Ľúbostná mágia ❤ Spájanie partnerov ❤ Ľúbostné rituály

Opätovné spojenie partnerov

Biela mágia

Spájanie partnerov: Ak už ste svojho partnera snov našli a rozišli ste sa, ľúbostná mágia vám môže pomôcť získať stratenú rovnováhu. Veľmi často sa musí partner oslobodiť z blokád, ktoré majú svoj pôvod v detstve a vzťahoch, v ktorých vyrastal (strach z opustenia, žiarlivosť, komunikačné problémy...) a ktoré bránia tomu, aby sa láska rozvinula. Hovorte s nami!

Spájanie partnerov nie je žiadna manipulácia so slobodnou vôľou. Iba obnovuje stratenú harmóniu. Pre nás je spájanie partnerov, kráľovskou disciplínou. Už 3 generácie sa úspešne zaoberáme bielou mágiou a spájaním partnerov. Máme schopnosť vidieť ľuďom priamo do duše. So svojimi dlhoročnými skúsenosťami vieme rozlíšiť, kde sú tzv. blokády a ako ich treba odstrániť.

Chcete aj vy sami vyskúšať nejaké malé rituály pre spájanie partnerov? Pozrite sa TU a vyskúšajte ich: Ľúbostná mágia.

TU nás môžete kontaktovať a zažiť svoj prvý nezáväzný telefonický rozhovor, alebo nám napísať e-mail.

Opätovné spojenie partnerov

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela-magia-logo

Spájanie partnerov

Voodoo

Spájanie partnerov: Voodoo mágia je náročnou technikou mágie bábik a duchov. Pomocou nej sa dajú veľmi dobre posielať energie a  oslobodzovať človeka od blokád. Vo voodoo mágii sa uctievajú duchovia, bohovia a predkovia. Oslovujú sa a prosia o pomoc. Voodoo kňaz sa cez veľké rituály a modlitby pokúša vytvoriť spojenie s bohmi. Pritom duchov a bohov pozitívne ladí, aby sa postarali o žiadané veci. Správne použitá voodoo mágia vám môže priniesť šťastie, úspech a návrat vášho partnera.

Spájanie partnerov, ľúbostné rituály, ľúbostná mágia alebo opätovné spájanie partnerov sú príjemnou stránkou našej magickej praxe. Je to niečo úplne iné, ako oslobodzovanie od čiernej mágie. Láska je prirodzený stav, a preto je pre skutočného mága ľahko vykonateľná. Knihy popisujú rôzne ľúbostné rituály a elixíry. Takéto rituály môžu pomôcť získať pozornosť druhej osoby, avšak pre dlhotrvajúci vzťah nestačia. Dobrý mág musí, okrem rituálov, vedieť identifikovať klientove bloky (príčiny problémov). Na ich odstránenie spotrebuje veľa energie. Klient sa pritom musí transformovať na nový spôsob správania a reagovania.

Správnou komunikáciou dosiahneme porozumenie, ktoré je pri týchto rituáloch veľmi dôležité. Tu odporúčame prečítať si tieto knihy: Tajomstvo vzťahov (Majstrovstvo lásky) od autora Don Miguel Ruiz a Muži sú z Marsu, ženy z Venuše od autora John Gray.

Ľúbostná mágia vám môže prinavrátiť vášho milovaného/vašu milovanú! Toto kúzlo je veľmi silné. Je dôležité vedieť ho prispôsobiť presne na vašu konkrétnu situáciu.

Spájanie partnerov Biela mágia

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Rovnako aj všetky naše ostatné magické práce. Váš partner začne po vás silno túžiť. Netrápte sa žiaľom, neváhajte ísť za svojim šťastím a my vám pomôžeme získať ho späť. Magické sily a návrat vášho partnera vám pozitívne zmenia váš život. Kontakt.

Bonusom našej ľúbostnej mágie je, že hlboko uložené strachy a blokády sa uvoľnia a zmiznú z vášho života. Dôležité je, aby ste si boli absolútne istí, že práve ON/A je TEN/TÁ partner/ka, s ktorým/ou chcete zostať navždy spolu. Je to preto, lebo použité kúzlo sa nedá len tak ľahko zmeniť, či prerušiť. V ľúbostnej mágii sú spájaní dvaja ľudia prostredníctvom magických rituálov, ktorí k sebe pociťujú lásku, sympatiu alebo náklonnosť.

Komunikácia partnerov

Ako správne komunikovať a vyjadriť svoje pocity.

Žijeme v modernej dobe. Každý dobrý nápad má aj temné stránky. Napríklad vezmime si taký telefón. Koľko nedorozumení už spôsobil. Môžeme takto menovať mnoho ďalších. V podstate ide o to, že mnoho ľudí v dnešnej dobe sa snaží si všetko riešiť cez rôzne druhy aplikácií, vyhýbajú sa osobnému kontaktu. Je to pohodlnejšie a rozmyslia si, čo chcú povedať - napísať. Ale keď má prísť do tuhého ako sa hovorí, zoči-voči, nevedia nájsť vhodné slová. Prečo? Z jednej stránky sú ľudia menej sčítaní a tým pádom nemajú vhodnú slovnú zásobu. Čítajú menej ako roky predtým a to im odoberá možnosť sa pekne vyjadriť. Až vtedy, keď sú ľudia na pokraji svojich možností, siahnu po nejakej literatúre. Je dôležité si vybrať vhodnú literatúru, ktorá by ho usmernila smerom, ktorý momentálne potrebuje.

Dôvodom, prečo by ľudia mali čítať je, že v prvom rade sa utíšia. Ich myseľ je plná rôznych myšlienok. Tie nám ničia naše zdravé zmýšľanie. Vezmime si do úvahy, máme deň plný napätia a rozpakov. Čo prvé urobíme bežne pri návrate domov po takomto dni? Nalejeme si dobrého vína. Snažíme sa vypnúť. Je to ale správne riešenie? Mnohí z vás si povedia, jasné o čom tu píše táto…, ale je to tiež možnosť. No dá sa to aj inak. Nehovorím, že pohárik niekedy ublížil, ale ani problémy a vnútorné zaťaženie nevyrieši. Preto spôsob, ktorým by sme mali začať, je relax. Prísť domov a osprchovať sa. Zmyť zo seba z celého dňa tú silu emócií a negatívnej energie, ktorá nás pohltila. Žiaľ, je bežné, že ľudia sa nechajú uniesť emóciami a nástrahami života.

Občas býva cesta náročná a zužuje nám priestor, ale konečný výsledok je slobodná duša a ľahkosť sa nadýchnuť.

Často sa stane aj to, že sa necháme ovplyvniť názormi iných alebo nás priveľmi stiahne nejaká situácia, ktorá nie je ani tak podstatná, akou podstatnou ju vníma naše ego. Takže ako zhrnutie pre zlepšenie situácie, do ktorej sa dostávame je, skôr ako ju začnem riešiť je, že sa nadýchnem a uvoľním sa. Začnem si pomaličky ukladať slová a vety v hlave a pripravím sa na to, čo potrebujem vyjadriť. Stres je každodennou záležitosťou. Nerada to píšem a akoby zohľadňujem ju, ale žiaľ patrí medzi najväčších ničiteľov.

Či už vzťahov alebo práce, či priateľstiev a v neposlednom rade hlavne nás samých. Preto apelujem na to už po viacerí krát, že to, čo človek ako prvé môže pre seba urobiť, je očistiť sa po celom dni dobrou sprchou. Druhou časťou je vziať si pre seba aspoň 5-10 minút. Zostať v kľude. Viem, ak sú doma deti, je to veľmi náročné, sama mám dve, takže úplne rozumiem. No našla som si spôsob ako. Veľa krát sa ma pýtajú ľudia, klienti, ako to všetko zvládam, stíham a viem prepojiť. No poviem vám úprimne, niekedy sa aj ja sama sebe čudujem, že to dávam :). Čiže, ak deti dám spať, vezmem si so sebou hudbu, pustím si ju a meditujem. Po meditácii si pustím knihu. Je to môj spôsob čítania. Audioknihy počúvam, keď ešte potrebujem večer dotiahnuť domáce práce, ale nájdem si čas aj na normálnu knihu. Ide o to, že človek sa musí naučiť vypnúť. Naučiť sa vypnúť je cennejšie ako zlato.

Reset do hlavy a nechať chvíľku veci plynúť stranou je viac než podstatné. Čo vám chcem, ale povedať je, že mnoho žien a mužov majú tendenciu prísť domov naštartovaní. Ako to myslím? Že po celom dni napätia sa to celé zvrtne a doma sa to vypustí. Schytá si to osoba, ktorá za to ani nemôže. A pri tom tie osoby tak milujeme. Ide o to, že aj tá milovaná osoba cez deň si zaslúži pozornosť. Ak sa dá, určite aspoň napísať a opýtať sa, aký má deň. Druhou vecou, ktorá prináša mnoho nedorozumení, je riešiť veci cez telefón.

Pokiaľ dotyčná osoba má zlý deň je viac než jasné, že by bola rada vypočutá. Nie kritizovaná alebo jej ešte bolo pridané. V prvom rade je podstatné človeka vypočuť. Predtým sa treba opýtať, či má chuť si zavolať alebo sa o tom porozprávať doma (ak je to partner), ak je to kamarát, tak sa dohodnúť na možnom stretnutí. To je najväčší dar, porozprávať sa s niekým. A nechať sa vypočuť plus vypočuť si názor iného, ak sa cítime buď nedocenene, ak to tak pôsobí alebo máme iba zranené ego.

Komunikácia je najkrajší dar, ako si môžeme ujasniť všetky nedorozumenia alebo zamlčané situácie, ktoré sme iba "prehliadli" z dôvodu, že sa nechceme hádať. A to je presne to, že ľudia sa boja vyjadriť svoje pocity. Prečo, lebo prvou vecou je, že o toho človeka prídeme. A ďalšou z vecí, čo nás brzdí je, že to nevieme správne popísať. Svoj vlastný vnútorný rozpor, boj, ktorý nás zaťažuje. A to sú tie naše myšlienky, ktoré si nájdu vždy cestu ako nás oblbnúť a preto je viac než jasné, že hlavu práve pre tieto ťažoby treba vyčistiť, aby tie pozitívne myšlienky mali cestu ku nám a vedeli sme si veci lepšie premyslieť a potom doriešiť. A takto každým jedným dňom dokážeme byť pre seba lepším človekom a tak isto aj pre svoje okolie. Najviac rozpadov vo vzťahu sme zaznamenali väčšinou pri nevhodnej komunikácii, kde už to potom prechádzalo do výčitiek. Je to podľa vás na mieste?

Každý z nás urobíme raz za čas nejakú chybu. Ak je to samozrejme v rámci normy. Ale aj fakt, že ak schybím, je viac než dôležité si priznať chybu a zároveň sa skúsiť vžiť do kože partnera-ky. Nie vždy to, čo povieme je vhodné alebo povedané tak, ako by sme potrebovali. Veď to je presne ono, že ako to celé potom vyznie. Niekedy sa stane, že práve ten moment človeka prekvapí, pretože mu prehovoríme do duše. A zasiahneme, ako sa hovorí do čierneho. Zraní sa jeho Ego. Ale v tomto spočíva ďalšia výzva ku komunikácii. Keď sa dostane človek do stavu, kde už začína byť husto, treba byť aj pripravený na všetky možné verzie rozhovoru. Na to treba byť sčítaný a mať jasno v hlave. Veď predsa hádať sa je to najjednoduchšie riešenie, aké človek pozná. A nikdy to dobre neskončilo. Preto by som vám poradila takto.

Ako začať komunikáciu alebo rozhovor s človekom, kde cítim potrebu mu niečo vysvetliť, povedať, prehodnotiť.

1. Premyslieť si, čo považujem za nutné doriešiť a vysvetliť.

2. Predtým ako spustím monológ by bolo dobré uvedomiť si, že pokiaľ nemám dobrú náladu, ani rozhovor nemusí dopadnúť podľa predstáv, preto je dôležité sa ukľudniť.

3. Predýchať a nájsť prvú vhodnú vetu, ktorá by nastavila celý priebeh komunikácie.

4. Ak komunikujeme, venovať sa iba rozhovoru, nie robiť pritom istú aktivitu.

5. Pekne ukladať vety a slová, hlas mať pod kontrolou a nezabudnúť si uvoľniť tvár, mimika je tak isto podstatná.

6. Nehrýzť si nechty, nebyť nepokojným, neposedným.

7. Nechať priestor aj druhému sa vyjadriť a nájsť v jeho slovách kus pravdy a zamyslieť sa nad jeho uvažovaním.

8. Ak má pravdu priznať ju a uznať, že zmena musí nastať aj na vašej strane.

9. Nechať ho dohovoriť.

10. Poďakovať mu, že si to vážime, tak ako úprimnosť a tak isto aj záujem si povedať, čo nás ťaží na srdci.

Záver býva vždy najťažší. Ako to celé ukončiť tak, aby bolo dobre na oboch stranách? Človek musí pochopiť jednu vec a tou je: nie za každú cenu musí rozhovor skončiť objatím alebo automatickým nájdením riešenia. Neočakávať zmeny, ktoré by sme radi doriešili pri rozhovore. Tie prídu časom. Niektoré veci, slová, si potrebujú najprv sadnúť a tak isto aj ľudia si potrebujú nechať prejsť všetky tie myšlienky a spracovať ich. Preto je dôležité si uvedomiť, že to, aký zanecháme dojem a náš vnútorný pocit po rozhovore, je podstatnejší ako to, čo druhá osoba povie. Veľakrát sa snažia ako obranu svojho ega urobiť to slovným rozporom alebo nesúhlasom. Pokiaľ, ale z našej strany to prebehlo bez emócií, na úrovni a v pokojnom režime, nemáme si, čo vyčítať a mať zlý pocit. Druhá strana potrebuje tak isto vychladnúť a dať sa do rovnováhy.

Spájanie partnerov

Pravá láska, láska k sebe samému a nájdenie rovnováhy

Väčšina klientov, ktorí k nám prichádzajú, má problémy vo vzťahoch. Jedným z najdôležitejších problémov, ktoré sa pokúšame vyriešiť pomocou mágie a duševnej práce, je nájsť rovnováhu medzi sebaláskou, láskou, robením niečoho pre partnera a nechaním toho druhého urobiť niečo pre vzťah a pre mňa. Vo všetkých svätých knihách je napísané, že človek má milovať svojho blížneho ako seba samého. Nie viac a nie menej. Najväčšou výzvou vo vzťahoch je nájsť zlatú strednú cestu medzi týmito dvoma extrémami.

Jedným extrémom je obetavosť. Muž sa napríklad zo všetkých síl snaží zabezpečiť rodinu, zarobiť dostatok peňazí, aby sa rodina mala dobre, a tým dáva do úzadia svoje vlastné záujmy a preferencie, ako aj svoju osobnosť. V dôsledku toho narastá vnútorná nespokojnosť. Žena sa obetuje pre deti, robí príliš veľa pre ne a svojho manžela, a tým zabúda sama na seba; v dôsledku toho je stále viac nespokojnejšia. To, čo tu chcem povedať je to, že medzi dávaním a braním by mala existovať rovnováha. Aj v lietadle sa upozorňuje na to, že v prípade núdze by ste si masku mali nasadiť najskôr vy a až potom ostatným cestujúcim, ktorí potrebujú pomoc.

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
PRF Logo

Mágia lásky

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve váš vzťah, alebo ho chcete vy alebo váš partner ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríte niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša konkrétna situácia riešiť. Vieme vám pomôcť, aby bol váš vzťah opäť v harmónii!

TU si môžete prečítať viac o spájaní partnerov a rituáloch ľúbostnej mágie.

Spájanie partnerov: Možno Boh chce, aby sme spoznali najskôr pár nesprávnych ľudí, kým stretneme toho pravého človeka. Keď konečne stretneme tú pravú osobu, je nad slnko jasné, že máme byť vďační za tento dar.

Tiež je pravda, že si nevážime to, čo máme, pokiaľ o to neprídeme. Ale pravdou je aj to, že nevieme čo nám chýba, pokiaľ nás to nestretne.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na Vás!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar