Skúsenosti

E-maily, SMS, listy od klientov Marion Daghan-Malenky,
Pavol Malenký,
Monika Slivová,
Darina Strešňáková
Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia Logo

Pozdravy

Moja milá Marion, 

budúci týždeň Ťa v Tvoj výnimočný deň určite zasypú kyticami kvetov. Preto som si myslela, že Ti kyticu odo mňa pošlem ešte predtým, aby si si ju mohla vychutnať ako „jedinečný“ kúsok. 

Môj kvetinový pozdrav by mal byť aj malým poďakovaním za to, že si tu pre mňa aj po takom dlhom čase, počúvaš ma, radíš mi a Tvoje predpovede sú pravdivé. 

Som vďačná, že mám takú úžasnú kamarátku. Ďakujem za to, že si!

Veľa pozdravov

od tvojej priateľky XY

Kvetinový pozdrav k tvojmu výnimočnému dňuKvetinový pozdrav Marion Daghan-Malenky

Skúsenosti Marion

Lubostna magia

Ahoj Monika.

Dnes sú to 3 roky ako sme začali... Rodina funguje super.

Ďakujem za vsetko. Posielam recenziu.


Ahoj Monika a Pavol,

Dnes sú to presne tri roky od prvého hovoru s vami a cca 3 mesiace od ukončenia spolupráce.

Pamätám si to presne v tom čase sa bývalá so mnou rozišla tretíkrát v priebehu pár mesiacov. V práci som mal nabehnuté na vyhadzov a na účte 7 euro, za ktoré som si kúpil cigarety. Oslovil som Bielu mágiu ohľadom návratu partnera. Vtedy to bola jediná vec, ktorá rozhodovala o tom, či mám šťastný život alebo nie. Teraz môžem s istotou povedať, že to bol najmenší problém, ktorý bolo treba riešiť. A som presvedčený, že Monika a Pavol to vedeli od začiatku.

Prvý rok spolupráce bola z mojej strany čistá katastrofa, len som sedel a čakal, čo sa stane. No stalo sa to, že sa mi zhmotnil môj najväčší strach. Ex mala nového priateľa.

No nakoniec to bola najlepšia vec, aká sa mohla udiať. Samozrejme prvé, čo som spravil napísal som správu Bielej mágii. Ako to bolo všetko zbytočné a nič nefunguje a končím. Obratom mi zavolal Pavol. Pavol ďakujem, boli to poriadne tvrdé slová, na ktoré si spomeniem vždy, keď príde chuť poľaviť v hociktorej oblasti života. Ukázalo sa, že mám falošnú predstavu o tom, v akej som pohode, že veci, ktoré robím, robím len preto, aby som mal uznanie okolia. Postupne som všetko menil a začal sa seriózne venovať svojmu rozvoju s knihami, meditáciou, cvičením a podobne. Ako sa to začalo meniť je naozaj neskutočné. Naše telefonáty s Monikou a Pavlom sa postupne skracovali a boli už len o tom ako sa mi darí, kde som bol a čo pekné som zažil.

A po dva a pol roku spolupráce bol cieľ splnený. Rodina je pokope. Je to úžasné ako sa to všetko zmení, keď človek nájde svoj pokoj v duši.

Monika, Pavol ďakujem za všetku tú trpezlivosť, porozumenie a ochotu pomôcť aj keď boli chvíle, kedy by som si zaslúžil kopanec do zadku.

Ďakujem aj za to, že ste ostali pri mne ešte pár mesiacov po dosiahnutí cieľa.

Ste úžasní ľudia prajem vám úprimne a zo srdca všetko najlepšie a najkrajšie v živote.

XY

Skúsenosti Pavol, Monika

Lubostna magia

Dobré ráno milá Marion, myslím práve na teba a som rád, že vďaka tebe sa mi podarilo byť opäť šťastným. Objímam ťa a prajem ti zo srdca ❤️ peknú nedeľu. Akurát sedím s priateľkou v Münsteri v kuchyni a popíjame kávu ☕️ 😘

Marion Daghan-Malenky Ďakujem

Meditacia

Ahoj Marion, dúfam, že sa máš dobre?!

Od nášho posledného rozhovoru kvôli rituálu ubehol už nejaký čas a ja som chcela počkať a zistiť, ako to zaberie!
Povedala si, že ak sa niečo stane, mám sa ozvať a nateraz si nový termín nedohodneme!

Odvtedy som na sebe tvrdo pracovala, používala som každý deň Pavlov denník a musím povedať, že sa mám super!

V skutočnosti som sa tak duchovne rozvinula, že si už neviem predstaviť život bez meditácie a mágie!

Mám taký pocit, že to bol môj osud alebo moja cesta, kam by som mala ísť!

Veľa som sa toho od teba naučila a som ti veľmi vďačná!
To, že ma moja mama priviedla vtedy k tebe, bolo to najlepšie, čo sa mi mohlo stať!

Ďakujem za všetko, drahá Marion ❤️

Marion Daghan-Malenky Ďakujem

Dakujem

Ahojky,
tak som došiel šťastlivo, ďakujem veľmi pekne Monika za pohostenie.
🙏🍀❤️

Ďakujem biela mágia Skúsenosti Monika

Skúsenosti Monika

Lubostna magia

Ahoj Monička,

asi už vieš, že sme ukončili spoluprácu. S Paľkom sme sa zhodli, že už to je len na mne. Chcem ti veľmi poďakovať za tvoj prístup, tvoje rady a bolo mi príjemné sa ti vyrozprávať a vypočuť si tvoje rady. Ďakujem ti 😘❤️

Pripravím recenziu a pošlem… ďakujem velmi pekne. 😉

Skúsenosti Pavol, Monika

Magia penazi

Dobrý deň Monika, 

uvažovala som v priebehu posledných 2 rokov, že by som Vás osobne navštívila, … O prácu v XY múzeu som skoro prišla, vnímala som to ako istý trest. Ďalšiu prácu som si našla až o 7 mesiacov neskôr. Hlavne vďaka pokovidovej situácii, kedy veľa zamestnancov "vypadlo".  

Každopádne ukončenie spolupráce s Vami som veľmi ľutovala. Meditáciám a ezoterike som sa venovala i naďalej, nestretla som však ľudí, s ktorými by som sa o tom mohla porozprávať, či podeliť sa so skúsenosťami. Pavol správne videl v astráli, že budem pracovať na Ministerstve X (ide o moju súčasnú prácu v Prahe, získala som ju súbežne s prácou na XY). V tom čase (2020) som však mala za sebou neúspešné výberové konanie na Ministerstvo X a nazdávala som sa, že Pavol klame alebo nedisponuje správnymi informáciami.  

S pozdravom XY

Skúsenosti Pavol, Monika

Dakujem

Dobrý deň, rozmýšľala som nad tým a myslím, že to nechám tak ...ďakujem za milé slová, počula som a cítila veľa dobrého v tvojom hlase, ďakujem, rada by som vám niečo poslala na účet ako poďakovanie, je to zo srdca. Poslali by ste mi prosím vaše bankové údaje? Ďakujem veľmi pekne. Prajem vám veľa lásky a všetko dobré.

Skúsenosti Marion, Pavol

Biela magia

Z celého srdca ti žehnám, na Vianoce som bola v Prahe sama... teraz mám 7 dní Vianoc, z celého srdca si vážim, že som u teba, že sa môžem od teba učiť a že ty si to svetlo v mojich tuneloch, Boh ťa žehnaj 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sme jedno, sme láska, sme večná láska 💙💙💙 XY

Skúsenosti Marion, Pavol

Dakujem

Ahoj Monika 🙂

Posielam denník a ďakujem krásne za všetko, vďaka Vám som iným človekom 🍀🙏

XY

Magierin Damona: Biela mágia

Lubostna magia

Ahoj,

chci se s Vámi podělit o zkušenost a změnu kterou jsem si prošla díky celému týmu bíle magie. Když jsem začínala se spoluprací, měla jsem v sobě hodně zakořeněný strach, nízké sebevědomí. Práci, kterou jsem nesnášela. Byla jsem ve vztahu, který byl nefunkční (vlastně jsem se necítila milovaná a neuměla moc dát najevo protějšku, co je špatně). Mému ex říkejme třeba Y. Díky tomu, co jsem viděla okolo sebe, jsem si myslela, že to je normální. Však i lidi okolo mě chodí do práce pro peníze. Ani moje okolí nemá krásné vztahy. Nefunkční vztahy v mém okolí byly tak silné, že jsem si říkala, že jsem na tom vlastně dobře. Nebije mě, nepije, asi se mnou do budoucna počítá. Jsem na tom líp, než jiní. Ale uvnitř prázdno. Pokud přijdete domů a partnerovi je jedno, co vás trápí a zároveň vám je lépe, když není doma, je něco špatně. Špatně byl už důvod, proč jsem tento vztah začala. Byla jsem asi od mých 19 let strašně zamilovaná do mého velmi dobrého kamaráda. Říkejme mu X. Nikdy nic mezi námi nebylo. Možná to tak neměl, možná jsem si ty šance snížila sama. Tohle ale není důležité. Vlastně, proč by chtěl holku, která je ustrašená šedá myš a bojí se všeho. Taky jsem byla snadným cílem. Koukala jsem na něj jako na Boha. Myslela jsem si, že nemá chyby. Dočkala jsem se z jeho strany výsměchu kvůli citům. Tvářila jsem se, jak jsem v pohodě, ale nebyla. Vlastně jsem se v životě nestyděla asi nikdy za nic víc, než za to, co jsem k němu cítila. Nemohla jsem ho dostat ven z myšlenek. Byla jsem smutná a lepila to dalším vztahem. Měla jsem pocit, že to na chvíli pomohlo. Ale další vztah vznikl na základě smutku, strachu uvnitř, nebyl tak jediný pozitivní důvod.

On mě vlastně vybral jako řízek na trhu. Potkali jsme se na seznamce a hodnotil mě, jakože jsem vzhledově vyhovovala, uměla vařit, a hlavně byla holka bez sebevědomí, která se dá tvarovat a ovlivňovat. Na jeho popud jsem začala studovat VŠ. Abych si „zvedla hodnotu“ v jeho očích a byla lepší. Začali jsme budovat společnou budoucnost (nějaké majetky, nebudu přesně rozvádět co kvůli soukromí, je to dost specifické a nechci, aby mě někdo poznal). Y jsem řekla, že mám dobrého kamaráda, kterého se nechci vzdát, že jsem ho milovala, ale mám to vyřešené. Samozřejmě neměla. Jen jsem X chtěla ukázat, že jsem úplně v pohodě, nechtěla jsem, aby si mě dobíral a že ho vlastně nepotřebuju. Hrozně jsem ho nechtěla ztratit. No s Y jsem byla celkem skoro 7 let. Nikdy bych ve vztahu nepodvedla. Ale čekala jsem na zprávu od X. I strohý vzkaz, jak se mám mi tak zvedl náladu. I X si našel dlouholetý vztah. I když se mi vždycky chtělo brečet, když mluvil o jiných tak jsem se s tím nějak smířila a bylo pro mě důležitější, aby byl šťastný on a když to nebude se mnou, ať je s tou, se kterou bude. Já mu tak moc přála, aby byl šťastný. Takže jsem chodila s Y, on chtěl děti, poslušnou ženušku, která bude dělat, co chce on a nebude odmlouvat. A v hlavě jsem měla X. No začala jsem mít noční můry a bylo mi hrozně. Nevěděla jsem, co mám dělat. Kamarádka mi dala kontakt na web bílé magie, napsala jsem. Uf, ta cena je hrozná. Hlavně mi proběhlo hlavou, že je to určitě blbost. K duchovnu jsem hodně tíhla. Ale hodně se toho bála. V té době jsem už měla první vykládací karty. Po dlouhém uvažování, a hlavně dobré zkušenosti kamarádky jsem se rozhodla pro spolupráci. No můj život se změnil od základu. Díky meditacím, knihám a rozhovorům s Jankou a Pavlem jsem se začala měnit. Vztah s mým ex šel do kytek velmi brzy. Najednou jsem byla sebevědomá holka, která ví, co chce, umí říct svůj názor a věnuje se sama sobě. Výčitky typu, proč jdeš meditovat a nečučíš se mnou na seriál byly na denním pořádku. Byl překvapený, když jsem si našla koníčky, chodila se třeba i sama projít ven. Nechci, aby to vypadalo tak, že on byl ten nejhorší a já ta svatá. Byla jsem hrozně neprůbojná a jako hadrová panenka, co si vše nechá. Nějak jsem si vlastně takový to štěstí nechtěla ani připustit. Rozchod s Y byl dost výživný. Chtěl z toho vystříkat co nejvíce peněz a to se mu díky mému okolí povedlo. Ale co. Ať si to nechá, peníze nejsou vše. Pro mě bylo důležité, že mám klid. V té době jsem už měla ráda sama sebe. Moje vnitřní já se tak změnilo. V meditaci jsem cítila takovou lásku. Najednou jsem cítila sama v sobě něco silnějšího než k X. Bylo to něco tak krásného a neuvěřitelného. S X jsme spolu komunikovali více a více. Časem se rozešel i on. Tím, jak jsem se věnovala sama sobě, jsem se začala mít opravdu ráda. A ta láska, kterou jsem cítila v meditaci ve mně vzbudila nezávislost. To, co cítím v meditaci sama je silnější než to, co cítím k X. Začala jsem ho více brát jen jako kamaráda. To, že nemá zájem o mě nevadí, kombinací je více. O co jde? O nic. Bylo mi tak dobře samotné. Postupně jsem se dostala do fáze, že jsem byla opravdu šťastná i sama. Najednou jsem ho fakt měla jen jako kamaráda. No a on se v té době začal snažit o mě. Dlouho jsem to neviděla. Nebrala jsem ho tak. A viděla na něm chyby jako na normálním chlapovi. Však je máme všichni. Zjistila jsem, že není Bůh. Najednou jsem pozorovala, že on vlastně neví jak na mě. Já měla pocit, že tohle vlastně vůbec nechci a nic k němu necítím. Někde hluboko tam něco bylo. Ale tak málo, a tak hluboko, že to nemělo moc vliv. Snažil se o mě půl roku, než si mě fakt získal. Chodili jsme ven, povídali si, psali si. Jen se měnila ta intenzita. Několikrát jsem ho odpálkovala, on změnil taktiku. Až jsem se zamilovala znovu. Byl tak pozorný, poslouchal mě. Staral se o mě. A změnil se. Jak jsem ho viděla ne v růžových brýlích, ale reálně, říkala jsem si, že toto asi není to, co chci. Ale časem se z něj stalo to, co hledám. Nikdy jsem nezažila, že by mě chlap takto dobýval. Že by se o mě takto staral. A já se snažím mu to vracet. Podporujeme se navzájem a je to fakt krásné. Na druhou stranu, když to nevyjde, já vím, že to zvládnu. Byla jsem na něm hrozné závislá. Teď to je jiné. Vlastně jsem se dostala blíž k duši a víc se na ni napojila. Oba jsem úplně jiní lidé. Já jsem sebevědomá žena, s pokorou a úctou k duchovnu, k lidem a ke všemu. On je milující partner, co mě poslouchá a věnujeme se jeden druhému.

Pavel je neskutečný fakt vidí do věcí a vztahů. Umí člověka sprdnout, když to potřebuje, ale i podpořit a nakopnout. Janka je neskutečná v tom, jak si pamatuje detaily, co jí člověk řekne. Umí podpořit a poradit. Oba mi byli neskutečnou oporou a obrátili můj život naruby. Změnila jsem práci (vedu tým lidí) a vím, že tímto směrem chci jít. Změnila jsem vztah, strach už umím ovládat a jsem šťastná. Pro srovnání můj obrovský strach z výšek jsem nebyla nikdy schopna pokořit. Teď se třesu jako mála na jaro, až si znovu skočím padákem. Od spousty lidí jsem slyšela, že jsem pro ně vzorem. WOW jako fakt? Já? Teď bych byla ochotna zaplatit za tyto služby mnohem více. Jen jsem to neviděla na začátku. Mám díky spolupráci nové přátele, ukázali mi, že je důležitý podnět zevnitř, ne z venku, cestu k Bohu, cestu k sobě. Takto bych tu mohla psát ještě hodně dlouho. Už tak je tato recenze hodně dlouhá. Pokud ale přesvědčí třeba jen jednoho člověka si pozitivně změnit život spoluprací, měla smysl.

Pokud uvažujete o spolupráci, neváhejte. Připravte se na to, že to bude obrovská změna, která nebude zítra. Trvá to. Ale stojí to za to. Od začátku mojí spolupráce uběhlo tak 2,5 roku a jsme spolu. Já nevím, jak to Pavel udělal, ale z toho jak jsem na něm byla závislá, mě nakonec musel dobývat a dlouho se snažit.

Děkuji z celého srdce celému týmu bílé magie.

XY

Magierin Damona: Biela mágia

Biela mágia úspešne & osobne

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

Daghan-Malenky GmbH

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil: +421 902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil: +421 944 572 078

Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


Kruh Logo Divider

© 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti