Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Čo v prípade, ak sa požadovaný cieľ nedosiahne?

Čo v prípade, že sa požadovaný cieľ nedosiahne?
Želaný cieľ sa nedosiahne iba v prípade smrti. Vždy pracujeme na danom probléme dovtedy, kým ten problém nie je nejakým spôsobom v pozitívnom zmysle vyriešený. A vždy existuje nejaká možnosť, ako tie veci zosilniť alebo urobiť inak, a vždy je nejaká cesta späť.

Napríklad: Aj keď si ten nejaký partner nájde niekoho iného, tak ešte to neznamená, že s tým niekým iným bude aj šťastný, a že od neho nikdy neodíde. Čím rýchlejšie a čím viac sa klient dokáže odpútať od času, tým lepšie. Nedávať si žiadne časové horizonty, ako napr. musí to klapnúť do 3 mesiacov a ak to dovtedy neklapne, tak cieľ nie je dosiahnutý. My sa sústredíme len na cieľ a nie na čas. To, na čo sa sústredíme, je kvalita. Aby zmyslom celej našej práce bolo šťastie, láska a spokojnosť klienta. A na tom pracujeme dovtedy, kým to nie je dosiahnuté, preto to môže trvať niekedy aj niekoľko rokov.

Foto © DNY59 - Istockphoto.com / pmalenky

Ako dlho bude trvať, kým sa dosiahne môj želaný cieľ?

Ako dlho bude trvať, kým sa dosiahne môj želaný cieľ?
Dosiahnutie požadovaného cieľa je vždy individuálne a závisí to od rôznych vecí. Predpokladaná doba dosiahnutia výsledku sú 3 - 4 mesiace od začatia magickej činnosti. Časový rámec je však od 7 dní od začatia rituálov až po niekoľko rokov. Znovu v závislosti od toho, aké náročné to je a koľko ľudí je do toho zainteresovaných.

Napríklad: Nejaká situácia, kde partner odišiel od partnerky a zatiaľ spolu stále komunikujú, ich odlúčenie je ešte čerstvé, ani jeden z nich nemá iného partnera, nie sú tu žiadny milenci alebo milenky, tak v takom prípade sa dá cieľ dosiahnuť určite veľmi rýchlo. Ale ak už majú iných partnerov, rodičia sú proti ich vzťahu alebo jeden z partnerov sa odsťahoval do zahraničia, tak vtedy trvá dosiahnutie požadovaného výsledku dlhšie.

A ďalšou vecou od ktorej to závisí je aj spolupráca klienta. Do akej miery je klient schopný a ochotný všetky naše rady a energie, ktoré mu posielame prijať.

Foto © Djordje Zoric - Istockphoto.com / pmalenky