Ľúbostná mágia

Mágia lásky, spájanie partnerov

Ľúbostná mágia je veľmi silná. Je to preto, lebo láska medzi ľuďmi dokáže vyvolať silné emócie a energie. Majte na pamäti, že keď vykonávate mágiu, tak musíte prevziať zodpovednosť aj za to, čo chcete a čo robíte. Uvedomte si, že to, čo prajete iným, sa vám vráti naspäť, dokonca ešte silnejšie ako to, čo ste predtým vyslali. V ľúbostnej mágii je možné dosiahnuť pozitívny výsledok iba pozitívnymi činmi! Snaha o manipuláciu slobodnej vôle želanej osoby je najčastejšou chybou, ktorú ľudia robia a nemôže priniesť žiadne pozitívne výsledky. Preto odporúčame, aby ste sami sebe položili tieto otázky ešte predtým, ako sa rozhodnete použiť mágiu:

“Prečo chcem práve tohto partnera? Aká hlboká je moja láska? Je to skutočne láska, alebo iba fyzická príťažlivosť?“ Ľúbostná mágia dáva partnerovi slobodu, myslí na jeho/jej duševnú pohodu a šťastie a nechce ho/ju zmeniť. Mágia je užitočným nástrojom a dobrou voľbou v prípade, že ste ochotní priniesť aj obeť na oltár lásky. Ak ste ochotní zmeniť sami seba, stať sa lepším človekom, zlepšiť svoj charakter, porozumenie a komunikáciu, tak potom je mágia dobrou voľbou, a prinesie vám a tiež vášmu partnerovi viac šťastia, rovnováhy a spokojnosti.

Nič, skutočne nič sa neoplatí žiť bez lásky, všetok zmysel života sa naplní tam, kde je láska. - Dietrich Bonhoeffer

Mágia s uzlíkmi

Kúzla lásky

Pri mágii s uzlíkmi budete potrebovať dostatočne dlhú, hodvábnu šnúrku. Po meditácii si mág vizualizuje svoje želanie. Predstavte si samých seba v šťastnom vzťahu. Tá predstava má byť veľmi presná. Úplne do detailov, ako živá. Ak sa nezhoduje s vašou terajšou skutočnosťou, nezúfajte! Ak ste práve teraz v depresii, nemali by ste túto mágiu robiť!

Vypočuj si najlepšiu vedenú meditáciu a začni s jej pomocou ešte dnes, vylepšovať ihneď svoje meditácie, rovnováhu a sebapoznanie!

Piatok je dňom Venuše, bohyne lásky. Preto je práve piatok najlepším dňom na vykonanie tohoto kúzla lásky. Venuši je v mágii priradená zelená farba. Mnohí praktici práve preto pre ľúbostnú mágiu preferujú zelenú.

Veľa ľudí si však podvedome s láskou spája červenú farbu. Počúvajte seba a zvoľte si tú, ktorá je podľa vás pre lásku výstižnejšia.

Ako na to?

Povedzte nahlas: “V mene Erzulie, Márie Magdalény, Venuše a Šivu, i ostatných božstiev, ktoré sa starajú o lásku, viažem svoju/svojho milovanú/milovaného pevne ku mne! Žijem v láske, porozumení a harmónii spolu s XY. Ďakujem božskej láske za uskutočnenie a silu. Budem XY dobrým partnerom/dobrou partnerkou. Nech je tak, nech sa tak stane!” A mág uviaže pevný uzlík.

Toto zopakujte 6-krát! Potom spáľte šnúrku spolu so santalovým drevom. Keď popol vychladne, tak ho zakopte v čistej prírode. Najlepšie pod pekný vysoký strom; vhodnou alternatívou je šíre pole.

Ľúbostná mágia vo voodoo

Spájanie partnerov pomocou voodoo

Žena, ktorá túži po vysnívanom mužovi, vymodeluje z hliny dve bábiky (alternatívou sú dve bábiky ušité z plátna, s vatovou výplňou):
Jedna predstavuje ju samu a druhá predstavuje jej milovaného. Vyzdobí ich tak, aby vystihovali ju i milovaného muža. Veľmi vhodné je vložiť do bábiek svoje i jeho vlasy, fotografie tvárí, či nechty. Hotové bábiky otočí tvárou k sebe a zviaže ich v jedno zelenou hodvábnou stužkou. Toto je symbol harmónie, vzájomného ľúbostného spojenia a blízkosti.

Táto mágia bude účinnejšia, ak sa urobí v piatok pri pribúdajúcom mesiaci. Piatok je dňom Venuše, bohyne lásky a pribúdajúci mesiac podporuje pritiahnutie želanej veci. Počas rituálu sú privolané božstvá lásky: Venuša, Erzulie, Šiva, Mária Magdaléna... Veľmi vhodné je na oltárik rozsypať kvety ruží či pomarančovníka, a na malú misku dať med. Využite svoju fantáziu a doplňte podľa chuti oriešky alebo sušené ovocie (figy, datle, hrozienka). Priložte tarotovú kartu “Milenci”, runový znak “GEBO - Partnerstvo”, červenú a zelenú sviečku, zapáľte tyčinku s vôňou santalového dreva... Po skončení rituálu by sa mali bábiky zabaliť do červenej hodvábnej šatky a uložiť na bezpečné miesto.

Celý postup môže byť ešte niekoľkokrát zopakovaný. Treba dbať na to, aby bol vždy robený počas fázy pribúdajúceho Mesiaca.

Úspešnosť ľúbostnej mágie záleží na čistote úmyslu a pripravenosti k pozitívnej zmene zúčastneného. Ak je prítomný súlad spomenutých kvalít, úspech prichádza veľmi rýchlo.

Upozornenie: Mágia nie je iba mechanicky vykonaný sled úkonov. Pri mágii sa stretávame s energiami. Preto je potrebné aj vnímanie vnútornej sily a nálady toho, kto robí mágiu. Takže ak má mág za sebou stresujúci a vyčerpávajúci deň, nemal by kúzla vôbec vykonávať! Dôležité je, ako sa mág cíti.

Ľúbostná mágia: Tipy pre vašu magickú prax

Ľúbostná mágia, spájanie partnerov

V ľúbostnej mágii sa v súčasnosti úspešne používajú fotografie. Vezmite fotky ľudí, o ktorých ide a zlepte ich lícom k sebe s medom. Takto zlepené fotografie zasuňte pod červenú alebo zelenú sviečku, pri ktorej meditujete.

Ak sú k dispozícii osobné predmety, ktoré váš milovaný/vaša milovaná nosil/a alebo používal/a, použite ich pri mágii. Vytvorte si doma magickú atmosféru: aplikujte svoj obľúbený parfém, naaranžujte červené ruže (či iné červené kvety) ako symbol lásky. Nezabudnite si vizualizovať vašu lásku a pozitívne na ňu/neho myslieť. Potom v mysli zmeňte to, čo by ste mali zmeniť, aby vaša láska dostala novú silu a vydržala navždy. Super pomôckou pre vás je kniha od autora Don Miguel Ruiz - Tajomstvo vzťahov (Majstrovstvo lásky).

Ďalšie tipy pre ľúbostnú mágiu

Ľúbostná mágia, spájanie partnerov

Pri kúzlach pre lásku sa nespoliehajte len na seba. Privolajte si na pomoc aj vášho blízkeho milovaného zosnulého, s ktorým ste mali vrúcny vzťah. Sľúbte mu, že sa budete starať o jeho hrob, a pomodlíte sa za neho. Pozor! Sľuby je nutné aj splniť!

Pri mágii lásky si privolajte na pomoc vhodného boha-bohyňu pre lásku. Obracajte sa iba na tie sily, ku ktorým cítite náklonnosť! Pozvite si Erzuliu, Venušu, Máriu-Magdalénu, alebo archanjela Uriela. Počúvajte svoj inštinkt. A nezabudnite si pripraviť obetné dary, ktoré dáte na oltárik, a po skončení rituálu ich zakopete do zeme. Každý boh-bohyňa má svoje vlastné chute a obľubuje iné lahôdky. Spriateľte sa najprv so svojim obľúbeným božstvom, aby ste vedeli vybrať jemu vlastné delikatesy. V súlade so svojim naturelom si vyberajte. Má to byť Ježiš či Budha, alebo niekto z antických čias – Afrodita či Apolón? Zistite čo komu z nich bolo blízke, čo prežil a čo mal rád. A na základe toho mu pripravte vhodný obetný dar. Malo by to byť niečo, čo má mimoriadnu kvalitu a lahodnú chuť. V žiadnom prípade nepoužívajte predmety z plastov!

Uzlíky a šnúrky

Spájanie partnerov

V magickej praxi rituálov pre lásku sa osobné predmety, fotografie, písomnosti a obetné dary vždy zväzujú a spájajú. Cieľ je spojiť dvoch milujúcich sa ľudí. Preto zväzujeme a spájame to, čo symbolizuje tých dvoch.

Predmety, s ktorými sme urobili magický rituál pre lásku, následne zakopávame. Akt zakopania tu symbolizuje rast, začiatok a plodnosť. Veľmi vhodné je zakopávať pri hrobe osoby, s ktorou sme mali v živote dobrý vzťah.

Iné je to pre rituál odlúčenia, či rozdelenia partnerov. Ak chceme na niekoho alebo niečo zabudnúť, tak predmety, s ktorými sme urobili magický rituál, zahodíme do tečúcej vody.

Dôležité: Nezabúdajme na to, že naše správanie a porozumenie aj k ostatným ľuďom, ktorí sú súčasťou nášho života, hrá veľmi dôležitú úlohu!
Tu odporúčame prečítať si knihu od autora John Gray - Muži sú z Marsu, ženy z Venuše.

Jedlo pre lásku

Ľúbostná mágia, spájanie partnerov

Neváhajte! Pečte a varte pre svojho milého/svoju milú! Okrem skvelých nápadov vám odporúčame aj správnu zmes korenín! Máme na mysli špeciálnu koreninovú zmes, ktorá stimuluje sexuálne túžby a vášeň, s názvom "Schuhbeck Sexgewürz" (krajina pôvodu: Nemecko). Ak ju nemáte poruke, určite ju môžete nahradiť aj vašou vlastnou originálnou zmesou korenia. Vami pripravený ľúbostný pokrm prinesie do vášho vzťahu príjemný zmyslový zážitok! A vytvoríte atmosféru pre ľúbostné hry. Nie nadarmo sa vraví: Láska ide cez žalúdok!

Zvyknú sa uprednostňovať sladké jedlá a pokrmy. Vy ale pripravujte to, čo má rád/a váš/a partner/ka! Urobte si dostatok času na prípravu, stres tu vôbec nie je namieste. Ak s varením nemáte skúsenosti, tak sa určite prihláste na kurz varenia! Oplatí sa to.

Tip pre vás: Do každého jedla pridajte jednu kvapku vlastnej krvi, a vyslovte už spomínanú magickú formulku – "Láska ide cez žalúdok!"

Kúzla láskyĽúbostná mágia

Kúzla lásky patria medzi najvyhľadávanejšie. Každý chce žiť šťastne a mať harmonický vzťah. Pri výbere zaklínadla je dôležité dodržiavať správne zásady. Magické formulky musia byť vždy presné. Nemá význam vzývať božstvo, ktoré je vám cudzie a urobíte niečo len tak z rozmaru. Odrecitovať doslovne magické zaklínadlo, lebo presne také pomohlo inému človeku, či bolo napísané v odporučenej knihe, určite nepomôže. Iba vtedy rituál „zaberie“ ak vychádza zo srdca, ak veríte tomu, čo hovoríte. Dajte do slov cit a nadšenie, a verte vašim pomocníkom i sebe! Ak napríklad nemôžete uveriť slovám: “Erzulie, ďakujem ti za tvoju pomoc!” alebo “Sme navždy spojení v láske!”, vyskúšajte niečo úplne iné: “Viem, že sa s XY milujeme a opäť sa stretneme!” alebo “Každým novým dňom sme s XY k sebe bližšie a bližšie!”
Pre lepšie pochopenie vám odporúčame knihu od autora Neale Donald Walsch - Šťastnejší než Boh.

Ako si vyrobiť vrecúško lásky

Čo potrebujete:

- Dve čajové lyžičky vody
- Šesť kvapiek pelargónového oleja
- aromalampa s olejom zo santalového dreva
- 1 ružová sviečka
- 3 kvapky ružovej vody
- ľanové vrecúško vo veľkosti 5 x 5 cm (biele)
- 6 čerstvých lupeňov ruží
- 1 sušený bobkový list
- 1 tenká červená šnúrka

Postup:

Keď Mesiac pribúda, predstavte si okolo seba kruh (ochranný kruh). Dajte vodu a olej do aromalampy a zapáľte sviečku s vetami.

Duchovia lásky, vypočujte ma. Zmiernite všetku moju bolesť, s láskou z celého srdca a priveďte ku mne (meno) v harmónii a láske.

Teraz nakvapkajte ružovú vodu na ľanové vrecko a vložte doň lupienky ruží. Dajte ľanové vrecko medzi svoje ruky a povedzte:

Všetko je v poriadku.
Všetko je v poriadku.
Všetko je zahojené.
Všetko je uzdravené,
kde prebýva láska.
Rituál zakončite meditáciou.

Kedy robiť ľúbostnú mágiu?

Rituály na spájanie partnerov

Jednoznačne počas fázy pribúdajúceho Mesiaca. Najlepší deň je piatok, deň Venuše. Ak ste unavení alebo chorí, tak žiadnu mágiu nerobte! Musíte byť úplne fit a v dobrej nálade. Keď ste v depresii, tak žiadna mágia! Nemá to zmysel! Dajte sa doporiadku, nájdite svoju rovnováhu a vnútornú pohodu! Ak nedokážete byť šťastní sami so sebou, nebudete šťastní v žiadnom vzťahu!

Používanie vykurovadla s vôňou santalového dreva

Ľúbostná mágia

Ideálnou vôňou používanou pri ľúbostných rituáloch je santalové drevo. Táto vôňa je prirodzene sladká. Používa sa pri ľúbostnej mágii rovnako v Indii i v Európe. Okrem toho sa dá použiť aj iný prírodný parfém, ktorý milujete a ladí s vami. Máme dobré skúsenosti napríklad so značkami Kenzo Jungle alebo Davidoff Adventure :-).

Tiež odporúčame pravé kadidlo (olibanum), alebo aj ambru.

Ovocie pre lásku

Spájanie partnerov

Pri mágii lásky a spájaní partnerov vždy veľmi dobre poslúži jablko, či pomaranč.

Používajú sa ako obetné dary pre božstvá a duchov, ale môžu byť aj ako darčekom pre vášho milého/milú. Predtým, než jablko alebo pomaranč podarujete, podržte ho v oboch rukách a celou silou energizujte ovocie svojou láskou! Účinok spozorujete ihneď! ;-)

Zaklínadlá pre rituál (biela mágia)

Spájanie partnerov

Ďakujem ti za lásku, milosrdný Bože.
Budem sa o teba, XY, starať, opatrovať ťa a chrániť ťa!
Sme spolu, XY, jednotní v našej láske,
Sme spolu, XY, horíme plameňom našej lásky!

Ochrana pred neželanou ľúbostnou mágiou

Ľúbostná mágia

Najlepšou ochranou pred neželanou mágiou je váš osobný rozvoj a sebapoznanie. Ľudia veľmi často sami nevedia, prečo niekoho milujú, či nenávidia. Nevedia, prečo niečo robia. Tiež nevedia, prečo niečo nerobia. Len málo ľudí si kladie otázku: „Prečo je to tak?“, a hľadá na ňu odpoveď. Premýšľajú o tom v zmysle: “Áno, ja ho/ju jednoducho milujem, a tak to je!” Takíto ľudia sú veľmi vnímaví, pokiaľ ide o mágiu. Keď niekto pravidelne medituje, pochopí, prečo koná sebe vlastným spôsobom. Prečo, ho/ju niektorí ľudia priťahujú a iní nie. A vtedy sa stáva odolným voči neželanej mágii!

Spoznajte seba samého! Meditujte! Prečo niečo uprednostňujete? Aké sú vaše životné priority, a prečo? Prečo chcete práve tohoto/túto partnera/partnerku? Prečo je, taký/á? Keď si na tieto otázky dokážete odpovedať dostatočne jasne, neželaná mágia vás ovplyvní len veľmi ťažko!

Ochranný amulet vám preukáže pri ľúbostnej mágii tiež veľmi dobrú službu. Dôležité je, aby bol vyrobený skúseným mágom a nabitý magickou silou. Osobný amulet sa musí nabíjať celých 28 dní od novu do novu Mesiaca. Amulet vás ochráni nielen pred neželanou ľúbostnou mágiou, ale tiež pred akýmikoľvek inými neželanými magickými praktikami: Ochranná mágia.

Kúzlo harmónie pre rovnováhu vo vašom živote

Ľúbostná mágia, spájanie partnerov

Účel:
Priniesť harmóniu do života.

Pozadie:
Harmónia je stav rovnováhy medzi človekom a jeho / jej vlastným životom. Možno cítite, že vo vašom živote niečo nie je v poriadku, niečo vám bráni byť šťastný a v harmónii so sebou samým. Niečo sa musí zmeniť. Pre opätovné nastolenie harmónie nám poslúži staroveký symbol jin a jang. Tento symbol reprezentuje harmóniu, ktorú chcete dosiahnuť. Význam jin-jang nie je boj medzi „dobrom” a „zlom”. Energie jin-jang sa skôr navzájom dopĺňajú (nie sú protichodné). Spolu vytvárajú jeden dynamický systém, v ktorom je celok väčší ako len jednotlivé časti. Jin-jang je neoddeliteľný celok! Všetko v našom živote má v sebe vždy obidva aspekty, tak jin ako aj jang. To znamená, že v skutočnosti nič nie je len pozitívne alebo len negatívne – a z tejto perspektívy by ste mali vidieť aj situácie vo vašich životoch, aby ste dosiahli harmóniu.

Ako vykonáte toto kúzlo?
Vezmite si kus papiera a nakreslite naň symbol jin-jang: ☯️. Sústreďte sa na jeho význam. Trikrát sa pomaly nadýchnite a vydýchnite a zatvorte svoje oči. Uvoľnite sa.

Teraz si zahráte jednu malú hru. Ako by ste sa cítili, konali a správali, keby ste boli 100 %-tne šťastný a úplne spokojný, v harmónii so sebou samým a so zvyškom Vesmíru? Prežite to! Nech je to len na pár minút. Teraz môžete pomaly otvoriť oči. (Ak to nemôžete zažiť, pomôžte si tým, že si spomeniete na nejaké šťastné momenty, v ktorých ste cítili harmóniu a šťastie!)

Robte toto cvičenie aspoň dva týždne. Noste tento symbol všade so sebou. Alebo si spomeňte na svoj cieľ, ktorý chcete dosiahnuť, keď sa pozriete na tento symbol. Očakávajte pozitívne výsledky. Ak to urobíte správne, tak sa vám to splní.

Všetko je vzájomne prepojené, všetko so všetkým súvisí!

Ľúbostná mágia

Ľudia nás najčastejšie kontaktujú ohľadom ľúbostnej mágie. Prevláda presvedčenie, že mág alebo samotný klient jednoducho vykoná určitý rituál, a že sa potom všetko znovu napraví. Keby to bolo také jednoduché, tak by mágovia ani vôbec neexistovali.

Po prvé, všetko je vzájomne spojené a prepojené. Ak je rituál úspešný, tak to znamená, že partner sa k vám vráti naspäť a povie, že to môžete spolu ešte raz skúsiť. V prípade, že ten druhý ale opäť zopakuje tie isté chyby, tak tento partnerský vzťah nebude mať dlhé trvanie. Toto vie mág celkom presne povedať.

Napríklad: Muž pil príliš veľa alkoholu, a preto mu jeho žena jedného dňa povedala, že už to ďalej neznesie a opustila ho. Muž si povedal, že jednoducho navštívi mága a dá urobiť mágiu lásky. Jeho žena sa vrátila, a on jej musel sľúbiť, že už nikdy viac nebude piť. Po mesiaci začal muž znovu piť a z tohto dôvodu ho žena opäť opustila. V takýchto prípadoch už nepomôže ani žiadna mágia!

Ďalší príklad predstavuje žena, ktorá má nízke sebavedomie. Pre túto svoju chybičku krásy kontroluje každý krok svojho muža. Z každej jeho návštevy Facebooku, alebo prezerania e-mailov robí veľké divadlo. Kto je tá žena, ktorá ti písala, odkiaľ ju poznáš, kedy si ju stretol? Nakoniec má toho už dosť, a povie jej, že už to viac nechce a opustí ju. Vtedy príde na scénu mág, vykoná rituál a muž sa k nej vráti naspäť, aby to spolu skúsili ešte raz. Avšak žena aj naďalej trpí týmto nedostatkom sebavedomia a pokračuje ďalej vo vytváraní dusnej atmosféry. Vtedy sa muž utvrdí v tom, že jeho rozhodnutie odísť bolo správne. Teraz ju opustí už natrvalo!

Z tohto dôvodu svojim klientom vždy hovorím, že mágia pre vás môže vytvoriť druhú šancu, ale keď nezapracujete na svojej vlastnej zmene, tak túto šancu nedokážete využiť a premárnite ju. Ak sa pozrieme na to, prečo sa ľudia rozchádzajú, alebo sú vôbec spolu, tak na to neexistuje jediný dôvod. Keď si myslíme, že sa ľudia ľúbia pre tento jeden, konkrétny dôvod, tak sa mýlime. Samozrejme, že určitú úlohu zohráva pozitívne vyžarovanie, no podstatnú úlohu zohrávajú aj peniaze. Vzťahy sa väčšinou rozpadnú pri finančných problémoch alebo pri vzniku hádok. Teda to predstavuje situáciu, keď niekto prišiel o prácu, alebo mu skrachovala jeho firma, čo je pre vzťah vždy veľmi nebezpečné. Samozrejme, keď je vzťah naozaj dobrý a dostatočne pevný, tak to aj prežije.

Na čo by sme však chceli poukázať je to, že: finančný status u ľudí nemožno oddeliť od lásky. Peniaze a zdravie musíme brať do úvahy i v prípade, ak hovoríme o ľúbostnej mágii alebo o láske ako takej. Ak spomíname zdravie, tak musíme hovoriť aj o stravovaní, o tom, akej športovej činnosti sa venujeme, o dýchaní, o pravidelných lekárskych a zubných prehliadkach, koľko pijeme tekutín, aké vzdelanie sme dosiahli. Iste, že ak má niekto „len" maturitu alebo dokonca ani to nie, prípadne nevie čítať ani písať, tak sú jeho vyhliadky na slušný zárobok úplne iné, ako u niekoho, kto hovorí troma cudzími jazykmi a niekde v Oxforde študoval finančnú matematiku.

Ďalej k tomu patrí aj to, že sa spýtam sám seba, čo vlastne chcem a čo ma baví. Keď som na to prišiel, tak potom mám do budúcna o peniaze postarané a taktiež o to, čomu sa budem venovať vo svojom voľnom čase. Ak budem len tak posedávať a od svojho partnera budem očakávať, aký pracovný úväzok on/ona predstiera, tak sa postupom času začnete nakoniec nudiť. Taktiež je dôležité to, ako sa obliekame. Môže sa vám to zdať smiešne, ale skúste si prísť do banky vybaviť hypotéku alebo pôžičku a dôjdite oblečený ako roker z Hells Angels. Vtedy to pravdepodobne neklapne!

No ak si oblečiete parádne sako značky Boss, spolu s topánkami Lloyd, ktoré sa vám lesknú jedna radosť, teda ste jednoducho prvotriedne oblečený, s aktovkou a drahými hodinkami, tak vám tú pôžičku s najväčšou pravdepodobnosťou dajú. Prinajmenšom máte vtedy oveľa vyššiu pravdepodobnosť uspieť. To, ako sa obliekame o nás tiež niečo vypovedá a má na našich partnerov určitý vplyv, alebo na toho, po kom prípadne túžime. Aký parfém alebo deodorant používame, či sa dostatočne usmievame, prípadne či poznáme svoju vlastnú hodnotu.

Ak má niekto pocit menejcennosti a očakáva, že ho jeho partner povzbudí a povie mu, že je pekný, alebo múdry a silný, tak potom je na omyle. Ak má niekto pocit menejcennosti, a taký aj je, hoci je navonok posudzovaný ako pekný, úspešný a s množstvom peňazí, tak keď tento človek už v sebe má tento pocit, tak ho bude potom vyžarovať aj navonok a jeho partner si po istom čase povie, že pravdepodobne on/ona nie je taký/á pekný/á alebo, že predsa len nie je až taký/á úspešný/á. Ťažko povedať, lebo keď si to myslí on sám o sebe, tak si môže aj jeho partner pomyslieť, že si môže nájsť aj on niekoho lepšieho.

Čo tým chceme povedať je len to, že to, čo si človek myslí sám o sebe, má tiež určité vyžarovanie a vplyv aj na to, koľko má peňazí, na lásku, na jeho zdravotný stav. Je vedecky dokázané, že ľudia, ktorí sa usmievajú a myslia pozitívne sú úspešnejší a sú zdravší. Tu by sme radi odporučili napr. jednu knižku od Mirzakarima Norbekova: Skúsenosti hlupáka, ktorý našiel kľúč k úspechu a zbavil sa okuliarov. Tento muž vedecky dokázal, že určité jednoduché cvičenia, dychové cvičenia, telesné cvičenia na chrbát, prípadne taký obyčajný smiech, môžu mať neuveriteľne veľký vplyv na náš imunitný systém a na naše celkové rozpoloženie. Je to kniha, ktorú vám odporúčame si prečítať, pretože je veľmi jednoducho napísaná a pritom môže mať taký veľký účinok.

Čo tým chceme povedať je nasledovné: keď má človek nejaký zdravotný problém, problém s peniazmi, s láskou, alebo s čímkoľvek iným, tak nemôže tento problém oddeliť od ostatných problémov. Povedzme, že niekto príde a povie, že má rakovinu hrtana alebo krku. Ak je tomu tak, to prvé čo sa človek musí spýtať je: piješ alkohol? Fajčíš? Ak áno, tak s tým rakovina súvisí. Či už si to človek prizná alebo nie. Rovnaké je to aj s naším stravovaním. Ak je niekto pravidelne chorý, tak sa človek musí pozrieť aj na to, čo je. Či sa dostatočne hýbe, koľko veľa stresu zažíva, a podobným spôsobom sa bude aj táto kniha venovať mnohým oblastiam nášho života, pretože všetko so všetkým spolu súvisí. My tu nemôžeme jednoducho povedať, urobte tento rituál a dostanete druhú šancu od svojho partnera, alebo urobte každý rituál a budete mať alebo dostanete vašu vysnívanú prácu. Alebo začnete s úspešným podnikaním, alebo urobíte tento rituál a budete zdravý.

Nie, rituál vám môže pomôcť vyslať určitú energiu alebo prijať určitú energiu, alebo dospieť k určitému prielomu, dostať nové možnosti, urýchliť liečenie, naštartovať úspech, mať ďalšie príležitosti u partnera. Ale nesmieme sa spoľahnúť len na samotný rituál. Človek to musí taktiež vidieť aj v širšom obzore, prečo došlo k tejto situácii, aká je, a ako ju môžem pozitívne ovplyvniť so všetkým, čo mám k dispozícií. Neuveriteľný účinok môžu mať aj také „maličkosti“, ako je správna životospráva, správne dýchanie, jednoduchý úsmev, že som zmenil štýl obliekania, alebo tým, že som spoznal svoju vlastnú hodnotu a tiež tým, že viem, čo chcem, alebo že jednoducho používam nejaký nový parfum. Teraz sa môžete pýtať, je to mágia? Ako som už písal na začiatku, mágia je pre mňa životným štýlom. Životný štýl, v ktorom dosiahnem jasnosť vecí, toho, čo chcem, to kým som, a ako sa tam dostanem. Ako spoznám sám seba, ako získam naplnenie v každom bode.

Meditácia: Mágia lásky

Ľúbostná mágia a spájanie partnerov

Meditácia: Mágia lásky

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýba vám harmónia? Skončil sa práve váš vzťah? Alebo ho práve chcete vy, alebo váš partner, ukončiť? Často sa mnohé z týchto problémov dajú odstrániť. Stačí sa zdôveriť niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša frustrujúca situácia riešiť. Vieme vám pomôcť! A váš vzťah bude opäť v harmonickom súzvuku!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Názory na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov sú veľmi protichodné! Jedni vravia, že by ste to nemali robiť, pretože je to bosorovanie! Náš názor je iný. Akceptujeme, že sa páry rozídu, lebo sa k sebe tí dvaja nehodia. Iné to je, keď sa vzájomne milujú, ale pre zlé skúsenosti z predchádzajúcich vzťahov, či z detstva, nedokážu žiť spolu v harmónii a láske. Tam je ľúbostná mágia opodstatnená!

Pomocou bielej mágie sa dajú vaše strachy a bloky odstrániť! Vplyvom mágie dostane partnerský vzťah novú príležitosť a môže sa plne rozvinúť. Magické rituály vám pomôžu obnoviť vo vašom vzťahu stratenú rovnováhu a harmóniu! Biela mágia vás môže priviesť na nové chodníčky a inšpirovať vás k novým návykom! Keď mág pomôže niekomu zbaviť sa strachu, je to snáď čierna mágia? Správny mág má ku každému klientovi individuálny prístup. Vníma jeho túžby, a venuje pozornosť jeho predstavám. To je hlavný dôvod, prečo sú jednotlivé rituály tak odlišné. Každý človek má iné problémy, a to vplýva na kvalitu vzťahu. Žiarlivosť, nízke sebavedomie, zážitky z detstva alebo zlé skúsenosti? Toto všetko je potrebné objasniť ešte predtým, ako mág začne pôsobiť s mágiou. Nie je opodstatnené, aby sa normálny človek musel obávať malých sviečkových rituálov, či sigilovej mágie. Spomenuté rituály sa môžu robiť aj z psychologických dôvodov. Nie sú škodlivé, ani nikoho nepremenia na zombie.

TU sa dozviete viac o ľúbostnej mágii a spájaní partnerov.

Máte problém alebo potrebujete pomoc? TU nás môžete kontaktovať!

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!

 • Meditácia: Mágia lásky: Text
  Zaujmite pohodlnú pozíciu. Nezáleží na tom, či ležíte alebo sedíte. Dôležité je iba to, aby ste sa cítili pohodlne a uvoľnili ste sa. Počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. Nič nehodnoťte a na nič nereagujte, ani vnútorne, ani navonok. Ak je človek na niekom závislý v láske, tak nedokáže v mnohých situáciách správne reagovať a láska sa nemôže ďalej rozvíjať. Láska potrebuje vzduch na dýchanie, láska potrebuje slobodu a radosť. Ak sa príliš silno zameriavate na partnera, tak v určitom okamihu to partnera doslova prevalcuje. Nikto nechce byť zodpovedný za šťastie alebo nešťastie toho druhého. Pomaly zatvorte svoje oči.
  S každým nádychom sa uvoľňujete stále viac a viac. Cítite váhu vášho tela, počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. S každou sekundou, ktorá prejde, sa dostávate do meditácie stále hlbšie a hlbšie. Cítite váhu vášho tela, ako tlačí na sedačku, posteľ alebo akúkoľvek inú podložku a ste maximálne uvoľnený. Veľmi, veľmi dobre. Pokiaľ počúvate moje slová, upadáte do hlbokého tranzu a ja vám pomôžem spojiť sa vedome s vašou dušou. Vaše telo dýcha ľahko a bez námahy.
  Hudba a moje slová vám pomôžu uvoľniť sa a odpútať sa od vašich starostí. S každým výdychom, s každou sekundou sa ponárate do svojho podvedomia stále hlbšie a hlbšie.
  ______________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby bola Zem živou bytosťou - našou matkou. Aké by to bolo, keby všetci ľudia, zvieratá a rastliny žili spolu v mieri, v porozumení a v harmónii. Predstavte si, že ste na svojom obľúbenom mieste v prírode. Toto miesto je jedným z tých, kde sa cítite dobre a môžete tu slobodne lietať. Je to priestor, kde sa cítite v bezpečí a ktorý dobre poznáte. No môže to byť aj oblasť, kde ste ešte nikdy neboli, ale radi by ste ju raz navštívili. Pozrite sa, čo všetko sa na tejto ploche nachádza a všímajte si detaily. Precíťte lásku, ktorá je na tomto mieste a ktorú vyžaruje celá príroda. Príroda je život, príroda je láska. Vy ste láska.
  Potom zoberte všetku svoju lásku, sústreďte ju do jedného bodu a pošlite ju
  Matke Zemi. Povedzte si, že Matka Zem je vaša skutočná matka. A teraz pošlite všetku energiu, ktorá je vo vás a okolo vás do stredu zeme a počkajte, kým sa k vám vráti naspäť. Otvorte sa tejto láske a nechajte ju rásť vo svojom tele. Počkajte, kým vám Matka Zem túto lásku opätuje a pocítite ju vo svojom vnútri. Ste dieťaťom Matky Zeme, ktorá vás miluje. Vo svojom vnútri si povedzte: "Matka Zem, ľúbim ťa" a potichu počkajte na jej odpoveď.
  ______________________________
  Všetko je energia. Predstavte si, aké by to bolo, keby za každou energiou stála inteligencia, múdrosť a láska. Nazvime túto energiu
  Božským Otcom. Boh je v každom z nás ako svetlo, individuálna duša, vedomie a radosť. Všetci sme súčasťou Boha. Sme individuálnym vyjadrením Božskej lásky. Prejdite svojou pozornosťou k nebeskému Otcovi. Choďte svojou pozornosťou k mesiacu, slnku, hviezdam a k planétam. Povedzte si: "Boh Otec je môj Otec." Precíťte, ako vás obklopuje láska, precíťte, ako božské Ja a Božská sila vplýva na vašu pozornosť, podporuje vás, pomáha vám v ťažkých situáciách a vždy bola a je s vami. Hlboko vo svojom vnútri viete, že ste nikdy neboli sami, pretože Boh Otec tu stále bol. On cíti a vidí všetko, čo vy a všetci ostatní cítite a prežívate. Vracia vám naspäť vašu lásku a posiela vám svetlo. Zamerajte všetku svoju lásku do jedného bodu a pošlite ju do stredu galaxie. Alebo ju pošlite do stredu nášho Slnka. Počkajte, kým vám Boh Otec nepošle lásku naspäť.
  ______________________________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia boli navzájom prepojení láskou a porozumením. A dokonca ešte viac - predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia, ktorí vás milujú a chápu, boli vašou rodinou. Sústreďte všetku svoju energiu lásky do jedného bodu, pošlite ju všetkým ľuďom dobrej vôle a povedzte si pritom:
  Všetci ľudia, ktorí hľadajú lásku, svetlo a porozumenie, sú mojou rodinou.
  Nemusí ísť len o vašich príbuzných, ale môžu to byť aj ľudia, ktorých vy sami vnímate ako pozitívnych. Keď ste im poslali všetku svoju lásku, počkajte na odpoveď. Započúvajte sa do ticha a jemnej hudby, ktorá hrá v pozadí a vnímajte, čo k vám prichádza.
  ______________________________
  Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša.
  Ste milovaní Božou Matkou a Božím Otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná individuálna duša.
  Teraz budem počítať do troch a až potom, keď poviem tri, otvoríte svoje oči. Budete úplne prebudení, šťastní a uvoľnení. Začínam počítať.
  1. Zhlboka sa nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  2. Začnite preciťovať celé svoje telo bez ohľadu na to, v akej pozícii práve ste.
  3. Ešte raz sa zhlboka nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  Teraz znovu otvorte svoje oči. Ste úplne prebudení, cítite sa dobre a ste obklopení nekonečnou a životodarnou láskou.

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Ľúbostná mágia úspešne & osobne

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

Daghan-Malenky GmbH

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil: +421 902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


Kruh Logo Divider

© 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti