Ako sa správať po ľúbostnom rituáli

Spájanie partnerov

Nastal čas, že ste vykonali ľúbostný rituál a nateraz neostáva iné, iba čakať na jeho výsledok. Že to, o čo usilujete, sa naozaj stane, teda že sa to prejaví vo vašej realite.

Každé kúzlo potrebuje svoj čas na dosiahnutie plného úspechu. Stávajú sa situácie, keď sa účinok kúzla dostaví bezprostredne po rituáli, ale býva to iba výnimočne. V zvyčajne potrebuje magický rituál dva až šesť mesiacov, kým sa naplní. Pri tom je veľmi dôležité dodržiavať pre seba istý vhodný režim vo vašom každodennom živote.

Čo to obnáša? Veľmi dôležité je celkovo sa uvoľniť a pokúsiť sa na rituál a z neho vzídené kúzlo zabudnúť.

Neuveriteľne dôležité je tiež nikomu nehovoriť o vašom rituáli, ktorý ste urobili!!! Kúzlo, o ktorom sa rozpráva, stráca svoju moc! Žite a správajte sa tak normálne, ako sa to len dá. Nehľadajte vo všetkom, čo sa vám v blízkej budúcnosti stane, potvrdenie o tom, že je to výsledok mágie.

Biela mágia si vždy zvolí ten najjednoduchší spôsob, ako sa prejaví. Nebuďte teda prekvapení, ak sa udalosti budú vyvíjať zázračne, alebo naopak aj úplne obyčajne. A vždy si pamätajte, že kúzlo pôsobí aj na vás. Nespavosť, nevysvetliteľné vnútorné napätie, či dokonca aj bolesti hlavy, sú len niektoré z možných sprievodných prejavov kúzla. Ale nemusíte sa báť, je to úplne normálne.

Ak ste uskutočnili kúzlo, ktoré má k vám priviesť milovanú osobu, nerobte niečo také, že vy sami aktívne budete túto osobu kontaktovať. Preč so všetkými takýmito pokušeniami pre vás! Žiaden telefonát, žiadna SMS-ka, ani e-mail!!! Jediné, čo môžete, postarajte sa o to, aby došlo k náhodným stretnutiam. Ale aj vtedy, ak sa „náhodne“ stretnete, v žiadnom prípade sa nepokúšajte o prvé slovo. Nehovorte ako prvý a nezačínajte rozhovor!

Nedajte vášmu milovanému človeku pocítiť, ako veľmi po ňom vaše srdce túži. Pre vašu šťastnú budúcnosť je najdôležitejší pravý opak. Teda to, že príslušný začarovaný alebo príslušná začarovaná, bude túžiť po vás, a dobíjať vás!!!

Prečítajte si viac o ľúbostnej mágii a spájaní partnerov TU.

Máte problém alebo potrebujete pomoc? TU nás môžete kontaktovať!

 • Určité pravidlá po mágii lásky
 • Meditácia: Mágia lásky

 • Kruh Logo Divider

  Biela mágia Logo

  Určité pravidlá po mágii lásky

  Ľúbostná mágia

  Bez ohľadu na to, či ste si dali urobiť kúzlo lásky alebo ľúbostnú mágiu u profesionálov, alebo ste ju vykonali sami, existujú určité pravidlá, ktoré by ste mali po vykonaní mágie lásky dodržiavať.

  Meditácia: Mágia lásky

  Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!

  1. Je dôležité, aby od vykonania ľúbostného rituálu uplynul určitý čas, kým budete trošku aktívnejší. Takže prosím v žiadnom prípade nebuďte aktívni a nepokúšajte sa kontaktovať želaného partnera hneď na druhý deň alebo čo je ešte horšie, obťažovať ho na sociálnych sieťach.

  2. Musíte vziať do úvahy aj psychiku toho druhého. Nemá zmysel predbiehať. Je dôležité, aby ste po kúzle lásky na celú záležitosť najskôr zabudli a sústredili ste sa viac na tu a teraz a na svoj vlastný rozvoj.

  To znamená, že môžete napríklad schudnúť alebo sa zdravšie stravovať. Tu vám odporúčame knihu Medicínske médium: Tajomstvá, ktoré sa ukrývajú za chronickými a záhadnými chorobami, a spôsoby, ako ich nakoniec vyliečiť, od Anthonyho Williama. Môžete navštevovať kurz jogy alebo začať športovať. Alebo sa ďalej rozvíjať v ďalších oblastiach.

  Napríklad môžete začať navštevovať jazykový kurz alebo vo všeobecnosti akékoľvek kurzy alebo školenia a podobné projekty. Je dôležité zamestnať svoje telo a myseľ niečím, čo nám pomôže nezameriavať sa neustále na partnera alebo nepremýšľať neustále o tom, čo ten druhý robí, myslí atď.

  3. Je dôležité, aby ste sa sústredili sami na seba a aby ste zistili, prečo myslíte tak, ako myslíte, prečo sa cítite tak, ako sa cítite. Čo môžem urobiť sám, aby som bol šťastnejší, vyrovnanejší a zdravší?

  To znamená, že je dôležité, aby sme si urobili sami nejakú malú analýzu. Napríklad sme vytvorili aj takúto tabuľku s otázkami, aby sme zistili, aké problémy sme mali vo vzťahu. TU si môžete stiahnuť túto tabuľku.

  4. Ďalej je dôležité začať s meditáciami a čítaním duchovnej literatúry. Určite si položíte otázku, čo to má spoločné s ľúbostnou mágiou alebo kúzlom lásky? Ide o to, že keď sa niekto s niekým rozpráva alebo chce s niekým byť, musí byť v prvom rade vyrovnaný sám so sebou. Existuje len jeden dôvod, prečo sme my ľudia s niekým dlhodobo spolu.

  Pretože s niekým iným sme šťastnejší a veselší, ako sami. Keď ale človek nie je v súlade so sebou samým, nie je spokojný sám so sebou, nevie, čo so svojim vlastným životom, tak nemôže fungovať ani partnerský vzťah. A to je problém. Mnohí ľudia sa snažia toho druhého kontaktovať príliš rýchlo, namiesto toho, aby sa sústredili sami na seba a na svoj vlastný rozvoj.

  Keď začnete meditovať a čítať duchovné knihy, začnete vnímať a cítiť svoju vlastnú dušu a vnútornú krásu. A to so sebou prináša veľa radosti a vnútornej spokojnosti. To pritiahne do vášho života podobne zmýšľajúcich ľudí, pretože ľudia chcú byť v kontakte s takými ľuďmi, z ktorých vyžaruje vnútorná spokojnosť a láska. A nie s ľuďmi, ktorí neustále očakávajú, že ich niekto druhý urobí šťastnými a spokojnými.

  To je vo vzťahoch večný problém. Jeden vždy očakáva od toho druhého, že ten druhý ho urobí šťastným. Keď je ale človek šťastný a spokojný sám, potom môže toto šťastie a spokojnosť preniesť aj na toho druhého. Ak sú však obaja so sebou nespokojní a nešťastní, nie je čo odovzdávať. A tak sa vzťah rozpadne.

  A to je problém, ktorý mnohí ignorujú a zľahčujú. Preto vznikajú problémy. Prácou na sebe samom sa stávate zaujímavým. Keď sa potom po nejakom čase spolu stretnete a viete, že ste absolvovali rôzne semináre, spoznali ste nových ľudí, budete mať aj nové témy na rozhovor a môžete ukázať nové stránky svojej osobnosti. Váš vzťah sa začne uberať úplne iným smerom. A v konečnom dôsledku je to niečo pozitívne, čo môžete urobiť nielen pre seba, ale aj pre svoj vzťah.

  Tým, že spoznáte aj iných ľudí, nebudete sa už tak silno zameriavať na druhú osobu a zlepší sa aj vaša vzájomná komunikácia. Ak sa na niekoho príliš zameriavate, ten druhý to vycíti a môže mu to byť nepríjemné. To znamená, kontaktovať niekoho, áno, ale nie príliš veľa a nie príliš rýchlo. Najskôr musíte byť v súlade sami so sebou, nájsť vlastnú dušu, nájsť svoj vlastný život bez partnera. Potom môžete dať partnerovi oveľa viac a vzťah sa stane zaujímavejší.

  Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýba vám harmónia? Skončil sa práve váš vzťah? Alebo ho práve chcete vy, alebo váš partner, ukončiť? Často sa mnohé z týchto problémov dajú odstrániť. Stačí sa zdôveriť niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša frustrujúca situácia riešiť. Vieme vám pomôcť! A váš vzťah bude opäť v harmonickom súzvuku!

  Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

  Preložené z nemeckého originálu: Nach dem Liebeszauber

  Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH I Biela mágia Skúsenosti

  Ľúbostná mágia úspešne & osobne

  Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

  Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

  Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

  Daghan-Malenky GmbH

  Mgr. Monika Slivová
  Topoľčianska 916/23
  951 97 Žitavany
  Mobil: +421 902 734 483
  bielamagia@me.com

  Darina Strešňáková
  Eža Vlkolinského 141
  930 41 Hviezdoslavov
  bielamagia@me.com

  Marion Daghan-Malenky
  Espenauer Straße 10
  342 46 Vellmar

  Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


  Kruh Logo Divider

  © 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti