Meditačné semináre

Stres manažment

V posledných rokoch sa urobil neuveriteľný pokrok v oblasti vedy, techniky a hospodárstva. Napriek tomu je stále viac a viac nešťastných, chorých a vystresovaných ľudí. Syndróm vyhorenia, anorexia a iné psychosomatické ochorenia sú prekliatím modernej spoločnosti. Ľudia dnešnej doby hľadajú zabudnutie v alkohole a drogách. Veria, že tak potlačia stres, uniknú pred nešťastím a prázdnotou. Manažéri vo vysokých pozíciách pracujú pod veľkým tlakom. V dôsledku toho nedokážu zaspať a často užívajú tabletky na spanie. To situáciu ešte zhoršuje.

Všetci chceme byť šťastný. Ale keďže sme večné duše, radosť môžeme nájsť len vo svetle, večnosti a Bohu. Pokiaľ naša psychológia a psychoterapia nebude brať do úvahy cestu našich duší, dokáže len čiastočne chrániť ľudí pred stresom, depresiou a vnútornou nespokojnosťou.

"Aj Bohovia závidia svätcom, ktorých zmysly poslúchajú, ako dobre osedlané kone. Oni, ktorí sú oslobodení od pýchy, sú pokojní ako zem. Sú ako skala v zemi. Sú čistí ako jazero bez múlu a oslobodení z kolobehu znovuzrodení." - Dhammapada 94 - 95

 • Meditačné semináre: Zákon príťažlivosti
 • Video: Životné poradenstvo
 • Stres: Meditačné semináre: Prečo sme v dnešnej dobe takí vystresovaní?
 • Meditačné semináre
 • Meditácia: Načerpajte silu
 • Meditácia pre začiatočníkov .MP3

 • Kruh Logo Divider

  Biela mágia Logo

  Meditačné semináre

  Zákon príťažlivosti

  Už viac ako 35 rokov sa zaoberáme rôznymi meditačnými technikami a mystikou.

  "Spoznáš pravdu, a pravda ťa oslobodí."

  Ani auto nemôžeme opraviť, ak sa nepozrieme na motor! A motorom pre naše telá, pocity a myšlienky je naša duša, ktorá je bránou k Bohu a iným dimenziám. Meditácia je technika pomocou ktorej je možné odstúpiť od svojich myšlienok a ponoriť sa do pocitu lásky, vďačnosti a dôvery.

  Semináre stres manažmentu a meditačné semináre pripravujeme individuálne podľa potrieb klientov. V našom programe sa vždy zaoberáme aj týmito témami:

  • Prečo meditovať?
  • Základy meditácie, afirmácie a mantry.
  • Meditácia v každodennom živote.
  • Zákon príťažlivosti a jeho vplyv na náš život. Ako môže zákon príťažlivosti pracovať pre mňa?
  • Práca s energiou. Zaoberáme sa témami: Ako sa nabíjať energiou? Čo robiť, aby som cez deň nestrácal energiu, a nebol večer na smrť unavený?
  • Stres manažment pre manažérov, športovcov a všetkých ľudí, čo pracujú pod veľkým tlakom.
  • Pozitívne a negatívne pocity. Ako môžem usmerňovať svoje pocity a myšlienky!
  • Správne dýchanie – rôzne techniky dýchania a váš výkon.
  • Správne stravovanie. Základy a hlbšie vedomosti o stravovaní, rastlinách a vode.
  • Správny pohyb pre zdravie a vitalitu v modernom živote. Pohyblivosť, joga, výdrž a silový tréning.
  • Hlbšie stupne meditácie. Kde sa nachádzame? Jednoduchá biela mágia a rituály pre bežný deň.
  Na konci seminára máme s každým účastníkom individuálnu konzultáciu. Pri nej vypracujeme pre každého individuálny program pre meditáciu, odstraňovanie energetických blokád a pre zdravie. Odporučíme vhodnú literatúru a hudbu na prehĺbenie meditácie.

  Chceli by ste zmeniť niektoré veci a neviete, ako to urobiť? - Závislosť, agresivita … Zavolajte nám a zajednajte si termín na poradenstvo!

  Stres: Meditačné semináre

  Prečo sme v dnešnej dobe takí vystresovaní?

  Ponúkame vám meditačné semináre a semináre stres manažmentu pre manažérov, vrcholových športovcov, ale aj pre ostatných hľadajúcich ľudí. Manažérom, ale aj profesionálnym športovcom, vieme pomôcť dosahovať vyššie výkony, pretože vplyvom našich stretnutí sa v nich zobudia vnútorné latentné sily. Každý človek má v sebe ukrytý veľký potenciál, ktorý môže rozvíjať, keď nájde sám seba, svoju cestu a svoj vnútorný pokoj.

  Meditačné semináre a semináre stres manažmentu sa môžu konať na ľubovoľnom vopred dohodnutom mieste. Veľa seminárov sa koná v našich posvätných priestoroch, ale máme veľmi dobré skúsenosti aj s oblasťou Engelhartszell v Nemecku a s Vysokými Tatrami na Slovensku.

  Cena za seminár závisí od dĺžky trvania, počtu účastníkov a miesta konania.

  Vždy existuje cesta do svetla! Každá situácia má východisko. Boh má riešenie na každý problém!

  Keď človek pozitívne zmení svoj vnútorný svet, zmení sa aj jeho okolie a osud!

  Pokým meditáciou nenájdeme hlboko v sebe svoje najhlbšie JA, budeme žiť v strese a starostiach.

  Ponúkame meditačné semináre, semináre stres manažmentu a prednášky pre veľké firmy, ale aj pre menšie skupiny ľudí a jednotlivcov. Naše poradenstvo prispieva k väčšej rovnováhe, zdraviu a radosti vo vašom živote. Meditácia vám pomôže viesť dlhodobo život bez stresu a v pokoji.

  Ak nemáme situáciu pod kontrolou, nemá zmysel robiť si starosti. Ak situáciu pod kontrolou máme, nie je dôvod starosti si robiť. Čo sa nám vlastne vôbec môže stať? V najhoršom prípade môžeme zomrieť. A to sa stane tak či tak. Či si starosti robiť budeme alebo nie. Tak teda: „Prečo si ich robiť?!“

  Meditácia. Čo, prečo, načo....

  Vďaka našim meditačným seminárom a seminárom stres manažmentu sa môžete naučiť žiť svoj život v radosti, rovnováhe a v súlade so sebou samým a s okolitým prostredím.

  Meditačné semináre

  Hudba a slová sú síce zvuky, ale prostredníctvom nich je možné vytvoriť aj ticho, pokoj a pohodu.
  TU si môžete kúpiť naše meditačné .MP3
  na iTunes...

  Čokoľvek hľadáš, nakoniec hľadáš už iba samého seba.

  Iba ak nájdeš samého seba, nikdy viac nie si sám.

  Tak ako roľník zavlažuje svoje pole, ako kamenár leští svoje piliere, ako tesár opracováva drevo, tak formuje múdry svojho ducha.

  Na našich meditačných seminároch sa dozvieš, odkiaľ pochádzajú tvoje myšlienky a ako môžeš svoje myšlienky ovládať.

  Ty nie si len toto telo, myšlienky a pocity. Ty si duša. A ak už nájdeš svojho ducha, seba samého a Boha, budeš mať v sebe navždy mier, slobodu a radosť.

  … Pokoj je majstrom nepokoja. Preto nespúšťa svätý po celý čas svojej cesty batožinu z očí. Hoci vidí cestou mnoho pekných vecí, ostáva nedotknutý a pokojný.

  Tao Te Ching 26

  Vystresovaný? Manažér? Vrcholový športovec? Ponúkame vám na mieru vyrobené stres manažment a meditačné semináre!

  Odkiaľ pochádzajú tvoje myšlienky? Sú tvoje myšlienky naozaj tvojimi myšlienkami? Sú ti tvoje myšlienky užitočné? Dokážeš svoje myšlienky kontrolovať & zastaviť? „Naše myšlienky“ pochádzajú z Matrixu. Ktoré myšlienky ti dávajú silu a ktoré ťa naopak stresujú? Viac o tom v našej novej Ochrannej meditácii 4 anjeli.

  Meditácia Načerpajte silu

  Naša duša je najväčšou hnacou silou

  Čím viac problémov, povinností a stresu človek má, tým viac potrebuje meditáciu. Prečo? Poznáte to sami. Keď ste v prúde života, keď sa cítite dobre, môžete sa za pár hodín toho veľa naučiť a urobiť. Ale keď sme v strachu, nespokojnosti a nerovnováhe, pozeráme sa do počítača, klikáme sem a tam a po 12 hodinách sme vlastne nič neurobili!

  Všimli ste si to aj vy? Tak ako sa každý deň sprchujeme a čistíme si zuby, potrebujeme aj naše energetické pole očisťovať od negatívnych myšlienok. Všetci sme bioenergetické bytosti, ktoré majú nielen telá, ale aj energiu a magnetické pole.

  Keď sa nesprchujeme, smrdíme. Rovnako tak, keď nemeditujeme, nesústredíme sa, nemodlíme sa alebo nerobíme sebareflexiu, automaticky sa nám v hlave vynárajú negatívne myšlienky a pocity. Bez ohľadu na to, či je myšlienka pravdivá alebo logická, je nám táto myšlienka aj užitočná!? To je najdôležitejšie kritérium. Dajme tomu, že niekto má rakovinu a lekár mu povie, že mu zostáva maximálne 1 rok života. Neustále opakovanie tohto pravdivého a logického stavu (mám rakovinu a do 1 roka zomriem) vedie len k zhoršeniu tohto stavu! Čo ak by si namiesto toho neustále hovoril: "Nie je dôležité to, ako dlho budem žiť, ale to, koľko šťastných chvíľ zažijem. Ide len o spojenie sa s mojou dušou." Ktorá myšlienka spôsobuje, že sa cítite dobre a uvoľnene a ktorá vedie k stále väčšiemu stresu a napätiu? Viac o meditácii...

  Meditácia pre začiatočníkov.MP3

  Prvé meditácie

  Meditácia pre začiatočníkov .MP3

  Meditácia pre začiatočníkov aj pokročilých .mp3 je dlhá 17 minút a je vhodná najmä pre prvé meditácie.

  Na začiatku je meditatívna gitara s úvodom, ktorý vysvetľuje, čo je to meditácia. Potom nasleduje druhá časť s ďalším gitarovým sprievodom s afirmáciami.

  Afirmácie sú myšlienkové vzorce, prostredníctvom ktorých vytvárame naše každodenné pozitívne prežitky a upevňujeme nové pozitívne myšlienkové vzorce.

  Potom nasleduje hlboká relaxácia s kolážou rôznych zvukov prírody... Užite si to! A krásne meditácie.

  „Život človeka je to, čo z neho urobia jeho myšlienky.“

  V tejto meditácii je obsiahnutých 30 rokov našich skúseností s meditáciami, hypnózou a tranzom!

  Vypočuj si najlepšiu vedenú meditáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoje meditácie, rovnováhu a sebapoznanie!

  • Meditácia pre začiatočníkov .MP3

   Pri meditácii odovzdávame všetko, čo nemôžeme zmeniť. Zbierame odvahu a silu, aby sme dokázali zvládnuť to, čo nám naše sily a možnosti dovoľujú.

   Pri meditácii sa najskôr učíme nereagovať. Nereagovať na vonkajšie ani na vnútorné impulzy.

   Meditácia je stav, v ktorom meditujúci úplne alebo čiastočne zameriava svoju pozornosť dovnútra, na svoje myšlienky, pocity a tok energie, aby ich sledoval, pochopil ich tok a učil sa ich kontrolovať.

   Keď sa vaše myšlienky a pocity neustále vracajú k tej istej téme, tak to znamená, že nejakej časti reality hovoríte príliš: "Áno, to sa musí stať!", alebo nejakej časti reality hovoríte príliš: "Nie, to sa nesmie stať!”

   Prijmite to, čo je! Akceptujte veci také, aké sú. To je prvý krok k zlepšeniu a k nájdeniu nových riešení.

   Ďakujem Svetlu a Láske za silu prijať to, čo nemôžem zmeniť, ďakujem za odvahu a silu zmeniť to, čo zmeniť môžem, a za múdrosť rozlišovať medzi jedným a druhým.

   Počúvate moje slová, cítite váhu vášho tela, a prechádza vami hlboké uvoľnenie.

   Pozorujete, ako vaše telo dýcha bez námahy. Počúvate hudbu a odovzdávate všetko, čo nemôžete zmeniť.

   Pozorujete svoje myšlienky a pocity, uvedomujete si samých seba a nechávate sa viesť svojou vlastnou vnútornou múdrosťou.

   Moje telo a duša sú obklopené silou, svetlom a energiou.
   Viem, čo chcem, a každý deň som bližšie a bližšie k môjmu úspechu.
   Ja som radosť, svetlo a vedomie.
   Ja som rovnováha a sila.
   Ja som láska a odpustenie.
   Ja som harmónia a úspech.
   Ja som mier a pokoj.
   V mojom vnútri je hlboký pokoj a vyrovnanosť.
   Ticho vo mne mi ukazuje správnu cestu.

   Nechajte sa teraz ďalej viesť svojím vlastným vnútorným svetlom...

   Nome ten Buschido Tischami.

   In nomine patris, et filii, et spiritus sancti. Amen.

   Zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite, a vráťte sa pozornosťou naspäť k svojmu telu.
   Zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite, a pomaly otvorte svoje oči.
   Tešte sa a rozdávajte ďalej lásku, svetlo a pokoj, ktorý ste prežili v meditácii.

  Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH & skynesher http://www.istockphoto.com I pmalenky

  Meditácia úspešne & osobne

  Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, radosť a jasnosť!

  Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

  Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

  Daghan-Malenky GmbH

  Mgr. Monika Slivová
  Topoľčianska 916/23
  951 97 Žitavany
  Mobil: +421 902 734 483
  bielamagia@me.com

  Darina Strešňáková
  Eža Vlkolinského 141
  930 41 Hviezdoslavov
  bielamagia@me.com

  Marion Daghan-Malenky
  Espenauer Straße 10
  342 46 Vellmar

  Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


  Kruh Logo Divider

  © 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti