Ako si pritiahnuť peniaze & Tipy ☩ Triky

Rituály pre peniaze a mágiu úspechu

Ako si pritiahnuť peniaze a prežívať hojnosť

Hoci peniaze nie sú pre prežitie nevyhnutne potrebné, spája si ich väčšina ľudí so vstupenkou ku slobode. Od nepamäti, a neobmedzene pre budúcnosť, si bytosť menom človek najviac váži svoju slobodu. Tak veľmi, že je sloboda považovaná za základné právo pre život jedinca na planéte Zem. Snáď preto každý viac-menej spája svoju slobodu s peniazmi. Tento „vzorec“ pre život tak môže doslova opantávať celé ľudstvo. Takže vôbec neprekvapuje, že tu je tak silný emočný vzťah k peniazom.

Dôležité je uvedomiť si, že existuje priama súvislosť medzi myšlienkami, ktoré máte o peniazoch. A navyše je neuveriteľne dôležité, ako sa pri týchto myšlienkach cítite. Akoby v priamej úmere s tým do vášho života peniaze pritekajú, či odtekajú. Keď sa vám podarí uvedomiť si tieto súvislosti, môžete zmeniť kvalitu svojich myšlienok a opraviť nevhodný vzorec myslenia. Jedine tak nájdete cestu k sile vesmíru a zistíte, že čas a telesné úsilie na dosiahnutie finančného úspechu sú skutočne bezvýznamné. Vychádzame z jednoduchého princípu o fungovaní Vesmíru a jeho vplyve na náš svet: Dostávaš to, na čo myslíš!

Ľudia často hovorievajú: “To nie je pravda, pretože ja si celý svoj život želám veľa peňazí a stále na to myslím, a predsa stále bojujem s ich nedostatkom.”

To, čo vám chceme povedať, je to najdôležitejšie na pochopenie, aby ste dokázali zmeniť a vylepšiť svoju finančnú situáciu.

Mágia peňazí

Foto © alexsl http://www.istockphoto.com I pmalenky

Voodoo - najskôr treba nájsť svoju vibračnú rovnováhu

Biela mágia

Starajte sa v prvom rade o svoju vnútornú harmóniu! Uvedomujte si stále, ako sa zosilňujú veci, na ktoré zameriavate svoju pozornosť. Ak to robíte kladným spôsobom, zlepšuje sa stav vášho blahobytu. Na začiatku chýba každému tá správna schopnosť myslieť pozitívne. Preto neaktivujte príliš nad mieru svoje úsilie o želaný stav. Čím viac sa o to snažíte, tým viac sa od želaného stavu odkláňate.

Je absolútne prirodzené, a dá sa povedať, že každý zvykne po niečom túžiť. Pocity nespokojnosti sa zákonite zvýrazňujú hlavne v stave nedostatku. Dokonca takáto potreba nastáva jednoducho iba preto, to nemám. Vtedy, hoci by ste aj mihnutím oka želanú vec získali, nenastane vnútorné uspokojenie, lebo pocit vlastníctva nie je pocitom uspokojenia. A bludný kruh pokračuje ďalej, lebo vždy bude na svete niečo, čo ešte nemám. A tak si človek vnáša do života nekončiaci boj, stále znovu chcieť nejakú vec, ktorá zas a znovu nedokáže uspokojiť.


Biela mágia Pentagram

Mágia peňazí a mágia úspechu

Peniaze

Na peniaze sa dá myslieť a rozprávať s pocitom radosti a hojnosti. Keď však o nich rozprávate s pocitom strachu alebo vnútornej nepohody, nie je to o peniazoch, ale skôr o vyjadrení nedostatku. Sú to dva zásadne odlišné prístupy k peniazom. A to je kľúčový moment pre finančný úspech. V prvom prípade peniaze jednoducho prichádzajú. V druhom prípade peniaze odplašujete.

Je naozaj dôležité, akým spôsobom o peniazoch rozmýšľate. A ešte dôležitejšie je, čo pri myšlienke na peniaze prežívate. Keď je to niečo také ako: "Och, to by bolo pekné, keby som si to ... len mohol dovoliť”, nemáte dostatočné vibračné naladenie, aby ste si svoju túžbu pritiahli. Vy sami si nastavujete ono presvedčenie nedostatku, a vaše nenaplnené želanie ešte umocní výsledný pocit sklamania. A vytúžená hojnosť je pre vás naozaj len fatamorgána.

Mnoho ľudí počas života opakovane prežíva svoj nedostatok. Stále dookola ten istý scénár: "Túžim – chcem – nemám!” Deje sa to iba zato, že sa nezamyslia nad tým, čo vlastne robia. Žijú v bludnom kruhu. Takýmto nesprávnym myšlienkovým vzorcom doslova zhmotňujú svoj stav biedy. Okrem toho médiá sú plné smutných príkladov, čo dotvára doslova osvojenie si takéhoto pokriveného postoja.

Dosť s takýmito praktikami! Prečo by to tak malo byť?! My vám hovoríme, že každý človek má tú silu pritiahnuť si peniaze!!! Vtedy, keď chce naozaj zmeniť a pretvoriť svoj stav, hovorí už o novom = zmenenom stave svojej existencie, o blahobyte. Svoj skutkový neradostný stav financií vôbec nerozoberá a nezaoberá sa ním! Sústreďuje celú pozornosť len a len na svoju vnútornú spokojnosť.

Mnohí hneď protestujú, lebo scestne veria v takzvanú realitu života.

Mágia úspechu

Foto © leongoedhart http://www.istockphoto.com I pmalenky

Nepripúšťajú si, že je to slepá ulička v bludisku života. Pochopte predsa, ľudia, že Vesmír vám splní každé vaše želanie. A ak veríte, že ste chudobní, tak takí aj zostanete! Hlavne vtedy, ak o tom budete ďalej dookola hovoriť.

Áno, je to tu! Aj Albert Einstein raz povedal: “Neexistujú žiadne náhody. Boh nehrá kocky.”

V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru alebo o skontaktovanie e-mailom kliknite TU.

Mágia peňazí, mágia úspechu - rituály

Biela mágia, voodoo na nájdenie zamestnania

Runa Teiwaz (č. 15. Energia bojovníka, Boh Tiu, Tyr)

Amulet na nájdenie zamestnania

Cieľ:
Pre tých, čo práve hľadajú dobre platené zamestnanie.

Pozadie:
V reči rún predstavuje Teiwaz (Tyr) úspech a víťazstvo pri hľadaní. Je to runa severského boha Tiw-a, mocného bojovníka a znamenitého spojenca v časoch ťažkostí. V abecede 24 rún je Teiwaz prvou z ôsmych rún, nad ktorými bdie Tyr. Spolu s ním idú všetky požehnania sily, cieľavedomosti a vytrvalosti, ktoré sa spájajú s týmto božstvom. Žiadosť o magické vlastnosti tejto runy posilní vašu odhodlanosť a nápaditosť; tie korunujú vaše hľadanie dobre platenej práce úspechom. Na obrázku ste si určite všimli, že sa Teiwaz (Tyr) podobá na šípku smerom hore. Toto zdôrazňuje dôležitosť mať pri hľadaní dobrého zamestnania pred očami jasný cieľ. Runy predstavujú aj určité útočisko, čo znamená, že slúžia skôr biednym ako chamtivým, a preto je skutočný úspech istejší, keď sa používajú v tomto zmysle.

Vhodný čas na rituál:
Pre priblíženie sa k cieľu je potrebné robiť kúzlo pri pribúdajúcom mesiaci, najlepší deň je streda (deň dohôd/oznámení a planéty Merkúr), ako druhá voľba môže byť utorok, deň boha Tiw-a.
Postup rituálu:
1. Urobte kruh podľa inštrukcií.
2. Zapáľte sviečku so slovami: duch istého úspechu, drž nadomnou svoju ochrannú ruku.
3. Držte kameň pevne medzi svojimi dlaňami a predstavujte si, ako šťastne a spokojne kráčate do práce a peňaženku plnú peňazí.
4. Keď cítite, že ste hotový, zhlboka sa nadýchnite a dýchnite na kameň, pričom si predstavujte, že všetko, čo ste si práve zaželali, prechádza do kameňa. Potom povedzte: “Mojim dychom ti dávam silu”.
5. Na plochú stranu kameňa namaľujte runu TYR. Kým znak nezaschne nechajte kameň ležať pri sviečke.
6. Na ďalší deň si zastrčte kameň do vrecka nohavíc alebo do bundy a noste ho stále so sebou. Keď sa vaše želanie splní, hoďte kameň do najbližšej prírodnej vody.

Čo potrebujete k rituálu:
- jednu žltú sviečku vysokú 15 - 20 cm (keď robíte rituál v stredu) alebo červenú sviečku vysokú 15- 20 cm (keď robíte rituál v utorok);
- zápalky alebo zapaľovač; - zelenú fixku;
- jeden malý kameň s rovnou plochou (plochý oblázok veľkosti asi 2 cm), dostatočne ľahký a malý, aby sa dal nosiť v bunde alebo vo vrecku nohavíc.

Viac o mágii peňazí a mágii úspechu.
Logo Rituály pre peniaze

Rituály pre peniaze

Mávate pocit, že sa všetko deje z určitého dôvodu? Že jednoducho sú ľudia, ktorí majú „viac šťastia"! A naopak ľudia, u ktorých „všetko stroskotáva"? Naozaj to nie je iba obyčajná náhoda! Je to dôsledok exaktného a precízne premysleného plánu a zákonov. Deje sa to bez ohľadu nato, či o tom viete, alebo nie. Či si to všímate, alebo nie. Radi vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele, zvládnuť prekážky tak, aby ste patrili k tým, čo „majú viac šťastia". Nechajte nás, aby sme vám pomohli uskutočniť vaše sny.

Tešíme sa na našu spoluprácu.

Rituál voodoo

Mágia peňazí, mágia úspechu - biela mágia

Pracovná lampa
Tento rituál s lampou podporuje obchody a pomáha nájsť prácu.

Ako nato?

Zhotovíme ju tak, že rozpolíme kokosový orech a vydlabeme dužinu. Potom dovnútra vložíme dlhší bavlnený knôt, ktorý pridržia dve prekrížené bambusové paličky.

Na tomto mieste je dôležité poznamenať, že kokosovú lampu by sme mali zhotovovať s maximálnou pozornosťou. Ak sa odstráni dužina, kokosová škrupina nebude dostatočne utesnená. Bez voskovej alebo nehorľavej impregnácie nie je dosť silná na to, aby udržala olej do lámp.

Z bezpečnostných dôvodov by sa mala lampa pred zapálením vložiť do kovovej misy s vysokým okrajom, aby z nej nemohol vytiecť horúci alebo horiaci olej. To celé je potrebné postaviť na nehorľavú podložku – podstavec z troch kameňov. Treba dávať veľký pozor nato, aby sa lampa nemohla nakláňať. (Za prípadné škody v dôsledku nepozornosti nenesieme zodpovednosť!!!)

Pokračujeme tým, že na dno kokosu položíme hovädzie srdce, v ktorom sú zabodnuté dva úlomky z kostí. Toto celé je to zabalené v bielej šatke. Srdce pokvapkáme ružovým olejom a pridáme 7 kvapiek červeného vína. Pri kvapkaní červeného vína človek vysloví svoje želanie a zavolá Legbu.

Po zasvätení Legbovi škrupinu naplníme lampovým olejom. Tak máme pripravenú lampu. Zapálime knôt a necháme vyhorieť. Po dohorení oleja sa celá lampa aj so srdcom zakope pod zdravý strom.

Pozor: Legba je jedným z najsilnejších loa a nie je vhodné ho zneužívať! Vykonávateľov rituálu varujeme pred neopodstatneným vyvolaním alebo vyvolaním zo žartu. Môže to spôsobiť veľmi vážne následky.

Lampový rituál sa neprejavuje okamžite. Preto sa treba vyzbrojiť trpezlivosťou a počkať na výsledok. Dožičte teda energiám čas, kým nastane želaná zmena.

Viac o mágii peňazí a mágii úspechu.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj úspech, radosť a pohodu!

Máš niekedy pocit, že sa veci dejú z nejakého zvláštneho dôvodu? Že jednoducho sú ľudia, ktorí majú „viac šťastia“! A naopak ľudia, u ktorých „všetko stroskotáva“? Veľkú úlohu tu zohrávajú podvedomé procesy, ako aj karma a energia! Vieme Ti energeticky pomôcť dosiahnuť tvoje ciele, riadiť zmeny tak, aby si patril k tým, čo majú „viac šťastia“.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar