Partner späť

Ex späť

Každá prestávka vo vzťahu má aj svoju pozitívnu stránku: Obidve strany majú šancu pochopiť, koľko veľa toho pre seba znamenajú.

Niekedy musíme niečo stratiť, aby sme spoznali skutočnú hodnotu toho, čo máme.

Vďaka mágii dostanete so svojím ex-partnerom druhú šancu.

Chcete získať naspäť vášho partnera? Vždy existuje nejaká cesta! Informácie o tom, prečo vás partner opustil a čo mu bráni v tom, aby bol s vami šťastný, získavame pýtaním sa orákulaastrálnymi cestami.

Biela mágia Logo

Partner späť

Poučte sa z minulých chýb a uistite sa, že rovnaké chyby sa už nikdy nebudú opakovať.

Niekedy je rozchod vo vzťahu len výsledkom reťaze nedorozumení v kombinácii s nesprávnou komunikáciou. Táto situácia sa dá vyriešiť! Pri druhom štarte musia obaja bývalí partneri (ak sa naozaj milujú) pochopiť, čo sa v minulosti pokazilo. Ak to urobia, môže im to skutočne pomôcť vybudovať si pevnejší a šťastnejší základ pre ich nový vzťah.

Biela mágia ponúka jedinečnú príležitosť získať svojho partnera naspäť. Ako? Tak, že zvýšime silu vašej príťažlivosti pomocou magických rituálov a meditácií. To pocíti nielen váš partner, ale aj zvieratá, deti a iní ľudia. Váš partner vás zrazu uvidí v „inom svetle“ a vy sa preňho stanete viac a viac atraktívnou/atraktívnym. Takže sila príťažlivosti magických rituálov pomôže, aby ste získali svojho partnera späť.

Vo svojom okolí určite poznáte viacero ľudí, ktorí nezodpovedajú vôbec ideálu krásy a napriek tomu nemajú žiaden problém nájsť si partnera alebo priateľa. Vezmime si príklad známeho herca Jeana-Paula Belmonda. Nebol žiaden ideál krásy, ale mal v sebe niečo, čo priťahovalo milióny žien. Vy si tiež môžete posilniť auru a silu svojej príťažlivosti, ktorá k vám pritiahne vášho partnera späť!

Najskôr by ste si mali položiť otázku, prečo chcem svojho partnera/svoju partnerku späť? Je to skutočne láska? Alebo je to moje ego? Nechcem alebo nemôžem ho pustiť, lebo mi to ego nedovoľuje? Alebo je to naozaj láska? Láska, ktorá ho/ju akceptuje takého/takú, aký/aká je, so všetkými jeho/jej chybami a slabými stránkami? Ak ste si to v sebe zanalyzovali a dospeli ste k záveru ÁNO JE TO LÁSKA, tak s vami začneme pracovať na dosiahnutí vášho cieľa.

Ak sa rozhodnete pre rituál u nás, urobte to celým svojím srdcom. Mali by ste byť ochotní meditovať 17 minút každý deň a tiež by ste mali byť pripravení prijať nové pravidlá správania sa. Tie slúžia na udržanie vašej osobnej rovnováhy a na predchádzanie konfliktom. Začnite trénovať zákon rezonancie. To znamená: To, na čo myslím, sa stáva skutočnosťou. Takže preč s negatívnymi myšlienkami! Ako? Napríklad meditáciou!

Spájanie partnerov

Ex-partner späť

Pri spájaní partnerov za pomoci bielej mágie a práce s energiou sa uvoľnia hlboko uložené strachy a blokády, ktoré bránia tomu, aby sa láska rozvinula. Napríklad závislosť, iný partner, problémy akéhokoľvek druhu, či už finančné alebo so sebou samým a podobne. Samozrejme, ak tam už láska nie je, nemôžete ju ľúbostnou mágiou umelo vyčarovať. Musí tam byť „iskra lásky“.

Ľúbostná mágia: Niektorí ľudia si nezačnú vzťah kvôli svojmu strachu, neistote a iným okolnostiam, aj keď si uvedomujú, že tam láska je. Bránia sa tomu. Mág môže tieto blokády a strachy pomocou bielej mágie a voodoo rituálov odstrániť. Rituály spájania partnerov sú u každého iné, pretože každý človek je individuálny a rovnako aj každé partnerstvo. Dobre vykonané kúzla lásky pomôžu vtedy, ak sú prispôsobené okolnostiam.

Prostredníctvom toho, čo zažijete a prostredníctvom meditácií, budete vyžarovať energiu a lásku, ktorú si každý všimne. Uvidíte, že váš milovaný alebo vaša milovaná bude sám/sama vyhľadávať kontakt s vami. Bude vás vidieť inými očami a bude vás vnímať inak. Bude k vám priťahovaný. Vďaka voodoo a rituálom bielej mágie sa odstránia vaše blokády a zároveň sa zvýšia vaše vibrácie, čím zažiari sila vašej príťažlivosti. Nie je to žiadna manipulácia, pretože, nie je možné vyčarovať niečo, čo tam nie je, to je jasné. Využite prastaré múdrosti a zažite za pomoci bielej mágie spájanie partnerov pod profesionálnym dohľadom. „Opätovné spájanie partnerov“ nie je manipuláciou so slobodnou vôľou.

Neustále hľadáme naše lepšie ja a vždy ho hľadáme v tom druhom. Kým nie sme v harmónii so svojím telom a so sebou samým, hľadáme svoju „lepšiu polovicu“. Váš vysnívaný partner neprejavuje o vás záujem? V takýchto situáciách vám môže pomôcť spájanie partnerov, pretože láska a porozumenie sa navzájom spájajú.

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!

Partnerspäť

Partnerská kríza

1 Dvaja ľudia sa ľúbia:
Fajn. Je tu vzájomné očarenie sa. Pocity naplnenia, spojenie duší a tiel... Proste si to užívajú, idú kam sa im žiada. Všetky povinnosti prispôsobujú stavu svojej zaľúbenosti. Prvý(á) si ty, až potom všetko ostatné. Takže, ak zvýši na ostatné, dobre. Ak nie, tak si to nevšímam, beriem na vedomie, a stotožním sa s neblahými dôsledkami.

2. Spoločný život:
Diametrálne odlišné. Konečne nastal čas a možnosť byť spolu. Začiatok je super. Vôbec nevadí, že niečo nie je ako má podľa nás byť. Veď každý sme z iného prostredia. Jeden z nás je viac na poriadok, druhý menej. Spočiatku to vôbec nevadí. Naopak je celkom milé, nájsť ráno cestičku z bielizne k miestu milovania...

3. Všedný deň:
Potom to zvyčajne prerastie do toho, že jeden robí viac ako druhý. Je jedno v čom robí viac. Tomu druhému to spočiatku lichotí, neskôr si na to zvykne a potom už nevidí, čo pre neho ten druhý robí.

Nastal všedný deň. Cestičku z bielizne už nevidíme, zrejmé sú už len porozhadzované rôzne „drobnosti", ktoré sme pre únavu alebo inú „samozrejmosť“ nemohli uložiť kam patria.

4. Ten, čo viac robí:
Ten, čo viac robí pre vzťah (má v sebe ochotu a zdá sa mu to správne), dáva rád všetko do poriadku a harmónie. Z lásky a pre lásku. Pokiaľ vidí vďačnosť a úctu svojho partnera. Vtedy je ochotný robiť to stále. Niekedy sa mu aj nechce. Ale chytí druhý dych a pokračuje.

5. Príde zlomový bod:
Toho menej zaťaženého niečo zaujme, a prestane si všímať lásku a starostlivosť partnera. Chvíľu je pokoj. Stav pred búrkou. Ticho... Nedá sa veriť tomu, čo nastáva. Sklamanie. Prázdno, a to je zlé! Každého prestane tešiť robiť veci iba tak. Keď chýba život, neprúdi energia. Zastaví sa tok lásky. Zrazu je mŕtvo... Nastáva kríza.

6. Čo s tým?
Pamätajme si: Všetko na svete sa dá vyriešiť. Aj najožehavejší problém má svoje riešenie. Vždy. Je potrebné riadne „vykasať rukávy“ a upratať vo svojej duši. Vyplieť všetok nazbieraný plevel. Máme na mysli hlavne prebujnené myšlienky o nás samých.

  • o tom, ako som sa obetoval/a, ako som mohol/a iným (samozrejme) lepším spôsobom využiť svoj čas.

  • o tom, že ten darebák/čka ma iba sústavne zneužíva. Veď aj teraz si naisto niekde užíva život.

  • o tom, aký som ja chudák, večne ťahám za kratší koniec.

Stop!!!

Práve toto je spúšťač všetkého nešťastia, ktoré si vlastne nevedomky privolávame. To, čo sa odohráva v mojom vnútri sa prejavuje aj navonok. Vo forme prislúchajúcej k vnútornému rozpoloženiu. Začínať treba od maličkostí. Ako vo vnútri, tak i zvonka.

Siahodlhé rozhovory o tom, čo kto spôsobil, nikam nevedú. Iba k zbytočnej strate času. Naisto je vhodné porozprávať sa. Nájsť si ten čas, pokoj a chuť. Ale znovu: jednému sa chce rozprávať, druhému však nie. Ale pokiaľ predsa len, tak nádej tu je!

Veľa problémov vzniká nedostatočnou slovnou komunikáciou. Skrátka nerozprávaním sa. Myslíme tým rozhovory o vlastnom vnútornom svete. Idúce z hĺbky mojej duše, k partnerovej duši. Tak ako to bolo nazačiatku. Keď bolo očarenie, a dalo sa rozprávať o zázračných a neuveriteľných veciach.

Rozhovor o kamarátoch, o počasí, o nákupoch, či domácich prácach, nie je rozhovorom dvoch súzvučiacich duší!!! Možno spočiatku ani nedosiahneme to, čo by sme chceli. Tú hĺbku. Nevzdajme to však.

Využime druhý, tretí i desiaty pokus. Postupne si vyčistíme chodníček k sebe. Popri týchto rozhovoroch skúsme nenásilným, a hlavne nezraňujúcim spôsobom prehodnotiť vzájomne svoj rebríček hodnôt. I hodnôt partnera. Ubrať z profesných aktivít, pridať v domácich aktivitách. Určite to pomôže!

A skúsme začať robiť viac vecí spoločne. Spoločne sa najesť, spoločne si to jedlo aj pripraviť! Spoločne trošku upratať. Nájsť si spoločného „koníčka“. To všetko ľudí zbližuje. A popri tom zistíme, prečo vlastne žijem s týmto človekom. Že vlastne na začiatku som si ho vybral/a práve preto, lebo je taký/á.

A ešte jedna dôležitá maličkosť: naučme sa ďakovať si jeden druhému! Je to vzájomný prejav úcty. Každého poteší, ak počuje tú vďačnosť!

Je OMYL (!) myslieť si, že šťastie nájdem pri inom človeku, ktorý mi rozumie. S každým človekom - partnerom dospejete k úplne rovnakému zlomovému bodu!!! Neveríte?! Život Vám však skôr - či neskôr pripraví rovnaký scenár. Ale vtedy už nie je možné sa vrátiť späť. Všetko je stratené, jednoducho: všetko ste zmeškali. Napraviť už nie je čo!!!

Tí, ktorí ste sa dočítali až k tomuto miestu, vitajte! Je tu pre Vás ešte pár zaujímavostí:

  • Cesta vlastnej Duše k Bohu
  • Naučiť sa ľúbiť samého seba
  • Stať sa tvorcom svojho šťastia, a zároveň svojho života
  • Objaviť zodpovednosť za svoj život.

Preložené z nemeckého originálu: Partner Zurück

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH I iStockPhoto.Com g-stockstudio

Ľúbostná mágia úspešne & osobne

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

Daghan-Malenky GmbH

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil: +421 902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil: +421 944 572 078

Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

© 2010 2023 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti