Harmonický rozchod partnerov & Nový začiatok

Biela mágia: Rozchod partnerov

Spoľahlivo, profesionálne a úspešne.

Ste vo svojom vzťahu nešťastný/nešťastná? Rituály na rozchod partnerov a biela mágia vám môžu urobiť dobrú službu. TU nás môžete kontaktovať!

Radi vám pomôžeme nájsť riešenie na vaše problémy!

Niekedy už nemá ďalej význam zostávať vo vzťahu. Sú situácie, kedy by sme mali partnera opustiť. Sú k tomu rôzne dôvody. Partner robí neustále zlé skutky, alebo má negatívny postoj v zásadných názoroch a nechce sa zmeniť (drogy, opakujúce sa nevery, fanatické prejavy v živote a k Bohu). V takýchto situáciách je lepšie partnera opustiť a začať nový život. TU nás môžete kontaktovať a absolvovať prvý nezáväzný telefonický rozhovor alebo nám napísať e-mail.

Nový začiatok býva naozaj ťažký. Prostredníctvom bielej mágie sa môže rozchod uskutočniť pokojným spôsobom. To, čo skutočne spája, nie je fyzická blízkosť partnerov, ale porozumenie a láska. S pomocou magických rituálov môže byť rozchod začiatkom nového, pokojného života.
Vďaka rituálom na rozchod partnerov sa klient rýchlejšie prispôsobí novej životnej situácii a tiež si časom ľahšie nájde vhodného partnera.

Rituály na rozchod partnerov vám pomôžu rýchlo doplniť chýbajúcu energiu a nájsť novú inšpiráciu a nový uhol pohľadu na život.

Rozchod partnerov

Foto © Imre Cikajlo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

U nás nájdete riešenie na svoj problém. Budeme vás sprevádzať v ťažkých časoch a pomôžeme vám magickou cestou ukončiť váš vzťah.

K úvahám o rozchode s partnerom vedú rôzne dôvody. Často sa do vášho vzťahu mieša ďalšia osoba. Niekto, kto si vášho partnera chce získať, alebo s ním už má vzťah a chce ho do vás úplne odvábiť. Alebo váš partner ešte funguje v starom vzťahu, v ktorom už nie je láska a on v ňom zotrváva len kvôli finančným alebo rodinným dôvodom.

Začnite svoj nový život v rovnováhe a spokojnosti.

Iba ten, kto našiel samého seba, už nie je nikdy viac sám. Biela mágia znamená vidieť všade iba Boha.


Lepší je koniec a nový začiatok ako hrôza bez konca.

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
Logo Rozchod partnerov

Rozchod partnerov

Rozmýšľate o tom, že ukončíte váš vzťah, no bojíte sa následkov? Chceli by ste mať aj po ukončení vzťahu priateľský kontakt so svojim partnerom, či vzťah ukončiť v pokoji? Vieme vám pri tom pomôcť. Vo vzťahu je vždy najťažšia tá chvíľa, keď zistíte, že ho musíte ukončiť. Nie je dôvod, aby ste toto všetko prechádzali sám/sama a aby ste so strachom očakávali, čo sa stane, či nestane. Nechajte nás, aby sme vám pomohli. Aby sme prešli túto cestu spolu s vami s minimálnou námahou, a váš vzťah ste ukončili pokojne a harmonicky.

Potrebujete pomoc alebo máte problém?

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Rituál rozdelenia partnerov

Zoberte fotku osoby, s ktorou sa chcete rozísť. Potom zoberte čiernu fixku a nakreslite na tvár tejto osoby kríž. Povedzte: “Odíď v pokoji z môjho života, zabudol/zabudla som na teba! Zbohom.” Zoberte kúsok čiernej látky a zabaľte do nej túto fotku. Potom látku aj s fotkou zakopte na cintoríne, a to v sobotu počas ubúdajúceho Mesiaca. Vykopte lopatkou na vhodnom mieste jamku, vložte do nej svoj balíček a rozbite naň 2 vajcia. (poznámka: vajcia tu slúžia ako obeť, aby bol váš plán úspešný!) Na záver zakryte vykopanou hlinou, a zamaskujte. Ak neskôr stretnete dotyčnú osobu, vyvarujte sa vzájomného kontaktu! Táto osoba pre vás prestala existovať!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Rozmýšľaš o tom, že ukončíš svoj vzťah, no bojíš sa následkov? Chcel by si mať aj po ukončení vzťahu priateľský kontakt so svojim partnerom, či vzťah ukončiť v pokoji? Nechaj nás, aby sme Ti pomohli. Aby sme prešli túto cestu spolu s Tebou s minimálnou námahou, a svoj vzťah si ukončil pokojne a harmonicky. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar