Mágia, skúsenosti, informácie

Pavol Malenký

Mág, matematik a hudobník

Pavol Malenký, sa narodil na Slovensku v roku 1972. Keď som mal 15 rokov, začal som s jogou a meditáciami, ktoré formovali celý môj život. Keď som mal 20 rokov, tak prišli prvé spomienky na moje minulé životy. Odvtedy som hľadal moju manželku a majstra z minulých životov. Našiel som ich, keď som mal 34 rokov. Po absolvovaní strednej školy v Poprade som študoval matematiku a telesnú výchovu na Univerzite Komenského, ktorú som skončil s najlepšími známkami. Keďže som sa zaujímal o mystiku, naučil som sa aj cudzie jazyky, a tak dnes hovorím plynule nemecky, anglicky, rusky a samozrejme slovensky a česky. Pracoval som ako matematik a account manažér 7 rokov v jednej zaisťovni. Od roku 2008 pracujem spoločne so svojou manželkou Marion Daghan-Malenky ako mág a konzultant v našej firme Daghan-Malenky.

Okrem matematiky, mystiky a mágie je mojou vášňou aj hra na gitare a navrhovanie webových stránok. Zaujímam sa aj o SEO, SEM a rád pracujem s programom Logic. Dôležitý je pre mňa ďalej šport a tiež joga, a oboje sú súčasťou môjho života.

Každý má svoj vlastný štýl. Ja spájam moje vedomosti z matematiky aj s mágiou. Už Einstein povedal:

Boh nehrá kocky!


Vo vesmíre neexistujú žiadne náhody, a v mágii sa pohybujeme od viery k poznaniu.

Pavol Malenký

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Pavol Malenký

Rozhovor pre Blog Projekt Život:

Stručne sa predstavte… Kto ste, čo robíte?

Pavol Malenký: Volám sa Pavol Malenký. Venujem sa mágii a voodoo, mentálnemu poradenstvu. Už niekoľko rokov sa snažíme pomocou mágie, energie a psychológie pomôcť ľuďom v hraničných životných situáciách. Hlavne v prípadoch, keď sa stretli s nejakými nadprirodzenými javmi.

Ako ste sa dostali k tomu, čo robíte? Povedzte našim čitateľom váš príbeh… (napr. kedy ste objavili svoje schopnosti atď.)

Pavol Malenký: Začal som s jogou a okultizmom, keď som mal 15 rokov. Vtedy som sa dostal k prvým knihám o joge a mágii. Po prečítaní prvej knihy o joge som vedel, že je to niečo, čo chcem robiť celý život. Samozrejme v tom čase som nevedel, či a ako sa tomu dá venovať aj nejakým profesionálnym spôsobom.

Takže som vyštudoval matematiku a telesnú výchovu na Univerzite Komenského v Bratislave. S tým, že väčšiu časť štúdia na vysokej škole som nebýval v študentskom domove, ale v jogovom Ashrame, kde sme bývali mladí ľudia a vstávali sme každé ráno o piatej na ranné meditácie. Večer sme sa stretávali zase na večerných meditáciách. Vzhľadom na moje záujmy som písal aj diplomovú prácu o pôsobení meditácie na rýchlosť zotavenia sa športovcov, na tému „Joga a meditácia – vplyv na organizmus človeka“.

Tak isto aj môj odchod do Nemecka bol podmienený tým, že aj keď som už síce v tom čase vedel po rusky a anglicky, ale chcel som sa naučiť ešte ďalší cudzí jazyk, aby som rozšíril svoj obzor, čo sa týka duchovných vecí, lebo do slovenčiny a češtiny sa toho prekladá veľmi málo, skoro vôbec. Určité schopnosti som mal od detstva. To znamená, že už ako malý chlapec som istým spôsobom vedel predpovedať budúcnosť alebo som vedel, ako ľudia myslia a prečo tak myslia. A v podstate aj môj záujem o jogu a mystiku vychádzal z toho, že som si chcel tieto veci vysvetliť. Chcel som vedieť, prečo ja tieto schopnosti mám a niekto iný nie. Prečo niekto zomrel v mladom veku, iný má problémy s učením a niekomu inému veci idú ľavou zadnou. Ako matematicky nadaný človek som sa nevedel zmieriť s tým, že by veci boli náhodné, ale snažil som sa nejako zistiť tieto zákonitosti.

Keď som mal 20 rokov, tak prišli prvé spomienky na moje minulé životy. Boli to spomienky hlavne na moju terajšiu manželku Marion z minulých životov a na môjho terajšieho majstra Buschida, ktorých som ale našiel, až keď som mal 34 rokov.

V podstate vtedy, keď som našiel môjho majstra a moju manželku z minulých životov, tak som sa začal týmto veciam venovať profesionálne a to, čo som robil vo voľnom čase ako koníček sa stalo mojou profesiou. S tým, že moja manželka sa venuje mágií a voodoo profesionálne od svojich 18 rokov.

V akých oblastiach najčastejšie pomáhate ľudom?

Pavol Malenký: Pomáhame ľuďom v rôznych životných situáciách. Najčastejšie je to v oblasti vzťahu, robíme páry šťastnými, liečime pomocou mágie, ďalej sú to prekliatia a očistenia od nejakých negatívnych síl. Samozrejme sem patrí aj čítanie kariet a predpovedanie budúcnosti.

Je mágia pre každého? Dokáže pomôcť všetkým?

Pavol Malenký: Mágia určite nie je vhodná pre každého. To znamená, že 50 % klientom radíme mágiu nepoužívať z toho dôvodu, že ten prípad nie je vhodný na mágiu. Teda ide o prípad, ktorý je skôr vhodný pre psychológa, lekára alebo to želanie jednoducho nie je také, aby prispelo k všeobecnej harmónii.

Ďalších 30 % ľudí odrádza od použitia mágie naša cena, ktorá je relatívne vysoká, pretože mágia vyžaduje veľa času, pozornosti a nákup rozličných materiálov z celého sveta. Ďalších 15 % ľudí koniec koncov odrádzame od mágie, lebo nie sú ochotní spolupracovať. Predstavujú si mágiu tak, že zaplatia peniaze a nemusia robiť nič.

Ale mágia v podstate len dáva druhú šancu. Na to, aby človek túto druhú šancu využil, treba aj zmenu v jeho myslení, správaní, často tiež v stravovaní alebo v pohybe. Vo všeobecnosti mágiu neodporúčame ani do 24 rokov. Takže v podstate len 5 % z tých ľudí, ktorí sa nám ozvú majú šancu stať sa našimi klientmi.

Ako to vlastne celé funguje? Ako postupujete, keď klient potrebuje pomôcť?

Pavol Malenký: V prvom rade vypracujeme analýzu zadarmo. Potrebujeme k tomu celé meno, dátum narodenia a najlepšie aj fotografiu daného človeka. V rámci toho sa robí astrálna cesta a pozerá sa na to, či môžeme tomu človeku splniť jeho želanie tak, aby všetky zainteresované strany boli potom na tom lepšie.

To znamená, že sa zisťuje, čo je vo veci a zároveň, keď si to pozrieme, tak povieme klientovi naše podmienky nielen finančné, ale aj podmienky toho, čo na sebe musí zmeniť na to, aby ten výsledok bol dlhotrvajúci. Rituály urobia to, aby človek dostal druhú šancu.

Napríklad pri mágii lásky partner príde a bude sa chcieť stretnúť. Ale v podstate tá prípravná fáza u toho klienta ďalej spočíva v meditáciách a čítaní duchovnej literatúry tak, aby keď tá druhá šanca príde aj bola využitá. To znamená, ak príčinou rozchodu bola žiarlivosť, tak pracujeme na tom, aby táto žiarlivosť prestala existovať. Aby ten človek nadobudol sebadôveru, prestal byť žiarlivý a aby ho to už ani nenapadlo.

Celé to funguje tak, že pracujeme na magickej úrovni, kde môžeme hovoriť v podstate o štyroch aspektoch. Ten prvý aspekt by som popísal ako komunikáciu s bohmi, duchmi a anjelmi, kde sa robia aj určité obete a evokuje sa energia a v podstate tieto entity potom ovplyvňujú týchto ľudí.

V mágii to nazývame, že je to tzv. démonologický koncept, kde sa predpokladá, že existujú určité duchovné entity, ktoré kontaktujeme a od ktorých získavame informácie. Ďalej to zahŕňa energetický koncept. To znamená, že máme a disponujeme určitými energiami, ktoré riadime a smerujeme ku klientom. Potom je to psychologický a informačný aspekt.

To sú aspekty kvôli ktorým je dôležité, aby sme s klientom zostali v kontakte, kde sa snažíme v psychike toho človeka vyvolať zmeny a dať mu nové podnety a informácie k tomu, aby reagoval iným spôsobom.

Ako človek vie, že ste mu pomohli? Sú tam nejaké viditeľné výsledky?

Pavol Malenký: Vie to tak, že tá určitá situácia sa jednoducho obráti. To znamená, že ak ide napríklad o zdravie a mágiu liečenia, tak je človek zdravší alebo, ak ide o nejakú ochrannú mágiu, tak ho prestanú tie entity v noci strašiť. Ak ide o mágiu peňazí, tak zarába viac peňazí alebo sa mu lepšie darí v biznise. Mágiu lásky končíme v bode, keď sa tí dvaja ľudia spolu vyspia alebo sa začnú pravidelne stretávať. Tým sa naša úloha a zodpovednosť končí. A viditeľné výsledky? Musia byť! To znamená, že sa pracuje dovtedy, pokiaľ sa ten viditeľný výsledok nedostaví. Takže tá otázka u nás nie je či, ale kedy sa dostaví. Sú prípady, kedy sa výsledok dostaví za týždeň a sú prípade, na ktorých pracujeme aj roky.

Téma mágie a voodoo v týchto končinách nie je veľmi zaužívaná, stretávate sa aj s negatívnymi reakciami?

Pavol Malenký: Určite áno. Je veľmi veľa ľudí, ktorí o tom vôbec nič nevedia alebo vedia iba to, že všetko je zlé. Voodoo má preto nezaslúžene zlú povesť. K tomu môžem dodať len toľko, že voodoo alebo mágia je len nástroj a ako hocičo iné sa môže použiť na negatívne alebo pozitívne veci. Tak ako napríklad nôž, môžeme si s ním odkrojiť chlieb, použiť ho pri varení alebo ním môžeme zabiť človeka. Ďalší príklad môže byť televízor. Môžeme si v ňom pozrieť nejaké správy alebo zaujímavý film. Ale sú aj ľudia, ktorí jednoducho presedia pred televízorom aj 10 hodín denne a nežijú svoj život. Takže každú vec môže človek využiť na pozitívny alebo negatívny aspekt. Je to len otázka toho, čo človek robí a za akým účelom to robí. Voodoo ako také je v podstate náboženstvo ako každé iné, napr. kresťanstvo, hinduizmus či budhizmus.

Logo Pavol Malenký

Pavol Malenký

Potrebujete pomoc alebo máte problém? Kontaktujte nás TU!

Máte problémy urobiť nejaké rozhodnutie? Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania.

Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť.

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Topoľčianska 916/23
951 97 Žitavany
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar