Rozchod partnerov

Spoľahlivo, profesionálne a úspešne.

Ste vo svojom vzťahu nešťastný/nešťastná? Rituály na rozchod partnerov a biela mágia vám môžu urobiť dobrú službu. TU nás môžete kontaktovať!

Radi vám pomôžeme nájsť riešenie na vaše problémy!

Niekedy už nemá ďalej význam zostávať vo vzťahu. Sú situácie, kedy by sme mali a musíte partnera opustiť. Sú k tomu rôzne dôvody. Partner robí neustále zlé skutky, alebo má negatívny postoj v zásadných názoroch a nechce sa zmeniť (drogy, opakujúce sa nevery, fanatické prejavy v živote a k Bohu). V takýchto situáciách je lepšie partnera opustiť a začať nový život. TU nás môžete kontaktovať a absolvovať prvý nezáväzný telefonický rozhovor alebo nám napísať e-mail.

Nový začiatok býva naozaj ťažký. Prostredníctvom bielej mágie sa môže rozchod uskutočniť pokojným spôsobom. To, čo skutočne spája, nie je fyzická blízkosť partnerov, ale porozumenie a láska.

Vďaka rituálom na rozchod partnerov sa klient rýchlejšie prispôsobí novej životnej situácii a tiež si časom ľahšie nájde nového vhodného partnera.

Rituály na rozchod partnerov vám pomôžu rýchlo doplniť chýbajúcu energiu a nájsť novú inšpiráciu a nový uhol pohľadu na život. S pomocou magických rituálov môže byť rozchod začiatkom nového, pokojného života.

Iba ten, kto našiel samého seba, už nie je nikdy viac sám. Biela mágia znamená vidieť všade iba Boha.

 • Video: Životné poradenstvo
 • Rituál rozdelenia partnerov
 • Meditácia: Mágia lásky .mp3

 • Kruh Logo Divider

  Biela mágia Logo

  Rozchod partnerov

  Rozmýšľate o tom, že ukončíte váš vzťah, no bojíte sa následkov?

  Chceli by ste mať aj po ukončení vzťahu priateľský kontakt so svojím partnerom, či vzťah ukončiť v pokoji? Vieme vám pri tom pomôcť. Vo vzťahu je vždy najťažšia tá chvíľa, keď zistíte, že ho musíte ukončiť. Nie je dôvod, aby ste toto všetko prechádzali sám/sama a aby ste so strachom očakávali, čo sa stane, či nestane.

  Nechajte nás, aby sme vám pomohli. Aby sme prešli túto cestu spolu s vami s minimálnou námahou, a váš vzťah ste ukončili pokojne a harmonicky.

  Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

  Rituál rozdelenia partnerov

  Zoberte fotku osoby, s ktorou sa chcete rozísť. Potom zoberte čiernu fixku a nakreslite na tvár tejto osoby kríž. Povedzte: “Odíď v pokoji z môjho života, zabudol/zabudla som na teba! Zbohom.” Zoberte kúsok čiernej látky a zabaľte do nej túto fotku. Potom látku aj s fotkou zakopte na cintoríne, a to v sobotu počas ubúdajúceho Mesiaca. Vykopte lopatkou na vhodnom mieste jamku, vložte do nej svoj balíček a rozbite naň 2 vajcia. Vajcia tu slúžia ako obeť, aby bol váš plán úspešný! Na záver zakryte vykopanou hlinou, a zamaskujte. Ak neskôr stretnete dotyčnú osobu, vyvarujte sa vzájomného kontaktu! Táto osoba pre vás prestala existovať!

  U nás nájdete riešenie na svoj problém. Budeme vás sprevádzať v ťažkých časoch a pomôžeme vám magickou cestou ukončiť váš vzťah.

  K úvahám o rozchode s partnerom vedú rôzne dôvody. Často sa do vášho vzťahu mieša ďalšia osoba. Niekto, kto si vášho partnera chce získať, alebo s ním už má vzťah a chce ho od vás úplne odvábiť. Alebo naopak, váš partner ešte funguje v starom vzťahu, v ktorom už nie je láska a on v ňom zotrváva len kvôli finančným alebo rodinným dôvodom.

  Začnite svoj nový život v rovnováhe a spokojnosti. Lepší je koniec a nový začiatok ako hrôza bez konca.

  Meditácia: Mágia lásky

  Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

  Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!

  Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

  Foto © AndreyPopov http://www.istockphoto.com I pmalenky

  Ľúbostná mágia úspešne & osobne

  Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

  Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

  Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

  Daghan-Malenky GmbH

  Mgr. Monika Slivová
  Topoľčianska 916/23
  951 97 Žitavany
  Mobil: +421 902 734 483
  bielamagia@me.com

  Darina Strešňáková
  Eža Vlkolinského 141
  930 41 Hviezdoslavov
  bielamagia@me.com

  Marion Daghan-Malenky
  Espenauer Straße 10
  342 46 Vellmar

  Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


  Kruh Logo Divider

  © 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti