Nová šanca & Získajte naspäť vášho partnera ❤

Partner späť!

Ex späť!

Každá prestávka vo vzťahu má aj svoju pozitívnu stránku: Obidve strany majú šancu pochopiť, koľko veľa toho pre seba znamenajú.

Niekedy musíme niečo stratiť, aby sme spoznali skutočnú hodnotu toho, čo máme.


Vďaka mágii dostanete so svojím ex-partnerom druhú šancu.

Chcete získať naspäť vášho partnera? Vždy existuje nejaká cesta! Informácie o tom, prečo vás partner opustil a čo mu bráni v tom, aby bol s vami šťastný, získavame pýtaním sa orákula a astrálnymi cestami. TU nás môžete kontaktovať cez e-mail, alebo si rovno dohodnúť nezáväzný telefonický termín.

Biela mágia ponúka jedinečnú príležitosť získať svojho partnera naspäť. Ako? Tak, že zvýšime silu vašej príťažlivosti pomocou magických rituálov a meditácií. To pocíti nielen váš partner, ale aj zvieratá, deti a iní ľudia. Váš partner vás zrazu uvidí v „inom svetle“ a vy sa preňho stanete viac a viac atraktívnou/atraktívnym. Takže sila príťažlivosti magických rituálov pomôže, aby ste získali svojho partnera späť.

Vo svojom okolí určite poznáte viacero ľudí, ktorí nezodpovedajú vôbec ideálu krásy a napriek tomu nemajú žiaden problém nájsť si partnera alebo priateľa. Vezmime si príklad známeho herca Jeana-Paula Belmonda.

Nebol žiaden ideál krásy, ale mal v sebe niečo, čo priťahovalo milióny žien. Vy si tiež môžete posilniť auru a silu svojej príťažlivosti, ktorá pritiahne k vám vášho partnera! Jednoducho to vyskúšajte!

Máte problém vo svojom ľúbostnom živote? Zbytočné reči, hádky, disharmónia? Ukončili ste vy alebo váš partner váš vzťah, alebo rozmýšľate o tom, že to urobíte?

Ex partner späť!

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Často môže človek tieto problémy odstrániť, keď sa zverí do rúk niekoho, kto vie, ako v danej situácii jednať. My vám vieme pomôcť priviesť váš vzťah opäť k životu!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte cez e-mail. Tešíme sa na vás!

Vždy existuje dôvod, pre ktorý partner odišiel a preto existuje aj cesta späť!

Biela mágia Pentagram

Bez odriekania nie je láska úplná, rovnako bez otvoreného srdca. Nečakajte, že láska príde – choďte jej oproti!


Návrat partnera

Ľúbostná mágia

Najprv treba zvoliť vhodný rituál. V ľúbostnej mágii je predovšetkým dôležité vedieť, čo je skutočnou príčinou problému. Napríklad: nuda, žiarlivosť, iný partner, finančné problémy, či partneri si už nemali navzájom čo povedať. Tiež to môže byť choroba, nespokojnosť so sebou samým, problémy pri sexe, odlišné životné priority, nevhodní priatelia, komunikačné problémy…

Každý kto vyžaruje pozitívnu energiu a silu príťažlivosti, dokáže rýchlo získať aj svojho partnera naspäť. Vďaka rituálom voodoo a bielej mágie dokážete aj vy získať takúto energiu a príťažlivosť. Ak chceš milovať a byť milovaný, považuj každý jeden deň za mimoriadny. To je skutočná biela mágia.

Správna komunikácia prináša porozumenie, ktoré je pri týchto rituáloch veľmi dôležité. Tu odporúčame prečítať si tieto knihy: Tajomstvo vzťahov (Majstrovstvo lásky) od autora Don Miguel Ruiz, a aj Muži sú z Marsu, ženy z Venuše, od autora John Gray.


Druhého dokážeš ľúbiť iba vtedy, keď ľúbiš seba samého.

Návrat partnera

Foto © H-Gall http://www.istockphoto.com I pmalenky

Ak sme presvedčení, že nie sme láskyhodní, tento negatívny pocit nás obmedzuje. V dôsledku toho svoju lásku nevieme plnohodnotne prežiť. Treba si uvedomiť, že v láske nie je ani víťaz, ani porazený. Víťazí iba život sám.

Partner späť!

Partnerská kríza

1. Dvaja ľudia sa ľúbia:

Fajn. Je tu vzájomné očarenie sa. Pocity naplnenia, spojenie duší a tiel... Proste si to užívajú, idú kam sa im žiada. Všetky povinnosti prispôsobujú stavu svojej zaľúbenosti. Prvý(á) si ty, až potom všetko ostatné. Takže, ak zvýši na ostatné, dobre. Ak nie, tak si to nevšímam, beriem na vedomie, a stotožním sa s neblahými dôsledkami.

2. Spoločný život:

Diametrálne odlišné. Konečne nastal čas a možnosť byť spolu. Začiatok je super. Vôbec nevadí, že niečo nie je ako má podľa nás byť. Veď každý sme z iného prostredia. Jeden z nás je viac na poriadok, druhý menej. Spočiatku to vôbec nevadí. Naopak je celkom milé, nájsť ráno cestičku z bielizne k miestu milovania...

3. Všedný deň:

Potom to zvyčajne prerastie do toho, že jeden robí viac ako druhý. Je jedno v čom robí viac. Tomu druhému to spočiatku lichotí, neskôr si na to zvykne a potom už nevidí, čo pre neho ten druhý robí. Nastal všedný deň. Cestičku z bielizne už nevidíme, zrejmé sú už len porozhadzované rôzne „drobnosti“, ktoré sme pre únavu alebo inú „samozrejmosť“ nemohli uložiť kam patria.

Partner späť

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

4. Ten, čo viac robí:

Ten, čo viac robí pre vzťah (má v sebe ochotu a zdá sa mu to správne), dáva rád všetko do poriadku a harmónie. Z lásky a pre lásku. Pokiaľ vidí vďačnosť a úctu svojho partnera. Vtedy je ochotný robiť to stále. Niekedy sa mu aj nechce. Ale chytí druhý dych a pokračuje.

5. Príde zlomový bod:

Toho menej zaťaženého niečo zaujme, a prestane si všímať lásku a starostlivosť partnera. Chvíľu je pokoj. Stav pred búrkou. Ticho... Nedá sa veriť tomu, čo nastáva. Sklamanie. Prázdno, a to je zlé! Každého prestane tešiť robiť veci iba tak. Keď chýba život, neprúdi energia. Zastaví sa tok lásky. Zrazu je mŕtvo... Nastáva kríza.

6. Čo s tým?

Pamätajme si: Všetko na svete sa dá vyriešiť. Aj najožehavejší problém má svoje riešenie. Vždy. Je potrebné riadne „vykasať rukávy“ a upratať vo svojej duši. Vyplieť všetok nazbieraný plevel. Máme na mysli hlavne prebujnené myšlienky o nás samých.

  •  o tom, ako som sa obetoval/a, ako som mohol/a iným (samozrejme) lepším spôsobom využiť svoj čas.
  •  o tom, že ten darebák/čka ma iba sústavne zneužíva. Veď aj teraz si naisto niekde užíva život.
  •  o tom, aký som ja chudák, večne ťahám za kratší koniec.

Partner späť!

STOP!!!

Práve toto je spúšťač všetkého nešťastia, ktoré si vlastne nevedomky privolávame. To, čo sa odohráva v mojom vnútri sa prejavuje aj navonok. Vo forme prislúchajúcej k vnútornému rozpoloženiu. Začínať treba od maličkostí. Ako vo vnútri, tak i zvonka.

Siahodlhé rozhovory o tom, čo kto spôsobil, nikam nevedú. Iba k zbytočnej strate času. Naisto je vhodné porozprávať sa. Nájsť si ten čas, pokoj a chuť. Ale znovu: jednému sa chce rozprávať, druhému však nie. Ale pokiaľ predsa len, tak nádej tu je!

Veľa problémov vzniká nedostatočnou slovnou komunikáciou. Skrátka nerozprávaním sa. Myslíme tým rozhovory o vlastnom vnútornom svete. Idúce z hĺbky mojej duše, k partnerovej duši. Tak ako to bolo nazačiatku. Keď bolo očarenie, a dalo sa rozprávať o zázračných a neuveriteľných veciach.
Rozhovor o kamarátoch, o počasí, o nákupoch, či domácich prácach, nie je rozhovorom dvoch súzvučiacich duší!!!

Možno spočiatku ani nedosiahneme to, čo by sme chceli. Tú hĺbku. Nevzdajme to však. Využime druhý, tretí i desiaty pokus. Postupne si vyčistíme chodníček k sebe.

Ex späť!

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Popri týchto rozhovoroch skúsme nenásilným, a hlavne nezraňujúcim spôsobom prehodnotiť vzájomne svoj rebríček hodnôt. I hodnôt partnera. Ubrať z profesných aktivít, pridať v domácich aktivitách. Určite to pomôže!
A skúsme začať robiť viac vecí spoločne. Spoločne sa najesť, spoločne si to jedlo aj pripraviť! Spoločne trošku upratať. Nájsť si spoločného „koníčka“. To všetko ľudí zbližuje. A popri tom zistíme, prečo vlastne žijem s týmto človekom. Že vlastne na začiatku som si ho vybral/a práve preto, lebo je taký/á.

A ešte jedna dôležitá maličkosť: naučme sa ďakovať si jeden druhému! Je to vzájomný prejav úcty. Každého poteší, ak počuje tú vďačnosť!

Je OMYL (!) myslieť si, že šťastie nájdem pri inom človeku, ktorý mi rozumie. S každým človekom - partnerom dospejete k úplne rovnakému zlomovému bodu!!! Neveríte?! Život Vám však skôr - či neskôr pripraví rovnaký scenár. Ale vtedy už nie je možné sa vrátiť späť. Všetko je stratené, jednoducho: všetko ste zmeškali. Napraviť už nie je čo!!!

Tí, ktorí ste sa dočítali až k tomuto miestu, vitajte! Je tu pre Vás ešte pár zaujímavostí:

  • Cesta vlastnej Duše k Bohu
  • Naučiť sa ľúbiť samého seba
  • Stať sa tvorcom svojho šťastia, a zároveň svojho života
  • Objaviť zodpovednosť za svoj život.

To všetko preberieme nabudúce...

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
Logo Partner späť

Partner späť

Odlišný prístup k nevere

Bol raz jeden pár, ktorý bol spolu takmer 20 rokov. Po určitom čase sa z ich vzťahu vytratila vášeň a žili v rutine. A samozrejme, vzťah prestal byť uspokojivým a žena si začala románik s manželovým priateľom a manžela opustila. Manžel bol z toho šokovaný, cítil sa zradený, nahnevaný, deprimovaný. Nevedel prekonať túto situáciu, dookola rozprával svoj príbeh všetkým priateľom a pýtal sa znovu a znovu rovnaké otázky: "Prečo sa to stalo mne?" "Ako mi to mohla urobiť, myslel som si, že sme spolu šťastní!?"…

Jedného dňa porozprával o svojom utrpení ďalšiemu človeku a všetko sa zmenilo. Tento muž, môžeme ho volať Ján, zažil kedysi rovnakú situáciu. Ale v súčasnosti žije so svojou manželkou v harmónii a hlbokej láske! Ako sa to dá dosiahnuť? Ako je možné, že dnes žije v takom šťastí, a to napriek skutočnosti, že ho jeho manželka podviedla??? Ján to vysvetlil nasledovne:

"Moja manželka a ja sme si boli navzájom vždy veľmi blízki a drahí jeden druhému. Veľmi som ju miloval. Ale bol som často preč, a po niekoľkých rokoch naša vášeň vybledla. Bol som príliš zaneprázdnený svojou prácou a mnou samým, aby som si to všimol. Nevidel som signály toho, že trpí a nemá dostatok lásky z mojej strany. A potom, jedného dňa, prišiel som nečakane domov a našiel som svojho najlepšieho priateľa s mojou ženou. Bol som šokovaný a okamžite som odišiel. Ako som kráčal sám v tmavom parku, najskôr som bol zúfalý a nahnevaný. Ale potom, v mojej hlave skrsla myšlienka, ktorá dala celej situácii iné svetlo. Nechcel som stratiť svoju manželku, miloval som ju. A zrazu som vedel, že existuje len jeden spôsob, ako môžem zachrániť náš vzťah. Prišiel som domov. Moja manželka bola tam, plakala, očakávala najhoršie. Začala všetko vysvetľovať, ako sa cítila osamelá, a ako krásne sa môj priateľ ku nej správal, pomáhal jej, bol pri nej, keď ho potrebovala a ako si nedokázala pomôcť a zaľúbila sa do neho.

Musel som priznať, že mala pravdu a vedel som, že ani moja manželka a ani môj najlepší priateľ nechceli, aby sa to stalo. Ale bolo prirodzené, že to prišlo...

Cítil som, že by bolo príliš jednoduché a tiež detinské nepočúvať tieto vysvetlenia a rozviesť sa, cítiť sa zradený a nahnevaný. Ale chcel som svoju manželku v mojom živote, takže som sa jej spýtal, či stále chce so mnou zostať. Povedal som jej, že mi je veľmi ľúto, že sa nám toto celé stalo a povedal som jej, že ju ľúbim a chcem, aby so mnou zostala, ak však chce nasledovať svoju vášeň a opustiť ma, nebudem jej v tom brániť. "Ty si moja manželka, ale nie si mojím majetkom ako pes alebo auto. Si slobodná a môžeš robiť to, čo cítiš. Ja len nechcem stratiť naše priateľstvo a vzťah."

Moja manželka zostala ohromená a videl som, že takúto reakciu z mojej strany neočakávala. Nebola si istá, či to myslím vážne a pochybovala, že ju stále ľúbim. Ale moje slová a činy ju presvedčili o mojich úmysloch. Nevadilo mi, že sa s mojím priateľom stretli ešte niekoľkokrát, aj keď to pre mňa nebolo ľahké. Avšak naša blízkosť prevážila, jej vášeň voči môjmu najlepšiemu priateľovi po mesiaci vybledla a vrátila sa naspäť ku mne. A viete, čo sa stalo? Jej láska a náklonnosť ku mne bola ešte väčšia ako kedykoľvek predtým. Náš vzťah sa prehĺbil a bol ešte intenzívnejší ako predtým. A tak je tomu doteraz. Prekonali sme túto situáciu odlišne od ostatných a pozrite sa, aký je výsledok!”

Máte pocit, že by ste mohli urobiť niečo inak? Nerobíte to, čo sa od vás očakáva, ale to, čo cítite vo svojom srdci?

Tu je jeden malý rituál, ktorý môžete vyskúšať aj sami.

Partner späť.

Umiestnite sviečky v poradí, ako je tu napísané: ČERVENÁ BIELA ČERVENÁ. Vezmite trošku ružového éterického oleja a kvapnite si z neho na ukazovák. Potom priložte ukazovák do stredu sviečky, a posúvajte ho od stredu smerom k knôtu, a od stredu k podlahe. Urobte to so všetkými tromi sviečkami. Počas toho si hovorte modlitbu, ktorú poznáte.

V ďalšom kroku si zoberte kúsok pergamenového papiera, a napíšte naň červenou fixkou meno svojho partnera, alebo svojej partnerky. Začnite so slovami:

Ja…….(vaše osobné meno a priezvisko) prosím božskú silu o pomoc, aby sa môj/moja partner/partnerka ... vrátil/a naspäť ku mne. Ďakujem božskej sile za pomoc.


Potom pergamenový papier štyrikrát zložte a položte ho na 7 dní pod červenú sviečku. Zapaľujte ju vždy zápalkou a zhášajte ju tiež kúskom dreva. Každý deň sa pri sviečke modlite k anjelovi vzťahov! Na siedmy deň vezmite pergamenový papier a spáľte ho nad červenou sviečkou so slovami:

(Meno partnera/partnerky) ... túžim po tebe celým srdcom, vráť sa v láske naspäť ku mne. Nech je tak, nech sa tak stane.

Vonku rozfúknite popol do všetkých štyroch svetových strán. Modlite sa 7 dní k anjelovi čistoty! Teraz musíte, aj keď to môže byť ťažké, svoje prianie pustiť, a pokúste sa dostať svojho najmilšieho/svoju najmilšiu na nejaký čas z hlavy.

Spájanie partnerov je najkrajšou súčasťou našej bielo-magickej praxe.

Partner späť: Chcete aj vy sami vyskúšať nejaké malé rituály na spájanie partnerov? Pozrite sa TU a vyskúšajte ich. Ste pripravený/á čakať na svojho vysnívaného partnera? Skúste využiť našu profesionálnu pomoc a zažite profesionálne spájanie partnerov.

Na začiatku je iskra a túžba v srdci človeka. Láska je potom darom od Boha. Zjednocujte, čo bolo rozdelené: radosť a bolesť, spomienky a zabudnutie, narodenie a smrť. Láska je veľký osloboditeľ. Láska neberie, láska dáva!

Láska je ako tieň: keď za ňou utekáš – uteká pred tebou. Keď bežíš preč, beží za tebou!

Máte trápenie v láske? Hovorte s nami!

Preložené z nemeckého originálu: Partner Zurück

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar