Najčastejšie otázky: Mágia, meditácia, spiritualita ✔

Prečo sa za magické služby platí...

Prečo sa za magické služby platí...
Prečo sa za mágiu platí?

Ľudia si častokrát kladú túto otázku a myslia si, že ak má niekto nejaký dar alebo schopnosti, tak by mal tieto schopnosti využívať pre dobro iných a pomáhať im bezplatne, alebo iba za nejakú symbolickú cenu. Avšak už zabúdajú na to, že za magickou prácou sa toho skrýva oveľa viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať a aj Vesmír funguje na inom princípe…

Ale to najpodstatnejšie je to, že táto otázka je v podstate položená zle. Ide o to, že drvivá väčšina ľudí považuje peniaze za niečo zlé. Myslia si, že je to niečo zlé a mali by ťažko pracovať, prebíjať sa, aby sa k týmto peniazom dostali, a potom vo voľnom čase robiť to, čo ich baví. Ale to je omyl! A to je aj dôvod, kvôli ktorému je v dnešnej dobe drvivá väčšina ľudí nespokojných a neúspešných.

Peniaze, rovnako ako mágia, nie sú ani negatívne, ani pozitívne. To, čo my šírime, a čo sa snažíme sprostredkovať aj našim klientom je, aby robili to, čo ich baví. A keď budú robiť niečo, čo ich baví, budú to robiť nie ako povolanie, ale ako poslanie, nájdu v tom aj nejaký hlbší zmysel, tak sa im aj začne dariť. Keď sa im začne dariť, tak budú automaticky dostávať aj viac peňazí. A budú úspešní!!! Taký je univerzálny zákon. Človek si musí uvedomiť, že peniaze nie sú ani dobré, ani zlé, rovnako ako energia. Alebo inými slovami: Peniaze sú dobré alebo zlé v závislosti od toho ako ich použije človek. Či ich použije na dobré alebo na zlé účely.

A ako je to u nás? Každý z nás vyštudoval aj niečo iné. Pavol je matematik a študoval matematiku a telesnú výchovu na Univerzite Komenského v Bratislave. Marion pracovala v oblasti zdravotníctva ako ošetrovateľka a zdravotná sestrička. Monika je právnička a študovala právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Darinka má klasické technické vzdelanie v odbore strojárstva a pracovala ako autorizovaná projektantka vzduchotechniky zapísaná v Slovenskej komore stavebných inžinierov. Slávka je inžinierka a vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Jaroslav je 5 hviezdičkový kuchár. Ale v živote každého človeka príde ten bod, kedy sa začne venovať duchovným veciam, mágii a podobným veciam v rámci svojho voľného času. Ale keď tých ľudí, ktorým chce pomôcť je stále viac a viac, tak v tom nejakom bode si musí povedať: “Ok, na to, aby som im mohol všetkým pomáhať, tak budem musieť menej pracovať. A keď niekto menej pracuje, tak má samozrejme aj menej peňazí. Tým pádom musí začať brať za to peniaze.

Foto © Fotolia.De samiramay / pmalenkyČítať viac...