Mágia, skúsenosti, informácie

Monika Slivová

Magička a právnička

Monika dala prednosť duchovnu pred právom

Hovorí sa, že právny systém je kľukatý a to bol tiež jeden z dôvodov, prečo sa Monika po vyštudovaní Právnickej fakulty radšej sústredila na duchovný svet, kde sú pravidlá jasné a nedajú sa obísť.

Pracuje v tíme, ktorý sa zameriava na bielu mágiu, na rituály, ktoré dokážu ľuďom prinavrátiť stratené šťastie, lásku, peniaze...

Jej záujem o duchovné veci sa vyvíjal postupne, zvyšujúcou sa citlivosťou a intuíciou. Už ako malé dieťa mávala predtuchy, hlavne keď sa malo stať niečo zlé blízkym ľuďom, na ktorých jej veľmi záležalo. Často nemohla v noci spať a cez deň cítila zvláštny nepokoj. Jej predtuchy sa vždy splnili. V noci sa jej snívali situácie, ktoré sa potom v reálnom živote aj stali. Zlomový bod v jej živote prišiel vtedy, keď jej zomrela chorá sestra. "Stále som ju pri sebe cítila a práve ona ma priviedla na duchovnú cestu" - hovorí Monika a dodáva, že od tej doby začala čítať rôzne knihy o mágii, veštení, minulých životoch, o smrti...

Po prečítaní množstva kníh s touto tematikou si už bola istá, že sa chce po celý svoj ďalší život venovať duchovnu profesionálne. Učiteľmi na jej novej ceste životom sa stali Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky, ktorí pôsobia v Nemecku. Najskôr bola ich klientkou, ale postupne sa medzi nimi vytvorila spolupráca na profesionálnej úrovni. Hovorí, že práve oni ju nasmerovali na správnu cestu, ktorá nie je ľahká, ale má zmysel. Vďaka nim dokáže Monika ponúknuť svojim klientom nielen pomoc v oblasti veštenia a hľadania odpovedí na otázky, ale aj pomoc na magickej úrovni s použitím bielej mágie a voodoo.

Monika Slivová

Foto © Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH

"S každým človekom sa na začiatku stretnutia veľa rozprávam, aby sa uvoľnil a aby sme dokázali spoločne zistiť príčinu jeho problémov" - hovorí Monika. Potom sa pozrie na danú situáciu v kartách, prostredníctvom ktorých jej prichádzajú odpovede na otázky z vyšších sfér. Ak klient súhlasí, tak spoločne riešia daný problém v stave meditácie a prenosu energie. Na konci sedenia dá klientovi konkrétne rady, ako má ďalej postupovať. V zložitejších prípadoch sa dohodne s klientom na ďalšom stretnutí alebo na spolupráci, kde si už naplánujú aj konkrétne rituály.

Nepracuje sama, ale všetci pracujú ako jeden tím, v ktorom má každý na starosti svoju časť klientov. Monika spolu s Pavlom sa stará o slovenských klientov a spoločne vypracovávajú aj analýzy. Na ich webovej stránke je kontaktný formulár, ktorý je potrebné vyplniť a potom už nasleduje ich práca... V prvom bode vypracujú vstupnú analýzu klienta zadarmo. Potrebujú k tomu celé meno, dátum narodenia a najlepšie aj fotografiu daného človeka, na ktorej je vidno tvár s očami. V rámci toho sa robí výklad kariet a astrálne cesty, ktoré robí jej kolega, pán Pavol. Keď príde klient na konzultáciu osobne, Monika mu urobí výklad z kariet a ak má klient záujem zmeniť danú situáciu v ktorej sa nachádza, ponúkne mu pomoc či už vo forme meditácie, duchovnej literatúry alebo magickej práce. Spoločne hľadajú cestu, aby daný človek nadobudol sebadôveru, prestal žiarliť, či inak sa negatívne prejavovať.

Monika je v tíme najmladšia a preto hovorí, že stále sa má čo učiť. Ale už teraz pomohla mnohým ľuďom a vidí za sebou výsledky, ktoré ju tešia a preto vie, že tejto práci, ktorá ju napĺňa sa chce venovať celý svoj život.

Logo Monika Slivová

Monika Slivová

Potrebujete pomoc alebo máte problém? Kontaktujte nás TU!

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Článok prevzatý z knihy: Olianna Svetová - Veštice a mágovia na Slovensku

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar