Mágia, skúsenosti, informácie

Darina Strešňáková

Magička

Darina pracuje s klientom v stave vyššieho vedomia

Pri odpovediach na otázky klienta sa pani Darinka dostane do stavu vyššieho vedomia, pričom je schopná napojiť sa na človeka, s ktorým sa rozpráva. Na to, ako rozmýšľa, aké má problémy, akým spôsobom ich rieši.... Odpovede prijíma cez vesmírne vedenie, kde nachádza riešenie pre každého, kto za ňou príde...

Nepracuje sama, ale sú ucelený tím, v ktorom má každý svoju úlohu. Človek, ktorý má záujem o ich služby, musí najskôr vyplniť kontaktný formulár na webovej stránke. Vstupné údaje prechádzajú postupne analýzou cez astrálne cesty, čo prináleží iba vskutku zdatným mágom – tu pánu Pavlovi a doplnenie s jemnohmotnými informáciami spolupracujúcich energií. Výsledok jednoznačne ukáže, aký je predpoklad s daným človekom spolupracovať, či to má celé význam. Ak sú zrejmé vhodné karmické súvislosti, môže sa danému človeku pomáhať. Vtedy sa začína ozajstná živá práca. Ak sa jedná o zahraničného klienta, pracuje s ním pani Slávka, ktorá komunikuje v angličtine alebo v nemčine; a keď sa jedná o slovenského klienta, tak s ním pracuje pani Darinka.

Väčšina klientov sa na nich obracia vtedy, keď sa nevedia v živote pohnúť ďalej a stále ich to vracia k tomu istému problému či už v práci, v láske alebo po zdravotnej stránke. „Ľudia, ktorí za mnou prídu, sa mi zdôverujú so svojimi problémami, lebo tu nachádzajú porozumenie a majú pocit, že sa môžu úplne otvoriť a povedať to, čo im skutočne spôsobuje nezvládnuteľné ťažkosti“ – hovorí pani Darinka, ktorá každého človeka sústredene počúva a automaticky jej prichádzajú odpovede z vyšších sfér, ktoré vníma ako odkaz a tlmočí ich klientovi.

Darina Strešňáková

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Keď klient prejde prvou fázou, tak spoločne riešia problém v stave meditácie, kde pracujú s konkrétnymi energiami. Robia to tímovo a klientovi sa pri spolupráci v meditácii zaktivuje to, na čo sa má v prvom rade zamerať.

„Je to práca, ktorá prebieha priebežne, pretože žiaden problém sa nedá vyriešiť na prvý krát, lusknutím prsta“ – priznáva pani Darinka, ktorá s niektorými klientmi pracuje aj celé mesiace a niekedy aj roky, kým sa konkrétny problém úplne nevyrieši.

Vo viacerých prípadoch sa na nich obracajú aj ľudia, ktorí majú vzťahové problémy kvôli tomu, že na nich bola vyslaná čierna mágia. „Ale takých prípadov nie je až tak veľa“ – vysvetľuje duchovná sprievodkyňa, ktorá je toho názoru, že väčšina ľudí má vzťahový problém z toho dôvodu, že si nesie v sebe zlé vzorce správania od svojich rodičov, či spoločnosti v ktorej vyrastali. Zároveň si je vedomá toho, že vyriešenie vzťahového problému, ktorý si nesie v sebe človek celý život, sa nedá urýchliť ani spomaliť, lebo všetko má svoj čas. A keď ten správny čas nastane, musí sa človek zmobilizovať a nájsť v sebe silu, aby spravil určité kroky k vyriešeniu. A v tom mu pomáha celý ich tím, ktorý sleduje vývoj situácie a presne určí termín, kedy sa s tým dá niečo robiť, aby sa človek pohol dopredu. Každému klientovi odporučí aj motivačnú literatúru, kde nachádza odpovede na všetky situácie v ktorých sa on sám práve nachádza.

„Ale aj keď sa už problém klienta úplne vyrieši, tak na nás nikdy nezanevrú“ – hovorí s úsmevom pani Darinka, lebo ľudia sa k nim priebežne vracajú na spoločné meditácie, vďaka ktorým sa udržujú v duchovnej bdelosti a vzájomnej láske s ľuďmi, na ktorých im záleží.

Logo Darina Strešňáková

Darina Strešňáková

Potrebujete pomoc alebo máte problém? Kontaktujte nás TU!

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Článok prevzatý z knihy: Olianna Svetová - Veštice a mágovia na Slovensku

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar