Biela mágia peňazí

a biela mágia na úspech

Mágiou peňazí a mágiou na úspech môžu vašim obchodom narásť nové krídla. Skutočný úspech je život v stálej spokojnosti, rovnováhe a láske.

Neexistujú žiadne náhody, od ktorých môže závisieť váš neúspech a váš úspech. Albert Einstein raz povedal:
„Neexistujú náhody. Boh nehrá kocky."
V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru, alebo o kontaktovanie e-mailom kliknite TU.

Čo robiť, keď obchody nejdú? Niečo visí vo vzduchu a človek stráca vieru... Zabudnite sa svoje obavy a koncentrujte sa na svoju prácu! Zisťujte príčiny vášho neúspechu. Pomôžeme vám premeniť váš neúspech na úspech a spokojnosť.

"Každý je strojcom svojho vlastného štastia."

Každý človek je do istej miery mág, pretože každý si priťahuje svoju realitu podľa toho, na čo sa sústredí a kam zameriava svoju pozornosť. Naše vedomie a pozornosť sú energie, vďaka ktorým priťahujeme veci, ktorým dávame svoju pozornosť a emócie. Tieto súvislosti sú veľmi dobre popísané v nasledovných knihách:
Peniaze a zákon príťažlivosti (Hojnosť, zdravie a šťastie) od Esther a Jerry Hicks
Rozhovory s Bohom, časť 1 a Šťastnejší než Boh od Neale Donald Walsch

 • Postup na pritiahnutie peňazí a/alebo úspechu
 • Video: Životné poradenstvo
 • Jednoduchá mágia peňazí a rituál pre peniaze
 • Mágia peňazí: Rituál na prilákanie peňazí
 • Rituál pre peniaze

 • Kruh Logo Divider

  Biela mágia Logo

  Postup na pritiahnutie peňazí a/alebo úspechu

  Biela mágia

  Biela mágia peňazí a úspechu vám pomôže rýchlo si zvyknúť na nový spôsob myslenia. Pomocou bielej mágie sa rýchlejšie dostavia lepšie obchodné, alebo pracovné príležitosti, ktoré spôsobia prevratnú zmenu vo vašom živote.

  Každý má právo na úspešný a naplnený život, a biela mágia vám môže pomôcť tento sen naplniť. Vplyvom mágie peňazí a úspechu budete cítiť viac energie a inšpirácie, a získate vyrovnanosť, pokoj a prirodzené sebavedomie.

  V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru, alebo o kontaktovanie e-mailom kliknite TU.

  Jednoduchá mágia peňazí a rituál pre peniaze

  Biela mágia

  Potrebujete: jednu tmavozelenú a jednu zlatú sviečku. Obe symbolizujú peniaze a obchody. Ešte budete potrebovať olej (najlepšie pomarančový a pačuli). S týmto olejom potrite obidve sviečky najskôr od stredu smerom nahor až po okraj. Potom olej ešte rozotrite od stredu smerom dolu, naspodok. Potom zapáľte najprv ľavú sviečku, mala by to byť tmavozelená. Následne zapáľte zlatú sviečku. Pritom intenzívne myslite na svoje želanie a nechajte sviečky horieť čo najdlhšie.

  Ježiš žiadal, aby sme hľadali Boha a my sme boli týmto pozvaní nájsť v sebe radosť a nádej. “Hľadajte najprv kráľovstvo nebeské a jeho spravodlivosť a všetko ostatné vám bude pridané.” “Odovzdajte svoju cestu Bohu a verte v neho, on sa o vás dobre postará.”

  Vďaka sile nadobudnutej z mágie peňazí a úspechu sa otvoria dvere, o ktorých ste si mysleli, že sa vám ich nikdy nepodarí otvoriť. Vieme vás energeticky podporovať prostredníctvom magických rituálov, takže nebudete len ťažko pracovať, ale vaše úsilie sa vám bude aj vyplácať. Kontaktuje nás!

  TU nájdete rituály pre peniaze a mágiu úspechu.

  Takže ako bolo naznačené: človek, ktorý si želá úspech alebo bohatstvo, má myslieť na to, čo chce, a nie na to, čo si neželá. Zlé myšlienky môže nahradiť dobrými. Napríklad sa môže tešiť vo svojich myšlienkach na budúcnosť, v ktorej bude mať dostatok peňazí alebo ako si za zarobené peniaze splní svoje priania atď. Naopak, niekto myslí na nedostatok peňazí, a trápi sa zlými pocitmi. Na čokoľvek myslíte, na čokoľvek sa vaše myšlienky zameriavajú, práve to si priťahujete! Prvý si pritiahne bohatstvo, druhý nedostatok bohatstva. Teoreticky sa to ľahko hovorí, a v praxi ťažko dosahuje. Naučíme vás meditačné techniky, vďaka ktorým budete vedieť ovládať svoje myšlienky. K tomu človek potrebuje len cvik a vytrvalosť zaoberať sa sebou samým, svojimi myšlienkami a pocitmi. Aj tu platí, že cvičenie robí majstra, nič neprichádza samé od seba. Musíte niečo urobiť a musíte to chcieť.

  Mágiapeňazí

  Máte niekedy pocit, že sa veci dejú z nejakého zvláštneho dôvodu? Že jednoducho sú ľudia, ktorí majú „viac šťastia" ako vy? Alebo naopak, že sú ľudia, ktorým sa nič z toho, čoho sa chytia, nevydarí? Nie je to náhoda! Je to výsledok presného plánu, podriadeného vyšším zákonom. Deje sa to nezávisle od toho, či si to uvedomujete a všímate, alebo nie. Vieme vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele, riadiť zmeny tak, aby ste patrili k tým, čo majú „viac šťastia". Nechajte nás, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše sny.

  Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

  Rituál na prilákanie peňazí

  Zoberte pohár a naplňte ho čerstvou vodou. Dajte do nej 7 kvapiek olivového oleja a trochu soli. Potom položte pohár hore na skriňu. Pod pohár položte svoju fotku a vedľa pohára 3 lístky vavrínu pravého, ktoré prepichnete 3 ihlami. Vždy keď je nov Mesiaca vymeňte vodu za čerstvú spolu s olejom a soľou!

  Potom každý deň meditujte a čítajte tieto knihy:
  Kľúč: Otočte kľúčom a otvoríte dvere k úspechu! od Joe Vitale.
  Tajomstvo (Secret) - praktická kniha na každý deň od Rhondy Byrne.

  Po meditácii si povedzte: Ata Gibor Le-olam Adonai, a predstavujte si to, čo chcete dosiahnuť.

  Nedávajte si však príliš vysoké ciele, pretože vás to bude stresovať! Koncentrujte sa hlavne na prítomný okamih. Hľadajte naplnenie v prítomnom okamihu! Ak to nedokážete urobiť, tak si prečítajte túto knihu od Eckharta Tolleho: Sila prítomného okamihu - Základné téorie, meditácie a cvičenia.

  Príliš sa nenamáhajte! Dôležité je to, aby ste všetky tieto techniky robili s láskou a nadšením. Ak tak nerobíte, potom čo najskôr začnite! Keď vás vaša práca nebaví, ihneď ju zmeňte! Človek môže byť úspešný iba vtedy, ak robí svoju prácu s potešením, láskou a vášňou, a dáva do toho aj svoje srdce.

  Do peňaženky si vložte obrázok brečtanu a napíšte naň:

  "O moje obchodné záležitosti sa postará kozorožec. Ja som úspešný a bohatý. Saturn mi posiela peniaze a moje starosti sa skončili."

  V peňaženke vždy noste novú 50 eurovú bankovku.

  TU nájdete rituály pre peniaze a mágiu úspechu.

  Rituál pre peniaze

  V nedeľu ráno zapáľte so zápalkou tmavozelenú sviečku a povedzte:

  Bohyňa hojnosti.
  Nositeľka vôle.
  Teraz ťa prosím, vypočuj moju prosbu.
  Potrebujem peniaze na _________________ (uviesť účel).
  Vypočuj ma, bohyňa hojnosti.

  Vizualizujte si peniaze ako zlatú substanciu (hmotu), ktorá sa používa na váš projekt alebo účel. Buďte presní, pozorne sledujte, ako sa míňajú peniaze, a sústreďte sa na to, čo sa tým dosahuje.

  Opakujte to každú nedeľu, až kým nedosiahnete cieľ. Kým sa nedosiahne cieľ, buďte pozitívne naladení za pomoci kníh alebo audiokníh od týchto autorov: Robin Sharma, Neale Donald Walsch alebo Pavol Malenký.

  Foto © Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH I iStockPhoto.Com peepo

  Mágia peňazí úspešne & osobne

  Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj úspech, radosť a pohodu!

  Biela mágiaĽúbostná mágia & Ochranná mágia & Meditácia

  Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

  Daghan-Malenky GmbH

  Mgr. Monika Slivová
  Topoľčianska 916/23
  951 97 Žitavany
  Mobil: +421 902 734 483
  bielamagia@me.com

  Darina Strešňáková
  Eža Vlkolinského 141
  930 41 Hviezdoslavov
  Mobil: +421 944 572 078

  Marion Daghan-Malenky
  Espenauer Straße 10
  342 46 Vellmar

  Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci. ~ Magierin Damona


  Kruh Logo Divider

  © 2010 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan Malenky GmbH I Skúsenosti