Rituály pre peniaze a mágiu úspechu

Ako si pritiahnuť peniaze a prežívať hojnosť

Hoci peniaze nie sú pre prežitie nevyhnutne potrebné, spája si ich väčšina ľudí so vstupenkou ku slobode. Od nepamäti, a neobmedzene pre budúcnosť, si bytosť menom človek najviac váži svoju slobodu. Tak veľmi, že je sloboda považovaná za základné právo pre život jedinca na planéte Zem. Snáď preto každý viac-menej spája svoju slobodu s peniazmi. Tento „vzorec“ pre život tak môže doslova opantávať celé ľudstvo. Takže vôbec neprekvapuje, že tu je tak silný emočný vzťah k peniazom.
Dôležité je uvedomiť si, že existuje priama súvislosť medzi myšlienkami, ktoré máte o peniazoch. A navyše je neuveriteľne dôležité, ako sa pri týchto myšlienkach cítite. Akoby v priamej úmere s tým do vášho života peniaze pritekajú, či odtekajú.
Ak vedome ovládate svoje myšlienky, pritiahnete si to, na čo myslíte. Absolútna väčšina jednoducho necháva svoje myšlienky blúdiť. Keď sa vám podarí uvedomiť si tieto súvislosti, môžete zmeniť kvalitu svojich myšlienok a opraviť nevhodný vzorec myslenia. Jedine tak nájdete cestu k sile vesmíru a zistíte, že čas a telesné úsilie na dosiahnutie finančného úspechu sú skutočne bezvýznamné. Vychádzame z jednoduchého princípu o fungovaní Vesmíru a jeho vplyve na náš svet: Dostávaš to, na čo myslíš!

Pozitívnymi myšlienkami dosiahnete pozitívne veci a negatívnymi myšlienkami negatívne! Ľudia často hovorievajú: “To nie je pravda, pretože ja si celý svoj život želám veľa peňazí a stále na to myslím, a predsa stále bojujem s ich nedostatkom.”
To, čo vám chceme povedať, je to najdôležitejšie na pochopenie, aby ste dokázali zmeniť a vylepšiť svoju finančnú situáciu.

 • Rituály pre peniaze a mágiu úspechu - Ako si pritiahnuť peniaze a prežívať hojnosť
 • Mágia peňazí a mágia úspechu - Rituály: Správny prístup a správne myslenie!
 • Video: Životné poradenstvo
 • Rituály pre peniaze a mágiu úspechu - najskôr treba nájsť svoju vibračnú rovnováhu
 • Mágia peňazí, mágia úspechu - rituály: Biela mágia / voodoo na nájdenie zamestnania!
 • Rituály pre peniaze

 • Kruh Logo Divider

  Biela mágia Logo

  Mágia peňazí a mágia úspechu

  Rituály: Správny prístup a správne myslenie!

  Na peniaze sa dá myslieť a rozprávať s pocitom radosti a hojnosti. Keď však o nich rozprávate s pocitom strachu alebo vnútornej nepohody, nie je to o peniazoch, ale skôr o vyjadrení nedostatku. Sú to dva zásadne odlišné prístupy k peniazom. A to je kľúčový moment pre finančný úspech. V prvom prípade peniaze jednoducho prichádzajú. V druhom prípade peniaze odplašujete.

  Je naozaj dôležité, akým spôsobom o peniazoch rozmýšľate. A ešte dôležitejšie je, čo pri myšlienke na peniaze prežívate. Keď je to niečo také ako: "Och, to by bolo pekné, ALE keby som si to ... len mohol dovoliť”, nemáte dostatočné vibračné naladenie, aby ste si svoju túžbu pritiahli. Vy sami si nastavujete ono presvedčenie nedostatku, a vaše nenaplnené želanie ešte umocní výsledný pocit sklamania. A vytúžená hojnosť je pre vás naozaj len fatamorgána.

  Tento negatívny postoj vášho myslenia na konci vašej vyslovenej vety robí absenciu túžby dôležitejšou ako príťažlivosť vašej túžby. Pretože myslenie nie je v rovnováhe.

  Vypočuj si najlepšiu vedenú meditáciu a začni s jej pomocou ešte dnes, vylepšovať ihneď svoje meditácie, rovnováhu a sebapoznanie!

  Mnoho ľudí počas života opakovane prežíva svoj nedostatok. Stále dookola ten istý scénár: "Túžim – chcem – nemám!" Deje sa to iba zato, že sa nezamyslia nad tým, čo vlastne robia. Žijú v bludnom kruhu. Väčšina ľudí nedokáže premýšľať nad realitou, aké „to bude" mať dostatok peňazí a ako by sa cítili, keď sa ich želania splnia! S ich neustále sa opakujúcim postojom „peňazí je málo" sa tento postoj stáva chronickým. Takýmto nesprávnym myšlienkovým vzorcom doslova zhmotňujú svoj stav biedy. Okrem toho médiá sú plné smutných príkladov, čo dotvára doslova osvojenie si takéhoto pokriveného postoja.

  Dosť s takýmito praktikami! Prečo by to tak malo byť?! My vám hovoríme, že každý človek má tú silu pritiahnuť si peniaze!!! Vtedy, keď chce naozaj zmeniť a pretvoriť svoj stav, hovorí už o novom = zmenenom stave svojej existencie, o blahobyte. Svoj skutkový neradostný stav financií vôbec nerozoberá a nezaoberá sa ním! Sústreďuje celú pozornosť len a len na svoju vnútornú spokojnosť.
  Najskôr by ste mali pochopiť, že želanie, ktoré máte, sa môže splniť len vtedy, ak dokážete myslieť a precítiť „aké to bude" a nezostanete stáť v tomto okamihu a nebudete rozprávať a myslieť na to, „,čo je práve teraz", a tak to aj zostane!"

  Mnohí hneď protestujú, lebo scestne veria v takzvanú realitu života. Nepripúšťajú si, že je to slepá ulička v bludisku života. Pochopte predsa, ľudia, že Vesmír vám splní každé vaše želanie. A ak veríte, že ste chudobní, tak takí aj zostanete! Hlavne vtedy, ak o tom budete ďalej dookola hovoriť.

  Rituály pre peniaze a mágiu úspechu

  - najskôr treba nájsť svoju vibračnú rovnováhu

  Starajte sa v prvom rade o svoju vnútornú harmóniu! Uvedomujte si stále, ako sa zosilňujú veci, na ktoré zameriavate svoju pozornosť. Ak to robíte kladným spôsobom, zlepšuje sa stav vášho blahobytu. Na začiatku chýba každému tá správna schopnosť myslieť pozitívne. Preto neaktivujte príliš nad mieru svoje úsilie o želaný stav. Čím viac sa o to snažíte, tým viac sa od želaného stavu odkláňate. To, čo robíte, vám zároveň musí byť príjemné, len tak dosiahnete svoju vibračnú rovnováhu.

  Je absolútne prirodzené, a dá sa povedať, že každý zvykne po niečom túžiť. Pocity nespokojnosti sa zákonite zvýrazňujú hlavne v stave nedostatku. Dokonca takáto potreba nastáva jednoducho iba preto, že to nemám. Vtedy, hoci by ste aj mihnutím oka želanú vec získali, nenastane vnútorné uspokojenie, lebo pocit vlastníctva nie je pocitom uspokojenia. A bludný kruh pokračuje ďalej, lebo vždy bude na svete niečo, čo ešte nemám. A tak si človek vnáša do života nekončiaci boj, stále znovu chcieť nejakú vec, ktorá zas a znovu nedokáže uspokojiť.

  Mágiou peňazí a mágiou na úspech môžu vašim obchodom narásť nové krídla. Neúspech a úspech väčšinou závisia od „náhodných“ stretnutí alebo veľmi dobrých príležitostí!

  Ako povedal Albert Einstein: “Neexistujú žiadne náhody. Boh nehrá kocky.”

  V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru alebo o skontaktovanie e-mailom kliknite TU.

  Mágia peňazí, mágia úspechu - rituály

  Biela mágia, voodoo na nájdenie zamestnania

  15. TYR, TEIWAZ - Energia bojovníka, Boh Tiu, Tyr: písmeno T Amulet na nájdenie zamestnania.

  Cieľ:
  Pre tých, čo práve hľadajú dobre platené zamestnanie.

  Pozadie:
  V reči rún predstavuje Teiwaz (Tyr) úspech a víťazstvo pri hľadaní. Je to runa severského boha Tiw-a, mocného bojovníka a znamenitého spojenca v časoch ťažkostí. V abecede 24 rún je Teiwaz prvou z ôsmych rún, nad ktorými bdie Tyr. Spolu s ním idú všetky požehnania sily, cieľavedomosti a vytrvalosti, ktoré sa spájajú s týmto božstvom. Žiadosť o magické vlastnosti tejto runy posilní vašu odhodlanosť a nápaditosť; tie korunujú vaše hľadanie dobre platenej práce úspechom. Na obrázku ste si určite všimli, že sa Teiwaz (Tyr) podobá na šípku smerom hore. Toto zdôrazňuje dôležitosť mať pri hľadaní dobrého zamestnania pred očami jasný cieľ.

  Runy predstavujú aj určité útočisko, čo znamená, že slúžia skôr biednym ako chamtivým, a preto je skutočný úspech istejší, keď sa používajú v tomto zmysle.

  Kúzlo sa používa takto:
  Vhodný čas na rituál:
  Pre priblíženie sa k cieľu je potrebné robiť kúzlo pri pribúdajúcom mesiaci, najlepší deň je streda (deň dohôd/oznámení a planéty Merkúr), ako druhá voľba môže byť utorok, deň boha Tiw-a.

  Čo potrebujete k rituálu:
  Jednu žltú sviečku vysokú 15 - 20 cm (keď robíte rituál v stredu) alebo červenú sviečku vysokú 15- 20 cm (keď robíte rituál v utorok). Zápalky alebo zapaľovač;
- zelenú fixku. Jeden malý kameň s rovnou plochou (plochý oblázok veľkosti asi 2 cm), dostatočne ľahký a malý, aby sa dal nosiť v bunde alebo vo vrecku nohavíc.

  Postup rituálu:
  1. Urobte kruh podľa inštrukcií.
  2. Zapáľte sviečku so slovami:
  "Duch istého úspechu, drž nadomnou svoju ochrannú ruku."
  3. Držte kameň pevne medzi svojimi dlaňami a predstavujte si, ako šťastne a spokojne kráčate do práce a peňaženku plnú peňazí.
  4. Keď cítite, že ste hotový, zhlboka sa nadýchnite a dýchnite na kameň, pričom si predstavujte, že všetko, čo ste si práve zaželali, prechádza do kameňa. Potom povedzte: “Mojim dychom ti dávam silu”.
  5. Na plochú stranu kameňa namaľujte runu TYR. Kým znak nezaschne nechajte kameň ležať pri sviečke.
  6. Na ďalší deň si zastrčte kameň do vrecka nohavíc alebo do bundy a noste ho stále so sebou. Keď sa vaše želanie splní, hoďte kameň do najbližšej prírodnej vody.

  Viac o mágii peňazí a mágii úspechu.

  Rituály pre peniaze

  Mávate pocit, že sa všetko deje z určitého dôvodu? Že jednoducho sú ľudia, ktorí majú „viac šťastia"! A naopak ľudia, u ktorých „všetko stroskotáva"? Naozaj to nie je iba obyčajná náhoda! Je to dôsledok exaktného a precízne premysleného plánu a zákonov. Deje sa to bez ohľadu nato, či o tom viete, alebo nie. Či si to všímate, alebo nie. Radi vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele, zvládnuť prekážky tak, aby ste patrili k tým, čo „majú viac šťastia". Nechajte nás, aby sme vám pomohli uskutočniť vaše sny.

  Tešíme sa na našu spoluprácu.

  Rituál voodoo

  Mágia peňazí, mágia úspechu - biela mágia

  Pracovná lampa

  Ako nato?

  Tento rituál s lampou podporuje obchody a pomáha nájsť prácu. Existujú dve formy pracovných lámp, toto je jedna z nich: Zhotovíme ju tak, že rozpolíme kokosový orech a dužinu necháme vo vnútri. Ako podstavec použijeme tri kamene. Potom dovnútra vložíme dlhší bavlnený knôt, ktorý pridržia dve prekrížené bambusové paličky.

  Pokračujeme tým, že na dno kokosu položíme hovädzie srdce, v ktorom sú zabodnuté dva úlomky z kostí. Toto celé je to zabalené v bielej šatke. Srdce pokvapkáme ružovým olejom a pridáme 7 kvapiek červeného vína. Potom to ešte posypte štipkou bylinného prášku z koreňa rastliny Manjistha/ Robbia.

  Pri kvapkaní červeného vína človek vysloví svoje želanie a zavolá Legbu.

  Po zasvätení Legbovi škrupinu naplníme lampovým olejom. Tak máme pripravenú lampu. Zapálime knôt a necháme ju horieť. Lampa by mala horieť dovtedy, kým sa nedostaví žiadaný efekt. Potom sa celá lampa aj so srdcom zakope pod zdravý strom.

  Pozor: Legba je jedným z najsilnejších loa a nie je vhodné ho zneužívať! Vykonávateľov rituálu varujeme pred neopodstatneným vyvolaním alebo vyvolaním zo žartu. Môže to spôsobiť veľmi vážne následky.

  Na tomto mieste je dôležité poznamenať, že kokosovú lampu by sme mali zhotovovať s maximálnou pozornosťou. Ak nebudete postupovať podľa návodu a kokosovú dužinu odoberiete, hrozí extrémne nebezpečenstvo požiaru! Kokosová škrupina nebude dostatočne utesnená. Bez voskovej alebo nehorľavej impregnácie nie je dosť silná na to, aby udržala olej do lámp.

  Z bezpečnostných dôvodov by sa mala lampa pred zapálením vložiť do kovovej misy s vysokým okrajom, aby z nej nemohol vytiecť horúci alebo horiaci olej. To celé je potrebné postaviť na nehorľavú podložku – podstavec z troch kameňov. Treba dávať veľký pozor nato, aby sa lampa nemohla nakláňať. (Za prípadné škody v dôsledku nepozornosti nenesieme zodpovednosť!!!)

  Lampový rituál sa neprejavuje okamžite. Preto sa treba vyzbrojiť trpezlivosťou a počkať na výsledok. Dožičte teda energiám čas, kým nastane želaná zmena.

  Viac o mágii peňazí a mágii úspechu.

  Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH I iStockPhoto.Com NicoElNino & leongoedhart

  Mágia peňazí úspešne & osobne

  Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj úspech, radosť a pohodu!

  Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

  Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

  Daghan-Malenky GmbH

  Mgr. Monika Slivová
  Topoľčianska 916/23
  951 97 Žitavany
  Mobil: +421 902 734 483
  bielamagia@me.com

  Darina Strešňáková
  Eža Vlkolinského 141
  930 41 Hviezdoslavov
  Mobil: +421 944 572 078

  Marion Daghan-Malenky
  Espenauer Straße 10
  342 46 Vellmar

  Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


  Kruh Logo Divider

  © 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti