Inšpirácia a prameň múdrosti ☝

Tvorivý proces

Zen Citáty
Je nemožné cítiť sa zle a zároveň mať dobré myšlienky. Pocit lásky je najvyššia frekvencia, ktorú ste schopní vysielať. Čím viac lásky cítite a vysielate, tým väčšia je sila, ktorú máte k dispozícii.

Tvorivý proces vám slúži na to, aby ste vytvorili, čo chcete, tromi jednoduchými krokmi: Žiadajte, verte a prijímajte.

Očakávanie je mocná príťažlivá sila. Očakávajte to, čo chcete a neočakávajte to, čo nechcete.

Vaše súčasné myšlienky vytvárajú váš budúci život. To, na čo najčastejšie myslíte alebo na čo sa najväčšmi zameriavate, sa prejaví v podobe vášho života. Vaše myšlienky sa stanú skutočnosťou.

Foto: © knape - Istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia. Voodoo. Meditácia.

Cesta k Bohu

Cesta k Bohu Citáty
„Ak si sa rozhodol konať Moju vôľu a kráčať po Mojich cestách, musíš tak činiť z celého srdca, nech to znamená čokoľvek. Musíš brať veci tak, ako sú, keď sa učíš nasledovať Moju vôľu. Iba vtedy, keď všetko dáš, všetko dostaneš. V duchovnom živote nemôžeš vybrať všetky hrozienka z koláča a nechať cesto; buď všetko, alebo nič.

Mnohé duše si chcú vyberať iba tie životné úlohy, ktoré ich priťahujú, a prehliadať tie, ktoré nevyhovujú ich nižším potrebám. Pokiaľ tak konáš, potom nežiješ duchovným životom; vyberáš si  volíš to, čo chceš konať ty, nie to, čo od teba vyžadujem Ja.

Nemôžeš očakávať, že sa veci budú vyvíjať pre teba priaznivo, ak je tvoj postoj taký. Ja potrebujem tvoju úplnú oddanosť a odovzdanosť, skôr než môžem konať divy a zázraky vo vnútri a cez teba. Teraz, keď to vieš, prečo pre to niečo neurobíš?“

Foto: © CWLawrence - Istockphoto.com I pmalenky

Meditácia. Voodoo. Meditačné Semináre.