Kúzla na pritiahnutie peňazí & Tipy & Triky

Biela mágia peňazí

a biela mágia na úspech.

Mágiou peňazímágiou na úspech môžu vašim obchodom narásť nové krídla. Skutočný úspech je život v stálej spokojnosti, rovnováhe a láske.

Veľmi často závisí úspech či neúspech od náhodných stretnutí a náhodných príležitostí. Albert Einstein raz povedal: “Neexistujú náhody. Boh nehrá kocky.”

V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru, alebo o kontaktovanie e-mailom kliknite TU.

Čo robiť, keď obchody nejdú? Niečo visí vo vzduchu a človek stráca vieru... Zabudnite sa svoje obavy a koncentrujte sa na svoju prácu! Zisťujte príčiny vášho neúspechu. My vás povedieme k úspechu a spokojnosti.

Mágia peňazí

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia Pentagram

Každý človek je do istej miery mág, pretože každý si priťahuje svoju realitu podľa toho, kam zameriava svoju pozornosť. Pozornosť a vedomie sú energie. Tieto súvislosti sú veľmi dobre popísané v nasledovných knihách:

Esther a Jerry Hicks - Peniaze a zákon príťažlivosti (Hojnosť, zdravie a šťastie)
Neale Donald Walsch - Rozhovory s Bohom, časť 1

Takže ako bolo naznačené: človek, ktorý si želá úspech alebo bohatstvo, má myslieť na to, čo chce, a nie nato, čo si neželá. Napríklad sa môže tešiť vo svojich myšlienkach na budúcnosť, v ktorej bude mať dostatok peňazí. Naopak, niekto myslí na nedostatok peňazí, a trápi sa zlými pocitmi. Prvý si pritiahne bohatstvo, druhý nedostatok bohatstva. Teoreticky sa to ľahko hovorí, a v praxi ťažko dosahuje. Naučíme vás meditačné techniky, vďaka ktorým budete vedieť ovládať svoje myšlienky. K tomu človek potrebuje len cvik a vytrvalosť zaoberať sa sebou samým, svojimi myšlienkami a pocitmi.

Biela mágia: Peniaze

Postup na pritiahnutie peňazí a/alebo úspechu

Biela mágia peňazí a úspechu vám pomôže rýchlo si zvyknúť na nový spôsob myslenia. Pomocou bielej mágie sa rýchlejšie dostavia lepšie obchodné, alebo pracovné príležitosti, ktoré spôsobia prevratnú zmenu vo vašom živote.

Každý má právo na úspešný a naplnený život, a biela mágia vám môže pomôcť tento sen naplniť. Vplyvom mágie peňazí a úspechu budete cítiť viac energie a inšpirácie, a získate vyrovnanosť, pokoj a prirodzené sebavedomie.

V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru alebo o kontaktovanie e-mailom kliknite TU.

Mágia: Úspech

Foto © Pali Rao http://www.istockphoto.com I pmalenky

Jednoduchá mágia peňazí

Biela mágia

Zoberte jednu tmavozelenú a jednu zlatú sviečku. Obe symbolizujú peniaze a obchody. Ešte budete potrebovať olej (najlepšie patchouli). S týmto olejom potrite sviece od stredu smerom nahor až po okraj. Potom olej ešte rozotrite od stredu smerom dolu, naspodok. Potom zapáľte najprv ľavú sviecu, mala by to byť tmavozelená. Následne zapáľte zlatú sviečku. Pritom intenzívne myslite na svoje želanie a nechajte sviece horieť čo najdlhšie.

“Hľadajte najprv kráľovstvo nebeské a jeho spravodlivosť a všetko ostatné vám bude pridané.”
Nebeský Otec vie, čo potrebujeme, a dá nám to.
“Odovzdajte svoju cestu Bohu a verte v neho, on sa o vás dobre postará.”

Vďaka sile nadobudnutej z mágie peňazí a úspechu sa otvoria dvere, o ktorých ste si mysleli, že sa vám ich nikdy nepodarí otvoriť. Vieme vás energeticky podporovať prostredníctvom magických rituálov, takže nebudete len ťažko pracovať, ale vaše úsilie sa vám bude aj vyplácať. Kontaktuje nás!

TU nájdete rituály pre peniaze a mágiu úspechu.

Logo Mágia peňazí

Biela mágia: Peniaze

Máte niekedy pocit, že sa veci dejú z nejakého zvláštneho dôvodu? Že jednoducho sú ľudia, ktorí majú „viac šťastia" ako vy? Alebo naopak, že sú ľudia, ktorým sa nič z toho čoho sa chytia, nevydarí? Nie je to náhoda! Je to výsledok presného plánu, podriadeného vyšším zákonom. Deje sa to nezávisle od toho, či si to uvedomujete a všímate, alebo nie. Vieme vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele, riadiť zmeny tak, aby ste patrili k tým, čo majú „viac šťastia". Nechajte nás, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše sny.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Rituál na prilákanie peňazí

Zoberte pohár a naplňte ho čerstvou vodou. Dajte do nej 7 kvapiek olivového oleja a trochu soli. Potom položte pohár hore na skriňu. Dole na stolík položte svoju fotku a vedľa nej veľký lístok vavrínu pravého, ktorý prepichnete 3 ihlami. Vždy keď je nov Mesiaca vymeňte vodu za čerstvú spolu s olejom a soľou!

Potom každý deň meditujte a čítajte tieto knihy:
Tajomstvo (Secret) - praktická kniha na každý deň, od Rhondy Byrne
Kľúč od Joe Vitale (Otočte kľúčom a otvoríte dvere k úspechu.)

Po meditácii si povedzte: „Ata Gibor Le-olam Adonai“, a predstavujte si to, čo chcete dosiahnuť. Príliš sa však kvôli svojim cieľom nestresujte! Koncentrujte sa hlavne na prítomný okamih. Hľadajte naplnenie v prítomnom okamihu! Ak to nedokážete urobiť, tak si prečítajte túto knihu: Sila prítomného okamihu - Základné téorie, meditácie a cvičenia od Eckharta Tolleho.

Príliš sa nenamáhajte. Dôležité je to, aby ste všetky tieto techniky robili s láskou a nadšením. Ak tak nerobíte, potom čo najskôr začnite! Keď vás vaša práca nebaví, ihneď ju zmeňte! Človek môže byť úspešný iba vtedy, ak robí svoju prácu s potešením, láskou a vášňou, a dáva do toho aj svoje srdce.

Do peňaženky si vložte obrázok brečtanu a napíšte naň: „O moje obchodné záležitosti sa postará kozorožec. Ja som úspešný a bohatý. Saturn mi posiela peniaze a moje starosti sa skončili.“ V peňaženke vždy noste novú 50 eurovú bankovku.

TU nájdete rituály pre peniaze a mágiu úspechu.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj úspech, radosť a pohodu!

Máš niekedy pocit, že sa veci dejú z nejakého zvláštneho dôvodu? Že jednoducho sú ľudia, ktorí majú „viac šťastia“! A naopak ľudia, u ktorých „všetko stroskotáva“? Veľkú úlohu tu zohrávajú podvedomé procesy, ako aj karma a energia! Vieme Ti energeticky pomôcť dosiahnuť tvoje ciele, riadiť zmeny tak, aby si patril k tým, čo majú „viac šťastia“.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar