Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Je mágia vhodná pre každého klienta alebo kedy mágiu neodporúčate a musíte klienta odmietnuť?

Je mágia vhodná pre každého klienta alebo kedy mágiu neodporúčate a musíte klienta odmietnuť?
Mágia nie je vhodná pre každého klienta a niekedy musíme klienta aj odmietnuť. Vo všeobecnosti mágiu neodporúčame do 24 rokov. Je to dané nevyzretosťou Bytosti ako takej a nedá sa urýchliť niečo neurýchliteľné. Mágiu neodporúčame ani vtedy, ak sú u klienta nejaké psychické poruchy. Samozrejme sú aj ďalšie situácie, kedy mágia jednoducho nie je vhodná a je vhodné použiť niečo iné. Je to však vždy veľmi individuálne, a preto to aj individuálne posudzujeme. Posudzujeme tiež to, do akej miery je človek, ktorý má záujem stať sa našim klientom, stabilný. To je tiež veľmi dôležitá vec. Stabilný znamená, že v kritických situáciách dokáže zachovať aspoň do istej miery chladnú hlavu.

V prípade, keď mágiu neodporúčame, tak určite odporučíme pre toho klienta nejakú vhodnú duchovnú literatúru, meditácie, veštenie alebo jednorázové sedenie s Monikou alebo Darinkou.

Foto: © Necip Yanmaz - Istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia. Weiße Magie.

Je nutná spolupráca aj z mojej strany a v čom spočíva?

Je nutná spolupráca aj z mojej strany a v čom spočíva?
Pri veštení nie je nutná žiadna spolupráca. Čo sa týka bielej mágie, tak je to vždy individuálne. To znamená, všeobecne odporúčame klientom čítať duchovnú literatúru. Táto literatúra je zvolená vzhľadom na vek, pohlavie a problém, ktorý ten človek má.

Ďalej odporúčame modlitby s tým, že každý podľa svojej viery. Nikomu nevnucujeme žiadnu vieru či náboženstvo. Samozrejme dôležitá je aj koncentrácia na nás. Od klienta potrebujeme, aby si raz za deň alebo za dva dni našiel chvíľku čas a v tomto čase, aby potom meditoval pri zapálených sviečkach, čítal, modlil sa alebo sa koncentroval na nás. Rôznym klientom odporúčame rôzne farby sviečok pri meditácii, pretože každá farba má pozitívny vplyv na iný problém. Tiež je potrebné urobiť si raz týždenne kúpeľ v slanej vode. Keď klient bude dodržiavať všetky naše rady a pokyny, požadovaný cieľ sa dosiahne oveľa rýchlejšie.

Foto © Pavol Malenký / Marion Daghan-Malenky / Daghan-Malenky GmbH