Komunikácia so zosnulými, očista domovov, sprevádzanie umierajúcich

Kontakty s druhým svetom

Viesť zomrelé duše do svetla, oslobodzovanie duší

Ponúkame vám pomoc pri stretnutí sa s nadprirodzenými javmi. Pri všetkom, kde je potrebná pomoc na astrálnej úrovni. Máme schopnosť ísť do iných svetov a úrovní, kde môžeme komunikovať s nadprirodzenými bytosťami, ktoré bežne nie sú viditeľné, ale ich prítomnosť je zreteľná.

Zosnul vám niekto veľmi blízky? Máte pocit, že nenašiel pokoj? Hovorte s nami!

V prípade záujmu o  nezáväzný telefonický rozhovor alebo o skontaktovanie e-mailom kliknite TU.

Čistenie domov a oslobodzovanie od negatívnych vplyvov a zásahov čiernej mágie s pomocou bielej mágie.

Vyháňanie duchov
Biela mágia Pentagram

Kontakty s druhým svetom


Veľmi často si pozostalí želajú ešte aspoň raz sa porozprávať so zosnulým. Alebo sa stáva, že zosnulý sa chce niečo dôležité odkázať. V takýchto prípadoch vieme našim klientom pomôcť a sprostredkovať kontakt s druhým svetom.

Veľmi často zostávajú duše, ktoré boli za života veľmi materiálne založené, uviaznuté v tomto svete. V takýchto situáciách môže dochádzať k nadprirodzeným javom. Ak sa niečo také deje, vieme pomôcť zosnulému nájsť cestu do svetla a vysvetliť mu, čo sa deje. Mŕtvi niekedy jednoducho veria, hoci je ich telo mŕtve, že ešte stále žijú. Môžeme im vysvetliť, ako sa majú v iných svetoch správať, a ako sa najrýchlejšie dostanú do svetla.

Často sú zosnulí tu, hoci už boli u Boha, vo svetle. Títo tu zostávajú s požehnaním božstiev, za účelom pomáhať druhým, alebo za účelom ich ochrany.


Tak sa duša môže vyvinúť za určitý čas na „ochranného anjela”. Pri kontakte s takouto dušou nám ona vysvetlí, kto vám chce pomáhať a v čom treba poslúchnuť.

Druhý svet je všeobecný pojem. Biely mág vie, že existuje mnoho iných planét, kde je život, a kde žije mnoho vysoko vyvinutých bytostí. Ale je aj mnoho ďalších svetov, ktoré majú inú frekvenciu ako ten náš, a preto nie sú viditeľné. Vieme, že nevidíme a necítime röntgenové žiarenie, no to neznamená, že neexistuje, alebo na nás nemá vplyv.

Existuje množstvo božstiev, loa, anjelov, živelných duchov, démonov, džinov, vampírov, gnómov, koboltov, géniov a bytostí rôznych planetárnych sfér. Niektoré sú v zásade dobré, niektoré v zásade zlé. Veľký počet z nich sú, rovnaké ako my ľudia, dobré aj zlé. Keď sa stretnete s bytosťou, z ktorej máte zlý pocit, nechajte nás, aby sme sa s ňou porozprávali. A keď to bude potrebné, tak ju aj zaženieme.

Každý človek má šiesty zmysel, a keď je trénovaný môže s rôznymi bytosťami aj komunikovať. Nie každý však dokáže negatívne bytosti odhaliť a vypudiť!

Kontakty s druhými svetmi dávajú mágovi možnosť byť v kontakte s rôznymi svetmi a bytosťami, a dostávať tak silu a informácie. Ešte aj dnes existujú rôzne kultúry a národy, ktoré majú schopnosť komunikovať so zvieratami, rastlinami, kameňmi a astrálnymi bytosťami. Takéto skupiny ľudí žijú v Austrálii, Afrike a tiež v Ázii.

S očistou domovov ako aj s oslobodzovaním od negativít a vplyvov čiernej mágie v budovách a domoch máme bohaté skúsenosti. TU nás môžete kontaktovať!

Kontakty s druhým svetom

Očista domovov. Vyháňanie duchov.

Oslobodenie od negatívnych vplyvov a čiernej mágie.

Cítite sa vo svojom domove nepríjemne, nepokojne alebo bez energie? Nemáte dosť energie hoci máte dostatok spánku?

V takom prípade môžeme pomôcť očistou vášho domova a oslobodením jeho priestorov od negatívnych vplyvov či čiernej mágie. Dá sa to dosiahnuť vydymovaním, modlitbami, magickými formulami, či vypudzovaním neželaných astrálnych bytostí. Okrem tohto všetkého dokážeme pri vás nechať pomocnú bytosť ako ochrancu. Tá bude pre vás dlhodobo šíriť blahobyt a dobrú energiu. Rastliny vám budú lepšie rásť, a tiež deti a zvieratá sa budú vo vašom domove cítiť znovu dobre. Oslobodzovanie od negatívnych duchov vám následne pomôže udržať vo vašom príbytku dobrú príjemú atmosféru. Viac...

Biela mágia

Sprevádzanie umierajúcich

Leží niekto z vašich blízkych, na smrteľnej posteli a vy chcete, aby našiel rýchlo cestu do svetla? Samotná Tibetská kniha mŕtvych alebo Egyptská kniha mŕtvych popisujú, čo má umierajúci očakávať pri odchode z tohto sveta, a ako sa má správať, aby sa posunul bližšie k osvieteniu a Bohu.

Aj po smrti je možné pomáhať dušiam dostať sa bližšie k Bohu, osvieteniu a blaženosti. Robí sa to pokynmi a radami, ako sa čo najlepšie správať v iných úrovniach. Zdôrazňuje sa úcta k predkom.

V mnohých krajinách a náboženstvách boli predkovia uctievaní. Myslíme tým mŕtvych členov rodiny. Prečo by mal predok pomáhať svojim potomkom? Členovia jednej rodiny žijú jeden pre druhého a navzájom si pomáhajú. A keď niektorý člen rodiny umrie, a existuje ďalej vo svojej jemnohmotnej forme, nie je dôvod, aby s ním ostatní členovia rodiny prestali komunikovať, alebo si od neho nedali pomáhať. Ako protihodnotu za svoju pomoc dostávajú predkovia obety a ich hroby sa udržiavajú v poriadku. Tým si ich vlastne človek s úctou pripomína. Vplyv predkov síce nie je taký silný, ako moc anjelov a božstiev. Napriek všetkému ich múdrosť dokáže priaznivo ovplyvniť osud potomkov.

Biela mágia

Privolávanie zosnulých

Ľudia myslia príliš často na zosnulých, ktorí im chýbajú, ale zosnulým, ani ľuďom to nijako nepomáha. Dá sa povedať, že je to pre daného človeka iba strata času a energie. Problém je aj v tom, že existujú rôzne entity, ktoré sa za tých zosnulých vydávajú a bežný človek, pokiaľ nie je dostatočne duchovne trénovaný, nemá šancu rozpoznať, či ide skutočne o jeho blízkeho zosnulého alebo iba o entitu, ktorá sa za neho vydáva. Táto entita dokáže čítať naše myšlienky, a preto vie odpovedať aj na naše otázky, ktorými si chceme overiť, či je to naozaj náš zosnulý, ktorého sme chceli privolať alebo nie. Keďže vie čítať naše myšlienky, vie si v našej mysli prečítať aj odpovede na naše otázky a odpovedá, ako náš zosnulý.

Takže pokiaľ nemáte za sebou magický výcvik a neviete, odkiaľ prichádzajú vaše myšlienky, pocity a emócie, tak vám neodporúčame zosnulých kontaktovať. Inak dochádza k posadnutiu a je potrebný exorcizmus. Pre bežného človeka je to veľmi nebezpečné. Bežným ľuďom preto odporúčame duchovne na sebe pracovať, meditovať, čítať duchovnú literatúru a udržať si pozitívne nastavenie mysle. Je dôležité zbaviť sa svojich strachov a obáv a evokovať v sebe viac lásky a vďačnosti. To je to, čo je podstatné. Ak nejaký zosnulý od nás niečo chce a má povolenie prísť, tak sa to udeje aj bez nášho pričinenia. V opačnom prípade len podporíte energetických upírov, ktorí sa radi predstavia ako vaši zosnulí a cucnú si z vašej energie. Ak sa chcete ubezpečiť, či váš blízky zosnulý je v poriadku, využite našu profesionálnu pomoc.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Kontakty s druhým svetom

Kontakty s druhým svetom

Chceli by ste kontaktovať niekoho na druhej strane? Máte v dome, práci, či inom priestore nejakého ducha - dušu, ktorá sa s vami snaží skontaktovať? Toto sú silné a znepokujúce skutočnosti, ktoré sa nedajú ľahko pochopiť. My vieme tieto bytosti kontaktovať, a porozumieme pri tom, prečo za vami chodia. Budete prekvapení ako sú odkazy pre vás osobne dôležité a opodstatnené.

Kontakty s druhým svetom a duchmi sú pre mága príležitosťou vymieňať si poznanie, energiu a informácie.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Všetko na svete má svoje vedomie a všetko je vzájomne prepojené. V tejto vete leží základná myšlienka bielej mágie. Aj v našom dnešnom svete sa táto myšlienka čoraz viac presadzuje, najmä v ekológii.

Naši slovanskí predkovia mali silno vyvinutý cit pre prírodu. V ich svete žili v lesoch elfovia, domoví trolovia, každá studnička mala svoju vodnú vílu, vzdušní duchovia sa preháňali v okolo nich, a božstvá sa prejavovali vo zvieratách. Zdá sa vám, že je to len fantázia?

Preložené z nemeckého originálu: Jenseitskontakte

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a ochranu!

Chcel by si kontaktovať niekoho na druhej strane? Máš v dome, práci, či inom priestore nejakého ducha - dušu, ktorá sa s Tebou snaží skontaktovať? Môžeme Ti pomôcť tieto bytosti, osoby kontaktovať a porozumieť tomu, čo Ti chcú povedať. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar