Opätovné spojenie partnerov

Ľúbostná mágia ❤ Spájanie partnerov ❤ Ľúbostné rituály

Opätovné spojenie partnerov

Biela mágia

Spájanie partnerov: Ak už ste svojho partnera snov našli a rozišli ste sa, ľúbostná mágia vám môže pomôcť získať stratenú rovnováhu. Veľmi často sa musí partner oslobodiť z blokád, ktoré majú svoj pôvod v detstve a vzťahoch, v ktorých vyrastal (strach z opustenia, žiarlivosť, komunikačné problémy...) a ktoré bránia tomu, aby sa láska rozvinula. Hovorte s nami!

Spájanie partnerov nie je žiadna manipulácia so slobodnou vôľou. Iba obnovuje stratenú harmóniu. Pre nás je spájanie partnerov, kráľovskou disciplínou. Už 3 generácie sa úspešne zaoberáme bielou mágiou a spájaním partnerov. Máme schopnosť vidieť ľuďom priamo do duše. So svojimi dlhoročnými skúsenosťami vieme rozlíšiť, kde sú tzv. blokády a ako ich treba odstrániť.

Chcete aj vy sami vyskúšať nejaké malé rituály pre spájanie partnerov? Pozrite sa TU a vyskúšajte ich: Ľúbostná mágia.

Opätovné spojenie partnerov

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

TU nás môžete kontaktovať a zažiť svoj prvý nezáväzný telefonický rozhovor, alebo nám napísať e-mail.

Opätovné spojenie partnerov Biela mágia Pentagram

Spájanie partnerov

Voodoo

Spájanie partnerov: Voodoo mágia je náročnou technikou mágie bábik a duchov. Pomocou nej sa dajú veľmi dobre posielať energie a  oslobodzovať človeka od blokád. Vo voodoo mágii sa uctievajú duchovia, bohovia a predkovia. Oslovujú sa a prosia o pomoc. Voodoo kňaz sa cez veľké rituály a modlitby pokúša vytvoriť spojenie s bohmi. Pritom duchov a bohov pozitívne ladí, aby sa postarali o žiadané veci. Správne použitá voodoo mágia vám môže priniesť šťastie, úspech a návrat vášho partnera.

Spájanie partnerov, ľúbostné rituály, ľúbostná mágia alebo opätovné spájanie partnerov sú príjemnou stránkou našej magickej praxe. Je to niečo úplne iné, ako oslobodzovanie od čiernej mágie. Láska je prirodzený stav, a preto je pre skutočného mága ľahko vykonateľná. Knihy popisujú rôzne ľúbostné rituály a elixíry. Takéto rituály môžu pomôcť získať pozornosť druhej osoby, avšak pre dlhotrvajúci vzťah nestačia. Dobrý mág musí, okrem rituálov, vedieť identifikovať klientove bloky (príčiny problémov). Na ich odstránenie spotrebuje veľa energie. Klient sa pritom musí transformovať na nový spôsob správania a reagovania.

Správnou komunikáciou dosiahneme porozumenie, ktoré je pri týchto rituáloch veľmi dôležité. Tu odporúčame prečítať si tieto knihy: Tajomstvo vzťahov (Majstrovstvo lásky) od autora Don Miguel Ruiz a Muži sú z Marsu, ženy z Venuše od autora John Gray.

Ľúbostná mágia vám môže prinavrátiť vášho milovaného/vašu milovanú! Toto kúzlo je veľmi silné. Je dôležité vedieť ho prispôsobiť presne na vašu konkrétnu situáciu.

Spájanie partnerov Biela mágia

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Rovnako aj všetky naše ostatné magické práce. Váš partner začne po vás silno túžiť. Netrápte sa žiaľom, neváhajte ísť za svojim šťastím a my vám pomôžeme získať ho späť. Magické sily a návrat vášho partnera vám pozitívne zmenia váš život. Kontakt.

Bonusom našej ľúbostnej mágie je, že hlboko uložené strachy a blokády sa uvoľnia a zmiznú z vášho života. Dôležité je, aby ste si boli absolútne istí, že práve ON/A je TEN/TÁ partner/ka, s ktorým/ou chcete zostať navždy spolu. Je to preto, lebo použité kúzlo sa nedá len tak ľahko zmeniť, či prerušiť. V ľúbostnej mágii sú spájaní dvaja ľudia prostredníctvom magických rituálov, ktorí k sebe pociťujú lásku, sympatiu alebo náklonnosť.

PRF Logo

Mágia lásky

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve váš vzťah, alebo ho chcete vy alebo váš partner ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríte niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša konkrétna situácia riešiť. Vieme vám pomôcť, aby bol váš vzťah opäť v harmónii!

TU si môžete prečítať viac o spájaní partnerov a rituáloch ľúbostnej mágie.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na Vás!

Spájanie partnerov: Možno Boh chce, aby sme spoznali najskôr pár nesprávnych ľudí, kým stretneme toho pravého človeka. Keď konečne stretneme tú pravú osobu, je nad slnko jasné, že máme byť vďační za tento dar.

Tiež je pravda, že si nevážime to, čo máme, pokiaľ o to neprídeme. Ale pravdou je aj to, že nevieme čo nám chýba, pokiaľ nás to nestretne.

Preložené z nemeckého originálu: Partnerrückführung

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve váš vzťah, alebo ho chcete vy alebo váš partner ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríte niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša konkrétna situácia riešiť. Vieme vám pomôcť, aby bol váš vzťah opäť v harmonickom súzvuku!

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžete nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona