Chráňte sa pred negatívnymi energetickými vplyvmi! ✔

Ochranné amulety

Biela mágia

Ochranný magický amulet je možné vyrobiť z každého prírodného materiálu, či už je to krištáľ, striebro, zlato, meď, drevo, hlina... Všetky tieto sú vhodné na akumulovanie ochrannej energie. Takým spôsobom je ten, pre koho bol ochranný amulet zhotovený, ochraňovaný a amulet doslova plní úlohu, ktorá mu bola zverená.

Ideálne sa amulet pripravuje v období od novu mesiaca do nasledujúceho novu. Tak sú do neho vložené postupne všetky kvality a sily jedného lunárneho mesiaca v dĺžke trvania dvadsiatich ôsmych dní. Ochranný amulet sa pripravuje pre konkrétnu osobu, ktorú má chrániť a má do jej aury preniesť žiadúce kvality. Tieto sa vkladajú do amuletu počas jeho prípravy pozitívnymi afirmáciami a vytvorením astrálnej elementárnej bytosti, ktorá zachováva energiu a vykonáva zverené úlohy.

Ochranné amulety

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia Pentagram

Na začiatku celého postupu sa urobí rituál. Ním sa do ochranného amuletu vloží ochranná energia, ktorá sa v nasledujúcich 28 dňoch kumuluje a zosilňuje. Pri rituáli a nasledujúcej energetickej práci sa používajú štyri fialové sviečky, ktoré tvoria okolo vyrábaného amuletu kruh.


Priebeh štandardného rituálu:

Ochranné amulety

 • Zo siedmych bielych sviečok vytvoríme kruh, ktorý bude svojim svetlom na mentálnej úrovni vytvárať ochranu. Začíname v smere hodinových ručičiek.
 • Požiadame energie archanjelov štyroch svetových strán o ochranu a podporu pri rituáli.
 • Požiadame duchovných majstrov a samotného Boha o pomoc pri rituáli a o zachovanie síl v ochrannom amulete.
 • Rovnako žiadame archanjelov svetových strán, duchovných majstrov a Boha o ochrannú energiu pri rituáli.
 • Do ochranného amuletu vkladáme pozitívne afirmácie v zmysle: “Ja som ... pozitívna kvalita ..., Ty si ...... pozitívna kvalita .... a My sme jedno”
 • Rituál zakončíme poďakovaním Bohu, duchovným majstrom a nakoniec aj archanjelom svetových strán.
 • Uvoľníme ochranný kruh proti smeru hodinových ručičiek a sfúkneme sviečky.

Po ukončení rituálu necháme fialové sviečky horieť aspoň 4 hodiny. Ak sa rituál robí vo večerných hodinách je vhodné nechať fialové sviečky horieť celú noc. Následne sviečky zapaľujeme vždy pri rannej a večernej meditácii a smerujeme do amuletu duchovnú energiu a opakujeme pozitívne afirmácie použité pri úvodnom rituáli. Postupne v ochrannom amulete vzniká ochranný astrálny elementál, ktorý je nositeľom energie vložených afirmácií a ochrannej energie.

Po dvadsiatich ôsmych dňoch dáme na amulet kvapku vlastnej krvi a amulet je pripravený na odovzdanie. Najvhodnejší spôsob, ako ho nový majiteľ môže prijať, je stav meditácie. Pri tom jednoducho povie: „Ochranný amulet, ďakujem, že si ku mne prišiel. Prijímam ťa a spájam tvoju energiu s mojou energiou!“ Amulet je potrebné nosiť aspoň sedem dní na tele, najlepšie priamo na pokožke, po celý deň. Ak to nie je možné a tvar amuletu alebo príležitosť to nedovoľuje, dá sa amulet nosiť počas dňa pri sebe, napr. vo vrecku alebo v kabelke zabalený do látky.

Opísaný proces nabíjania pozitívnou energiu nemusí byť použitý len na amulety, ktoré sa nosia ako šperky. Robí sa aj pre iné predmety, ktoré sú v blízkosti človeka. Hovoríme teraz o väčších krištáľoch, soškách a iných dekoráciách.

Ochranná mágia

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Ono je to tak, že senzibilní ľudia môžu aj v dnešnej dobe nájsť veľmi veľa energiou nabitých predmetov. Dobrým príkladom sú sochy, či budovy z dávnoveku, kedy boli nabité, a až do dnešnej doby vyžarujú ochrannú energiu. Plnia si svoju úlohu, pre ktorú boli vytvorené. Máme na mysli: egyptské pyramídy, anglický Stonehenge, katedrálu sv. Víta na pražskom hrade, juhoamerický Machu Picchu, francúzske pútnické miesto Lurdy ...

Postup, ako sa takéto veľké ochranné predmety vytvárajú je rovnaký ako sme už opísali. Rozdiel je v tom, že energizovanie prebieha viac na mentálnej, než na fyzickej úrovni. Ťažko je možné zo siedmymi sviečkami obkrúžiť veľké stavby, alebo megality. Mág, či skupina mágov, ktorí takýto rituál robia, prispôsobia postup veľkosti a charakteru energie, vkladanej do daného predmetu. Veľmi účinné je vložiť do takýchto predmetov pergamenové lístočky, s napísanými afirmáciami pre úlohy, ktoré má stvorený astrálny elementál vykonávať. Vydržia veľmi dlhú dobu, čo je dosť praktické. Taká afirmácia môže znieť aj takto: „Ty si strážca, si svetlom a ochraňuješ tento priestor pred negatívnymi energiami a bytosťami“.

Máte pocit, že nad vašim životom visí kliatba? Zdá sa vám, že vás premáhajú zlé sily alebo negatívne energie? Vieme vás zbaviť vplyvu týchto negatívnych síl a čiernej mágie.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Vieme vám pomôcť!

Ochranná mágia. Voodoo.

Výber vhodného ochranného amuletu

Veľmi často dostávame od klientov otázky, kde by si mohli zakúpiť vhodný amulet alebo čo sa na tento účel najlepšie hodí. Ochranným amuletom sa môže stať aj šperk, ktorý už máte a radi ho nosíte (retiazka, prívesok, náramok...). Aby to bolo niečo, čo Vás inšpiruje, napĺňa, s čím sa dokážete zžiť, pretože ho budete mať neustále pri sebe. Pokiaľ si chcete kúpiť niečo nové, tak najlepším materiálom sú všetky prírodné materiály, drahé kamene, zlato, striebro, platina alebo nehrdzavejúca oceľ. Nehrdzavejúcu oceľ používame radšej ako striebro, pretože nereaguje s kožou. V dnešnej dobe sú stále populárnejšie aj prírodné materiály a drahé kamene, ktoré sa tešia veľkej obľube. Čo sa týka druhu, tak odporúčame prívesok, prsteň alebo náramok. Podľa toho, čo radi nosíte. Neodporúčame retiazku, pretože retiazka by musela byť sama o sebe relatívne masívna, aby ju bolo možné nabiť. Najlepšie je vybrať si retiazku s nejakým príveskom, ktorý sa bude potom magicky nabíjať.

Odporúčame vám navštíviť e-shop Lordstore, kde nájdete príklady dámskych a pánskych ochranných amuletov, ktoré vám potom môžeme nabiť. Sú to príklady vhodných vecí na magické nabíjanie, ktoré vyzerajú nenápadne a zároveň sú veľmi estetické. Nikto si ich nevšimne a nebude vedieť, že ide o amulet (predmet nabitý magickými energiami). Nevzbudíte žiadne podozrenie na mágiu. Veľa klientov má záujem práve o nenápadný amulet, ktorý môže byť súčasťou ich každodenného outfitu. Ľudia budú obdivovať na vašej ruke pekný náramok, vy ale budete vedieť, že ide o amulet, ktorý vás chráni. Každý jeden náramok je originál a vy sa môžete stať vlastníkom jedného z nich. Náramky značky Lord sú vyrobené z prírodného materiálu a to buď z pravej kože alebo z drahých kameňov s liečivými účinkami. Dôležité je vedieť aj to, že ide o kožu z morskej raje, ktorá nebola zabitá kvôli módnemu priemyslu, takže je vhodná aj pri milovníkov zvierat. Všetky náramky sú vodeodolné.

 • Náramky zo sady Lotos

  Náramky zo sady Lotos

 • Náramok Night a Moon

  Náramok Night a Moon

 • Náramok Babe

  Náramok Babe

Foto © Ni Ki https://lord-store.com

Navštívte obchod Lordstore a vyberte si ten, ktorý sa vám bude najviac páčiť. Pre seba alebo pre vášho partnera/vašu partnerku. Určite to ocenia. Pri výbere sa riaďte svojou intuíciou 🙂.

Veľmi vhodné sú náramky z liečivých kameňov. Náramok Vladis je vyrobený z drahého kameňa Ónyx a Tigrie oko. Ónyx prináša šťastie v láske. Odstraňuje blokády a chráni pred negatívnymi energiami. Zvyšuje sebadôveru a podporuje koncentráciu. Tigrie oko je tiež jeden z ochranných kameňov. Chráni pred urieknutím, negatívnymi myšlienkami a kliatbami. Dodáva sebavedomie a novú silu. Obidva kamene majú aj liečivé účinky. Náramok Tiano je vyrobený z drahého kameňa Ónyx a je preto silným ochranným náramkom. Po nabití našimi ochrannými energiami je jeho ochranná sila ešte väčšia. Novinkou pre pánov sú luxusné Budha náramky v troch nádherných farbách a Teodor set.

Novinkou sú aj dámske náramky z pravých liečivých kameňov zo sady Lotos. Lotosový kvet je už od nepamäti symbolom života, večnosti, čistoty, šťastia, znovuzrodenia a duchovnosti. Je prvým kvetom, ktorý sa objavil na svete. Známa je aj duchovná praktika Lotosový kvet, ktorú vám tiež veľmi odporúčame. Náramok zo sady Lotos vám ju bude každý deň pripomínať a nezabudnete ani na lotosový kvet vo svojom vnútri 🙂. Náramky sú dostupné v týchto 9 verziách: Sea, Lora, Pink, Autumn, Night, Cave, Moon, Magenta a Babe.

Amulet je potrebné aj pravidelne čistiť a nabíjať. Najvhodnejším časom na jeho čistenie a nabíjanie je spln Mesiaca. Náramky z drahých kameňov a iné amulety odporúčame v čase splnu Mesiaca ponoriť na 10 minút do slanej vody, aby sa očistili. Po 10 minútách môžete soľ z amuletu zmyť pod prúdom čistej vody. Náramky z morských rají stačí za účelom očistenia položiť do blízkosti misky so soľou alebo ich položiť na šungitovú pyramídu. Neodporúčame ich priamo ponárať do slanej vody.

 • Budha náramky

  Budha náramky

 • Náramok Vladis

  Náramok Vladis

 • Teodor set

  Teodor set

Foto © Ni Ki https://lord-store.com

Potom náramok alebo iný amulet položte na nejaké miesto tak, aby naň dopadalo mesačné svetlo (niekde von, na balkón, parapetu…). Nechajte ho tam celú noc.

Logo Ochranné amulety

Ochranné amulety

Zdá sa vám, akoby nad vašim životom visela kliatba? Cítite, akoby vás premohli zlé sily alebo negatívne energie? Zbavíme vás týchto negatívnych síl a čiernej mágie.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Vieme vám pomôcť!

Chráňte sa pred negatívnymi energetickými vplyvmi!

Pri vytváraní ochranných amuletov a astrálnych elementárnych bytostí nie sú kladené žiadne obmedzenia. Ide tu o  schopnosť nasmerovania pozitívnej ochrannej energie a zadanie úloh pre astrálne elementárne bytosti v pozitívnom zmysle. Dôležité je vedieť, že ten, čo takúto bytosť vytvára a priebežne jej dopĺňa ochrannú energiu, vkladá do nej časť svojej energie a vedomia. Preto je nesmierne dôležité, aby ten kto tvorí v zmysle zachovania energie pre magický predmet, dôsledne napredoval na duchovnej ceste k Bohu.

Tak ako pri inej magickej praxi, aj pri vytváraní astrálnych elementárnych bytostí v ochranných amuletoch, platí pravidlo zrkadlenia v osobe mága. Pôsobí tu jeho vedomie a  zodpovednosť za vykonanú magickú činnosť.

Pre lepší prehľad a doplnenie informácií odporúčame prečítať nasledujúce knihy:

František Bardon - Brána k opravdovému zasvěcení
Kyriacos C. Markides - Strovoloský mág

Ochranný amulet nemusí byť iba nabitý silou vôle alebo liečivou energiou. Môže s ním byť na určitý čas spojená aj nejaká dobrá bytosť alebo anjel. Tie vám dodajú potrebnú silu a ochranu. Vďaka ochrannému amuletu budete mať viac sily, viery a dôvery, ale i úspech. Každý mág má svoj ochranný amulet. A samozrejme používa aj špeciálne amulety k rituálom a pri vyvolávaní duchov a božstiev. Svoj význam majú aj amulety pre zdravý spánok. Keď hlboko spíme nebývame vždy úplne pripojení k svojmu telu, a preto sa nevieme plnohodnotne ochrániť.

Kontakt.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a ochranu!

Máš pocit, akoby nad Tvojím životom visela kliatba? Cítiš, akoby Ťa premohli zlé sily alebo negatívne energie? Vieme Ťa týchto negatívnych síl a čiernej mágie zbaviť. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar