12 písmen

Svätý grál

12 písmen

Svätý grál už od nepamäti fascinoval ľudí a vo všetkých časoch sa ho pokúšali nájsť a pochopiť, čo Svätý grál skutočne je. Svätý grál bol na tejto Zemi už 6-krát a v tomto čase prichádza naspäť na Zem už po siedmykrát. Podľa toho, ako a na aký účel Svätý grál ľudia budú používať, pre dobro alebo zlo, sa Svätý grál stane pre ľudstvo požehnaním alebo záhubou.

Keď Ježiš pri poslednej večeri rozdelil chlieb a víno, vyryl na tanierik 12 runových písmen (rún) a na tomto tanieriku rozdelil chlieb. Potom podal všetkým dookola ešte kalich, z ktorého sa všetci napili. Pri ukrižovaní Ježiša vzal jeden z apoštolov niekoľko kvapiek Ježišovej krvi a odišiel s nimi. Tento kalich ale nebol Svätým grálom! Ježiš ním chcel len odviesť pozornosť ľudí. Vedel, že ľudia budú Svätý grál hľadať. Svätý grál pozostáva z 12 písmen (runových znakov), ktoré vtedy Ježiš vyryl na tanierik. Tento grál bol daný svätej Márii Magdaléne. Nebola to žiadna hriešnica, ale bola najlepšou Ježišovou žiačkou. Dosiahla najvyššiu úroveň zasvätenia, nielenže nastúpila cestu Bódhisatvu, čo znamená, že sa nemusí reinkarnovať, ale zostala na tejto Zemi, aby pomohla ďalším hľadajúcim. Za všetky zjavenia Matky Márie vďačíme vlastne Márii Magdaléne a Ježišovi, od ktorého dostala Svätý grál.

Svätý grál

Foto © stereohype http://www.istockphoto.com I pmalenky

Svätý grál sa skladá z 12 (4x3) písmen, a keď sú tieto písmená spievané alebo hovorené v správnom poradí, človek dosiahne všemohúcnosť a vševedúcnosť. Nielenže získa veľa energie, ale môže tento svet aj kedykoľvek opustiť. Sú to písmená, s ktorými Boh stvoril tento svet! ("Na počiatku bolo Slovo, to Slovo bolo u Boha a to Slovo bolo Boh. Ono bolo na počiatku u Boha. Všetko povstalo skrze neho a bez neho nepovstalo nič z toho, čo povstalo." (Ján 1,1-3)) Ak budete čítať Svätý grál odzadu, okamžite zomriete.

Ježiš vedel, že bude ukrižovaný, ale Pontský Pilát ho zachránil. Pontský Pilát vedel, že k ukrižovaniu muselo prísť a nemohol tomu zabrániť. Povedal svojim najlepším sluhom a garde, ako majú zaobchádzať s polomŕtvym telom Ježiša. Jeho nohy neboli zlomené a bol prebodnutý kopijou tak, aby neutrpel žiadne nebezpečné zranenie. Za normálnych okolností by ukrižované telo skončilo v spoločnom hrobe, ale Ježišovo telo okamžite umiestnené do špeciálneho hrobu, kde ho strážila garda. Tam ho Pontský Pilát liečil. Dal mu dostatok jedla a veľa prostriedkov na to, aby mohol Ježiš odtiaľ odísť. Skutočný hrob je v Indii, je o tom aj vysielanie BBC, ale existujú aj knihy, ktoré to potvrdzujú. To, že tomu tak bolo, neznamená, že Ježiš nebol svätcom. Bol bódhisattvom, osvieteným, bol veľkým svätcom. So smrťou Márie Magdalény sa znovu stratil aj grál, pretože nikto nebol dostatočne rozvinutý na to, aby ho mohol bezprostredne používať. 

Agapit Pečerský priniesol Svätý grál znovu do sveta. Stalo sa to v 11. storočí. Pripravil štyri kamene, na každom kameni boli 3 písmená. Agapit Pečerský ukryl tieto 4 kamene na horu Moria neďaleko Jeruzalema. Presne na horu, kde stál predtým Šalamúnov chrám a dnes je svätým miestom pre moslimov a židov. Agapit Pečerský predal informácie o tom, kde čo hľadať, mníchom z kláštora Athos. Keď biely mních založil tajný Rád, ktorý chránil tento svet na fyzickej, ako aj metafyzickej úrovni, bolo Šambalou rozhodnuté, že môžeme hľadať grál. Na príkaz vtedajšieho pápeža boli sväté krajiny znovu oslobodené od moslimov. Čierni mágovia nemali našťastie dostatok informácií a nevedeli, kde presne by ho mali hľadať, a hľadali pod vedením pápeža v Jeruzaleme. Biely mních a niekoľko ďalších to ale vedelo a skutočne našli tieto štyri kamene v chráme na hore Moria. Pomaly prechádzali rôzne kombinácie. Akonáhle bola vyslovená opačná kombinácia, ten, kto ju povedal, okamžite zomrel. Vedeli o tom už predtým, že môžu niečo také očakávať, ak to niekto povie opačne. 

To bol začiatok Svätého grálu a bol to začiatok templárskeho rádu (rytierov Chrámu). Rytieri Chrámu použili Svätý grál na to, aby získali určité sily a pomohli ľuďom!

Zasvätenci to ale nepredali ďalej, pretože ľudstvo na to ešte nebolo pripravené. Založili organizáciu templárov, ktorí pracujú v opačnom smere, ako čierni mágovia. Čierni mágovia preto nemohli získať svetovú moc a ovládnutie sveta by sa teda muselo odložiť o niekoľko storočí. Čierni mágovia sa samozrejme snažili preniknúť do rytierskeho rádu, čo sa im ale nepodarilo. Preto po dvesto rokoch tento Rád fyzicky zničili.

V piatok 13. októbra 1307 vydal francúzsky kráľ na Templárov zatykač. V tento deň boli mnohí rytieri Chrámu a ich blízki celoplošne zatknutí, zavraždení a mučení. Odvtedy sa piatok 13-teho považuje za zlý deň. Deň, kedy bol zničený Rád templárov. Vtedajší pápež bol v područí čiernych mágov (Archontov), a keď bol Rád konečne úplne rozpustený a majitelia templárov boli zabavení, boli títo ľudia čiernymi mágmi aj zavraždení. To znamená, že nielen vtedajší pápež, ale aj kráľ IV. boli po 1 roku a 1 dni mŕtvi. Nebola to náhoda, išlo o to, že čierni mágovia nechceli, aby bol niekto, kto im pozerá do kariet.

Svätý grál sa na tejto planéte znovu objaví v najbližších rokoch alebo dokonca desaťročiach a bude daný do rúk tým, o ktorých sa myslí, že sú pripravení. Osud ľudstva závisí od toho, ako na to ľudstvo zareaguje. Vymrie náš druh alebo dosiahneme zlatý vek? Budú svätí a duchovní ľudia znovu prenasledovaní a vraždení? Bude ľudstvo počúvať pravdu a spiritualitu a zmení sa? Záleží na tom, ako sa ľudstvo rozhodne. Rozhodneme sa teraz pre matériu? Každý myslí len sám na seba alebo sa človek spoznal aj ako večná duša? Na pečati Templárov sú vyobrazení dvaja rytieri Chrámu na jednom koni. Nie je to náhoda. Prostredníctvom týchto písmen zo Svätého grálu boli rytieri Chrámu jednou nohou v inom, vyššom svete. Tento hmotný svet je len ilúziou. To by mala predstavovať aj táto pečať. Templársky kríž je krížom, v ktorom majú ramená rovnakú dĺžku. Tento kríž vznikol tak, že keď bojovali rytieri Chrámu a boj sa zdal byť stratený, prišiel svätý Juraj zo Šambaly v bielom rúchu so znakom na prsiach a obrátil boj k lepšiemu. Takže rytieri Chrámu zvíťazili a ako vďaku prijali šaty svätého Juraja. Bol oblečený v bielom rúchu s rovnoramenným červeným krížom.

Taká je skutočná pravda o Svätom gráli. Ak odriekavate 12 runových písmen (znakov) v správnom poradí, získate veľkú moc. Dokážete prevziať kontrolu nad ľuďmi a držať ochrannú ruku nad svojím vlastným osudom. Porozumiete tomu, že tento svet je len ilúziou.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar