Zdravie & liečenie

Zlepšenie zdravia & Prenos energie & Odstraňovanie blokád

Zdravie

Ako žiť zdravo a spokojne?

Všetci ľudia chcú byť zdraví. Čo je to ale zdravie a ako k nemu môžeme prísť? V dnešnej dobe má každý svoj vlastný názor na to, ako človek môže byť a zostať zdravým. Mnohé z týchto názorov však pochádzajú zo všeobecných zdrojov a nezaobchádzajú s človekom ako s individuálnou bytosťou.

Najskôr budeme hovoriť o tom, čo má vplyv na ľudské zdravie a na čo by sme sa mali zamerať. Na začiatku si musí ale každý uvedomiť, že je jedinečná bytosť a originál a že všeobecné rady nemusia vždy platiť, a často ani nie sú použiteľné. Čo pomôže jednému, nemusí pomôcť aj druhému a môže mu to dokonca aj uškodiť. Správna diagnóza problému je vždy potrebná, či už ide o problém fyzického alebo psychického zdravia. Práve preto je každý z nás jedinečný a každý má svoje vlastné veci, na ktorých musí pracovať.

Ďalšie pravidlo hovorí, že by sa mali vždy odstrániť príčiny choroby a nielen jej dôsledky. Následky zmiznú, keď sa vyliečia dôvody. Tak bude napríklad pleť čistá, keď sa uzdravia pľúca a pečeň. To je len príklad, pretože ľudské telo je oveľa komplikovanejšie. Pre získanie presnej diagnózy musíte navštíviť odborníka na celostnú medicínu. Týmto spôsobom môžete zistiť, čo je presne pre vás zdravé. To znamená aj:

Tvoje telo ti povie, čo mu chýba a čo je pre neho to najzdravšie.

Správne. Ale telo sa najskôr musí naučiť hovoriť a my sami sa musíme najskôr naučiť počúvať. Je to ako s rečou. Čím viac slov človek pozná, tým lepšie vie vysvetliť, čo potrebuje, a tým skôr to aj dostane. Samozrejme je tu potrebná aj určitá rečnícka zručnosť. Pri tele je to rovnaké.

Zdravie

Foto © Geribody http://www.istockphoto.com I pmalenky

Čím viac zložiek pozná, tým lepšie si vie vybrať, ktoré sú pre neho tie vhodné. Telo potrebuje okrem toho istý čas na pozorovanie svojich reakcií. V opačnom prípade človek, ktorý sa stravuje obvyklým spôsobom, len ťažko zistí, že by mal piť čaj smilax officinalis / smilax lekársky len do 17:00 hod. a že pomáha čistiť jeho obličky. Ešte nikdy o takom druhu čaju nič nepočul a už vôbec nevie o tom, že by sa mal piť v nejakom vymedzenom čase. Dôvodom je to, že jednotlivé orgány sú v určitých časoch menej zaťažené. Človek síce môže cítiť, že vyprážaný rezeň nie je pre neho dobrý, že strukoviny môžu nadúvať, ale len ťažko si sám vyberie tú najlepšiu alternatívu pre seba, keď nepozná súvislosti a s tým spojené zložky.

Faktory, ktoré ovplyvňujú naše zdravie:

 • Prvým faktorom ovplyvňujúcim naše zdravie je jedlo a pitie. Všetko, čo dáme nášmu telu, naše telo buduje. Čím vyššia je kvalita výživy, tým lepšia je stavba tela. Naše bunky sú stavané priamo bunkami našej výživy. Práve preto by sme mali jesť to najzdravšie jedlo, aké si môžeme dovoliť.

 • Druhým faktorom je vzduch, ktorý dýchame a spôsob, akým dýchame. Vzduch ovplyvňuje naše telo, rovnako ako jedlo. Tým, ako a čo dýchame, môžeme pomôcť nášmu telu buď regulovať stresové situácie alebo ich ešte prehĺbiť.

 • Spoločnosť, v ktorej žijeme, je tretím faktorom. Je totiž rovnako dôležité aj to, akí ľudia nás obklopujú. Tiež viac stresu v práci, neočakávané problémy a riešenie nezmyselných problémov iných ľudí, ktorí chcú na seba len upútať pozornosť, ovplyvňujú naše zdravie a jeho rovnováhu.

 • Štvrtým faktorom je spôsob myslenia. Prostredníctvom tohto faktora môžeme ovplyvniť najviac vecí. Myslenie by malo byť kreatívne, aby sme si vytvorili správne podmienky pre zdravú výživu, pre život v zdravom životnom prostredí a medzi ľuďmi, ktorí sú na našej vlnovej dĺžke.

 • Naším myslením dokonca dokážeme nájsť rovnováhu v našom stravovaní, aj keď naše podmienky nie sú práve najlepšie, alebo keď ľudia okolo nás nie sú veľmi pozitívni, práve naopak. So správnym myslením môžeme často nášmu telu najlepšie pomôcť.

 • Piatym faktorom je naša práca s telom. Či už beh, joga, tai-či, fitness, tenis alebo plávanie, to je v podstate jedno. Ak budeme udržiavať telo v dobrej kondícii a primerane ho namáhame, tak neskôr nám to pomôže lepšie zvládnuť náročné situácie. Fyzická práca a telesné cvičenia nám dodajú aj viac sebavedomia a ovplyvnia naše myslenie.

 • Šiestym faktorom je karma, ktorú si nesieme. To znamená, že sme sa narodili v tele, ktoré sme si zaslúžili a ktoré potrebujeme pre náš ďalší duchovný rozvoj, aby sme získali skúsenosti, ktoré máme získať. S tým sa rodíme a tento nulový východiskový bod nemôžeme ovplyvniť. Dnes sa to nazýva genetika alebo vrodené alebo zdedené vlastnosti. Tieto vlastnosti sú vlastne fyzickými dôsledkami duchovnej príčiny, kde duchovná príčina predstavuje náš duchovný rozvoj.

Všetky faktory sa navzájom ovplyvňujú, a keď sa cítime fyzicky zle, môže nám vyčarovať úsmev na tvári prechádzka v prírode a zdravé chutné jedlo. Keď nemáme vo svojom okolí žiadnu takúto možnosť, tak stačí, ak sa pozitívne naladíme a vytvoríme si takúto atmosféru okolo seba sami. To všetko si ale človek musí samozrejme uvedomiť v reálnom čase. Vedomá práca s týmito šiestimi faktormi si ale vyžaduje vzdelanie. Hovorím o šiestich faktoroch, a aj keď sme sa už narodili s určitými predispozíciami, ovplyvňujeme naším súčasným životom aj ten budúci a môžeme si v závislosti od našich cieľov vytvoriť lepšie predispozície do budúceho života. Toto vzdelanie nám ponúkajú rôzne kurzy a knihy. Z komplexných systémov zisťujeme, ako môžeme prostredníctvom našej výživy ovplyvniť naše zdravie. Tieto systémy vyhodnotia človeka individuálne a ukážu, ako by sa mal každý individuálne stravovať. K takým systémom patrí makrobiotika, tradičná čínska medicína a ajurvéda. Sú veľmi komplexné. Čo sa týka spôsobu myslenia, odporúčame meditácie, knižky a pozorovanie seba samého - introspekciu.

Cvičenia s vlastným telom sú vynikajúcou fyzickou aktivitou a najlepšie je začať s trénerom, ktorý vám pomôže dosiahnuť veľmi rýchlo tie správne výsledky. Ešte lepšie sú cvičenia, ktoré sa zameriavajú na prácu s vnútornou energiou a dychové cvičenia, ako je napríklad joga, a tai-či. Tu ale musíte vyhľadať správneho odborníka!

Vďaka všetkým týmto aktivitám sa postupne okolo nás vytvorí úplne iné okolie. Budú nás obklopovať iní ľudia, a tak sa uvoľní tento faktor ako následok riešenia predchádzajúceho faktoru. Najdôležitejšie je udržať sa v rovnováhe. Keď sa človek naučí udržiavať rovnováhu a vyrovnávať výkyvy, pomôže mu to žiť pokojný a naplnený život. Pomáha to ale aj v ťažkých časoch. Ak to človek zanedbá, dostavia sa následky, a tak môže človek prežiť život buď na cestách a pri poznávaní, alebo stráviť čas v čakárni u lekára. Môžete získať ale aj nové poznatky o sebe samom, aktívne vytvárať svoj život, alebo lenivo posedávať doma, pozerať televíziu a nadávať, že v nej nejde nič normálne a už ste všetko videli. Prečo sa oplatí žiť?

Biela mágia Pentagram

Biela mágia a liečenie:

Prenos energie, odstraňovanie blokád

Naučíme vás, ako správne meditovať a odstránime vám vaše existujúce blokády. Na urýchlenie procesu liečenia vám budeme posielať energiu. Kontaktujte nás!

Každá choroba má svoju príčinu; a to na úrovni fyzickej, psychickej, duševnej, emocionálnej, energetickej, či karmickej. Aby došlo k vyliečeniu, treba pracovať na všetkých spomenutých úrovniach. Okrem metód bielej mágie spolupracujeme pri ťažkých fyzických alebo psychických problémoch s vybranými lekármi a psychológmi z nemeckého Kasselu a Mníchova, i s lekármi a psychológmi zo Slovenska.

Na tomto mieste by sme chceli podotknúť, že liečenie cez bielu mágiu je iba doplnkom k prebiehajúcim liečebným metódam. My sami, v záujme odborného stanovenia diagnózy, kontaktujeme lekárov. Ide totiž o to, že niekedy liek nemôže na pacientovi účinkovať očakávaným spôsobom, pretože tomu bránia vnútorné blokády a fyzické dôvody. Biela mágia vie veľmi dobre dopĺňať začatú liečbu u opätovne sa vracajúcich ochorení alebo u psychosomatických ochorení. Vďaka prenosu energie a odstráneniu blokád môžu byť vyliečené mnohé chronické ochorenia. K tejto téme vám odporúčam prečítať si nasledovné knihy:

Anthony William - Medicínske médium
Dr. Deepak Chopra - Perfektné zdravie; Jednota mysle a tela.
Dr. Nobuo Shioya - Der Jungbrunnen des Dr. Shioya (Fontána mladosti Dr. Shioya - dostupné iba v nemčine)
Elisabeth Haich, Selvarajan Yesudian - Šport a jóga

Liečenie

Foto © miljko http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia je pomocný prostriedok, ktorý urýchľuje prácu liečivých síl v našom vnútri. Pomocou rituálov bielej mágie, a meditácie, v nás začnú pracovať hlbšie vrstvy, v ktorých sa nachádzajú samotné príčiny chorôb. Tak sa dá pôsobením bielej mágie úspešne pracovať na príčinách chorôb. A preto je posielanie energie a odstraňovanie blokád dobrý doplnok ku každému spôsobu liečenia.

Boh je stále tu – Boh je život! Boh je zdravie za každou chorobou!

Viac informácií o našom výskume o účinkoch meditácie a o tom, ako meditácia môže pozitívne ovplyvniť športové výkony, sa dozviete v časti Meditácia a výskum.

V človeku sa nachádzajú latentné sily, ktoré je možné prebudiť a začať používať vhodnou kombináciou meditácie, prenosu energie a cvičení.

Biela mágia, ako aj ďalšie duchovné náuky, je „vedou" o tele, duchu, vedomí a duši. Poradíme vám, ako si meditáciou zlepšiť svoj stav. Pomôžeme vám posilniť a obnoviť vaše zdravie posielaním energie a odstraňovaním blokád. Keďže vidíme, ktoré ochorenia majú príčinu energetickú a ktoré karmickú, vieme vám povedať, čo treba robiť, aby ste žili svoj život v rovnováhe, spokojnosti a v zdraví. Naučíme vás techniky vďaka ktorým budete dlhodobo zdravými.

Skúste brať choroby a nehody vo svojom živote nie ako nespravodlivé rany osudu. Vnímajte ich ako príležitosť na svoj osobný rozvoj. Všetko, čo sa stalo je príležitosťou na zmenu vášho vlastného života! Mágia nás učí vidieť rany osudu ako znamenia. Nemusíme byť preto vždy vinnými! Ale snažíme sa jednoducho z tejto situácie vyťažiť to najlepšie a tiež by sme mali dať šancu aj alternatívnej medicíne. Niekedy postačí zbaviť sa nejakého zlozvyku alebo získať niekoľko dobrých návykov. Pocity viny teda ešte nikomu pri liečení nepomohli; akútne ochorenia a úrazy sa musia riešiť okamžite. Na to je klasická medicína naozaj dobrá. Pri hľadaní príčin získavajte poznanie od lekárskej vedy i od bieleho mága.

Viac o liečení: Biela mágia a voodoo!

Zistíme, aké sú príčiny vašej choroby a pomôžeme vám nájsť cestu k telesnému a duševnému zdraviu.

V prípade záujmu o absolvovanie nezáväzného telefonického rozhovoru alebo o kontaktovanie e-mailom kliknite TU.

Rakovina

Čo o nej vieme a čo ani netušíme…

Možno ste sa stretli vo svojom živote práve teraz s tým, že niekomu z vášho blízkeho okolia diagnostikovali rakovinu. Vôbec neviete, čo si o tom myslieť, čo od toho očakávať a ako sa zachovať k sebe, či k tomu človeku, ktorý ju má. Tak aby ste sa ho nedotkli a nespôsobili mu napríklad ďalšiu traumu…

Tieto riadky sú napísané, aby prišla informácia a mohli sme o fenoméne RAKOVINA vedieť niečo viac. Niečo, čo pomôže nielen vám, ale i celému blízkemu i vzdialenejšiemu okoliu.

Rakovina patrí medzi systémové ochorenia. Nie je bakteriálneho ani vírusového pôvodu. Nie je prenosná, ani nákazlivá. Zvyčajne je následkom istých spôsobov konania samotného človeka, ktorý ňou trpí. Ide hlavne o prístup k sebe samému. Ľudia sa obyčajne divia, prečo taký dobrý človek ochorel na rakovinu. Nuž je to o tom, že rakovinou postihnutý človek je veľmi vnímavý, empatický a ochotný vždy pomôcť iným ľuďom, ktorí sú v jeho blízkosti. Pri svojej obetavosti si nestihne dať čas na oddych, poláskať svoje telo, potešiť sa so svojou dušou. Okrem toho sa ešte cíti z rôznych dôvodov menejcenným, či potláča v sebe nepriateľstvo voči vlastnej osobe. Zvykne sa vnútorne trestať za svoje “neschopnosti”, má na seba príliš veľké nároky. Ak sa k tomu ešte pridajú karmické uzly a malá viera vo svoje schopnosti, tak sa môžu spustiť v tele nežiadúce reakcie na báze sebaničenia.

Príčiny ochorení

Foto © vege http://www.fotolia.com I pmalenky

Tento popis je súhrn možných vplyvov na naštartovanie ochorenia. Sú to veľmi zjednodušené, ale zo života zhrnuté informácie. Vidieť tu, ako veľa činiteľov sa tu podpisuje pri tomto ochorení. Človek je komplexom niekoľkých zložiek, ktoré sú vzájomne prepojené a spolupracujú. Je preukázateľné fyzické telo každého so všetkými potrebnými orgánmi. Tieto spolupracujú a dnešná medicína ich má zmapované a má prehľad o tom ako fungujú. Dokáže merať ich funkčnosť i nefunkčnosť. Každá zdravá časť nášho tela je dôležitá pre hladké fungovanie organizmu.

A práve tu na tomto mieste je potrebné zdôrazniť niekoľko zásadných informácií, ktoré by ste mali bezpodmienečne vedieť. Rakovina je veľmi závažné ochorenie. Je potrebné sa dať do starostlivosti o seba všetkými možnými spôsobmi. Pri liečení tak závažného ochorenia je nevyhnutné riadiť sa dôsledne inštrukciami lekárov a dodržiavať ich odporúčania. Treba sa dať vyšetriť a ak je to potrebné, prijať chirugický zásah a medicínsku liečbu. Zanedbanie a opomínanie lekárskej starostlivosti môže mať smrteľné následky!

Dôležité je tiež vedieť, že rakovina vzniká z nedostatku energie. Je tu čas urobiť STOP v neprimeraných aktivitách a dožičiť si dostatok oddychu a spánku i plnohodnotnej stravy. Nezachádzať do prílišných extrémov v zmysle ortodoxného vegetariánstva, raw stravovania, iba pitia ovocno-zeleninových štiav hoci aj z ekologických zdrojov.

Zdravie a energia

Foto © BillionPhotos.com http://www.fotolia.com I pmalenky

Cvičenie a správne pohybové aktivity neznamená, že začneme odrazu cvičiť power jogu, alebo 20 pozdravov slnku za sebou denne. To dá „do tela“ aj zdravému jedincovi. Z nášho pohľadu je tu veľmi dôležité osvojiť si mieru primeranosti. Niekde na začiatku sme sa zmienili, že zvyčajne sú rakovinou postihnutí ľudia osobitnej kvality: zvyčajne zachádzajú za hranice svojich možností. Takže jedným dychom ešte predosielame:

 • Pri meditácii si najlepšie doplníte chýbajúcu energiu. Meditujte, ale robte to primerane svojmu aktuálnemu stavu, pričom úplne postačí v dĺžke 17 minút, ako je to zrejmé z článku: Meditácia a liečenie.

 • Využívajte cvičenie jogy, tai-či, alebo iného vám známeho jemného hýbania telom, ale znovu – robte to primerane svojmu aktuálnemu fyzickému stavu.

 • Jedzte a pite zdravé jedlá a nápoje, ale dbajte, aby váš jedálniček bol pestrý. Čerstvé šťavy a zelenina s ovocím nie sú náhradou za iné dôležité jedlá. Sú výživovým doplnkom.

Čo odporúčame navyše:

 • Naučte sa milovať sám seba ako nikoho iného na svete, pretože my sami musíme vydržať so sebou až do konca života. Prečo so sebou bojovať a klásť na seba neprimerané požiadavky?!!!

 • A ďalej, ak nám to náš stav dovoľuje v zmysle primeranej rekonvalescencie: Urobiť zásadnú zmenu vo svojom živote. Ak ste doteraz necestovali (ale celoživotne po tom túžite), tak cestujte!

Mágia: Zdravé jedlá

Foto © anaumenko http://www.fotolia.com I pmalenky

  Ak ste precestovali pol sveta a už sa vám nechce, tak to nerobte! Pohľadajte inú alternatívu pre seba ako vhodnú záľubu, ktorá vás naplní šťastím a radosťou.

Možno vás doslova očaria rôzne nenáročné koníčky ako ručné práce, čítanie, fotografovanie. Zamestnajte hlavne svoju myseľ a neriešte svoju chorobu 24 hodín denne!

Pamätajte:

Netreba byť bezradný. Správny prístup k sebe a zmena spôsobu zmýšľania o sebe samom je smerovka.
Rovnako striedanie aktivít a primeraný oddych, je druhá smerovka.
Naučiť sa milovať samého seba a v dôležitých okamihoch vedieť povedať NIE! To je tretia smerovka.
Ak ste tým prizerajúcim sa človekom na onkologického pacienta a záleží vám na ňom, vychádzajte mu v ústrety a podporujte ho! To je štvrtá smerovka.

Na ceste k trvalému zdraviu. :-)

Cesta k trvalému zdraviu

Foto © kesipun http://www.fotolia.com I pmalenky

Logo Liečenie

Biela mágia a liečenie

Cítite sa chorý, slabý alebo úplne bez energie? V takýchto chvíľach ľudia najčastejšie začnú užívať nejaké lieky. Paradoxne lieky častokrát problém iba zhoršujú. Pomôžeme vám prekonať vaše zdravotné problémy aj bez dodatočných podporných prostriedkov, či rôznych zázračných piluliek.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Liečebný rituál

Tento rituál pochádza z maďarskej magickej tradície a vykonáva sa pri splne mesiaca. Používa sa vtedy, keď všetky ostatné liečebné prostriedky zlyhali. Budete k nemu potrebovať 13 čerstvých vajec. Chorý by mal ležať na zemi, ak je to možné, na priamom mesačnom svetle, aby sa posilnila magická sila. Mág gúľa s vajíčkom kúsok po kúsku po celom tele chorého.

Nesmie byť vynechaná žiadna časť pokožky. Preto je lepšie, keď je dotyčný úplne alebo skoro úplne nahý. Keď je týmto spôsobom prejdeté celé telo chorého spredu aj zo zadu, vloží mág vajce do osobitnej nádoby. Tento postup sa opakuje aj s ostatnými vajíčkami. Pritom sa neustále opakujú modlitby a mantry. Chorý leží počas rituálu v magickom kruhu zo soli. S 13-tym vajcom, je rituál dokončený.

Vajcia nasali do seba chorobu, preto sa musia odniesť a vysypať do tečúcej vody. Alternatívne sa môžu roztĺcť a zahrabať v prírode do zeme.

Rituál bude silnejší, ak požiadame o pomoc príslušné božstvo: môže sa privolať Diana, Aradia, alebo haitské božstvo Loco. Veľmi vhodné je použiť ich symbol (vévé).

Preložené z nemeckého originálu: Gesundheit & Heilen

Liečebný prostriedok pre každého

Peroxid vodíka a sóda

Peroxid vodíka a sóda sú ľahko dostupné a lacné liečebné prostriedky, ktoré sa dajú veľmi dobre uplatniť pri našom zdraví. Nižšie je uvedený iba jednoduchý úvod do tejto problematiky, ktorý samozrejme nenahrádza návštevu lekára! Pre ďalšie informácie si prosím prečítajte tieto knihy!

POZOR. Pri tejto jedinečnej schéme je nevyhnuté mať na pamäti všetky osobité zvláštnosti organizmu.

Pravidlá príjmu alkálii /sódy/ a kyslosti /peroxidu/ na podporu ľudského zdravia:
1. Je nevyhnutné zistiť kyslo-alkalickú rovnováhu. Je to možné urobiť pomocou lakmusových papierikov. Zistiť kyslosť alebo zásaditosť slinami alebo močom.
2. Keď je prvý ranný moč kyslý, je to DOBRÉ /obdobné zistenie slinami/ Keď je moč pri ďalšom močení tiež kyslý, je to ZLÉ. Keď je tento moč zásaditý, je to DOBRÉ. /obdobne slinami/. Večerný moč musí byť vždy alkalický /obdobne slinami/.
3. Keď sú sliny alebo moč v prostriedku dňa kyslé, je to ZLÉ!
4. Prehľad zakyslenia alebo zásaditosti treba sledovať 10 dní, potom prestávka 3-7 dní a potom opakovať. Je potrebné brať do úvahy a oboznamovať sa s osobitnými reakciami organizmu.

5. Roztok sódy je nevyhnutné užívať nasledovne: - na 1 pohár teplej vody jedna čajová lyžička /ČL/ sódy. Užívať 1 hodinu pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle /keď ste jedli mäso, tak po 4 hodinách/. (1x denne)

6. Roztok peroxidu je potrebné užívať nasledovne:
buď: a/ 5 kvapiek na 1 pohár vody
alebo: b/ 1 ČL na 1,5 litra vody

7. Dva spôsoby prípravy roztoku zásaditosti a kyslosti:
PRVÝ SPÔSOB na začiatku choroby:
a/ ráno roztok sódy - 1 ČL + 1 pohár vody
b/ cez deň - roztok peroxidu /aktívny kyslík/ - 1 ČL + 1,5 litra vody /piť po troške v priebehu dňa/
c/ večer - znovu roztok sódy - 1 ČL + 1 pohár vody

DRUHÝ SPÔSOB - prevencia:
a/ ráno roztok peroxidu - 5 kvapiek + 1 pohár vody
b/ večer roztok sódy - 1ČL + 1 pohár vody.

Ale toto nie je len veľmi dobré na prevenciu. Tento recept odstraňuje 80% všetkých chorôb, posilňuje imunitný systém človeka, takže pomôže ľuďom byť zdravými a utrácať menej peňazí za lieky.

Sóda sa tlmí vriacou vodou. To znamená, že sa pije tak, že sa najskôr zaleje vriacou vodou, tzv. hasená sóda. Potom sa nechá vychladnúť a pije sa vlažná. Poznámka: lieči niektoré druhy rakoviny.

Postup lymfodrenáže:
Lymfa - čistá voda, vlaha - druh spojivového tkaniva človeka.
Lymfatické uzliny plnia bariérovú /prekážkovú/ a imunitnú úlohu. Funkcia lymfy - vracanie bielkovín, vody, solí, toxínov produktov látkovej premeny z tkanív do krvi. Lymfatický systém sa zúčastňuje na tvorbe imunity pri ochrane pred choroboplodnými mikróbmi a vírusmi.

Pred použitím nasledujúcich informácií sa oboznámte s osobitosťami svojho organizmu.

Na očistu lymfy sa odporúča táto procedúra:
1. Procedúru vykonať v priemere 1x za týždeň
2. Pred ponorením do vane vypiť roztok peroxidu. Pripraviť: v pohári vody /250 ml/ rozmiešať 5 kvapiek 3% alebo 3,5% peroxidu vodíka
3. Pripraviť teplú vaňu /40 stupňov teplá voda/, do vane pridať 7-8 polievkových lyžíc sódy a 2-3 polievkové lyžice soli.
4. Vo vani byť dovtedy, kým voda nevychladne /čas vo vani je individuálny/
5. Prechádza lymfodrenáž.

O zdravie sa potrebujeme starať len do tej miery, aby sme došli DOMOV ako plnohodnotné duchovné bytosti, aby sme sa stali ANJELMI. Nezabúdajme na to, že je to naša prvoradá úloha, kvôli ktorej sa rodíme do tohto 3-rozmerného sveta. Preto je taká dôležitá každodenná meditácia a čítanie duchovných kníh! Podrobne sme preskúmali aj tému zdravia a liečenia, pretože je to veľmi dôležité aj pre naše hlavné témy - ľúbostnú mágiu, spájanie partnerov, mágiu lásky a opätovné spojenie partnerov!

Poznámka: Odporúčame užívať tento peroxid vodíka (Wasserstoffperoxid 3,5%) od HS Activa - Energetisierte Vitalstoffe, ktorý si môžete objednať z nemeckého Amazonu. Objednávky zasielajú aj na Slovensko. Neodporúčame užívať lekárenský 3% peroxid, ktorý je bežne dostupný na Slovensku, pretože má iné zloženie v porovnaní s nemeckým peroxidom. Lekárenský peroxid dostupný na Slovensku obsahuje pomocné látky, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé! Sódu odporúčame užívať v bio kvalite bez hliníka!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, radosť a jasnosť!

Cítiš sa chorý, slabý alebo úplne bez energie? Ľudia veľmi často v takýchto situáciách automaticky siahajú po liekoch. Paradoxne lieky častokrát problém iba zhoršujú. Pomôžeme Ti prekonať tieto zdravotné problémy – a to bez použitia zázračných prostriedkov, či tabletiek.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona