Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Prečo sa za magické služby platí...

Prečo sa za magické služby platí...
Prečo sa za mágiu platí?

Ľudia si častokrát kladú túto otázku a myslia si, že ak má niekto nejaký dar alebo schopnosti, tak by mal tieto schopnosti využívať pre dobro iných a pomáhať im bezplatne, alebo iba za nejakú symbolickú cenu. Avšak už zabúdajú na to, že za magickou prácou sa toho skrýva oveľa viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať a aj Vesmír funguje na inom princípe…

Ale to najpodstatnejšie je to, že táto otázka je v podstate položená zle. Ide o to, že drvivá väčšina ľudí považuje peniaze za niečo zlé. Myslia si, že je to niečo zlé a mali by ťažko pracovať, prebíjať sa, aby sa k týmto peniazom dostali, a potom vo voľnom čase robiť to, čo ich baví. Ale to je omyl! A to je aj dôvod, kvôli ktorému je v dnešnej dobe drvivá väčšina ľudí nespokojných a neúspešných.

Peniaze, rovnako ako mágia, nie sú ani negatívne, ani pozitívne. To, čo my šírime, a čo sa snažíme sprostredkovať aj našim klientom je, aby robili to, čo ich baví. A keď budú robiť niečo, čo ich baví, budú to robiť nie ako povolanie, ale ako poslanie, nájdu v tom aj nejaký hlbší zmysel, tak sa im aj začne dariť. Keď sa im začne dariť, tak budú automaticky dostávať aj viac peňazí. A budú úspešní!!! Taký je univerzálny zákon. Človek si musí uvedomiť, že peniaze nie sú ani dobré, ani zlé, rovnako ako energia. Alebo inými slovami: Peniaze sú dobré alebo zlé v závislosti od toho ako ich použije človek. Či ich použije na dobré alebo na zlé účely.

A ako je to u nás? Každý z nás vyštudoval aj niečo iné. Pavol je matematik a študoval matematiku a telesnú výchovu na Univerzite Komenského v Bratislave. Marion pracovala v oblasti zdravotníctva ako ošetrovateľka a zdravotná sestrička. Monika je právnička a študovala právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Darinka má klasické technické vzdelanie v odbore strojárstva a pracovala ako autorizovaná projektantka vzduchotechniky zapísaná v Slovenskej komore stavebných inžinierov. Slávka je inžinierka a vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Jaroslav je 5 hviezdičkový kuchár. Ale v živote každého človeka príde ten bod, kedy sa začne venovať duchovným veciam, mágii a podobným veciam v rámci svojho voľného času. Ale keď tých ľudí, ktorým chce pomôcť je stále viac a viac, tak v tom nejakom bode si musí povedať: “Ok, na to, aby som im mohol všetkým pomáhať, tak budem musieť menej pracovať. A keď niekto menej pracuje, tak má samozrejme aj menej peňazí. Tým pádom musí začať brať za to peniaze.

Foto © Fotolia.De samiramay / pmalenkyČítať viac...

Aké sú vaše ceny za magické služby?

Aké sú vaše ceny za magické služby?
Na našej stránke nenájdete žiadny cenník za magické služby alebo rituály. Cena je vždy individuálna a závisí od konkrétneho klienta. Každého klienta a jeho situáciu posudzujeme individuálne. To znamená, prvú analýzu situácie klienta, ktorý sa zaujíma o niektorú z našich služieb, poskytujeme bezplatne a všetko ostatné je podľa individuálnych vecí. Až potom vám vieme povedať, či je vôbec možné mágiu použiť a koľko to bude stáť.

Pretože aj mágia lásky závisí od rôznych vecí. Napríklad od toho, ako dlho sú partneri od seba, koľko iných ľudí je do toho zainteresovaných, či ten druhý partner má už niekoho iného, či sú do toho zainteresované aj deti alebo rodičia. Je tam vždy tisíc rôznych aspektov, ktoré na to majú vplyv. V niektorých prípadoch použitie mágie dokonca ani neodporúčame. Asi 50 % klientom, ktorí nám píšu, radíme mágiu z rôznych dôvodov nepoužívať. Aj kvôli tomu je táto prvá vstupná analýza vašich problémov vždy bezplatná. V takýchto prípadoch odporúčame klientom jednorázové sedenia u Moniky v Zlatých Moravciach alebo u Darinky v Hviezdoslave. Tieto sedenia zahŕňajú: meditácie, energetickú prácu, odporučenie vhodnej duchovnej literatúry, poradenstvo ohľadom zdravej výživy alebo vypracovanie I-ťingu. Takáto konzultácia stojí 75 EUR a trvá asi hodinku a pol. Mnohí odídu spokojní už s touto konzultáciou a rozhodnú sa svoj problém riešiť sami na základe dobre mienených doporučení a literatúry. Zložitejšie a dlhodobejšie problémy vyžadujú individuálnu starostlivosť a tiež ďalšie sedenia.

Foto © urbancow - Istockphoto.com / pmalenky