Zdravie; Rituál na odstránenie blokád

Voodoo: Rituál na zlepšenie zdravia

Toto je jeden z mála rituálov používajúcich bábiky, ktorý vám môžeme predstaviť bez obáv z toho, že by bol zneužívaný a mylne vyložený. Pre rituál je treba zhotoviť látkovú bábiku, ktorá bude predstavovať chorého. Najlepšia farba pre takúto bábiku je biela.

Pri tomto rituáli sa volajú na pomoc božstvá Loco a Ghedes. Pripravená bábika musí byť počas rituálu "oživená". Robí sa to tak, že sa jej skutočne vdýchne život dýchnutím do úst a nosa. Následne sa prepojí bábika s chorým tak, že ju trikrát oslovíme menom chorého. Nakoniec bábiku pokrstíme a dáme jej meno chorého.

Výrazne lepší výsledok rituálu dosiahneme, keď do bábiky vložíme vlasy alebo nechty chorého. Najlepšie je bábiku vyrobiť tak, aby sa na chorého čo najviac podobala. Keď už je bábika "oživená", treba si intenzívne predstaviť, ako choroba z chorého prechádza do bábiky. Na konci rituálu sa bábike zapichne špendlík presne do miesta, kde má vskutku chorý lokalizovanú chorobu. Tak ostane choroba v bábike.

Najlepší čas na vykonanie tohto rituálu je počas ubúdajúceho Mesiaca. Okrem toho potrebujete svoju plnú a ničím nerušenú koncentráciu. Keď rituál začne účinkovať, bábiku vhoďte do tečúcej vody alebo ju rituálne pochovajte.

 • Zdravie; Rituál na odstránenie blokád - Voodoo: Rituál na zlepšenie zdravia
 • Rituál na odstránenie blokád: Biela mágia
 • Video: Životné poradenstvo
 • Skúsenosti Moniky so samoliečením a prenosom energie
 • Zdravie: Biela mágia a voodoo

 • Kruh Logo Divider

  Biela mágia Logo

  Rituál na odstránenie blokád: Biela mágia

  Upozornenie:
  Skôr než sa začnete zaoberať rituálmi na zlepšenie zdravia, by ste mali vedieť, že takáto mágia v žiadnom prípade nenahrádza lekársku starostlivosť!

  Rituály na zlepšenie zdravia sú určené na pomoc jemným, éterickým zložkám človeka - dušiduchu. Fyzické telo si však vyžaduje riadnu opateru a ak je choré, treba využiť lekársku starostlivosť. Veď dobrý lekár je vo svojom odbore tiež mágom. Česť takýmto lekárom! Takýto lekár sa totiž stará aj o dušuducha svojho pacienta. Takže cieľom rituálov bielej mágie je prinavrátenie človeka do harmónie s okolitým svetom. Mág chápe chorobu skôr ako disharmóniu. Povedané inými slovami ako nerovnováhu síl, ktoré má človek v sebe. Táto disharmónia môže byť spôsobená ignorovaním našich podporných síl, fyzickým ochorením, ale môže ju vyvolať aj silný magický zásah.

  Každý deň som bližšie k zdraviu a choroba sa stráca ako mesiac ubúda.

  Cítim silu a svetlo, cítim lásku a vyššie Ja.

  Ja som radosť a zdravie, Ja som sila a moc.

  Toto sú magické formulky, ktoré sú vo svojej podstate modlitbami. Pri odriekaní horeuvedeného textu sa slovo "choroba" nahradí a vysloví sa stav, či názov choroby. Takýmto slovným vyjadrením sa upresní o čo ide a nakoniec prichádza rozkaz, aby sa neduh stratil. Dovetok je utvrdenie nového želaného stavu.

  Je dôležité, aby sa aplikovanie magických techník uskutočnilo v primeraných priestoroch, kde je vytvorená predovšetkým harmonická atmosféra. Na stôl dajte ozdobný obrus, položte naň obrázok svätého, zapáľte sviečku a kadidlo. Na začiatku a na konci rituálu zazvoňte zvončekom, alebo vydajte zvuk na nejakom hudobnom nástroji.

  Zaistite si, aby ste neboli počas odriekania magických formuliek pre odstránenie ochorenia rušení. Vypnite si telefón, zvonček a zamknite vstupné dvere. Celý rituál by sa mal niesť v pokojnej atmosfére. Myslíme tým pokoj navonok, ale hlavne aj vo vnútri. Tento pokoj zreteľne vyjadruje želaný stav v magickom priestore.

  Magický priestor vytvorený týmto pokojom je symbolický. Až keď dosiahnete túto atmosféru v tejto miestnosti, môžete tam doviesť chorého. Hovoríme o posvätnom priestore.

  Počas toho, ako pri rituáli o chorobe rozprávate, môžete svoj ozdravný zámer vyjadriť aj pohybom. Predstavujte si, že ste už zdraví! Položte ruku na choré miesto, dlaňou naberte chorobu a odhoďte ju preč! Alebo ju z dlane odfúknite. Tieto hojivo podporné pohyby kúzlo ešte viac umocnia. Veľmi vhodné je k tomu celému pripraviť liečivý "elixír", do ktorého najemno nastrúhate koreň petržlenu. Petržlen má vlastnosť, že rastie pomaly a ide do hĺbky. Pozná tak temné miesta démonov a vidí viac súvislostí, ako a prečo sa príslušné ochorenie rozvinulo. Potom povedzte: Choroba sa stráca ako koreň, ktorý klesol k démonovi choroby. Tento rituál zopakujte viac dní po sebe, najlepšie vždy v úplne rovnakom čase. Tým bude kúzlo ešte účinnejšie.

  Najvhodnejším obdobím pre rituál je spln, nov a ubúdajúci mesiac. Pribúdajúci mesiac je vhodné využiť na dokončenie elixíru na zlepšenie zdravia, alebo na podporné vydymovanie.

  Viac o zdraví: Biela mágia a voodoo!

  Anthony William - Medicínske médium
  Dr. Deepak Chopra - Perfektné zdravie; Jednota mysle a tela.
  Dr. Nobuo Shioya - Der Jungbrunnen des Dr. Shioya (Fontána mladosti Dr. Shioya - dostupné iba v nemčine)
  Elisabeth Haich, Selvarajan Yesudian - Šport a jóga

  Skúsenosti Moniky so samoliečením a prenosom energie

  Samoliečenie som častokrát využívala aj v detstve bez toho, aby som si to uvedomovala a robila som to nejakým spôsobom automaticky Človek musí tomu ale naozaj veriť a nepoddať sa chorobe. Funguje to v pozitívnom, ale aj v negatívnom zmysle slova a vyskúšala som obidva spôsoby.

  Uvediem jeden príklad: Bola som chorá, bolelo ma brucho a nemohla som nič zjesť. Lekárka ma poslala na chirurgiu s podozrením na zápal apendixu. Po vyšetrení a odbere krvi to vyzeralo naozaj na zápal apendixu. Lekár uvažoval aj nad operáciou, ale rozhodli sme sa ešte počkať. Pozorovali ma a chodila som tam každý deň na kontrolu a odber krvi. V prvý deň som mala zlé výsledky. Sama neviem ako, ale vo svojom vnútri som sa automaticky sústredila na uzdravenie. Ešte aj pri vyšetrení som sa sútredila na to, že ma nič nebolí, som zdravá a chutí mi jesť. Predstavovala som si, ako jem obyčajný rožok s maslom a chutí mi. Doma som mala kľudový režim a diétu. Vo svojom vnútri som sa stále sútredila na to, že som zdravá. Snažila som sa zostať pokojná a predstavovala som si, ako choroba odchádza z môjho tela preč. Predstavovala som si, že mi chutí jesť, opäť chodím do školy, nič ma nebolí a každým dňom som zdravšia. Snažila som sa o to, aby som sa nenechala ovplyvniť stresom okolo mňa. Celkom sa mi to darilo. Vôbec netuším, ako ma to napadlo, ale robila som to automaticky bez toho, aby som si to uvedomovala alebo mi to niekto povedal. Sama som si povedala aj to, že pri ďalšom odbere krvi už musím mať lepšie výsledky a potom stále lepšie a lepšie. Nevedela som ako to urobiť, ako ovplyvním procesy v mojom tele, ale mala som v sebe hlbokú vieru, že to tak musí byť!

  Pri ďalšej kontrole (bála som sa ihiel) som sa sústredila na to, aby som zostala pokojná a predstavovala som si to, že moje výsledky sú lepšie. A naozaj tomu tak bolo! To ma ešte viac upevnilo v tom, že mám pokračovať vo vizualizácií. Každé ďalšie výsledky boli potom lepšie a lepšie až som bola úplne zdravá.

  Vyskúšala som si to aj z tej druhej strany, samozrejme vtedy ešte opäť nevedome. Chcela som byť chorá, pretože som nechcela ísť do školy. Jeden príklad za všetky. S kamarátkou sme sa dohodli, že nepôjdeme do školy, pretože sme mali práve písomku. Bolo to ešte na základnej škole. Kamarátka nemala školu veľmi rada a ja som sa k nej niekedy rada pridala k takýmto „dobrodružstvám“. (Napriek tomu som úspešne vyštudovala Právnickú fakultu ;-).) Problém bol ale v tom, že ona si dokázala veci vymyslieť a ja nie. Keďže som ale tiež nechcela ísť do školy a mala som radšej takéto „dobrodružstvá“, tak som sa doma celé poobede sústredila na to, že som chorá. Predstavovala som si, že ma bolí hrdlo, mám nádchu, začala som pokašliavať a snažila som sa navodiť si pocit, že sa necítim dobre. Ráno som chcela ísť k lekárke, takže mi niečo muselo byť! V ten deň som bola ešte ok, ale ono to vskutku začalo na moje prekvapenie fungovať. Ráno som sa zobudila chorá - už ma naozaj bolelo hrdlo, mala som nádchu, kašel a cítila som sa dosť zle. Vstala som ako do školy, ale doma som povedala, že som chorá a musím ísť k lekárke. Mamina mi najskôr vôbec neverila, keďže mi ešte večer nič nebolo a iba do rána sa to všetko zhmotnilo. Povedala: “Iba vymýšľaš, ale keď chceš, tak choď”.

  Tak sme sa s kamarátkou stretli a išli sme k lekárke. Obidve nás na týždeň vypísala. Ja som mala dokonca v ambulancií ešte aj teplotu a pýtala sa ma, že ako som v takej teplote vôbec prišla a či ma nemá poslať domov sanitkou. Sama som tomu neverila. Veď ja som sa chcela len trošku uliať zo školy a nie si privodiť takú chrípku. "Trošku" som to s tou vizualizáciou vtedy prehnala a zhmotnila som to až príliš. Odvtedy som si už na to dávala dobrý pozor. Skončila som doma s antibiotikami. Skúsenosť na nezaplatenie. No už vtedy som si uvedomila, akú veľkú silu v sebe mám a čoho všetkého je človek schopný. Len ľudia to častokrát prehliadajú a nevenujú tomu pozornosť.

  Viac o Monike si môžete prečítať TU!

  Takže presne platí to, čo píše aj Clemens Kuby vo svojej knihe Na ceste do susednej dimenzie: „Fiktívne často pôsobí dokonca ešte silnejšie než skutočné“. Píše aj to, že k uzdraveniu musíme mať naozaj dobrý dôvod. To platí tiež, pretože keď je niekto príliš negatívne naladený, tak ho aj tá choroba pohltí. K vyvolaniu telesnej reakcie „stačí“ mozgu ilúzia, ale človek neuverí, kým sa sám nepresvedčí.

  Zdravie: Biela mágia a voodoo

  Cítite sa chorý, slabý alebo úplne bez energie? Ľudia veľmi často v takýchto situáciách automaticky siahajú po liekoch. Paradoxne lieky častokrát problém iba zhoršujú. Pomôžeme vám prekonať tieto zdravotné problémy – a to bez použitia zázračných prostriedkov, či tabletiek.

  Tu nás môžete kontaktovať, tešíme sa na vás.

  Vieme sa pozrieť na pôvod a príčiny vášho ochorenia, a pomôcť vám nájsť cestu k navráteniu telesného a duševného zdravia.

  Vydymovanie a zlepšenie zdravia v bielej mágii

  Vydymovanie sa vo všeobecnosti odporúča vtedy, keď chceme z nejakého priestoru vypudiť ochorenie.

  Jednou z očistných a liečivých vydymovacích prísad je santalové drevo. Nielenže vypudí ochorenie, ale postará sa aj o démonov a zlovoľné bytosti. Dokáže pretransformovať negatívne a temné pocity na svetlo.
  Kopál (živica stromov) je silné kadidlo, ktoré je obzvlášť dobré pre zdravie. Získava sa z ihličnatých a listnatých stromov. Táto vôňa stimuluje harmóniu a pohodu, a preto sa jej démoni vyhýbajú.

  Ďalším mimoriadne silným vydymovacím prostriedkom pre zdravie je Palo Santo (posvätné drevo). Pochádza z Peru a miestnymi indiánmi sa používa ako prostriedok zlepšujúci zdravie už tisícky rokov. Aplikuje sa hlavne pri vydymovaní. Má príjemnú sladkastú vôňu s nádychom kokosu. Démonom sa táto vôňa, ktorá nastoľuje pocity blaha a harmónie, hnusí.

  Biela mágia a voodoo - rituály

  Biela mágia a voodoo – práca s analógiami

  Viac o bielej mágii a zdraví!

  Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH I iStockPhoto.Com © miljko & Geribody

  Zdravie úspešne & osobne

  Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, radosť a jasnosť!

  Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

  Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

  Daghan-Malenky GmbH

  Mgr. Monika Slivová
  Topoľčianska 916/23
  951 97 Žitavany
  Mobil: +421 902 734 483
  bielamagia@me.com

  Darina Strešňáková
  Eža Vlkolinského 141
  930 41 Hviezdoslavov
  Mobil: +421 944 572 078

  Marion Daghan-Malenky
  Espenauer Straße 10
  342 46 Vellmar

  Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


  Kruh Logo Divider

  © 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti