Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Koľko stojí veštenie a aké sú podmienky veštenia?

Koľko stojí veštenie a aké sú podmienky veštenia?
Bezplatnú analýzu poskytujeme aj v rámci veštenia, ale maximálne na 10 viet a nie viac. Bezplatne poskytujeme teda iba krátku odpoveď spravidla na jednu konkrétnu otázku. Ak máte záujem o podrobnejšiu konzultáciu v oblasti vykladania kariet, analýzu vzťahu a celkový výklad vašej budúcnosti radi vám vypracujeme veštecký rozbor vašich otázok a situácie, konkrétne rady a prognózy do budúcnosti. Cena za takúto analýzu – veštenie je 100 EUR. Platby prijímame na účet v ČSOB alebo Sparkasse Münden, ktorý vám obratom zašleme. Všetci klienti tejto služby dostávajú automaticky 5 - 6 strán písomnej analýzy. Môžete tiež dostať podnety pre meditáciu a magickú prácu. Písomný výklad zasielame v prílohe e-mailom spravidla do 4 - 5 pracovných dní od potvrdenia vašej objednávky a pripísania platby na náš účet. Konzultácia v oblasti vykladania kariet sa dá dojednať aj ako telefonická alebo cez Skype, kde môžete mať neobmedzené množstvo otázok priamo počas rozhovoru (60 min).

Pri predpovedaní budúcnosti používame rôzne metódy veštenia – patrí sem napríklad výklad z tarotových alebo cigánskych kariet, numerológia, intuitívne veštenie či runy. Na všetky výklady si nechávame dostatok času a pripravujeme sa na ne meditáciou. Ak vás zaujímajú minulé životy a chceli by ste vedieť prečo sa vám niečo deje z karmického hľadiska, tak vám môžeme vypracovať aj písomnú analýzu vašich minulých životov.

Foto © OlgaLIS - Istockphoto.com / pmalenky

Aké sú vaše ceny za magické služby?

Aké sú vaše ceny za magické služby?
Na našej stránke nenájdete žiadny cenník za magické služby alebo rituály. Cena je vždy individuálna a závisí od konkrétneho klienta. Každého klienta a jeho situáciu posudzujeme individuálne. To znamená, prvú analýzu situácie klienta, ktorý sa zaujíma o niektorú z našich služieb, poskytujeme bezplatne a všetko ostatné je podľa individuálnych vecí. Až potom vám vieme povedať, či je vôbec možné mágiu použiť a koľko to bude stáť.

Pretože aj mágia lásky závisí od rôznych vecí. Napríklad od toho, ako dlho sú partneri od seba, koľko iných ľudí je do toho zainteresovaných, či ten druhý partner má už niekoho iného, či sú do toho zainteresované aj deti alebo rodičia. Je tam vždy tisíc rôznych aspektov, ktoré na to majú vplyv. V niektorých prípadoch použitie mágie dokonca ani neodporúčame. Asi 50 % klientom, ktorí nám píšu, radíme mágiu z rôznych dôvodov nepoužívať. Aj kvôli tomu je táto prvá vstupná analýza vašich problémov vždy bezplatná. V takýchto prípadoch odporúčame klientom jednorázové sedenia u Moniky v Zlatých Moravciach alebo u Darinky v Hviezdoslave. Tieto sedenia zahŕňajú: meditácie, energetickú prácu, odporučenie vhodnej duchovnej literatúry, poradenstvo ohľadom zdravej výživy alebo vypracovanie I-ťingu. Takáto konzultácia stojí 75 EUR a trvá asi hodinku a pol. Mnohí odídu spokojní už s touto konzultáciou a rozhodnú sa svoj problém riešiť sami na základe dobre mienených doporučení a literatúry. Zložitejšie a dlhodobejšie problémy vyžadujú individuálnu starostlivosť a tiež ďalšie sedenia.

Foto © urbancow - Istockphoto.com / pmalenky