z toho nič nebude, ale nevzdávajte sa!

Vďaka Marion