Ako sa naučiť veštiť & Tipy & Triky

Veštenie

Úspešnosť metódy

Veštenie: Predtým, než sa stotožníte so skutočnosťou stať sa veštcom, musíte vedieť, čo je vlastne orákulum, ako napríklad Tarot, I-ťing a tak ďalej, a čo vám vedia prezradiť a čo nie.

Musíte si stanoviť celkom jasné podmienky, v opačnom prípade sa môžete dostať do nevýhodnej pozície, a tým ublížiť ľuďom, ktorí hľadajú vašu pomoc.

Veštenie: Je rovinou, v ktorej človek prijíma dojmy a odlišuje sa od prípadu k prípadu. Niektorí veštci, jasnovidci alebo jasnocítiaci ľudia sú fakticky už od prírody obdarení zvláštnymi schopnosťami a vidia určité konkrétne udalosti, ako sú napríklad potopy či prasknutie vodovodného potrubia, zmenu bydliska, rôzne ľúbostné aféry a iné veci presne dopredu. Iní sú zasa viac naladení na spirituálne a myšlienkové prúdy a pomáhajú ostatným prekonať ich blokády a to tým, že im ukazujú určité automatické vzorce správania sa, ako sa majú správne správať a upozorňujú na ich silné a slabé stránky. Avšak existujú aj veštci, ktorí ovládajú oboje.

Problémy možno riešiť iba vtedy, keď človek odkryl ich pravú príčinu. Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať. Kontaktujte nás TU.

Veštenie

Foto © robstyle http://www.istockphoto.com I pmalenky

Zistili sme, že informácie, ktoré potrebuje o pomoc žiadajúci človek sú vyvolateľné a v každom čase k dispozícii, ale nie vždy sú správne interpretované. Karty nerobia žiadne chyby, ale treba ich vedieť aj správne čítať a zvyčajne v 82% prípadoch majú veštci pravdu. Prečo nie vždy?

Po prvé preto, že budúcnosť kolíše a s každým rozhodnutím, ktoré pýtajúci sa urobí, sa mení. Pomôcky na veštenie (karty, runy a podobne) ukazujú, čo sa s najväčšou pravdepodobnosťou stane, ak by pýtajúci sa pokračoval tak ako doteraz. Treba zdôrazniť: S najväčšou pravdepodobnosťou. Po druhé, vaša interpretácia závisí od skúseností, ktoré ste získali v tomto alebo v minulých životoch – a keďže informácie z každej duše sa spracovávajú iným spôsobom, omyly nemôžeme nikdy úplne vylúčiť. Z tohto dôvodu sa musí pýtajúci sa aktívne podieľať na výklade. Čím intenzívnejšia je jeho účasť, o to presnejšie sú vaše prognózy.

Tarotové karty a iné orákulá vás nútia, pozorovať danú situáciu cez tzv. filter, ktorý je určitým druhom šablóny a prostredníctvom nej sa potom pozeráte na situáciu z inej perspektívy a postupujete podľa logických úsudkov, ktoré sú už menej osobné. Ale žiadna pomôcka na veštenie neukazuje presne danú budúcnosť.

To, čo vidíte s danou pomôckou, je pravdepodobná budúcnosť v čase vášho výkladu. Na základe takto získaných informácií si môže človek premyslieť čo je potrebné urobiť pre to, aby sa týmto predpovedaným ťažkostiam zabránilo alebo aby určitá situácia mala miernejší priebeh, ako by tomu bolo za normálnych okolností.

Okrem toho, tieto pomôcky odzrkadľujú aj momentálny stav veštca alebo pýtajúceho sa. Keď ste pod tlakom, získate mylné informácie alebo karty potvrdia vaše podvedomé myšlienky namiesto toho, aby vám otvorili nové perspektívy do budúcnosti.

Biela mágia Pentagram

Veštenie

Biela mágia

Veštenie je užitočný nástroj a má svoje nezastupiteľné miesto aj v mágii. Richard Webster definuje veštenie ako umenie predpovedať budúce udalosti alebo objavovať veci tajomné či nejasné pomocou vyšších bytostí alebo určitých rituálov, pokusov, pozorovaní a podobne.

Čo sa týka veštenia, tak budúcnosť nie je presne daná a človek má toho oveľa viac vo svojich vlastných rukách ako si sám myslí. Veštenie vám však môže ukázať budúcnosť, ktorá vás pravdepodobne čaká, ak zostanete na ceste, na ktorej ste alebo budúcnosť, ktorá vás čaká, ak pôjdete inou cestou a urobíte vo svojom živote dôležité zmeny. Ukáže vám možnosti riešenia vašich problémov, ktoré častokrát nevidíte, ale nie je nemenná. Samozrejme, sú aj veci, ktoré sú dopredu dané alebo sú podmienené karmicky, ale oveľa viac si toho určujeme sami. Veštenie nám teda iba ukazuje aká tá budúcnosť bude, keď sa človek bude správať jedným, druhým alebo tretím spôsobom. Pomáha nám lepšie sa zorientovať v danej situácii, ale nie je návodom na náš život, pretože ten máme všetci vo svojich rukách.

Budúcnosť vždy závisí od toho, aké kroky človek urobí. Ľudia si častokrát myslia, že je to všetko vopred dané už dopredu a že to tak musí byť a nemôžu to už nijako zmeniť. Ale takto to nefunguje. Ľudia však tomu chcú veriť, chcú veriť tomu, že majú už dopredu daný pevný osud, ktorý sa nedá nijako zmeniť, pretože oni sami sa nechcú zmeniť. Práca na sebe samom nie je ľahká a mnoho ľudí sa tomu vyhýba a potom trpia. Ale ak zmeníte svoje myslenie, zmeníte svoje zvyky, vzorce správania sa, tak ZMENÍTE AJ SVOJ OSUD!!!

Pretože osud nie je daný dopredu a určujete si ho vy sami. Vy sami si vytvárate svoju vlastnú realitu. Ak si prajete iný výsledok, ako vám ukázali karty alebo iné veštecké pomôcky, je vo vašich silách to zmeniť. Každý človek má v sebe obrovský potenciál a otázkou je iba to, či ho aj využije. Keď neviete ako, tak vám v tom pomôžu práve meditácie a čítanie knižiek alebo počúvanie nami odporúčaných audioknižiek. Otázkou teda je, či chcete zmeniť svoje zvyky, svoje myslenie? Ste slobodný človek a nemusíte nič. Ale vskutku tu nie je niečo, kvôli čomu by sa to oplatilo zmeniť?

Logo Veštenie

Veštenie

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania. Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Ak máš pochybnosti, vytrvaj a počkaj, pokiaľ nezmiznú, odvážne postupuj ďalej. Pokiaľ ťa obklopuje hmla, vytrvaj, vytrvaj, až kým ňou neprejde slnko a nerozplynie ju a ver, že sa to stane. Potom jednaj odvážne. (White Eagle, náčelník indiánskeho kmeňa Poncov)

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o vešteckú konzultáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a jasnosť!

Máš problém urobiť rozhodnutie? Nevieš, aký by mal byť Tvoj ďalší krok alebo aké následky bude mať Tvoje konanie? Pomôžeme Ti nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme Ťa sprevádzať v procese rozhodovania. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar