Platby

Platby za naše služby ☝

Biela mágia

Ako môžem platiť?

Keď vám bude vykalkulovaná cena za naše služby a vy budete pripravený realizovať platbu, jednoducho nás kontaktujte a obratom vám pošleme naše bankové údaje.

Za naše služby akceptujeme platby on-line, ako aj platbu cez všetky fungujúce platobné karty.

Na našej stránke nenájdete cenové sadzobníky za magické služby alebo rituály. Posudzujeme totiž každého klienta a/alebo situáciu individuálne. Najprv nám klient zašle potrebné informácie (meno, dátum narodenia a dostupnú fotografiu) poštou alebo cez e-mail. Po ich obdržaní vykonáme vstupnú bezplatnú analýzu vašich problémov.

V následnom telefonickom rozhovore vám vysvetlíme možnosti riešenia vašej situácie magickým spôsobom. Z našej strany sledujeme, či by bol náš magický zásah v súlade s etickými zákonmi a tiež aký rozsiahly magický zásah a množstvo energie bude potrebné dodať, aby sa váš problém vyriešil k vašej spokojnosti.

Bude nás samozrejme veľmi tešiť, keď sa rozhodnete využiť naše služby. Za to vám z celého srdca ďakujeme.

Preložené z nemeckého originálu: Weiße Magie: Bezahlung

Biela mágia - Platby

Foto © zentilia http://www.istockphoto.com I pmalenky

Ďakujeme, že ste si vybrali našu Spoločnosť pre životné poradenstvo a bielu mágiu. Je nám potešením s vami pracovať!

Logo Platby

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžete nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona