Ochranná mágia

Biela mágia a voodoo

Chráňte sa pred pôsobením negatívnych energií! Ochranná mágia, exorcizmus, vyháňanie negatívnych entít a oslobodenie od čiernej mágie patria k našim najdôležitejším službám. Našich klientov zbavujeme negatívnych vplyvov a vytvárame pre nich energetickú ochranu a aj individuálne ochranné amulety. Hovorte s nami!

Existuje veľa rituálov a magických formulí, ktoré sa zaoberajú ochranou pred negatívnymi vplyvmi a energiami. Z našich skúseností vyplýva, že najsilnejší účinok má rituál s názvom: „pentagramový rituál“. Používa sa na očistu duchovného priestoru okolo vás a na odstránenie nežiaducich vecí, ktoré by vám eventuálne mohli škodiť. Pracuje sa v ňom so silnými menami archanjelov a hebrejskými Božími menami. Preto je nutné ho vykonávať s primeraným rešpektom!

TU nájdete postup rituálu ochrannej mágie alebo pentagramového rituálu!

Voodoo: Magická bariéra

Rituál: Ochranná mágia

Magická bariéra je ďalšie dobré kúzlo, ktoré zvyknú ako prevenciu používať voodoo praktici. Je určená na odstránenie negatívnych magických vplyvov z vlastného domu alebo z iného miesta.

Počas celého obradu mág odrieka chválospev na Legba. Tento úkon je však pre začiatočníkov príliš komplikovaný.

Vždy sa začína vo vnútri domu vpravo od vchodu alebo iného vstupného miesta, ktoré chcete chrániť. Pritom sa ručne sype soľ tak, aby robila na podlahe tenkú čiaru medzi všetkými otvormi v dome. Pri každom otvore sa rúčkou rituálneho noža trikrát udrie v strede jeho výšky na ľavej strane. Potom sa hrotom noža presunieme horizontálne k pravej strane otvoru. Celé je to, ako keby sme napínali pomyselnú šnúru. Tu opäť trikrát udrieme nožom. A tak ďalej pokračujeme v smere hodinových ručičiek po celom interiéri, až sa opäť vrátime ku vchodu. Celé to ukončíme tenkou čiarou so soli na zemi a podľa symboliky nakreslíme vodorovný kríž pootočený o 45° (teda v tvare X). A potom klasický vzpriamený kríž. Následne ešte symbolicky hrotom noža vyryjeme tieto znaky. Ak ide o otvorený priestor bez stien, je potrebné obkrúžiť celé miesto čiarou s práškom Zonka alebo so soľou. Pomyselný ochranný kruh ťaháme s rituálovým nožom vo výške hrude.

Vstupné miesto nie je presne určené. Volíme ho sami a začíname pri jednej zo svetových strán. Následne sa vykonávateľ rituálu postaví do stredu domu alebo daného miesta. Zavolá Legbu, aby chránil tento priestor a nedovolil žiadnym negatívnym vplyvom preniknúť dovnútra. Pritom si mág vizualizuje, ako sa oslňujúce svetlo šíri zo zeme pozdĺž stien.

Toto kúzlo je účinné proti takmer všetkým magickým útokom iných osôb. Jedinou výnimkou je, ak útočník vlastní osobný predmet človeka, ktorý je objektom kliatby. Kúzlo nie je účinné ani vtedy, ak sa v očisťovanom priestore nežiadúce bytosti už zdržiavajú. Ono totiž pôsobí ako Farradayova klietka. Nič nedokáže preniknúť do jej vnútra, rovnako sa ale tiež už nič nedokáže dostať von. Z toho dôvodu nie je vhodné použiť kúzlo na ochranu miesta, kde sa má vykonať rituál. K rituálu sa vždy pozývajú pomocné bytosti. Pri takejto ochrane by sa na takéto miesto mohli dostať iba veľmi ťažko, alebo by dokonca naň už vôbec neprenikli. Jedine za pomoci sily, ktorú má Loa.

Z vyššie uvedených príkladov je možné vidieť, že vysoká škola Voodoo mágie je veľmi rozmanitá a nesmierne zložitá. Možno sa pýtate, prečo sa takéto komplikované rituály udomácnili tam, kde je možné obdobné účinky dosiahnuť aj s inými magickými technikami? Odpoveď je jednoduchá: Miestne náboženstvo a Voodoo mágia tvoria spolu neoddeliteľný celok a sú vžité. A práve to dáva Voodoo mágii dve jedinečné vlastnosti - rýchlosť a neuveriteľnú silu.

Práve preto je vysoká škola Voodoo mágie tou najžiadanejšou disciplínou pre väčšinu osôb, ktoré sa aktívne zaoberajú mágiou. Avšak naplno ju ovládali iba zasvätení praktici voodoo. Prečo? Ako už bolo povedané, práve viera tu zohráva hlavnú úlohu. A tu je "pes zakopaný"! Prečo by mal Loa pomáhať niekomu, keď ten niekto popiera jeho existenciu alebo o ňom pochybuje?

Viac o ochrannej mágii, vyháňaní negativít, exorcizme a oslobodzovaní od čiernej mágie.

Biela mágia: Kúzlo na očistenie

Rituál bielej mágie na oslobodenie od minulosti

Cieľ:

Odstrániť zo svojho života minulosť, ktorá negatívnym spôsobom ovplyvňuje náš súčasný život.

Pozadie:

V našich životoch existujú určité spomienky, ktoré nás ešte stále istým spôsobom prenasledujú. Z tohto dôvodu by mohli byť tieto minulé skúsenosti a zážitky pre nás škodlivé, a mohli by negatívnym spôsobom ovplyvňovať náš život. Mohla by to byť napríklad spomienka na nejaký náš zlý vzťah, nešťastné detstvo, traumu z nejakej životnej situácie alebo nehody. Toto kúzlo má dve úrovne: magickú (ovplyvňujeme tok energie, prestrihávame naše spojenie s minulosťou, aby už nemala viac na nás žiadny dosah) a terapeutickú (definujeme náš problém, prijímame ho a nechávame ho odísť).

Najlepší čas na rituál:

Tmavý Mesiac (mŕtvy Mesiac, nov), najlepším dňom je sobota, ale aj ktorýkoľvek iný deň je tiež ok.

Tarotová karta:

Smrť (ak radi pracujete s tarotom, tak môžete použiť túto kartu ako symbol pre váš rituál. Bude symbolizovať koniec vášho utrpenia. Smrť musí prísť ako prvá, aby mohol prísť znovu nový začiatok. Táto "smrť" bude pre vás jasnou a novou cestou.)

Príprava na rituál:

- Napíšte si zoznam svojich doterajších skúseností a zážitkov z minulosti, na ktoré by ste radi zabudli a chceli by ste sa ich zbaviť. Najlepší čas na to je jeden deň po nove Mesiaca. Potom budete každý deň na tom pracovať, to znamená, že 28 dní budete pracovať na vašom "zozname". Tým sa naakumuluje dostatok energie pre konečný rituál.
- Každý deň si ku každej skúsenosti poviete: "Prijímam ťa takú, aká si. Ďakujem ti za lekciu, ktorú si mi dala. Od tejto chvíle už nemáš nadomnou žiadnu moc. Si slobodná a ja som tiež slobodný. Zbohom."
- Na začiatku to nebudete tak aj naozaj cítiť, a s najväčšou pravdepodobnosťou budete cítiť odpor, keď budete chcieť vysloviť tieto vety. Robte to aj napriek tomu, aj keď iba mechanicky. Myslite na úľavu, ktorá bude potom vašou odmenou!
- Robte to až do dňa novu Mesiaca. Potom vykonáte rituál a po rituáli spálite váš zoznam, a popol vhodíte do tečúcej vody. Odpláva preč...

Čo potrebujete k rituálu:

1. Drevené uhlíky do kadidelnice a ohňuvzdornú misku
2. Kadidlovú zmes, ktorá sa používa v kostole (na očistenie)
3. Zápalky alebo zapaľovač
4. Kriedu alebo soľ na vytvorenie magického kruhu
5. Tmavomodrú sviečku (predstavujúcu hlboké myšlienky alebo podvedomie)
6. Čiernu šnúrku alebo kábel (dlhý 21 cm)
7. Nožnice
8. Ďalšiu ohňuvzdornú misku na spaľovanie (napríklad nejaký starý hrniec)
9. Zoznam s doterajšími skúsenosťami z minulosti (na ktorom ste pracovali 28 dní)

Postup rituálu:

1. Urobte okolo seba kruh, vyznačte kruh, použite na to kriedu alebo soľ (návod na vytvorenie magického kruhu nájdete TU).
2. Zapáľte drevené uhlíky v kadidelnici a sviečku. Povedzte: "Kde bola doteraz tma, tam je teraz svetlo.“
3. Na drevené uhlíky nasypte kadidlovú zmes. Uvoľnite sa a precíťte, ako dym očisťuje atmosféru.
4. Na ľavej strane šnúrky uviažte uzol, ktorý predstavuje vašu minulosť. Uviažte ďalší uzol na pravej strane šnúrky alebo káblu. Tento uzol predstavuje vašu budúcnosť bez skúseností z minulosti.
5. Poproste Vyššie sily Svetla a Lásky, aby prišli a pomohli vám.
6. Existujú dva spôsoby, ako môžete "prestrihnúť" spojenie medzi minulosťou a budúcnosťou. Prvým z nich je podržať “minulosť” v ľavej ruke a “budúcnosť” v pravej ruke, a nechať šnúrku alebo kábel prepáliť nad plameňom. Ďalšou možnosťou je "prestrihnúť" spojenie medzi „minulosťou“ a „budúcnosťou“ s nožnicami. Vyberte si ten spôsob, pri ktorom "cítite", že je pre vás ten najlepší.
7. Potom položte uzlík "minulosti" spolu s papierom (vašim zoznamom) do nehorľavej misky a nechajte ho úplne zhorieť.
8. Posaďte sa, uvoľnite sa a meditujte. Modlite sa k Vyššej sile. Poďakujte sa tejto Vyššej sile za pomoc.
9. Ukončite rituál. Potom choďte niekde von do prírody a vysypte popol do tečúcej vody. Alebo vyjdite na nejaký kopec a nechajte vietor, aby ho odvial preč.

Exorcizmus

Všeobecné odporúčania pri exorcizme:

Odporúčame vám, aby ste si v čase novu alebo splnu Mesiaca alebo vtedy, keď sa necítite celkom komfortne, urobili kúpeľ v slanej vode. Na jeden kúpeľ je dobré použiť približne 1 kg soli. Dĺžka kúpeľa je 12 až 16 minút. Nie kratšie, aby soľ mala dostatok času vsiaknuť negativitu a nie moc dlho, aby telo nestratilo veľa sily. Soľ môže byť podľa vášho vlastného výberu. Môže to byť aj obyčajná kuchynská soľ, morská, himalájska alebo akákoľvek iná. Ďalej odporúčame každý deň meditovať pri jednej bielej sviečke. Bližšie informácie o meditácii si môžete prečítať na našej webovej stránke v tejto časti: Meditácia. Medzi ďalšie odporúčanie patrí čítanie duchovnej literatúry alebo počúvanie audioknižiek, pokiaľ sa človek nedokáže dostatočne sústrediť na čítanie. Večer odporúčame jesť cesnak, piť čaj zo šalvie lekárskej a dbať na dostatok spánku.

Ďalej je potrebné venovať pozornosť aj fyzickým cvičeniam. Odporúčame cvičiť napríklad tieto cvičenia: 5 Tibeťanov, Pozdrav Slnku, Pozdrav Mesiacu alebo cvičenia podľa Mirzakarima S. Norbekova.

Podstatné je ako píše aj Mirzakarim S. Norbekov vo svojej knižke Skúsenosti hlupáka, ktorý našiel kľúč k úspechu a zbavil sa okuliarov, sa pri cvičeniach aj usmievať, zamerať sa na pozitívnu emóciu a na dýchanie! Netreba zabúdať ani na dlhšie prechádzky v prírode. Odporúčame pol hodinu až hodinu. Ak démoni zobudia človeka v noci, tak odporúčame potichu počúvať audioknižky od Eckharta Tolleho.

Okrem vyššie uvedeného odporúčame užívať aj tieto doplnky zdravej výživy: Clean Inside, Reishi, Olej z čierneho kmínu, Aloe Vera Gél a Ovosan.
Upozornenie: Dôležité je, aby ste nekombinovali a neužívali všetky tieto doplnky výživy naraz. Odporúčame vám užívať buď iba jeden z nich alebo reishi súčasne s olejom z čierneho kmínu. Každý prípravok odporúčame užívať približne jeden mesiac alebo dva týždne podľa toho, ako sa dá kúpiť. Niektoré stačí užívať aj dva týždne, iné zase mesiac.

Exorcizmus

Skúsenosť adeptky mágie s exorcizmom

Pri jednej návšteve u Pavla a Marion som sa mala zúčastniť exorcizmu. Prišla k nám jedna klientka z Rakúska aj so svojím manželom, ktorá trpela posadnutím. Tešila som sa na túto novú skúsenosť, ale zároveň som nevedela, čo môžem alebo mám od toho očakávať a ako to bude prebiehať. Bol to môj prvý exorcizmus, ktorého som mohla byť prítomná. Na začiatku sme spolu s druhou adeptkou mágie dostali od Pavla a Marion pokyny, na čo sa máme sústrediť. Pri exorcizme sme držali klientku za ruku, každá z nás z druhej strany. Marion stála za jej hlavou a Pavol vytváral energetickú ochranu a predčítaval exorcizmus. Všetko išlo podľa plánu. Všetko bolo v úplnom poriadku, až do bodu, kedy negatívna bytosť začala vychádzať z klientky von. Odrazu mi zostalo veľmi horúco, začalo sa mi ťažšie dýchať, rozbúchalo sa mi srdce a moje očné viečka sa začali pohybovať tak rýchlo, že som napriek všetkej snahe nedokázala udržať oči zatvorené. Pozrela som sa na Marion, ktorá bola rovnako spotená, ako aj ja. Otočila som sa na Pavla, ktorý stál po mojej ľavej strane a pokračoval v predčítavaní exorcizmu. Mala som pocit, akoby ma nejaká neviditeľná sila chcela odtlačiť od klientky a odhodiť ma do stredu miestnosti. Nevedela som, čo mám robiť a nemohla som ani nikoho vyrušiť a spýtať sa ho, čo mám robiť. Napadlo ma aj vybehnúť z meditačnej miestnosti von a už už som to chcela urobiť, ale znamenalo by to potom aj to, že som to nezvládla.

A ja som sa nechcela vzdať a nechcela som za žiadnu cenu klientku pustiť. Rozmýšľala som, čo by som mala v takejto kritickej situácii urobiť. V tom som si spomenula na slová pána Josefa Veselého (autora knižiek o mágii), keď sa dostal do podobnej situácie. Nedarilo sa mu zažehnať ducha, ktorého vyvolal, a ktorý sa ho potom snažil ovládnuť. Celou silou svojej predstavivosti som sa sústredila na svetlo a lásku (na čo som sa mala dostatočne sústrediť už od začiatku), začala som hlbšie dýchať a zároveň som začala vo svojom vnútri odriekať príslušné formulky, ktoré vtedy pomohli aj jemu. Následne som po Pavlovi potichu opakovala aj slová exorcizmu, ktoré predčítaval. Po chvíľke som pocítila uvoľnenie, prestalo mi byť tak horúco a opäť som pokojne dýchala. Ďalej som sa sústredila na svetlo, lásku a na to, ako negatívna bytosť odchádza preč. Celá situácia bola pravdepodobne spôsobená mojím nedostatočným sústredením na začiatku. Po exorcizme som sa od Pavla dozvedela, že pokiaľ by som sa tejto sile podvolila a opustila by som miestnosť, tak negatívna bytosť by prešla z klientky na mňa. Túto začiatočnícku chybu som si preto veľmi dobre zapamätala! Odvtedy si na to dávam veľký pozor a všetky ďalšie exorcizmy, ktorých som sa doteraz zúčastnila už prebehli v poriadku.

MS :)

Ochranná meditácia

4 anjeli

Ochranná meditácia 4 anjeli

Ochrannú meditáciu 4 anjeli je možné robiť 3 rôznymi spôsobmi.

  • Ak je niekto unavený alebo prepracovaný, tak ju jednoducho len počúva a nechá ju na seba pôsobiť.
  • Ak má niekto dostatok energie, robí ju aktívne a postupuje podľa dychových cvičení a pokynov tak, ako sa hovorí v meditácii.
  • Ak sa pri jednej z bytostí objaví dôležitá informácia z podvedomia, venujte tejto bytosti viac času a nepokračujte aktívne v ďalších cvičeniach, zaoberajte sa len bytosťou, pri ktorej cítite silnú emóciu.

Cítite, sťa by nad vašim životom visela kliatba? Cítite, akoby vás premáhali zlé sily alebo negatívne energie? Vieme vás týchto negatívnych síl a čiernej mágie zbaviť.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Vieme vám pomôcť!

Preložené z nemeckého originálu: Schutzmagie

Voodoo: Čierna lampa

Tento rituál sa používa na odvrátenie nepriateľov alebo odstránenie silných negatívnych síl.

Čierna lampa sa zhotoví tak, že rozpolíme tekvicu no neodstránime z nej dužinu. Ako podstavec budú slúžiť tri kamene. Bavlnený knôt pridržiavajú dva prekrížené úlomky z kostí.

Do lampy sa položí trochu zeme z križovatky ciest, trochu červeného farbiva, usušené pomleté čili papričky a malý predmet, ktorý predstavuje onoho nepriateľa, či onú negatívnu silu, o ktorú ide. Následne sa lampa naplní olejom do lámp.

Potom sa lampa zasvätí Agwemu a necháva sa horieť tak dlho, pokým to je možné. Vykonávateľov rituálu treba však varovať: Agwe je veľmi hrdý Loa a aj veľmi pomstychtivý. Ak sa mu zdá žiadosť, s ktorou sa na neho človek obracia, bezvýznamná, nemusí mať tento rituál želaný účinok. V takomto prípade sa môže výsledok rituálu čiernej lampy zmeniť aj v pravý opak.

Viac o ochrannej mágii, vyháňaní negativít, exorcizme a oslobodzovaní od čiernej mágie.

Vypočuj si Ochrannú meditáciu 4 anjeli a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoju pohodu, radosť a sebapoznanie!

Ale pozor! Mnohí hovoria, že pri meditácii nič necítia, ale keď meditujú, tak k nim prichádzajú rôzne negatívne myšlienky! Presne to je ono! Myšlienka typu: „Rob niečo zmysluplnejšie...“ a podobne pochádza od pravej bytosti! Myšlienka: "Nedokážem to... je to príliš komplikované... od zadnej bytosti! Myšlienka: "K ničomu to nevedie..." od ľavej bytosti. A tak ďalej...

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Ochranná mágia úspešne & osobne

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a ochranu!

Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

Daghan-Malenky GmbH

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil: +421 902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


Kruh Logo Divider

© 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti