Ochranné amulety

Chráňte sa pred negatívnymi energetickými vplyvmi! ✔

Ochranné amulety

Biela mágia

Ochranný magický amulet je možné vyrobiť z každého prírodného materiálu, či už je to krištáľ, striebro, zlato, meď, drevo, hlina... Všetky tieto sú vhodné na akumulovanie ochrannej energie. Takým spôsobom je ten, pre koho bol ochranný amulet zhotovený, ochraňovaný a amulet doslova plní úlohu, ktorá mu bola zverená.

Ideálne sa amulet pripravuje v období od novu mesiaca do nasledujúceho novu. Tak sú do neho vložené postupne všetky kvality a sily jedného lunárneho mesiaca v dĺžke trvania dvadsiatich ôsmych dní. Ochranný amulet sa pripravuje pre konkrétnu osobu, ktorú má chrániť a má do jej aury preniesť žiadúce kvality. Tieto sa vkladajú do amuletu počas jeho prípravy pozitívnymi afirmáciami a vytvorením astrálnej elementárnej bytosti, ktorá zachováva energiu a vykonáva zverené úlohy.

Ochranné amulety
Biela mágia Pentagram

Na začiatku celého postupu sa urobí rituál. Ním sa do ochranného amuletu vloží ochranná energia, ktorá sa v nasledujúcich 28 dňoch kumuluje a zosilňuje. Pri rituáli a nasledujúcej energetickej práci sa používajú štyri fialové sviečky, ktoré tvoria okolo vyrábaného amuletu kruh.


Priebeh štandardného rituálu:

Ochranné amulety

  • Zo siedmych bielych sviečok vytvoríme kruh, ktorý bude svojim svetlom na mentálnej úrovni vytvárať ochranu. Začíname v smere hodinových ručičiek.
  • Požiadame energie archanjelov štyroch svetových strán o ochranu a podporu pri rituáli.
  • Požiadame duchovných majstrov a samotného Boha o pomoc pri rituáli a o zachovanie síl v ochrannom amulete.
  • Rovnako žiadame archanjelov svetových strán, duchovných majstrov a Boha o ochrannú energiu pri rituáli.
  • Do ochranného amuletu vkladáme pozitívne afirmácie v zmysle: “Ja som ... pozitívna kvalita ..., Ty si ...... pozitívna kvalita .... a My sme jedno”
  • Rituál zakončíme poďakovaním Bohu, duchovným majstrom a nakoniec aj archanjelom svetových strán.
  • Uvoľníme ochranný kruh proti smeru hodinových ručičiek a sfúkneme sviečky.

Po ukončení rituálu necháme fialové sviečky horieť aspoň 4 hodiny. Ak sa rituál robí vo večerných hodinách je vhodné nechať fialové sviečky horieť celú noc. Následne sviečky zapaľujeme vždy pri rannej a večernej meditácii a smerujeme do amuletu duchovnú energiu a opakujeme pozitívne afirmácie použité pri úvodnom rituáli. Postupne v ochrannom amulete vzniká ochranný astrálny elementál, ktorý je nositeľom energie vložených afirmácií a ochrannej energie.

Po dvadsiatich ôsmych dňoch dáme na amulet kvapku vlastnej krvi a amulet je pripravený na odovzdanie. Najvhodnejší spôsob, ako ho nový majiteľ môže prijať, je stav meditácie. Pri tom jednoducho povie: „Ochranný amulet, ďakujem, že si ku mne prišiel. Prijímam ťa a spájam tvoju energiu s mojou energiou!“ Amulet je potrebné nosiť aspoň sedem dní na tele, najplepšie priamo na pokožke, po celý deň. Ak to nie je možné a tvar amuletu alebo príležitosť to nedovoľuje, dá sa amulet nosiť počas dňa pri sebe, napr. vo vrecku alebo v kabelke zabalený do látky.

Opísaný proces nabíjania pozitívnou energiu nemusí byť použitý len na amulety, ktoré sa nosia ako šperky. Robí sa aj pre iné predmety, ktoré sú v blízkosti človeka. Hovoríme teraz o väčších krištáľoch, soškách a iných dekoráciách.

Ochranná mágia

Ono je to tak, že senzibilní ľudia môžu aj v dnešnej dobe nájsť veľmi veľa energiou nabitých predmetov. Dobrým príkladom sú sochy, či budovy z dávnoveku, kedy boli nabité, a až do dnešnej doby vyžarujú ochrannú energiu. Plnia si svoju úlohu, pre ktorú boli vytvorené. Máme na mysli: egyptské pyramídy, anglický Stonehenge, katedrálu sv. Víta na pražskom hrade, juhoamerický Machu Picchu, francúzske pútnické miesto Lurdy ...

Postup, ako sa takéto veľké ochranné predmety vytvárajú je rovnaký ako sme už opísali. Rozdiel je v tom, že energizovanie prebieha viac na mentálnej, než na fyzickej úrovni. Ťažko je možné zo siedmymi sviečkami obkrúžiť veľké stavby, alebo megality. Mág, či skupina mágov, ktorí takýto rituál robia, prispôsobia postup veľkosti a charakteru energie, vkladanej do daného predmetu. Veľmi účinné je vložiť do takýchto predmetov pergamenové lístočky, s napísanými afirmáciami pre úlohy, ktoré má stvorený astrálny elementál vykonávať. Vydržia veľmi dlhú dobu, čo je dosť praktické. Taká afirmácia môže znieť aj takto: „Ty si strážca, si svetlom a ochraňuješ tento priestor pred negatívnymi energiami a bytosťami“.

Máte pocit, že nad vašim životom visí kliatba? Zdá sa vám, že vás premáhajú zlé sily alebo negatívne energie? Vieme vás zbaviť vplyvu týchto negatívnych síl a čiernej mágie.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Vieme vám pomôcť!

Ochranná mágia. Voodoo.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Ochranné amulety

Ochranné amulety

Zdá sa vám, akoby nad vašim životom visela kliatba? Cítite, akoby vás premohli zlé sily alebo negatívne energie? Zbavíme vás týchto negatívnych síl a čiernej mágie.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Vieme vám pomôcť!

Chráňte sa pred negatívnymi energetickými vplyvmi!

Pri vytváraní ochranných amuletov a astrálnych elementárnych bytostí nie sú kladené žiadne obmedzenia. Ide tu o  schopnosť nasmerovania pozitívnej ochrannej energie a zadanie úloh pre astrálne elementárne bytosti v pozitívnom zmysle. Dôležité je vedieť, že ten, čo takúto bytosť vytvára a priebežne jej dopĺňa ochrannú energiu, vkladá do nej časť svojej energie a vedomia. Preto je nesmierne dôležité, aby ten kto tvorí v zmysle zachovania energie pre magický predmet, dôsledne napredoval na duchovnej ceste k Bohu.

Tak ako pri inej magickej praxi, aj pri vytváraní astrálnych elementárnych bytostí v ochranných amuletoch, platí pravidlo zrkadlenia v osobe mága. Pôsobí tu jeho vedomie a  zodpovednosť za vykonanú magickú činnosť.

Pre lepší prehľad a doplnenie informácií odporúčame prečítať nasledujúce knihy:

František Bardon - Brána k opravdovému zasvěcení
Kyriacos C. Markides - Strovoloský mág

Ochranný amulet nemusí byť iba nabitý silou vôle alebo liečivou energiou. Môže s ním byť na určitý čas spojená aj nejaká dobrá bytosť alebo anjel. Tie vám dodajú potrebnú silu a ochranu. Vďaka ochrannému amuletu budete mať viac sily, viery a dôvery, ale i úspech. Každý mág má svoj ochranný amulet. A samozrejme používa aj špeciálne amulety k rituálom a pri vyvolávaní duchov a božstiev. Svoj význam majú aj amulety pre zdravý spánok. Keď hlboko spíme nebývame vždy úplne pripojení k svojmu telu, a preto sa nevieme plnohodnotne ochrániť.

Kontakt.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Máte pocit, akoby nad vaším životom visela kliatba? Cítite, akoby vás premohli zlé sily alebo negatívne energie? Vieme vás týchto negatívnych síl a čiernej mágie zbaviť.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžete nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona