Opätovné spojenie partnerov

Ľúbostná mágia ❤ Spájanie partnerov ❤ Ľúbostné rituály

Opätovné spojenie partnerov

Biela mágia

Spájanie partnerov: Ak už ste svojho partnera snov našli a rozišli ste sa, ľúbostná mágia vám môže pomôcť získať stratenú rovnováhu. Veľmi často sa musí partner oslobodiť z blokád, ktoré majú svoj pôvod v detstve a vzťahoch, v ktorých vyrastal (strach z opustenia, žiarlivosť, komunikačné problémy...) a ktoré bránia tomu, aby sa láska rozvinula. Hovorte s nami!

Spájanie partnerov nie je žiadna manipulácia so slobodnou vôľou. Iba obnovuje stratenú harmóniu. Pre nás je spájanie partnerov, kráľovskou disciplínou. Už 3 generácie sa úspešne zaoberáme bielou mágiou a spájaním partnerov. Máme schopnosť vidieť ľuďom priamo do duše. So svojimi dlhoročnými skúsenosťami vieme rozlíšiť, kde sú tzv. blokády a ako ich treba odstrániť.

Chcete aj vy sami vyskúšať nejaké malé rituály pre spájanie partnerov? Pozrite sa TU a vyskúšajte ich: Ľúbostná mágia.

Opätovné spojenie partnerov

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

TU nás môžete kontaktovať a zažiť svoj prvý nezáväzný telefonický rozhovor, alebo nám napísať e-mail.

Opätovné spojenie partnerov Biela mágia Pentagram

Spájanie partnerov

Voodoo

Spájanie partnerov: Voodoo mágia je náročnou technikou mágie bábik a duchov. Pomocou nej sa dajú veľmi dobre posielať energie a  oslobodzovať človeka od blokád. Vo voodoo mágii sa uctievajú duchovia, bohovia a predkovia. Oslovujú sa a prosia o pomoc. Voodoo kňaz sa cez veľké rituály a modlitby pokúša vytvoriť spojenie s bohmi. Pritom duchov a bohov pozitívne ladí, aby sa postarali o žiadané veci. Správne použitá voodoo mágia vám môže priniesť šťastie, úspech a návrat vášho partnera.

Spájanie partnerov, ľúbostné rituály, ľúbostná mágia alebo opätovné spájanie partnerov sú príjemnou stránkou našej magickej praxe. Je to niečo úplne iné, ako oslobodzovanie od čiernej mágie. Láska je prirodzený stav, a preto je pre skutočného mága ľahko vykonateľná. Knihy popisujú rôzne ľúbostné rituály a elixíry. Takéto rituály môžu pomôcť získať pozornosť druhej osoby, avšak pre dlhotrvajúci vzťah nestačia. Dobrý mág musí, okrem rituálov, vedieť identifikovať klientove bloky (príčiny problémov). Na ich odstránenie spotrebuje veľa energie. Klient sa pritom musí transformovať na nový spôsob správania a reagovania.

Správnou komunikáciou dosiahneme porozumenie, ktoré je pri týchto rituáloch veľmi dôležité. Tu odporúčame prečítať si tieto knihy: Tajomstvo vzťahov (Majstrovstvo lásky) od autora Don Miguel Ruiz a Muži sú z Marsu, ženy z Venuše od autora John Gray.

Ľúbostná mágia vám môže prinavrátiť vášho milovaného/vašu milovanú! Toto kúzlo je veľmi silné. Je dôležité vedieť ho prispôsobiť presne na vašu konkrétnu situáciu.

Spájanie partnerov Biela mágia

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Rovnako aj všetky naše ostatné magické práce. Váš partner začne po vás silno túžiť. Netrápte sa žiaľom, neváhajte ísť za svojim šťastím a my vám pomôžeme získať ho späť. Magické sily a návrat vášho partnera vám pozitívne zmenia váš život. Kontakt.

Bonusom našej ľúbostnej mágie je, že hlboko uložené strachy a blokády sa uvoľnia a zmiznú z vášho života. Dôležité je, aby ste si boli absolútne istí, že práve ON/A je TEN/TÁ partner/ka, s ktorým/ou chcete zostať navždy spolu. Je to preto, lebo použité kúzlo sa nedá len tak ľahko zmeniť, či prerušiť. V ľúbostnej mágii sú spájaní dvaja ľudia prostredníctvom magických rituálov, ktorí k sebe pociťujú lásku, sympatiu alebo náklonnosť.

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

 • Meditácia: Mágia lásky: Text
  Zaujmite pohodlnú pozíciu. Nezáleží na tom, či ležíte alebo sedíte; dôležité je iba to, aby ste sa cítili pohodlne a uvoľnili ste sa. Počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. Nič nehodnoťte a na nič nereagujte. Ani vnútorne, ani navonok. Ak je človek na niekom závislý v láske, tak nedokáže v mnohých situáciách správne reagovať a láska sa nemôže ďalej rozvíjať. Láska potrebuje vzduch na dýchanie, láska potrebuje slobodu a radosť. Ak sa príliš silno zameriavate na partnera, tak v určitom okamihu to partnera doslova prevalcuje. Nikto nechce byť zodpovedný za šťastie alebo nešťastie toho druhého. Pomaly zatvorte svoje oči.
  S každým nádychom sa uvoľňujete stále viac a viac. Cítite váhu vášho tela, počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. S každou sekundou, ktorá prejde sa dostávate do meditácie stále hlbšie a hlbšie. Cítite váhu vášho tela, ako tlačí na sedačku, posteľ alebo akúkoľvek inú podložku a ste maximálne uvoľnení. Veľmi, veľmi dobre. Pokiaľ počúvate moje slová, upadáte do hlbokého tranzu a ja vám pomôžem spojiť sa vedome s vašou dušou. Vaše telo dýcha ľahko a bez námahy.
  Hudba a moje slová vám pomôžu uvoľniť sa a odpútať sa od vašich starostí. S každým výdychom, s každou sekundou sa ponárate do svojho podvedomia stále hlbšie a hlbšie.
  ______________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby bola Zem živou bytosťou - našou matkou. Aké by to bolo, keby všetci ľudia, zvieratá a rastliny žili spolu v mieri, v porozumení a v harmónii. Predstavte si, že ste na svojom obľúbenom mieste v prírode. Toto miesto je jedným z tých, kde sa cítite dobre a môžete tu slobodne lietať. Je to priestor, kde sa cítite v bezpečí a ktorý dobre poznáte. No môže to byť aj oblasť, kde ste ešte nikdy neboli, ale radi by ste ju raz navštívili. Pozrite sa, čo všetko sa na tejto ploche nachádza a všímajte si detaily. Precíťte lásku, ktorá je na tomto mieste a ktorú vyžaruje celá príroda. Príroda je život, príroda je láska. Vy ste láska.
  Potom zoberte všetku svoju lásku, sústreďte ju do jedného bodu a pošlite ju
  Matke Zemi. Povedzte si, že Matka Zem je vaša skutočná matka. A teraz pošlite všetku energiu, ktorá je vo vás a okolo vás, do stredu zeme a počkajte, kým sa k vám vráti naspäť. Otvorte sa tejto láske a nechajte ju rásť vo svojom tele. Počkajte, kým vám Matka Zem túto lásku opätuje a pocítite ju vo svojom vnútri. Ste dieťaťom Matky Zeme, ktorá vás miluje. Vo svojom vnútri si povedzte: „Matka Zem, ľúbim ťa“ a potichu počkajte na jej odpoveď.
  ______________________________
  Všetko je energia. Predstavte si, aké by to bolo, keby za každou energiou stála: inteligencia, múdrosť a láska. Nazvime túto energiu
  božským Otcom. Boh je v každom z nás, ako svetlo, individuálna duša, vedomie a radosť. Všetci sme súčasťou Boha. Sme individuálnym vyjadrením božskej lásky. Prejdite svojou pozornosťou k nebeskému otcovi. Choďte svojou pozornosťou k mesiacu, slnku, hviezdam a k planétam. Povedzte si „Boh otec je môj otec“.
  Precíťte, ako vás obklopuje láska, precíťte, ako božské Ja a božská sila vplýva na vašu pozornosť, podporuje vás, pomáha vám v ťažkých situáciách a
  vždy bola a je s vami. Hlboko vo svojom vnútri viete, že ste nikdy neboli sami, pretože Boh otec tu stále bol. On cíti a vidí všetko, čo vy a všetci ostatní cítite a prežívate. Vracia vám naspäť vašu lásku a posiela vám svetlo. Zamerajte všetku svoju lásku do jedného bodu a pošlite ju do stredu galaxie. Alebo ju pošlite do stredu nášho Slnka. Počkajte, kým vám Boh Otec nepošle lásku naspäť.
  ______________________________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia boli navzájom prepojení láskou a porozumením. A dokonca ešte viac - predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia, ktorí vás milujú a chápu, boli vašou rodinou. Sústreďte všetku svoju energiu lásky do jedného bodu a pošlite ju všetkým ľuďom dobrej vôle a povedzte si pritom:
  Všetci ľudia, ktorí hľadajú lásku, svetlo a poznanie, sú mojou rodinou.
  Nemusí ísť len o vašich príbuzných, ale môžu to byť aj ľudia, ktorých vy sami vnímate ako pozitívnych. Keď ste im poslali všetku svoju lásku, počkajte na odpoveď. Započúvajte sa do ticha a jemnej hudby, ktorá hrá v pozadí a vnímajte, čo k vám prichádza.
  ______________________________
  Každý z nás je jedinečný.
  Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.
  Teraz budem počítať do 3 a až potom, keď poviem 3, otvoríte svoje oči. Budete úplne prebudení, šťastní a uvoľnení. Začínam počítať.
  1. Zhlboka sa nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  2. Začnite preciťovať celé svoje telo bez ohľadu na to, v akej pozícii práve ste.
  3. Ešte raz sa zhlboka nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  Teraz znovu otvorte svoje oči. Ste úplne prebudení, cítite sa dobre a ste obklopení nekonečnou, životodarnou láskou.
Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
PRF Logo

Mágia lásky

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve váš vzťah, alebo ho chcete vy alebo váš partner ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríte niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša konkrétna situácia riešiť. Vieme vám pomôcť, aby bol váš vzťah opäť v harmónii!

TU si môžete prečítať viac o spájaní partnerov a rituáloch ľúbostnej mágie.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na Vás!

Spájanie partnerov: Možno Boh chce, aby sme spoznali najskôr pár nesprávnych ľudí, kým stretneme toho pravého človeka. Keď konečne stretneme tú pravú osobu, je nad slnko jasné, že máme byť vďační za tento dar.

Tiež je pravda, že si nevážime to, čo máme, pokiaľ o to neprídeme. Ale pravdou je aj to, že nevieme čo nám chýba, pokiaľ nás to nestretne.

Preložené z nemeckého originálu: Partnerrückführung

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona