Exorcizmus, ochranné amulety, ochrana proti čiernej mágii

Ochranná mágia

Ochranné amulety, oslobodenie od čiernej mágie

Čas beží stále rýchlejšie a rýchlejšie... Napriek modernému pokroku čoraz viac ľudí sužujú problémy s duševným zdravím alebo chronické choroby. Stále viac ľudí sa cíti slabých, bezmocných a nemotivovaných a lekári tvrdia, že je všetko v poriadku. Je to náhoda alebo prirodzený vývoj? Čo ak stojíme na križovatke, kde by sme mali rozvíjať svoju duchovnosť? Čo ak musíme zlepšiť našu ľudskosť a etiku, aby sme sa konečne vymanili zo stagnácie nášho vývoja a unikli sme útlaku démonických síl?!

Chráňte sa pred negatívnymi energetickými vplyvmi! Ochranná mágia, exorcizmus, vyháňanie negatívnych entít a oslobodenie od čiernej mágie patria k našim najdôležitejším službám. Našich klientov zbavujeme negatívnych vplyvov a vytvárame pre nich energetickú ochranu a individuálne ochranné amulety. Praktizujeme exorcizmus a oslobodzujeme od čiernej mágie a posadnutia démonmi a negatívnymi entitami. Hovorte s nami!

Nabíjame amulety magickými silami, ktoré vám poskytnú potrebnú ochranu pred negatívnymi energetickými vplyvmi, démonmi a negatívnymi entitami. Tieto amulety vám dodajú vnútornú silu, aby ste dokázali prekonať ťažké časy. Takto vám ochranná mágia dodá viac sily, viery a sebadôvery. V prípade záujmu o nezáväzný telefonický rozhovor alebo o kontakt e-mailom kliknite TU.

Ochranná mágia

Ponúkame vám možnosť kúpiť pre vás vhodný ochranný amulet a nabiť ho magickými silami, ktoré sú vhodné len a len pre vás. Klienti si vyberajú z veľkej ponuky, podľa svojich individuálnych predstáv a možností. V našich rukách sa na ochranný amulet môže zmeniť aj váš obľúbený šperk, ktorý už máte a radi ho nosíte! Magické nabíjanie trvá vždy 28 dní, a to od novu do novu Mesiaca.

Exorcizmus, vyháňanie negatívnych entít — odborne, profesionálne a úspešne!

Exorcizmus

Vyháňanie negatívnych entít, ochranná mágia

Narodili sme sa ako ľudia, aby sme sa duchovne rozvíjali. Našou úlohou je priblížiť sa k Bohu, nájsť našu dušu prostredníctvom lásky, vďačnosti a dôvery. Pozitívne myšlienky, slová a skutky sú vyjadrením toho, že smerujeme k Bohu…

Ako to vyzerá v skutočnosti? Prakticky 24 hodín sa zaoberáme materiálnymi starosťami, poháňanými strachom alebo egom. To zaťažuje náš vnútorný energetický systém a dôsledkom toho sú potom psychologické problémy (nepokoj, depresia, agresia…), ktoré pri nesprávnom zaobchádzaní vedú k posadnutiu rôznymi duchmi a démonmi. Psychológia, pokiaľ je človek vnímaný iba ako fyzická bytosť, nemôže ponúknuť dlhodobé riešenie pomocou medikamentov. Sme tiež bioenergetickou bytosťou a v našom centre je aj naša duša, čiastočka Boha. Dvere do iných duchovných dimenzií. Tak, ako nemôžete opraviť auto, pokiaľ ignorujete motor, človeka nemožno dať do poriadku, pokiaľ neberieme do úvahy dušu a jej vývoj, ako aj bioenergetické pole.

Tak ako sa každý deň sprchujeme a umývame si zuby a považujeme to za samozrejmé v rámci každodennej hygieny, musíme a mali by sme každý deň čistiť aj svoj bioenergetický systém pomocou meditácie, modlitby a čítania alebo počúvania duchovnej literatúry. Aby sme v dnešnej dobe zostali duševne a duchovne zdraví, je absolútne nevyhnutné každý deň meditovať v trvaní 20 minút a asi 30 minút sa venovať čítaniu alebo počúvaniu duchovných kníh!

Tu je zoznam odporúčanej literatúry (https://biela-magia.tumblr.com; https://allatra.club/posts …). Literatúra sa odporúča takým spôsobom, aby sa eliminovala nerovnováha. Je potrebné brať do úvahy aj osobné sklony… Napr. ženy sa viac zaujímajú o duchovno, ktoré možno použiť vo vzťahoch a komunikácii. Muži, na druhej strane, sa viac zaujímajú o knihy, ktoré ich inšpirujú k prekonávaniu vlastných hraníc, k dosiahnutiu niečoho… Nemôžete hneď začať s hlbokými knihami, (AllatRa, Zasvätenie…), ktorým ešte nebudete rozumieť, ale s jednoduchou a zrozumiteľnou literatúrou, ako sú Štyri dohody a ďalšie knihy od Don Miguel Ruiz, Rozhovory s Bohom od Neale Donald Walsch, Sensei zo Šambaly… a pomaly zvyšujte úroveň obtiažnosti. Ďalej je tiež potrebné vziať do úvahy príslušné náboženské názory a úroveň inteligencie. Knihy od profesora Davida D. Burnsa alebo Fyzika v AllatRe môžu byť pre inteligentného človeka veľmi dobrým úvodom do duchovna, pre jednoduchého človeka so strednou úrovňou zrelosti by mali tieto knihy úplne demotivujúci účinok.

Pri posadnutí duchmi, démonmi alebo pri hlbokej depresii, či psychických problémoch je potrebné zohľadniť aj to, že ľudia sa veľmi často nedokážu sústrediť. Veľkou pomocou sú tu audioknihy (Anastasia Novych, Neale Donald Walsch, Eckhart Tolle, Dan Millman…). Stačí len zapnúť a počúvať alebo si pozrieť video-prednášky od Igora Michajloviča. Tu sme pre vás zostavili niekoľko dobrých filmov: https://biela-magia.com/duchovne_filmy.html. Aj keď nie ste schopní sa nimi riadiť a porozumieť im, je potrebné si ich zapnúť a počúvať!

Samozrejme, pochopiť myšlienky z kníh a videí a implementovať ich do svojho života je najdôležitejšou podmienkou úspešného exorcizmu alebo boja proti psychickým problémom. V prípade akútneho útoku by sa to však nemalo brať do úvahy. V takýchto chvíľach je to skôr o počúvaní audioknihy a zachovaní pokoja. Veľmi dobrou technikou na zaspávanie je počúvanie dobrej audioknihy, keď si ju pustíte potichu v slúchadlách (aby ste nerušili ostatných v miestnosti). Kolotoč myšlienok sa pomaly zastaví a pozornosť človeka sa automaticky vydá iným smerom! Pretože to počúvame veľmi potichu, uvoľníme sa a pritom zaspíme. Toto je jedna veľmi dôležitá technika. Pri používaní smartfónu je dôležité, aby sme ho prepli do režimu lietadlo a vypli sme wifi. Audioknihy musia byť stiahnuté na pevnom disku smartfónu alebo iPode. MP3 od Igora Michajloviča alebo Satja Sáí Bábú (je možné si ich stiahnuť priamo z YouTube ako .mp3 pomocou programu Televzr) sú veľkou výhodou, pretože tu ide o inkarnácie! Ale musíme vziať do úvahy, že k takýmto inkarnáciam musíme mať pozitívny vzťah! Všetko, čo takýmto inkarnáciám pošleme aj v myšlienkach, sa nám vráti vo väčšej sile. Keď týmto osobnostiam pošleme v myšlienkach lásku, vďačnosť a dôveru, viac lásky sa nám vráti naspäť. Ale ak máte pochybnosti alebo negatívne myšlienky, vráti sa vám to jednako, ako odraz v zrkadle! Preto je dôležité na začiatku začať s jednoduchšou literatúrou (Don Miguel Ruiz, Barbara De Angelis, Lorna Byrne…) a až potom prejsť k lepšej a hlbšej literatúre a prednáškam. 

To znamená, bez ohľadu na to, či má niekto psychologické problémy alebo problémy s démonmi, je počúvanie skutočne dobrých duchovných audiokníh alebo pozeranie takýchto videí vždy tým najlepším riešením! Pravda ako informácia sa transformuje na energiu a zároveň sťažuje prístup démonov a negatívnych myšlienok matrixu. Zároveň je dôležité zdravo sa stravovať... Tu môžeme vo všeobecnosti odporučiť knihy a odporúčania od Ivana Pavloviča Neumyvakina (https://www.youtube.com/channel/UC1UZ-rwuuOmcQ6YPPD_LrNw) a Anthonyho Williama (https://www.martinus.sk/authors/anthony-william). Ak budete postupovať podľa zdravotných odporúčaní oboch autorov, energetické pole človeka sa rýchlo obnoví a problémy zmiznú! Je však dôležité robiť to spolu s čítaním a počúvaním duchovnej literatúry alebo videí. Ak vynecháte duchovnú časť, démoni si budú pochutnávať na energetickejšom jedle a človek sa nebude cítiť lepšie. Ak vynecháte zdravotné odporúčania, zotavenie bude trvať tiež dlhšie. Každá choroba, vírus alebo huba existuje ako informácia, ak naplníte svoje vedomie pozitívnymi informáciami, negatívne vzorce alebo negatívne informácie sa nedokážu zosúladiť (harmonizovať, rezonovať), a preto sú potlačené. Od Ivana Neumyvakina odporúčame napr. používanie peroxidu vodíka a sódy bikarbóny. Odporúčame to piť (15 min. pred jedlom, 1,5 hodiny po jedle, používať ionizovanú vodu…). Od Anthonyho Williama odporúčame všetkým ľuďom, ktorí trpia psychickými chorobami a sú posadnutí temným svetom výživové doplnky z 13 a 14 kapitoly! Prosím prečítajte si ale knihy od obidvoch autorov!

Biela mágia Pentagram

Je tiež dôležité pochopiť, ako každý človek trávi svoj voľný čas a aké postoje má v rôznych životných situáciách. Násilné alebo sexuálne orientované počítačové hry, filmy alebo knihy poškodzujú energiu. Je dôležité venovať čas okrem svojho spirituálneho rozvoja, aj svojmu duševnému a fyzickému rozvoju. Pravidelné prechádzky, vhodný šport a ďalšie vzdelávanie v rámci svojich energetických a finančných možností sú veľmi dôležité! Aj tu je potrebný individuálny prístup. Napr. môžete absolvovať rôzne kurzy: https://www.udemy.com, alebo sa môžete naučiť nejaký cudzí jazyk alebo začať cvičiť jogu… Dôležité je aj to, akú hudbu počúvate! Metalová hudba alebo hudba so silným textom oslabuje telo! Indická klasická hudba, klasická hudba alebo hudba, pri ktorej sa uctieva božstvo, zase pomáha obnoviť auru a energiu. Tu je odkaz na text, kde píšeme o prevode Allatu na frekvenciu a rytmus https://www.biela-magia.eu/assets/allat-pocut-vidiet-rytmus.pdf. Okrem toho odporúčame knižky Liečivé frekvencie (Heilsame Frequenzen) a Nada Brahma dostupné v nemeckom jazyku. 

Vedieť si správne priať je veľmi dôležité! Egoistické priania sú začiatkom vnútorného napätia a straty energie. Strata energie vedie k psychickým a fyzickým problémom, ktoré sú príčinou autoimunitných ochorení. Je dôležité zistiť, aké túžby má daná osoba, ktorá má problémy, aby ich mohla preskúmať. Napr. niekto chce auto. Pokiaľ chcete auto ako symbol statusu alebo preto, že ho majú iní alebo "pretože inak nič neznamenám", bude také prianie problémom… Tu nezáleží na tom, či je to prianie mať dieťa, mať partnera alebo dom… Ak však viete a chápete, že na to, aby ste boli šťastní, nič nepotrebujete (alebo potrebujete iba cítiť Boha vo svojom vnútri), tak je toto prianie v poriadku. Je dôležité svoje želania vidieť ako ,,sklony, preferencie”, nie ako nevyhnutnosti! Prajem si všetko! Nepotrebujem nič! Napr. chcem si dať čokoládovú zmrzlinu, ale môže byť aj vanilková… Alebo chcem si nájsť dobrého partnera, ale môžem byť šťastný aj sám. Malo by nám byť jasné, čo chceme a prečo. A prečo, prečo to vlastne chceme… pri hľadaní odpovede na prečo, dospejeme veľmi často k prekvapivému výsledku, že v skutočnosti potrebujeme niečo úplne iné, ako sme si pôvodne mysleli. Napr. v skutočnosti vôbec nepotrebujeme nové auto, ale na to, aby sme to pochopili, musíme pracovať na svojej sebaúcte, ktorú je možné dosiahnuť okrem iného aj neziskovými aktivitami. Kvôli vnútornej prázdnote nepotrebujeme napĺňať ďalšie dieťa v nás, ale potrebujeme ju zaplniť sebaláskou a umeleckými aktivitami… 

Mali by sme sa vyhnúť extrémnym postojom alebo vzorcom správania sa: Je dôležité správne porozumieť týmto 12 blíženeckým vlastnostiam (pozri Zasvätenie, Elizabeth Haich).
mlčanie-hovorenie
prístupnosť-neovplyvniteľnosť
poslušnosť-vládnutie
pokora-sebadôvera
blesková rýchlosť-rozvaha
prijímanie všetkého-umenie rozlišovať
opatrnosť-odvaha
nevlastnenie ničoho-disponovanie všetkým
neviazanosť na nikoho-vernosť
schopnosť bojovať-mier
pohŕdanie smrťou-váženie si života
ľahostajnosť-láska


Extrémne postoje znamenajú príliš veľa alebo príliš málo niečoho… Majstrovstvo neznamená vidieť niečo čierne alebo biele, ale pochopiť, kde, ako, v akom množstve, na ktorom mieste a čo by sme mali na ako dlho používať, aby sme dosiahli požadovaný pozitívny výsledok… Napr. med je zdravý, ale nie je vhodný pre alergikov a diabetikov. Jed z hada sa môže použiť ako liek na niektoré choroby… https://cs.wikipedia.org/wiki/Had%C3%AD_jed; Ďalej, ak niekto kladie príliš veľký dôraz na sex, veľmi rýchlo dôjde k posadnutiu démonom, ale rovnako aj vtedy, ak niekto posudzuje, odsudzuje a potláča svoju sexuálnu energiu. Bieli mágovia samozrejme môžu a musia byť schopní transformovať a riadiť svoju sexuálnu energiu, ale to už nie je duchovná prax pre nerozvinutých a sebeckých ľudí. Pokiaľ človek nedokáže ovládať svoje myšlienky a stotožňuje sa so svojimi želaniami, vášňami a so svojím telom, takáto prax mu neprinesie úspech! Tu odporúčame prečítať si knihy od Davida Schnarcha a Elizabeth Haich. Rovnako, ako napr. príliš veľa ťažkého jedla môže viesť k energetickým problémom, tak aj príliš dlhý pôst! 

Vyhýbať sa extrémnym názorom a konaniam neznamená, že to máme posudzovať a odsudzovať. Je dôležité nestratiť subtílnu energiu a prestať odsudzovať a posudzovať. Kde, čo a ako niečo posudzujete a odsudzujete, musíte zistiť sami. 

Čím rýchlejšie začleníte to správne "jedlo" (knihy od Anthonyho Williama, Neumyvakina…) do svojho každodenného života, čím rýchlejšie začnete počúvať dobré duchovné audioknihy a zostanete sebakritickí, tým rýchlejšie sa začnete zotavovať. Čím viac človek hľadá dôvody, prečo nemôže zmeniť svoje stravovacie návyky a to, čomu venuje svoju pozornosť vo voľnom čase, tým je to ťažšie. Ak niekto nie je pripravený na svojom životnom štýle niečo zmeniť, sú rituály alebo meditácie v pyramíde zbytočné. Na krátky čas sa dostaví zlepšenie a následne prídu ešte väčšie ťažkosti. Naopak, rituály, prenosy energie alebo meditácie v pyramíde, môžu viesť k veľmi rýchlemu úspechu, ak dodržiavate vyššie uvedené odporúčania!

Je dôležité uvedomiť si, že predchodcom posadnutia démonmi je existencia energeticky slabého miesta, ktoré sa môže rozvinúť buď pomaly alebo môže prísť k jednorázovému silnému oslabeniu. K jednorázovému silnému oslabeniu môže dôjsť napr. prostredníctvom vážnej nehody, vážnej choroby, smrťou blízkej osoby, silnými liekmi, ktoré musíme brať kvôli chorobe, silnými drogami, nadmerným pitím alkoholu, nadmernými stresovými situáciami…

Slabé miesto sa môže pomaly rozvinúť do väčšieho slabého miesta práve dlhodobým hromadením negatívnych myšlienok a pocitov, nesprávnymi stravovacími návykmi, neprimeranými hlúpymi rečami, kritizovaním ostatných, popieraním Boha alebo nespavosťou… Čím vyššie človek duchovne stúpa, tým viac sa systém (Matrix, Satan…) snaží nájsť chybu a zastaviť ho na jeho duchovnej ceste. Určité fyzické problémy môžu byť samozrejme aj akousi skúškou pre tých, ktorí nerobia vôbec žiadne vnútorné chyby. Napríklad pozri Bibliu, Knihu Jóbovu (Jób). Či ide o nejaký druh skúšky, môže posúdiť iba svätec alebo geliár. Ak sa človek nenechá touto bolesťou a nepríjemnosťami zlomiť a nezíde z duchovnej cesty, systém mu dá peniaze, zdravie a/alebo moc (alebo to, po čom tajne túži). Je to len ďalšia skúška toho, ako bude daná osoba zaobchádzať s touto mocou (peniazmi, silou...)! Pozri napr. knihu https://allatra.tv/sk/book/anastasia-novych-krizovatka


Slovo exorcizmus je pomenovanie činnosti, pri ktorej sa vypudzujú démoni a iné negatívne entity z ľudí. Keď sa démon usadí hlboko v niektorej z čakier človeka, prejavuje sa to počutím cudzích hlasov, nezvyčajnou agresivitou alebo aj ochorením. Učinne sa dá situácia vyriešiť použitím exorcizmu. Jeho pôsobením sa negatívne entity vyženú do podsvetia. Následne je potrebné vytvoriť ochranný amulet. Pôsobením jeho energie sa zamedzí návrat vypudeného vampíra späť.

Exorcizmus je z energetického hľadiska veľmi náročná činnosť. Zvyčajne sa musí obetovať malé zviera, na prilákanie démona. Pokým sa démon kŕmi energiou obetovaného zvieraťa, mág rýchlo vytvorí ochranný energetický obal okolo postihnutého. Tým zamedzí démonovi návrat do čakier jeho ľudskej obete.

Následne si oslobodený človek musí posilniť svoje energetické pole energiou z meditácií a rituálov. Po vykonaní exorcizmu odporúčame dlhší čas (aj niekoľko mesiacov) nepiť žiaden alkohol a nevystavovať sa žiadnej extrémnej záťaži. Ani fyzickej, ani psychickej. Obidve oslabujú imunitný systém človeka a znižujú jeho energiu. Absolútne neprípustné je užívanie čo len ľahkej drogy! Vypudený démon okamžite využije situáciu, a vráti sa do tela svojej obete.

Je dobré vedieť, že:
- ak je niekto posadnutý, tak vždy trpí depresiami a nedostatkom energie;
- po vykonaní exorcizmu je veľmi potrebné pravidelne navštevovať odborne vedené meditácie, či modliť sa v kostole.
Dajte sa do čítania duchovnej literatúry. Skvelá je aj táto knižka:
David BurnsCítit se dobře (angl. originál Feeling Good: The New Mood Therapy).
Autor podrobne vedie čitateľa ako sa dostať z pasce ničivých myšlienok; ako poraziť letargiu a ako sa zbaviť depresie bez liekov; či ako si poradiť so zlosťou, alebo poraziť pocit viny.

Žiaden démon sa dobrovoľne nevzdá svojej obete. Preto s ním musíme pri exorcizme nadviazať spojenie a prinútiť ho obeť opustiť.

Postupy a zásady ochrany mága, jeho domu, rituálneho priestoru, osôb jemu blízkych a tých, ktorí sa zúčastnia rituálov exorcizmu

Ako je vyššie v úvode. Mág, ktorý vykonáva exorcizmus môže vykonávať tieto rituály jedine s podporou a ochranou duchovných majstrov a boha všemohúceho. Musí dodržiavať pravidlá duchovnej cesty a pravidelne očisťovať rituálne priestory a svoj dom. Napredovať v živote stabilne na duchovnej ceste s prijatím zodpovednosti za svoje činy a aj za nepriateľstvo voči jeho osobe od negatívnych bytostí, ktoré počas rituálov z posadnutých osôb vyhnal. Tieto bytosti využijú každú jednu možnosť pomstiť sa a ublížiť mágovi za jeho činy proti nim.

Preto je mimoriadne dôležité napredovať stabilne a zodpovedne duchovnou cestou k bohu všemohúcemu s jeho ochranou a podporou a nedať tak príležitosť negatívnym bytostiam na ich prejavy späť smerom k mágovi a osobám, ktorým mág svojou exorcistickou činnosťou v živote pomohol.

Z týchto dôvodov sú pre mága realizujúceho rituály exorcizmu zásady ochrany a dodržiavania duchovnej cesty záväzkom na celý život. Za odmenu sú mágovi dané duchovné sily a schopnosti, ktoré on využíva na pomoc tým, ktorí ju potrebujú.

Tak ako je písané v úvode, po ukončení rituálov exorcizmu je bezpodmienečne nutné, aby klient dodržiaval nasledovné postupy a doporučenia, ktoré zabránia tomu, aby sa negatívna bytosť vrátila tam odkiaľ bola rituálom exorcizmu vyhnaná a začala na klienta znovu pôsobiť.

Pre klientov je potrebné dodržiavať nasledovné hlavné zásady. Mág ich dodržiava automaticky po celý život:

 • Vyvarovať sa látkam, ktoré energeticky oslabujú (alkohol, drogy, silné utlmujúce lieky a iné).

 • Vyvarovať sa negatívnym myšlienkam a emóciám, ich extrémnym prejavom.

 • Vyvarovať sa extrémnym názorom, životným postojom (napr. extrémne puritánstvo, úchylky a iné).

 • Vykonávať očistné kúpele v slanej vode (kúpeľ nôh, omývanie tváre, rúk, alternatívne celkový kúpeľ vo vani v slanej vode s cca 1 kg (väčšia vaňa 2 kg) soli po dobu 15 minút).

 • Pravidelne meditovať s pomocou soli a bielej sviečky.

 • Pravidelne sa modliť k bohu všemohúcemu.

 • Čítať duchovné knihy a literatúru, ktorú odporúčame a pomáha udržiavať pozornosť klienta na pozitívnych témach.

Ďalej je pre mága a aj pre klienta postihnutého negatívnou silou vhodné využiť nasledovné doplňujúce rady a zásady na ochranu proti negatívnym silám:

 • Vo svojom dome a aj v priestoroch, kde vykonáva rituály exorcizmu, prípadne, kde sa dlhšie zdržuje, môže umiestniť štyri zrkadielka s nasledovným textom, ktorý je napísaný na prednej časti zrkadla:
  „Všetky šípy, ktoré boli vystrelené proti mne nech sa obrátia späť k tomu, kto ich poslal a jeho luky nech sú zlomené.“
  Zrkadielka s týmto textom sa umiestnia odrazovou plochou smerom von do okien, ktoré smerujú na jednotlivé svetové strany. Každá svetová strana, jedno zrkadielko.

 • Nad všetkými vstupmi do domu a do rituálnych priestorov môže zavesiť ochranný magický znak (kríž, pentagram a pod.) do ktorého vloží ochrannú energiu a prípadne z predmetu vytvorí ochranný predmet do ktorého vloží elementálnu astrálnu bytosť, ktorá má za úlohu ochraňovať zverené miesto.

 • Pripraviť ochranný magický amulet ideálne s ochrannou astrálnou elementálnou bytosťou a neustále ho pri sebe nosiť.

Oslobodenie od čiernej mágie

Biela mágia & Čierna mágia

Mágia je neutrálny nástroj. V správnych rukách sa dá využiť na DOBRO, v nesprávnych rukách zneužiť na ZLO. Určujúci je cieľ a motivácia mágaklienta. Silu mágie môžeme prirovnať k jadrovej energii. Môže byť nápomocná, a ako riadená jadrová reakcia využiteľná na výrobu elektrickej energie. Vtedy nám pomáha. Neriadená jadrová reakcia funguje živelne a nekontrolovateľne, a NIČÍ. Ako v Hirošime, či Nagasaki...

Mágia tiež môže byť mimovoľná, alebo cielená. Vedomá. Mág pracuje na vedomej úrovni a sám sa rozhoduje. Či použije bielu alebo čiernu mágiu. Pri praktizovaní čiernej mágie sa mág upíše diablovi. Po smrti musí čierny mág slúžiť diablovi. Je to protihodnota za zneužívanie magických síl pri egoistických cieľoch.

Takéto duše po smrti trpia, a je takmer nemožné, aby sa ešte niekedy inkarnovali. Sú to zväčša veľmi materiálne zameraní ľudia. Skoro vôbec neveria na existenciu duše, či ďalšie narodenia, a tak padnú do pasce. Títo ľudia začnú na konci života ľutovať svoje skutky, a chcú „zmluvu” zrušiť. Je skoro nemožné takúto dušu zachrániť. Situáciu môže zvrátiť iba veľmajster bielej mágie a čierny mág musí s plnou oddanosťou spolupracovať. To sa vo väčšine prípadov neudeje, lebo skúšky pre vykúpenie čiernej duše sú mimoriadne obtiažne. Veľmi dobre je to popísané v knihe Františka Bardona - Frabato.

Princípom bielej mágie je, že biely mág získava ako odmenu za svoj duchovný rozvoj magické sily a schopnosti.

Exorcizmus

V prípade napadnutia čiernou mágiou odporúčame klientom použiť kompetentnú profesionálnu pomoc bieleho mága. S čiernou mágiou nie sú žarty!

V určitých prípadoch ponúkame našu pomoc iba pod podmienkou, že sa klient pri zbavovaní prekliatia z čiernej mágie, úplne podriadi našim pokynom. Oslobodzovanie od čiernej mágie a vyháňanie negatívnych entít pokladáme za naše najdôležitejšie služby.

Logo Kontakty s druhým svetom

Ochranná mágia

Posilnite svoju auru!

Každý človek má okolo seba auru, inak povedané magnetické pole. V aure sa môžu urobiť vplyvom chorôb, stresu, používaním drog alebo negatívnych emócií, slabé miesta, až diery. Nimi do tela ľahko prenikajú negatívne entity. Každý človek si dokáže do určitej miery svoju auru obnoviť. Správne stravovanie, primeraný pohyb a duchovné cvičenia. K tomu patrí čítanie svätých kníh ako sú: Biblia, Rámajána, Bhagavad Gíta, Budhistické písma (napríklad – Po stopách Budhu), I-ťing a mnoho ďalších. Všetky náboženstvá pochádzajú z jedného zdroja, a tak môže človek nájsť veľa pravdy v mnohých náboženstvách. Mali by sme ale vedieť, že každé náboženstvo deklaruje aj veľa poloprávd. A preto by sa mal naučiť každý múdry človek používať svoje pocity. Aby odlíšil pravdu od nepravdy.
Na posilnenie aury, samozrejme, pomáha pravidelné meditovanie a modlenie.

Vďaka ochrannej mágii vás môžeme oslobodiť od démonov, blokád a prekliatí. S pomocou Božskej sily vám vytvoríme energetický ochranný obal. Tento vám pomôže viesť bezpečný život.

Pôsobením ochrannej mágie sa dá vybudovať silnejšia ochrana pre auru, než je bežná u normálnych zdravých ľudí.

Takáto ochrana vydrží aj niekoľko rokov. Tak sú naši klienti chránení pred negatívnymi vplyvmi až niekoľko desaťročí. To znamená, že taký človek zažíva oveľa viac náhodne šťastných situácií. Žije svoj život vo väčšej rovnováhe, zdraví a blahobyte. Preto odporúčame ochrannú mágiu pre každého.

TU nájdete rituály ochrannej mágie.


Modlitba pre spásu duše


Za účelom ochrany veľmi odporúčame aj túto modlitbu. Prvou časťou je modlitba Agapita Pečerského.

Otče môj Všemohúci,
Do Teba jediného vkladám svoje nádeje
A prosím Teba, Pane,
Len o spásu duše svojej
Buď vôľa Tvoja Svätá
Posilnením mojím na tejto ceste
Lebo život bez Teba je okamih prázdny.
Len v službe Tebe je život večný.

Ja som večná duša, radosť a svetlo.
Ja som láska, dôvera a vďačnosť.
Ja som súčasťou Boha, múdrosti a života.
Ja som zdravie, úspech a rovnováha.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Ochranná mágia

Nabíjame amulety magickými silami, ktoré vás ochránia pred negatívnymi energetickými zdrojmi, démonmi a negatívnymi entitami! Tieto amulety vám dodajú vnútornú silu, aby ste prekonali ťažké časy. Tak vám dá ochranná mágia viac sily, viery a sebadôvery.

Ochranný amulet môže byť nabitý nielen silou vôle, alebo liečivou silou, ale môže byť s ním na určitý čas spojená spolupracujúca dobrá bytosť, alebo anjeli, ktorí vám dajú potrebnú silu a ochranu. Tak budete mať vďaka ochrannému amuletu viac sily, dôvery a úspechu. Každý mág používa svoj ochranný amulet. Tiež používa špeciálne amulety pri rituáloch a vyzývaní duchov a božstiev. Výborné sú tiež amulety pre zdravý spánok, pretože sa nevieme vedome v spánku chrániť.

TU nájdete rituály ochrannej mágie.

Kontakt.

Žalm 23
Hospodin je môj pastier,
nebudem mať nedostatku.

Na pastvách zelených ma pasie
a k vodám osviežujúcim ma privádza.

Dušu mi občerstvuje,
po spravodlivých cestách vodí ma
pre svoje meno.

Keby som kráčal hoci temným údolím
nebojím sa zlého, lebo Ty si so mnou;
Tvoj prút a Tvoja palica ma potešujú.

Stôl mi prestieraš pred mojimi protivníkmi,
hlavu mi pomazávaš olejom,
je preplnený kalich môj.

Len dobrota a milosť
bude ma sprevádzať po všetky dni môjho života
a bývať budem v dome Hospodinovom dlhé časy.

Preložené z nemeckého originálu: Schutzmagie

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a ochranu!

Máš pocit, akoby nad Tvojím životom visela kliatba? Cítiš, akoby Ťa premohli zlé sily alebo negatívne energie? Vieme Ťa týchto negatívnych síl a čiernej mágie zbaviť. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar