Partner späť

Ex späť

Každá prestávka vo vzťahu má aj svoju pozitívnu stránku: Obidve strany majú šancu pochopiť, koľko veľa toho pre seba znamenajú.

Niekedy musíme niečo stratiť, aby sme spoznali skutočnú hodnotu toho, čo máme.

Vďaka mágii dostanete so svojím ex-partnerom druhú šancu.

Chcete získať naspäť vášho partnera? Vždy existuje nejaká cesta! Informácie o tom, prečo vás partner opustil a čo mu bráni v tom, aby bol s vami šťastný, získavame pýtaním sa orákulaastrálnymi cestami.

Biela mágia Logo

Partner späť

Poučte sa z minulých chýb a uistite sa, že rovnaké chyby sa už nikdy nebudú opakovať.

Niekedy je rozchod vo vzťahu len výsledkom reťaze nedorozumení v kombinácii s nesprávnou komunikáciou. Táto situácia sa dá vyriešiť! Pri druhom štarte musia obaja bývalí partneri (ak sa naozaj milujú) pochopiť, čo sa v minulosti pokazilo. Ak to urobia, môže im to skutočne pomôcť vybudovať si pevnejší a šťastnejší základ pre ich nový vzťah.

Biela mágia ponúka jedinečnú príležitosť získať svojho partnera naspäť. Ako? Tak, že zvýšime silu vašej príťažlivosti pomocou magických rituálov a meditácií. To pocíti nielen váš partner, ale aj zvieratá, deti a iní ľudia. Váš partner vás zrazu uvidí v „inom svetle“ a vy sa preňho stanete viac a viac atraktívnou/atraktívnym. Takže sila príťažlivosti magických rituálov pomôže, aby ste získali svojho partnera späť.

Vo svojom okolí určite poznáte viacero ľudí, ktorí nezodpovedajú vôbec ideálu krásy a napriek tomu nemajú žiaden problém nájsť si partnera alebo priateľa. Vezmime si príklad známeho herca Jeana-Paula Belmonda. Nebol žiaden ideál krásy, ale mal v sebe niečo, čo priťahovalo milióny žien. Vy si tiež môžete posilniť auru a silu svojej príťažlivosti, ktorá k vám pritiahne vášho partnera späť!

Najskôr by ste si mali položiť otázku, prečo chcem svojho partnera/svoju partnerku späť? Je to skutočne láska? Alebo je to moje ego? Nechcem alebo nemôžem ho pustiť, lebo mi to ego nedovoľuje? Alebo je to naozaj láska? Láska, ktorá ho/ju akceptuje takého/takú, aký/aká je, so všetkými jeho/jej chybami a slabými stránkami? Ak ste si to v sebe zanalyzovali a dospeli ste k záveru ÁNO JE TO LÁSKA, tak s vami začneme pracovať na dosiahnutí vášho cieľa.

Ak sa rozhodnete pre rituál u nás, urobte to celým svojím srdcom. Mali by ste byť ochotní meditovať 17 minút každý deň a tiež by ste mali byť pripravení prijať nové pravidlá správania sa. Tie slúžia na udržanie vašej osobnej rovnováhy a na predchádzanie konfliktom. Začnite trénovať zákon rezonancie. To znamená: To, na čo myslím, sa stáva skutočnosťou. Takže preč s negatívnymi myšlienkami! Ako? Napríklad meditáciou!

Spájanie partnerov

Ex-partner späť

Pri spájaní partnerov za pomoci bielej mágie a práce s energiou sa uvoľnia hlboko uložené strachy a blokády, ktoré bránia tomu, aby sa láska rozvinula. Napríklad závislosť, iný partner, problémy akéhokoľvek druhu, či už finančné alebo so sebou samým a podobne. Samozrejme, ak tam už láska nie je, nemôžete ju ľúbostnou mágiou umelo vyčarovať. Musí tam byť „iskra lásky“.

Ľúbostná mágia: Niektorí ľudia si nezačnú vzťah kvôli svojmu strachu, neistote a iným okolnostiam, aj keď si uvedomujú, že tam láska je. Bránia sa tomu. Mág môže tieto blokády a strachy pomocou bielej mágie a voodoo rituálov odstrániť. Rituály spájania partnerov sú u každého iné, pretože každý človek je individuálny a rovnako aj každé partnerstvo. Dobre vykonané kúzla lásky pomôžu vtedy, ak sú prispôsobené okolnostiam.

Prostredníctvom toho, čo zažijete a prostredníctvom meditácií, budete vyžarovať energiu a lásku, ktorú si každý všimne. Uvidíte, že váš milovaný alebo vaša milovaná bude sám/sama vyhľadávať kontakt s vami. Bude vás vidieť inými očami a bude vás vnímať inak. Bude k vám priťahovaný. Vďaka voodoo a rituálom bielej mágie sa odstránia vaše blokády a zároveň sa zvýšia vaše vibrácie, čím zažiari sila vašej príťažlivosti. Nie je to žiadna manipulácia, pretože, nie je možné vyčarovať niečo, čo tam nie je, to je jasné. Využite prastaré múdrosti a zažite za pomoci bielej mágie spájanie partnerov pod profesionálnym dohľadom. „Opätovné spájanie partnerov“ nie je manipuláciou so slobodnou vôľou.

Neustále hľadáme naše lepšie ja a vždy ho hľadáme v tom druhom. Kým nie sme v harmónii so svojím telom a so sebou samým, hľadáme svoju „lepšiu polovicu“. Váš vysnívaný partner neprejavuje o vás záujem? V takýchto situáciách vám môže pomôcť spájanie partnerov, pretože láska a porozumenie sa navzájom spájajú.

Partner späť

Odlišný prístup k nevere

Bol raz jeden pár, ktorý bol spolu takmer 20 rokov. Po určitom čase sa z ich vzťahu vytratila vášeň a žili v rutine. A samozrejme, vzťah prestal byť uspokojivým a žena si začala románik s manželovým priateľom a manžela opustila. Manžel bol z toho šokovaný, cítil sa zradený, nahnevaný, deprimovaný. Nevedel prekonať túto situáciu, dookola rozprával svoj príbeh všetkým priateľom a pýtal sa znovu a znovu rovnaké otázky: "Prečo sa to stalo mne?", "Ako mi to mohla urobiť, myslel som si, že sme spolu šťastní!?"

Jedného dňa porozprával o svojom utrpení ďalšiemu človeku a všetko sa zmenilo. Tento muž, môžeme ho volať Ján, zažil kedysi rovnakú situáciu. Ale v súčasnosti žije so svojou manželkou v harmónii a hlbokej láske! Ako sa to dá dosiahnuť? Ako je možné, že dnes žije v takom šťastí, a to napriek skutočnosti, že ho jeho manželka podviedla??? Ján to vysvetlil nasledovne:

"Moja manželka a ja sme si boli navzájom vždy veľmi blízki a drahí jeden druhému. Veľmi som ju miloval. Ale bol som často preč, a po niekoľkých rokoch naša vášeň vybledla. Bol som príliš zaneprázdnený svojou prácou a mnou samým, aby som si to všimol. Nevidel som signály toho, že trpí a nemá dostatok lásky z mojej strany. A potom, jedného dňa, prišiel som nečakane domov a našiel som svojho najlepšieho priateľa s mojou ženou. Bol som šokovaný a okamžite som odišiel. Ako som kráčal sám v tmavom parku, najskôr som bol zúfalý a nahnevaný. Ale potom, v mojej hlave skrsla myšlienka, ktorá dala celej situácii iné svetlo. Nechcel som stratiť svoju manželku, miloval som ju. A zrazu som vedel, že existuje len jeden spôsob, ako môžem zachrániť náš vzťah. Prišiel som domov. Moja manželka bola tam, plakala, očakávala najhoršie. Začala všetko vysvetľovať, ako sa cítila osamelá, a ako krásne sa môj priateľ ku nej správal, pomáhal jej, bol pri nej, keď ho potrebovala a ako si nedokázala pomôcť a zaľúbila sa do neho.

Musel som priznať, že mala pravdu a vedel som, že ani moja manželka a ani môj najlepší priateľ nechceli, aby sa to stalo. Ale bolo prirodzené, že to prišlo...

Cítil som, že by bolo príliš jednoduché a tiež detinské nepočúvať tieto vysvetlenia a rozviesť sa, cítiť sa zradený a nahnevaný. Ale chcel som svoju manželku v mojom živote, takže som sa jej spýtal, či stále chce so mnou zostať. Povedal som jej, že mi je veľmi ľúto, že sa nám toto celé stalo a povedal som jej, že ju ľúbim a chcem, aby so mnou zostala, ak však chce nasledovať svoju vášeň a opustiť ma, nebudem jej v tom brániť. "Ty si moja manželka, ale nie si mojím majetkom ako pes alebo auto. Si slobodná a môžeš robiť to, čo cítiš. Ja len nechcem stratiť naše priateľstvo a vzťah."

Moja manželka zostala ohromená a videl som, že takúto reakciu z mojej strany neočakávala. Nebola si istá, či to myslím vážne a pochybovala, že ju stále ľúbim. Ale moje slová a činy ju presvedčili o mojich úmysloch. Nevadilo mi, že sa s mojím priateľom stretli ešte niekoľkokrát, aj keď to pre mňa nebolo ľahké. Avšak naša blízkosť prevážila, jej vášeň voči môjmu najlepšiemu priateľovi po mesiaci vybledla a vrátila sa naspäť ku mne. A viete, čo sa stalo? Jej láska a náklonnosť ku mne bola ešte väčšia ako kedykoľvek predtým. Náš vzťah sa prehĺbil a bol ešte intenzívnejší ako predtým. A tak je tomu doteraz. Prekonali sme túto situáciu odlišne od ostatných a pozrite sa, aký je výsledok!”

Máte pocit, že by ste mohli urobiť niečo inak? Nerobíte to, čo sa od vás očakáva, ale to, čo cítite vo svojom srdci?

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!

Partnerspäť

Partnerská kríza

1 Dvaja ľudia sa ľúbia:
Fajn. Je tu vzájomné očarenie sa. Pocity naplnenia, spojenie duší a tiel... Proste si to užívajú, idú kam sa im žiada. Všetky povinnosti prispôsobujú stavu svojej zaľúbenosti. Prvý(á) si ty, až potom všetko ostatné. Takže, ak zvýši na ostatné, dobre. Ak nie, tak si to nevšímam, beriem na vedomie, a stotožním sa s neblahými dôsledkami.

2. Spoločný život:
Diametrálne odlišné. Konečne nastal čas a možnosť byť spolu. Začiatok je super. Vôbec nevadí, že niečo nie je ako má podľa nás byť. Veď každý sme z iného prostredia. Jeden z nás je viac na poriadok, druhý menej. Spočiatku to vôbec nevadí. Naopak je celkom milé, nájsť ráno cestičku z bielizne k miestu milovania...

3. Všedný deň:
Potom to zvyčajne prerastie do toho, že jeden robí viac ako druhý. Je jedno v čom robí viac. Tomu druhému to spočiatku lichotí, neskôr si na to zvykne a potom už nevidí, čo pre neho ten druhý robí.

Nastal všedný deň. Cestičku z bielizne už nevidíme, zrejmé sú už len porozhadzované rôzne „drobnosti", ktoré sme pre únavu alebo inú „samozrejmosť“ nemohli uložiť kam patria.

4. Ten, čo viac robí:
Ten, čo viac robí pre vzťah (má v sebe ochotu a zdá sa mu to správne), dáva rád všetko do poriadku a harmónie. Z lásky a pre lásku. Pokiaľ vidí vďačnosť a úctu svojho partnera. Vtedy je ochotný robiť to stále. Niekedy sa mu aj nechce. Ale chytí druhý dych a pokračuje.

5. Príde zlomový bod:
Toho menej zaťaženého niečo zaujme, a prestane si všímať lásku a starostlivosť partnera. Chvíľu je pokoj. Stav pred búrkou. Ticho... Nedá sa veriť tomu, čo nastáva. Sklamanie. Prázdno, a to je zlé! Každého prestane tešiť robiť veci iba tak. Keď chýba život, neprúdi energia. Zastaví sa tok lásky. Zrazu je mŕtvo... Nastáva kríza.

6. Čo s tým?
Pamätajme si: Všetko na svete sa dá vyriešiť. Aj najožehavejší problém má svoje riešenie. Vždy. Je potrebné riadne „vykasať rukávy“ a upratať vo svojej duši. Vyplieť všetok nazbieraný plevel. Máme na mysli hlavne prebujnené myšlienky o nás samých.

  • o tom, ako som sa obetoval/a, ako som mohol/a iným (samozrejme) lepším spôsobom využiť svoj čas.

  • o tom, že ten darebák/čka ma iba sústavne zneužíva. Veď aj teraz si naisto niekde užíva život.

  • o tom, aký som ja chudák, večne ťahám za kratší koniec.

Stop!!!

Práve toto je spúšťač všetkého nešťastia, ktoré si vlastne nevedomky privolávame. To, čo sa odohráva v mojom vnútri sa prejavuje aj navonok. Vo forme prislúchajúcej k vnútornému rozpoloženiu. Začínať treba od maličkostí. Ako vo vnútri, tak i zvonka.

Siahodlhé rozhovory o tom, čo kto spôsobil, nikam nevedú. Iba k zbytočnej strate času. Naisto je vhodné porozprávať sa. Nájsť si ten čas, pokoj a chuť. Ale znovu: jednému sa chce rozprávať, druhému však nie. Ale pokiaľ predsa len, tak nádej tu je!

Veľa problémov vzniká nedostatočnou slovnou komunikáciou. Skrátka nerozprávaním sa. Myslíme tým rozhovory o vlastnom vnútornom svete. Idúce z hĺbky mojej duše, k partnerovej duši. Tak ako to bolo nazačiatku. Keď bolo očarenie, a dalo sa rozprávať o zázračných a neuveriteľných veciach.

Rozhovor o kamarátoch, o počasí, o nákupoch, či domácich prácach, nie je rozhovorom dvoch súzvučiacich duší!!! Možno spočiatku ani nedosiahneme to, čo by sme chceli. Tú hĺbku. Nevzdajme to však.

Využime druhý, tretí i desiaty pokus. Postupne si vyčistíme chodníček k sebe. Popri týchto rozhovoroch skúsme nenásilným, a hlavne nezraňujúcim spôsobom prehodnotiť vzájomne svoj rebríček hodnôt. I hodnôt partnera. Ubrať z profesných aktivít, pridať v domácich aktivitách. Určite to pomôže!

A skúsme začať robiť viac vecí spoločne. Spoločne sa najesť, spoločne si to jedlo aj pripraviť! Spoločne trošku upratať. Nájsť si spoločného „koníčka“. To všetko ľudí zbližuje. A popri tom zistíme, prečo vlastne žijem s týmto človekom. Že vlastne na začiatku som si ho vybral/a práve preto, lebo je taký/á.

A ešte jedna dôležitá maličkosť: naučme sa ďakovať si jeden druhému! Je to vzájomný prejav úcty. Každého poteší, ak počuje tú vďačnosť!

Je OMYL (!) myslieť si, že šťastie nájdem pri inom človeku, ktorý mi rozumie. S každým človekom - partnerom dospejete k úplne rovnakému zlomovému bodu!!! Neveríte?! Život Vám však skôr - či neskôr pripraví rovnaký scenár. Ale vtedy už nie je možné sa vrátiť späť. Všetko je stratené, jednoducho: všetko ste zmeškali. Napraviť už nie je čo!!!

Tí, ktorí ste sa dočítali až k tomuto miestu, vitajte! Je tu pre Vás ešte pár zaujímavostí:

  • Cesta vlastnej Duše k Bohu
  • Naučiť sa ľúbiť samého seba
  • Stať sa tvorcom svojho šťastia, a zároveň svojho života
  • Objaviť zodpovednosť za svoj život.

Preložené z nemeckého originálu: Partner Zurück

Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH I iStockPhoto.Com g-stockstudio

Ľúbostná mágia úspešne & osobne

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

Daghan-Malenky GmbH

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil: +421 902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


Kruh Logo Divider

© 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti