Spájanie partnerov: Voodoo mágia je náročnou technikou mágie bábik a duchov. Pomocou nej sa dajú veľmi dobre posielať energie a oslobodzovať človeka od blokád.
Vo voodoo mágii sa uctievajú duchovia, bohovia a predkovia. Oslovujú sa a prosia o pomoc. Voodoo kňaz sa cez veľké rituály a modlitby pokúša vytvoriť spojenie s bohmi. Pritom duchov a bohov pozitívne ladí, aby sa postarali o žiadané veci.
Správne použitá voodoo mágia vám môže priniesť šťastie, úspech a návrat vášho partnera.
Spájanie partnerov, ľúbostné rituály, ľúbostná mágia alebo opätovné spájanie partnerov sú príjemnou stránkou našej magickej praxe. Je to niečo úplne iné, ako oslobodzovanie od čiernej mágie. Láska je prirodzený stav, a preto je pre skutočného mága ľahko vykonateľná. Knihy popisujú rôzne ľúbostné rituály a elixíry. Takéto rituály môžu pomôcť získať pozornosť druhej osoby, avšak pre dlhotrvajúci vzťah nestačia.
Netrápte sa žiaľom, neváhajte ísť za svojim šťastím a my vám pomôžeme získať ho späť. Magické sily a návrat vášho partnera vám pozitívne zmenia váš život. Kontakt
Správnou komunikáciou dosiahneme porozumenie, ktoré je pri týchto rituáloch veľmi dôležité. Tu odporúčame prečítať si tieto knihy: Tajomstvo vzťahov (Majstrovstvo lásky) od autora Don Miguel Ruiz a Muži sú z Marsu, ženy z Venuše od autora John Gray.
Dobrý mág musí, okrem rituálov, vedieť identifikovať klientove bloky (príčiny problémov). Na ich odstránenie spotrebuje veľa energie.
Klient sa pritom musí transformovať na nový spôsob správania a reagovania. Ľúbostná mágia vám môže prinavrátiť vášho milovaného/vašu milovanú! Toto kúzlo je veľmi silné. Je dôležité vedieť ho prispôsobiť presne na vašu konkrétnu situáciu. Rovnako aj všetky naše ostatné magické práce. Váš partner začne po vás silno túžiť.
Bonusom našej ľúbostnej mágie je, že hlboko uložené strachy a blokády sa uvoľnia a zmiznú z vášho života. Dôležité je, aby ste si boli absolútne istí, že práve ON/A je TEN/TÁ partner/ka, s ktorým/ou chcete zostať navždy spolu. Je to preto, lebo použité kúzlo sa nedá len tak ľahko zmeniť, či prerušiť. V ľúbostnej mágii sú spájaní dvaja ľudia prostredníctvom magických rituálov, ktorí k sebe pociťujú lásku, sympatiu alebo náklonnosť.
Ako správne komunikovať a vyjadriť svoje pocity.
Žijeme v modernej dobe. Každý dobrý nápad má aj temné stránky. Napríklad vezmime si taký telefón. Koľko nedorozumení už spôsobil. Môžeme takto menovať mnoho ďalších. V podstate ide o to, že mnoho ľudí v dnešnej dobe sa snaží si všetko riešiť cez rôzne druhy aplikácií, vyhýbajú sa osobnému kontaktu. Je to pohodlnejšie a rozmyslia si, čo chcú povedať - napísať. Ale keď má prísť do tuhého ako sa hovorí, zoči-voči, nevedia nájsť vhodné slová. Prečo? Z jednej stránky sú ľudia menej sčítaní a tým pádom nemajú vhodnú slovnú zásobu. Čítajú menej ako roky predtým a to im odoberá možnosť sa pekne vyjadriť. Až vtedy, keď sú ľudia na pokraji svojich možností, siahnu po nejakej literatúre. Je dôležité si vybrať vhodnú literatúru, ktorá by ho usmernila smerom, ktorý momentálne potrebuje.
Dôvodom, prečo by ľudia mali čítať je, že v prvom rade sa utíšia. Ich myseľ je plná rôznych myšlienok. Tie nám ničia naše zdravé zmýšľanie. Vezmime si do úvahy, máme deň plný napätia a rozpakov. Čo prvé urobíme bežne pri návrate domov po takomto dni? Nalejeme si dobrého vína. Snažíme sa vypnúť. Je to ale správne riešenie? Mnohí z vás si povedia, jasné o čom tu píše táto…, ale je to tiež možnosť. No dá sa to aj inak. Nehovorím, že pohárik niekedy ublížil, ale ani problémy a vnútorné zaťaženie nevyrieši. Preto spôsob, ktorým by sme mali začať, je relax. Prísť domov a osprchovať sa. Zmyť zo seba z celého dňa tú silu emócií a negatívnej energie, ktorá nás pohltila. Žiaľ, je bežné, že ľudia sa nechajú uniesť emóciami a nástrahami života.
Občas býva cesta náročná a zužuje nám priestor, ale konečný výsledok je slobodná duša a ľahkosť sa nadýchnuť.
Často sa stane aj to, že sa necháme ovplyvniť názormi iných alebo nás priveľmi stiahne nejaká situácia, ktorá nie je ani tak podstatná, akou podstatnou ju vníma naše ego. Takže ako zhrnutie pre zlepšenie situácie, do ktorej sa dostávame je, skôr ako ju začnem riešiť je, že sa nadýchnem a uvoľním sa. Začnem si pomaličky ukladať slová a vety v hlave a pripravím sa na to, čo potrebujem vyjadriť. Stres je každodennou záležitosťou. Nerada to píšem a akoby zohľadňujem ju, ale žiaľ patrí medzi najväčších ničiteľov.
Či už vzťahov alebo práce, či priateľstiev a v neposlednom rade hlavne nás samých. Preto apelujem na to už po viacerí krát, že to, čo človek ako prvé môže pre seba urobiť, je očistiť sa po celom dni dobrou sprchou. Druhou časťou je vziať si pre seba aspoň 5-10 minút. Zostať v kľude. Viem, ak sú doma deti, je to veľmi náročné, sama mám dve, takže úplne rozumiem. No našla som si spôsob ako. Veľa krát sa ma pýtajú ľudia, klienti, ako to všetko zvládam, stíham a viem prepojiť. No poviem vám úprimne, niekedy sa aj ja sama sebe čudujem, že to dávam :). Čiže, ak deti dám spať, vezmem si so sebou hudbu, pustím si ju a meditujem. Po meditácii si pustím knihu. Je to môj spôsob čítania. Audioknihy počúvam, keď ešte potrebujem večer dotiahnuť domáce práce, ale nájdem si čas aj na normálnu knihu. Ide o to, že človek sa musí naučiť vypnúť. Naučiť sa vypnúť je cennejšie ako zlato.
Reset do hlavy a nechať chvíľku veci plynúť stranou je viac než podstatné. Čo vám chcem, ale povedať je, že mnoho žien a mužov majú tendenciu prísť domov naštartovaní. Ako to myslím? Že po celom dni napätia sa to celé zvrtne a doma sa to vypustí. Schytá si to osoba, ktorá za to ani nemôže. A pri tom tie osoby tak milujeme. Ide o to, že aj tá milovaná osoba cez deň si zaslúži pozornosť. Ak sa dá, určite aspoň napísať a opýtať sa, aký má deň. Druhou vecou, ktorá prináša mnoho nedorozumení, je riešiť veci cez telefón.
Pokiaľ dotyčná osoba má zlý deň je viac než jasné, že by bola rada vypočutá. Nie kritizovaná alebo jej ešte bolo pridané. V prvom rade je podstatné človeka vypočuť. Predtým sa treba opýtať, či má chuť si zavolať alebo sa o tom porozprávať doma (ak je to partner), ak je to kamarát, tak sa dohodnúť na možnom stretnutí. To je najväčší dar, porozprávať sa s niekým. A nechať sa vypočuť plus vypočuť si názor iného, ak sa cítime buď nedocenene, ak to tak pôsobí alebo máme iba zranené ego.
Komunikácia je najkrajší dar, ako si môžeme ujasniť všetky nedorozumenia alebo zamlčané situácie, ktoré sme iba "prehliadli" z dôvodu, že sa nechceme hádať. A to je presne to, že ľudia sa boja vyjadriť svoje pocity. Prečo, lebo prvou vecou je, že o toho človeka prídeme. A ďalšou z vecí, čo nás brzdí je, že to nevieme správne popísať. Svoj vlastný vnútorný rozpor, boj, ktorý nás zaťažuje. A to sú tie naše myšlienky, ktoré si nájdu vždy cestu ako nás oblbnúť a preto je viac než jasné, že hlavu práve pre tieto ťažoby treba vyčistiť, aby tie pozitívne myšlienky mali cestu ku nám a vedeli sme si veci lepšie premyslieť a potom doriešiť. A takto každým jedným dňom dokážeme byť pre seba lepším človekom a tak isto aj pre svoje okolie. Najviac rozpadov vo vzťahu sme zaznamenali väčšinou pri nevhodnej komunikácii, kde už to potom prechádzalo do výčitiek. Je to podľa vás na mieste?
Každý z nás urobíme raz za čas nejakú chybu. Ak je to samozrejme v rámci normy. Ale aj fakt, že ak schybím, je viac než dôležité si priznať chybu a zároveň sa skúsiť vžiť do kože partnera-ky. Nie vždy to, čo povieme je vhodné alebo povedané tak, ako by sme potrebovali. Veď to je presne ono, že ako to celé potom vyznie. Niekedy sa stane, že práve ten moment človeka prekvapí, pretože mu prehovoríme do duše. A zasiahneme, ako sa hovorí do čierneho. Zraní sa jeho Ego. Ale v tomto spočíva ďalšia výzva ku komunikácii. Keď sa dostane človek do stavu, kde už začína byť husto, treba byť aj pripravený na všetky možné verzie rozhovoru. Na to treba byť sčítaný a mať jasno v hlave. Veď predsa hádať sa je to najjednoduchšie riešenie, aké človek pozná. A nikdy to dobre neskončilo. Preto by som vám poradila takto.
Záver býva vždy najťažší. Ako to celé ukončiť tak, aby bolo dobre na oboch stranách? Človek musí pochopiť jednu vec a tou je: nie za každú cenu musí rozhovor skončiť objatím alebo automatickým nájdením riešenia. Neočakávať zmeny, ktoré by sme radi doriešili pri rozhovore. Tie prídu časom. Niektoré veci, slová, si potrebujú najprv sadnúť a tak isto aj ľudia si potrebujú nechať prejsť všetky tie myšlienky a spracovať ich. Preto je dôležité si uvedomiť, že to, aký zanecháme dojem a náš vnútorný pocit po rozhovore, je podstatnejší ako to, čo druhá osoba povie. Veľakrát sa snažia ako obranu svojho ega urobiť to slovným rozporom alebo nesúhlasom. Pokiaľ, ale z našej strany to prebehlo bez emócií, na úrovni a v pokojnom režime, nemáme si, čo vyčítať a mať zlý pocit. Druhá strana potrebuje tak isto vychladnúť a dať sa do rovnováhy.
Väčšina klientov, ktorí k nám prichádzajú, má problémy vo vzťahoch. Jedným z najdôležitejších problémov, ktoré sa pokúšame vyriešiť pomocou mágie a duševnej práce, je nájsť rovnováhu medzi sebaláskou, láskou, robením niečoho pre partnera a nechaním toho druhého urobiť niečo pre vzťah a pre mňa. Vo všetkých svätých knihách je napísané, že človek má milovať svojho blížneho ako seba samého. Nie viac a nie menej. Najväčšou výzvou vo vzťahoch je nájsť rovnováhu medzi týmito dvoma extrémami.
Jedným extrémom je extrémna obetavosť. Muž sa napríklad zo všetkých síl snaží zabezpečiť rodinu, zarobiť dostatok peňazí, aby sa rodina mala dobre, a tým dáva do úzadia svoje vlastné záujmy a preferencie, ako aj svoju osobnosť. V dôsledku toho narastá vnútorná nespokojnosť. Žena sa obetuje pre deti, robí príliš veľa pre ne a svojho manžela, a tým zabúda sama na seba; v dôsledku toho je stále viac nespokojnejšia. To, čo tým chcem povedať je, že medzi dávaním a prijímaním by mala existovať rovnováha. Aj v lietadle sa upozorňuje na to, že v prípade núdze by ste si masku mali nasadiť najskôr vy sami a až potom ostatným cestujúcim, ktorí potrebujú pomoc.
Toto je veľmi dobrá metafora pre túto tému vo vzťahoch. Ako môžem dávať lásku, keď ju sám nemám. Ako chcem rozdávať radosť, keď ju sám necítim. Ako môžem pomôcť iným, keď si nedokážem pomôcť sám. Veľmi často sa vzťahy rozpadávajú, pretože sú uviaznuté medzi týmito dvoma extrémami. Jedným extrémom je – ako už bolo spomenuté – obetavosť alebo závislosť. Jeden je závislý na tom druhom, snaží sa pre toho druhého robiť všetko najlepšie ako vie, no tým sa stáva neatraktívnym. Veci, ktoré robí, začína ten druhý v istom momente brať ako samozrejmosť. Výsledkom je, že partner už nie je zaujímavý; ten druhý ho opustí.
Druhým extrémom je egoizmus. Jeden z partnerov je veľmi sebecký, všetko berie ako samozrejmosť, berie naplno pomoc, peniaze, energiu, lásku atď. od toho druhého, ale sám na oplátku dáva veľmi málo alebo dokonca nič a po mesiacoch alebo rokoch utlačovaný partner odchádza. Ten druhý egoista sa potom prebudí a myslí si, že stratil niekoho, koho miluje a chce robiť veci inak, pracovať na vzťahu a bojovať o vzťah; ale vtedy je už väčšinou neskoro.
Od týchto dvoch extrémov by ste sa mali držať čo najďalej, pretože v konečnom dôsledku vám nič neprinesú. Hovorí sa, že láska je ako tieň. Uteká od nás, keď ju naháňame, ale keď sa otočíme a odchádzame, zistíme, že beží za nami. Také isté je to aj v láske. Keď na niečom lipneme alebo sme sebecky majetnícky, láska od nás uteká preč. Keď sa o seba a svoju cestu viac staráme uvidíme, že naša láska nás sprevádza, rovnako ako náš tieň.
Dôležité je nájsť zdravý egoizmus a počúvať svoje vnútro. Čo sa naučí alkoholik od svojej manželky, ktorá ho neopustí a neodíde preč? Myslí si, že je normálne byť alkoholikom. Je to bezpodmienečná láska alebo hlúposť? Človek miluje toho druhého takého, aký je, či je alkoholik, má problémy s drogami atď. Obetuje sa pre neho. To je všetko pekné a v poriadku, ale z akej perspektívy sa na túto lásku pozerá? Prinesie mu takáto láska niečo? Ak prijmeme to, že sme len telá a že po smrti nič nie je, potom by takáto stratégia bola v poriadku. Ale čo ak sme večné duše, ktoré prechádzajú z jedného života do druhého a toto nie je náš prvý ani posledný život? Ak sa duša stále niečo učí, čo sa môže naučiť, keď jej vždy niekto pomôže? Necíti následky svojich činov. Myslí si, že je to v poriadku a nebude sa môcť z toho nič naučiť. Bolo by lepšie, keby mu manželka povedala, že ho ľúbi a aj ho bude ľúbiť, ale takto to nemá význam.
Posúdenie danej situácie je vždy individuálne. Ak je niekto alkoholik alebo narkoman a nevidí v tom problém, tak to nie je dobré. Nie je to dobré ani pre toho narkomana alebo alkoholika, lebo potom to vníma tak, že on si to môže dovoliť. A nie je to dobré ani pre dobro toho človeka, pretože sa nerozvíja a nikam sa neposúva. Pokiaľ si alkoholik uvedomuje, že má problém a povie zostaň pri mne, tak je to zase niečo iné. Ak ten človek vskutku niečo robí pre to, aby sa z toho dostal, tak je dobré ho v tom podporiť a pomôcť mu. Ale iná situácia je vtedy, ak druhý partner všetko znáša až do bodu, kedy sa to už nedá vydržať a nie je iné východisko, ako odísť. Viac mu pomôže, ak mu dá jasne najavo, že ničí nielen seba (napr. alkoholom), ale aj toho druhého, a preto bude lepšie, ak ten druhý odíde, napriek tomu, že ho miluje. Len tak sa môže niečo naučiť.
Vzťah medzi rodičmi a deťmi: Mnohé deti nie sú „pokazené“ preto, že nemajú čo jesť, ale preto, že od rodičov dostávajú príliš veľa. Čo sa môžu tieto deti naučiť? Nič okrem toho, že vedia, že ak niečo chcú, tak to aj dostanú. Vidia, že vždy sa nájde niekto, kto sa im to snaží dať. Takéto deti trpia v dospelosti často depresiami alebo majú samovražedné sklony alebo skĺznu na drogovú scénu. Uvedomujú si, že v živote nedostanú všetko, čo chcú. Zrazu si uvedomia, že tu nie je nikto, kto by sa o nich postaral a dával im všetko ako v detstve.
Chyby netreba hľadať v deťoch, ale v rodičoch. Ich konanie vychádza často z egoizmu a závislej lásky k deťom bez toho, aby sa pozreli a spýtali sa sami seba, či je to všetko pre dieťa dobré. V našich krajinách je bežné, že obetovanie sa pre druhých sa považuje za najvyššie dobro. Všetko by však malo mať správnu mieru, pretože priveľa môže aj uškodiť. Veci tiež nie sú čierne alebo biele, ale treba sa na ne pozerať individuálne. Je to ako so soľou v polievke, nejde o to, či soliť alebo nesoliť, ale mala by chutiť. Keď si niekto zapáli raz za štyri týždne jednu cigaretu, tak to nie je problém, na rozdiel od niekoľkých cigariet denne, pretože je závislý. O to ide. Nájsť správnu mieru.
Mnohí nechápu lásku správne. Veľmi často nám klient zavolá a hovorí, že je veľmi nešťastný, pretože svojho muža/ženu veľmi ľúbi, ale nespráva sa tak, ako by chcel. Tu hovoríme, že to nie je láska, ale sebectvo. Ak niekoho ľúbim, ľúbim ho takého, aký je a som ochotný akceptovať alebo komunikovať určité veci. Keď vidím, že ten druhý by mohol byť šťastnejší s iným partnerom, potom som pripravený/á pustiť ju/ho a zaželať jej/mu to najlepšie. Ale kto žije v dnešnej dobe takouto láskou? Nechcem tu zachádzať do extrému, kde partnera milujem natoľko, že môže spať s inými partnermi a ja som s tým v pohode, len aby som o toho partnera neprišiel. Človek robí správne rozhodnutia vtedy, keď nekoná zo strachu, že ho alebo ju opustíte alebo vás stratí.
Ak sa na to spýtam svojho partnera, keď napríklad četuje alebo spí s niekým iným a mne sa to nepáči a on povie, že ma opúšťa, mal by som sa spýtať sám seba, či je to pre mňa dobré? Mám ako duša vôbec akceptovať takéto správanie?
So vzťahmi je to podobné ako s uzatváraním obchodov. Zmluva má zmysel len vtedy, ak z nej budú profitovať obidve strany. Vzťah má zmysel len vtedy, ak je dobrý pre obidvoch. Ako by to malo presne vyzerať, je individuálne; ale to, čo akceptujem ja, by mal akceptovať aj môj partner. Užívam si slobodu, ktorú doprajem aj svojmu partnerovi? To sú otázky, ktoré by si mal položiť a zodpovedať si každý sám. Každý by si tu mal nájsť svoju rovnováhu. Rovnováhu medzi dávaním a prijímaním. Nepozerajte sa na vzťah len z toho pohľadu, že nie ste sami alebo preto, že deti potrebujú otca alebo mamu, ale pozerajte sa aj z pohľadu duše.
Rozvíjam sa ako duša v tomto vzťahu ďalej, budú sa môcť deti v tomto spoločenstve ďalej rozvíjať ako duše? Pomôže to môjmu partnerovi ako duši? Má to zmysel z pohľadu osobného rozvoja? Čo je potom vlastne láska? Čo má zmysel, čo nie?
Tieto otázky sú vždy individuálne a nedá sa na ne odpovedať všeobecne, ale je to niečo, čím by sa mal zaoberať každý, aby vzťah fungoval a vydržal dlhodobo.
Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať ihneď svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.
Zoberte svoju fotografiu a fotografiu svojho partnera. Zapáľte jednu bielu a jednu červenú sviečku. Najprv sa pomodlite „Otčenáš" a potom povedzte modlitbu k Márii Magdaléne alebo k hinduistickému bohu Šivovi alebo k voodoo bohyni Erzulie. Na oltár dajte čerstvú červenú ružu. Povedzte svoje želanie, a zlepte dokopy obe fotky s voskom z červenej sviečky. Dajte fotky pod červenú sviečku a meditujte. Myslite na to, čo si želáte, nie nato, čo si neželáte.
Po meditácii zoberte ružu, sviečku a fotografie do prírody a zakopte to pod krásny vysoký strom. Poďakujte sa Bohu a snažte sa v tichu vycítiť, prečo sa veci udiali tak, ako sa udiali. TU nájdete rituály pre spájanie partnerov a ľúbostné rituály Máte trápenie v láske? Hovorte s nami!
Foto © kupicoo https://www.istockphoto.com I pmalenky