Mágia lásky & Rituál ľúbostnej mágie ❤

Mágia lásky

Biela mágia

Mágia lásky: Pocit zamilovanosti nám často pripadá úžasný a nevysvetliteľný. Je to kúzlo, ktorého účinky sa dajú len veľmi ťažko popísať. Energie, ktoré sú medzi vami a vyvolenou osobou, prúdia od vás k nemu/nej a naopak. Majú mnoho odtieňov farieb a vôní. Neustále sa menia a možno ich zaregistrovať už v období, keď ešte nie ste zamilovaným párom, ale už hľadáte cestu k sebe. Prvé pohľady a dotyky sú veľmi dôležité. Je doslova umením vedieť vystinúť pravú chvíľu, kedy a čo urobiť, aby to bol ten správny začiatok a pokračoval správnym smerom.

Dodatočná navigácia stránky

Sú ľudia, ktorí veria, že niekde vo svete existuje tá jedinečná bytosť, vhodná práve pre ich lásku a ich spoločný život. Ak niekto nemá to šťastie, a nedokáže túto bytosť nájsť, veľakrát ostáva sám, alebo žije s nesprávnou osobu. Máme však názor, že ak má byť človek dokonale šťastný, musí tú svoju jedinečnú bytosť aktívne hľadať. Aby vedel, čo má vlastne hľadať, je potrebné zistiť odpoveď na otázku: „Čo sa mi vlastne tak veľmi páči na tejto osobe?“

Viete si vás dvoch predstaviť spolu ako šťastný pár? Ruku na srdce: Nech ste akokoľvek zaľúbený/á, nemusí to byť ešte ten pravá/ý! V podstate by to mohol byť presne ten typ, ktorý sedával vedľa vás v školskej lavici. Ibaže ste ho práve vtedy ešte nedokázali správne nevnímať. Poďme to zmeniť! Vďaka ľúbostnej mágii a ľúbostným rituálom rozkvitne vaša láska prirodzeným spôsobom.

Ak máte záujem o nezáväzný telefonický rozhovor alebo o kontakt cez e-mail kliknite TU.

Rituál mágie lásky

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Rituál ľúbostnej mágie: Venuša

Spájanie partnerov

Upozornenie: Tento rituál sa robí iba vtedy, ak spájaní ľudia NIE sú v kontakte!

Miestnosť, v ktorej sa bude rituál vykonávať musí byť 8 dní počas rituálu osvetlená zeleným svetlom. Ak je tu predpoklad, že človek, o ktorého sa jedná, by počas tých 8 dní prišiel ku vám domov a mohol by uvidieť nejaké veci z rituálu, tak všetky pomôcky po rituáli odložte vždy na bezpečné miesto, aby žiadna osoba nič z toho nevidela.

Tento rituál robte od piatku do piatku pri pribúdajúcom Mesiaci a v hodine Venuše (viď tabuľku planetárnych hodín). Mesiac musí dorastať po celú dobu rituálu. Rituál sa robí 7 dní vkuse v tom čase, kedy Mesiac dorastá a 8 deň je len doplnkový, kedy sa rituál ukončí.

Na tento rituál budete potrebovať:

7 zelených sviečok, 7 zelených sladkých jabĺk, 7 škoricových tyčiniek (kúskov celej škorice), 7 vanilkových strukov, červenú, zelenú a čiernu fixku, trošku vlastnej krvi, papyrus alebo pergamen (môže to byť aj papier na pečenie), zápalky alebo zapaľovač, kružidlo, pravítko a kompas, 7 červených ruží (Musia sa kúpiť v pondelok na 4. deň rituálu! V prípade, že na 4. deň je sviatok, tak potom môžete ruže zakúpiť o 1 deň neskôr, ale je potrebné kúpiť ich v hodine Venuše.), medené mince (v hodnote 49 centov), 7 zelených kamienkov (napr. jadeit, smaragd, v obchode s kamienkami), zelenú, striebornú a červenú stužku, zelenú žiarovku.

1. deň (piatok): Rituál sa začína presne v piatok v hodine Venuše o 21:00 hod. (pri letnom čase si k tomu pripočítajte + 1 hod.)

2. - 6. deň: Rituál môžete robiť v ľubovoľnom čase.

7. deň (štvrtok): Rituál budete robiť v ľubovoľnej hodine Venuše.

Rituál Sviečky

Foto A © Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH

Postup rituálu

Príprava sviečok a kamienkov (pozri obrázok A). Pri prvej meditácii budú sviečky usporiadané v jednom rade tak, aby sa nedotýkali. To znamená, že medzi každou sviečkou bude trošku medzera. Kamienky môžete usporiadať tiež do jedného radu pred každú sviečku. Po každej meditácii posuniete pravú sviečku k ľavej tak, aby sa dotýkali. Takže v prvý deň pred rituálom sú v jednom rade a sú od seba oddelené, pri ukončení rituálu sa spájajú prvá s druhou. S kamienkami budete robiť presne to isté. To znamená, že v prvý deň budú v jednom rade, potom na konci rituálu prvého dňa sa prvý kamienok dotkne druhého, takto pokračujete každý deň ďalej až na 6 deň sa všetky kamienky dotýkajú a na 7 deň sú v kruhu.
Všetkých 7 sviečok zapálite vždy z ľava do prava. Po meditácii zhasnete sviečky z prava do ľava. Najlepšie so zhášačom na sviečky. Takto pokračujete každý deň ďalej až na 6 deň sa všetky sviečky a kamienky dotýkajú. Na 7. deň usporiadajte všetky sviečky, rovnako ako aj kamienky do kruhu (pozri posledný obrázok - 7 deň rituálu).

7 škoricových tyčiniek sa v prvý deň rituálu previaže spolu so zelenou, červenou a striebornou stužkou. Na každej stužke sa urobí 7 uzlíkov, takže spolu budete mať 21 uzlíkov.

Na oltári musí byť po celú dobu rituálu 7 pekných a chutných zelených jabĺčok.

Na oltári sú v malej miske umiestnené aj medené mince v hodnote 49 centov. (Náhradou môže byť iná mena, nemusia to byť iba centy. Dôležité je, aby boli medené. Alternatívou je medený prívesok v tvare srdca, alebo malý kúsok pliešku z medi.)

Ruže kúpite v pondelok na 4. deň rituálu (pozri vyššie). Doma ich zviažete striebornou stužkou s 9 uzlíkmi. Následne položíte na oltár vysušiť, alebo dáte do vázy s vodou. Ruže musia byť čerstvé, aby vydržali do konca rituálu!

Nákres: Na pergamene (papieri na pečenie) s kružidlom nakreslíte kruh, s priemerom 21 cm, zostrojíte pravidelný sedemuholník (pozri video) a vystrihnete ho.

7-uholník obkreslíte zelenou fixkou, presne ho vystrihnete a na pravú stranu nakreslíte zelenou fixkou štvorec a nakreslíte naň, ako na obrázku sigil Hagiela. Oproti na ľavú stranu napíšete vaše meno a meno osoby, o ktorú ide (stačia krstné mená). Tieto mená napíšete vlastnou krvou tak, aby sa križovali (využijete spoločné písmená).

Pod mená napíšte ďalej do vnútra zelenou fixkou Venuša, Hagiel, Jahwe, a červenou fixkou napíšete mená 4 archanjelov Rafael, Gabriel, Michael a Uriel. Všetky slová napíšete na ľavú stranu v ľubovoľnej formácii (pod sebou, do kruhu, vo forme srdca, kríža...). Meno JAHWE napíšete v hebrejčine čiernou fixkou vpravo dole.

DEŇ 1: (všetko pripraviť a vyhotoviť sedemuholník)

Zapálite sviečky (z ľava do prava), sadnete si, alebo si ľahnete, a v krátkosti si predstavíte ako ste so svojou partnerkou/svojím partnerom šťastní. Táto predstava by mala trvať v rozmedzí 20 sekundami a 7 minútami. Nie menej a nie viac. Precíťte, aké je to byť spolu s touto osobou. Po vizualizácii povedzte:

"Nech je tak, nech sa tak stane. Prijímam Božiu vôľu. Vesmírne svetlo, ďakujem za rovnováhu, pokoj, ktorý je vo mne. Prijímam všetko, čo nemôžem zmeniť. Ďakujem za odvahu a silu, aby som zmenil to, čo zmeniť môžem, a za múdrosť, odlíšiť jedno od druhého."

Sigil Hagiela

Foto © Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH

UPOZORNENIE: Vizualizujte si to a sústreďte sa na to (že to tak bude), a predovšetkým sa uvoľnite, aby energia mohla prúdiť, pretože inak vznikajú blokády a môže vzniknúť ešte väčšia nerovnováha.

DEŇ 2: Povedzte mantru 3-krát!

Mocný ohnivý had, ktorý ovíjaš Zem, univerzálne fluidum, obdivované všetkým, Ty Merkúrova palica, Ty piata esencia, Ty všetkého bytia soľ, všetkých vecí potencia. Od vekov existujúci, Ty boží spoločník, sem a tam idúci, plastický prostredník, ktorý si bol a budeš vždy princípom yliastrickým. Ty svetlo astrálne, akáša hinduistov, Ty strom poznania, azot alchymistov. Ty zásobník dávnych vôd, ktorému dali meno Ód. Ty pamätník dávnych dôb, ktorému dali meno Ób. Ty prazáklad dávnych hôr, ktorému dali meno Ór. Animo mundi, duch Zeme, volám ťa, aby si prišiel ku mne! Ďakujem! (Autor: Josef Veselý - Kniha formulí)

Potom urobte malý pentagramový rituál-rituál ochrannej mágie:

Otočíte sa smerom k východu a ťaháte päťcípu hviezdu vždy smerom zvrchu v smere hodinových ručičiek (pozri obrázky na Biela mágia rituály).
Povedzte: "Rafael, volám Ťa, prosím príď ku mne."
Otočte sa smerom k juhu a znovu ťaháte zvrchu pentagram.
Povedzte: "Michael, volám Ťa, prosím príď ku mne."
Otočte sa smerom k západu a nakreslite pentagram.
Povedzte: "Gabriel, volám Ťa, prosím príď ku mne."
Otočte sa smerom k severu a nakreslite pentagram.
Povedzte: "Uriel, volám Ťa, prosím príď ku mne."

Následne sa obrátite znovu k východu, obidve ruky zdvihnete hore, a ďalej poviete:

„Jahwe, volám Ťa.“
„Venuša, volám Ťa.“
„Hagiel, volám Ťa.“

Potom, ako toto poviete, zopakujte ešte raz vizualizáciu ako v 1. deň a povedzte:

"Ďakujem za odvahu a silu, aby som zmenil to, čo zmeniť môžem, a za múdrosť, odlíšiť jedno od druhého."

Potom sa VŠETKÝM bytostiam, ktoré boli privolané poďakujete a rozlúčite sa s nimi. (Napr. "Hagiel, ďakujem Ti za tvoju pomoc a lúčim sa s Tebou“, atď.) Takto sa rozlúčite so všetkými bytosťami.

1. deň rituálu

pred meditáciou

1 deň rituálu: pred meditáciou

po meditácii

1 deň rituálu: po meditácii

Po rituáli zhasnete horiace sviečky (z prava do ľava). Každýkrát sa 1 sviečka a 1 kamienok posunú k sebe, ako je popísané vyššie. Nezáleží na tom, či sú sviečky pri posúvaní ešte zapálené alebo už zhasnuté. Sedemuholník (heptagón) si položte pod svoj vankúš alebo na nočný stolík.

Celý tento postup robte v dňoch 1 - 6.

UPOZORNENIE: Počas týchto 8 dní si veďte denník snov a najlepšie ešte aj 1 týždeň potom, a je vhodné dopriať si v týchto dňoch viac spánku, pokiaľ je to možné, tak 7. a 8. deň by mal mať menej stresujúci.

2. deň rituálu

pred meditáciou

2 deň rituálu: pred meditáciou

po meditácii

2 deň rituálu: po meditácii

3. deň rituálu

pred meditáciou

3 deň rituálu: pred meditáciou

po meditácii

3 deň rituálu: po meditácii

4. deň rituálu

pred meditáciou

4 deň rituálu: pred meditáciou

po meditácii

4 deň rituálu: po meditácii

5. deň rituálu

pred meditáciou

5 deň rituálu: pred meditáciou

po meditácii

5 deň rituálu: po meditácii

6. deň rituálu

pred meditáciou

6 deň rituálu: pred meditáciou

po meditácii

6 deň rituálu: po meditácii

DEŇ 7: (štvrtok)

V posledný 7 deň sa sviečky zapália, keď sú v kruhu v ľubovoľnej hodine Venuše, a nechajú sa horieť dovtedy, pokiaľ úplne nedohoria. (Prosím dodržiavajte bezpečnostné opatrenia, čo sa týka požiaru. Dôležité je, aby ste sviečky položili na nejakú nehorľavú podložku.) Sviečky nechajte horieť tak dlho, ako je to len možné (poslednou možnosťou je tu hodina Venuše 23 - 24 hod.).

7. deň rituálu

pred meditáciou

7 deň rituálu: pred meditáciou

po meditácii

7 deň rituálu: po meditácii

Všetky fotky © Monika Slivová I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

DEŇ 8: RITUÁL SA UŽ NEVYKONÁVA

7 kamienkov, medené mince, zvyšky sviečok, fotka vytúženého partnera, obrázok so sigilom a okvetné lupienky zo 7-mych ruží (Zvyšok kvetov, previazaný striebornou stužkou hodiť do vody, na kompost, alebo aj celé ruže položiť k tomu hrobu, ale nevyhadzovať do smetí!) zakopeme najlepšie na cintoríne, v blízkosti hrobu, pri ktorom máme dobrý pocit, alebo napr. pri nejakom zosnulom členovi rodiny.
(POZNÁMKA: Zakopávame k hrobu človeka, ktorý zomrel medzi 18 a 45 rokom svojho života, a nie je mŕtvy dlhšie ako 5 rokov. Taký hrob sa musí nájsť dopredu! Odporúčame hľadať daný hrob v sobotu alebo nedeľu (teda 2. a 3. deň rituálu).
Môžete použiť aj dutinu stromu, nejakú škára pri hrobe, alebo nejakú priehlbinu v koreni stromu, do ktorej sa rituálové zvyšky zmestia. (Dutiny stromov sú veľmi vhodné najmä vtedy, ak je už mráz a nedá sa dobre kopať.) Po zakopaní všetkých vecí si môžete doma urobiť meditáciu pri 1 oranžovej sviečke.

DEŇ 8, 9 alebo 10:

Z jabĺk, ktoré boli po celý čas na oltári, vanilky a škoricových tyčiniek, je najlepšie hneď v piatok (alebo v sobotu - nedeľu) urobiť niečo, čo potom zjete. Ak nemáte fantáziu, tak ich môžete dať napr. aj do odšťavovača a šťavu postupne vypiť počas týchto 3 dní. Ľudia s fantáziou si urobia chutný jablkový koláč, či niečo iné. Dôležité pritom je, aby ste do koláčového cesta primiešali aj med a 1 kvapku vlastnej krvi. Nemusíte všetko zjesť sami. Zjedzte to s ľuďmi, ktorí pozitívne podporujú váš vzťah (nech je to ktokoľvek). A ak by ste kúsok z toho mohli dať aj priamo tej dotyčnej/tomu dotyčnému o ktorú/ého ide, tak je to veľmi dobré! BUĎ SA O TO PODEĽTE, DARUJTE ALEBO TO ZJEDZTE SAMI - ALE VŠETKO SKONZUMUJTE!

Odporúčame vám, aby ste si počas týchto 7 dní, keď budete vykonávať svoj rituál, našli aspoň 3 dni, kedy sa postavíte čelom k Venuši, v čase jej východu a západu. Snažte sa vtedy precítiť jej energiu.

Pri vykonávaní tohto rituálu sa riaďte najmä svojimi pocitmi. Všímajte si svoju intuíciu a nechajte sa ňou viesť. Dbajte na to, aby ste všetky bytosti privolávali pomaly, snažte sa s nimi spojiť a precítiť ich energiu. Veľmi dôležitá je pozitívna predstava pri meditácii a pri zaspávaní. V žiadnom prípade si počas rituálu nehovorte a nemyslite, že to aj tak nevyjde! Ak máte čo len štipku pochybnosti, nemá to zmysel. Vtedy tento rituál nerobte! Tento rituál nie je vhodný ani pre ľudí, ktorí nedokážu pozitívne myslieť. Nemôžete klamať seba samého!!! Naučte sa, aby ste dokázali vidieť aj "poloprázdny pohár ako spolovice plný".
Prostredníctvom rituálu budú posilnené VŠETKY energie, teda aj negatívne myšlienky, alebo pochybnosti. Ak sa bojíte ísť na cintorín, tak v takom prípade by ste tento rituál tiež nemali robiť. Ak cítite, že ste veľmi silno prepojený s prírodou, tak potom môžete rituálové zvyšky na 8. deň dať aj do dutiny stromu.

Tabuľka planetárnych hodín LETNÝ ČAS (SEČ)

Tabuľka planetárnych hodín LETNÝ ČAS

Tabuľka planetárnych hodín ZIMNÝ ČAS (SEČ)

Tabuľka planetárnych hodín ZIMNÝ ČAS
Biela mágia Pentagram

Kúzlo lásky

Pre kúzlo lásky potrebujete:

Liebeszauber Liebesmagie
Látky a sviečky, ktoré vystihujú práve váš vzťah.
1 List papiera
1 Pero
Na toto kúzlo si vymedzte minimálne 1 hodinu času, kedy nebudete skutočne nikým vyrušovaný.

Vyzdobte si oltár farbami, o ktorých si myslíte, že najlepšie vyjadrujú vaše pocity k milovanej osobe. Ak túžite po vášni, neváhajte použiť žiarivo červenú a ružovú. Ak sa vám zdá, že sa od seba vzďaľujete a váš vzťah začína byť chladný, je výbornou alternatívou kombinácia červenej a modrej farby. Ak sú podľa vás správnymi farbami čierna a biela, lebo vyjadrujú protiklady vášho vzťahu, a vystihujú vaše charaktery, tak použite práve tieto dve farby. Jednoducho sa nechajte viesť svojimi nápadmi a pocitmi.

Sviečky pridajte v súlade s vybranými farbami. Na začiatku najskôr urobte okolo seba a oltára magický kruh.

Na pripravený list papiera napíšte, v akej situácii by ste sa radi videli s osobou, do ktorej ste sa zamilovali, napríklad: sami vo vašej izbe, pri prechádzke na pláži, v daždi v lese, alebo celkom jednoducho spolu doma gazdovali.

Určite ste si už vo svojich myšlienkach často predstavovali to, ako ste vy dvaja spolu. Podržte si tú predstavu a teraz zapáľte sviečky. Potom jemným pohybom rúk rozvírte teplý vzduch zo sviečok okolo seba v magickom kruhu. Intenzívne pritom myslite na osobu, ktorú si tak veľmi želáte mať pri sebe a povedzte:

„V mene Márie Magdalény príď (meno osoby), príď sem.
Moje myšlienky sú čisté, moje pocity slobodné,
pozri sa na mňa novými očami,
uzri moju krásu, moje silné stránky,
ucíť moc osudu,
ktorý nás spája.

Amen. To je moja vôľa, tak nech sa stane!"

Mágia lásky

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Potom poskladajte papier 3-krát po dĺžke a položte ho na oltár. Sadnite si do lotosového alebo tureckého sedu, ruky si položte na kolená, dlane nahor a intenzívne sa sústreďte na vašu túžbu po vyvolenej osobe, na vašu vôľu a želajte si byť k tejto osobe blízko. Dýchajte pokojne a rovnomerne. Potom zhasnite sviečky a zrušte magický kruh.

Poskladaný list papiera musí zostať poskladaný dovtedy, kým sa s touto osobou nezblížite, alebo pokým nezistíte, že nie ste pre seba stvorení a vhodní.

Potom papier spáľte pri sviečke bez toho, aby ste sa dovnútra ešte raz pozreli.

Ďalšie rituály ľúbostnej mágie...

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
Logo Mágia lásky

Mágia lásky

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujú vás slová, hádky, chýba vám vzájomná harmónia? Skončil sa práve váš vzťah, alebo ho chcete vy či váš partner ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríte niekomu, kto vie a má skúsenosť s tým, ako by sa dala vaša konkrétna situácia riešiť. Vieme vám pomôcť, aby bol váš vzťah opäť v harmonickom súzvuku!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom, tešíme sa na vás.

Ľúbostná mágia patrí k najčastejším rituálom mágie. Predtým, než začneme so spájaním partnerov alebo opätovným spájaním partnerov, musí si klient ujasniť, prečo vôbec toho druhého tak veľmi chce.

Čo hľadám u partnera? Som unudený alebo len nechcem byť sám? Som pripravený nielen od partnera niečo vyžadovať, ale aj sám do vzťahu investovať? Sú moje životné priority v súlade s prioritami toho druhého? Akceptujem toho druhého takého aký je, alebo očakávam, že sa zmení? Čo získam ja a čo získa ten druhý?

Kontakt

TU nájdete viac rituálov ľúbostnej mágie!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar