Rozchod partnerov

Harmonický rozchod partnerov & Nový začiatok

Biela mágia: Rozchod partnerov

Spoľahlivo, profesionálne a úspešne.

Ste vo svojom vzťahu nešťastný/nešťastná? Rituály na rozchod partnerov a biela mágia vám môžu urobiť dobrú službu. TU nás môžete kontaktovať!

Radi vám pomôžeme nájsť riešenie na vaše problémy!

Niekedy už nemá ďalej význam zostávať vo vzťahu. Sú situácie, kedy by sme mali partnera opustiť. Sú k tomu rôzne dôvody. Partner robí neustále zlé skutky, alebo má negatívny postoj v zásadných názoroch a nechce sa zmeniť (drogy, opakujúce sa nevery, fanatické prejavy v živote a k Bohu). V takýchto situáciách je lepšie partnera opustiť a začať nový život. TU nás môžete kontaktovať a absolvovať prvý nezáväzný telefonický rozhovor alebo nám napísať e-mail.

Nový začiatok býva naozaj ťažký. Prostredníctvom bielej mágie sa môže rozchod uskutočniť pokojným spôsobom. To, čo skutočne spája, nie je fyzická blízkosť partnerov, ale porozumenie a láska. S pomocou magických rituálov môže byť rozchod začiatkom nového, pokojného života.
Vďaka rituálom na rozchod partnerov sa klient rýchlejšie prispôsobí novej životnej situácii a tiež si časom ľahšie nájde vhodného partnera.

Rituály na rozchod partnerov vám pomôžu rýchlo doplniť chýbajúcu energiu a nájsť novú inšpiráciu a nový uhol pohľadu na život.

Rozchod partnerov

Foto © Imre Cikajlo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

U nás nájdete riešenie na svoj problém. Budeme vás sprevádzať v ťažkých časoch a pomôžeme vám magickou cestou ukončiť váš vzťah.

K úvahám o rozchode s partnerom vedú rôzne dôvody. Často sa do vášho vzťahu mieša ďalšia osoba. Niekto, kto si vášho partnera chce získať, alebo s ním už má vzťah a chce ho do vás úplne odvábiť. Alebo váš partner ešte funguje v starom vzťahu, v ktorom už nie je láska a on v ňom zotrváva len kvôli finančným alebo rodinným dôvodom.

Začnite svoj nový život v rovnováhe a spokojnosti.

Iba ten, kto našiel samého seba, už nie je nikdy viac sám. Biela mágia znamená vidieť všade iba Boha.


Lepší je koniec a nový začiatok ako hrôza bez konca.

Meditácia: Mágia lásky

Vyriešiť vnútorné konflikty, dosiahnuť radosť a cítiť lásku...

Každý z nás je jedinečný. Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.

 • Meditácia: Mágia lásky: Text
  Zaujmite pohodlnú pozíciu. Nezáleží na tom, či ležíte alebo sedíte; dôležité je iba to, aby ste sa cítili pohodlne a uvoľnili ste sa. Počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. Nič nehodnoťte a na nič nereagujte. Ani vnútorne, ani navonok. Ak je človek na niekom závislý v láske, tak nedokáže v mnohých situáciách správne reagovať a láska sa nemôže ďalej rozvíjať. Láska potrebuje vzduch na dýchanie, láska potrebuje slobodu a radosť. Ak sa príliš silno zameriavate na partnera, tak v určitom okamihu to partnera doslova prevalcuje. Nikto nechce byť zodpovedný za šťastie alebo nešťastie toho druhého. Pomaly zatvorte svoje oči.
  S každým nádychom sa uvoľňujete stále viac a viac. Cítite váhu vášho tela, počúvate moje slová a uvoľňujete sa stále viac a viac. S každou sekundou, ktorá prejde sa dostávate do meditácie stále hlbšie a hlbšie. Cítite váhu vášho tela, ako tlačí na sedačku, posteľ alebo akúkoľvek inú podložku a ste maximálne uvoľnení. Veľmi, veľmi dobre. Pokiaľ počúvate moje slová, upadáte do hlbokého tranzu a ja vám pomôžem spojiť sa vedome s vašou dušou. Vaše telo dýcha ľahko a bez námahy.
  Hudba a moje slová vám pomôžu uvoľniť sa a odpútať sa od vašich starostí. S každým výdychom, s každou sekundou sa ponárate do svojho podvedomia stále hlbšie a hlbšie.
  ______________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby bola Zem živou bytosťou - našou matkou. Aké by to bolo, keby všetci ľudia, zvieratá a rastliny žili spolu v mieri, v porozumení a v harmónii. Predstavte si, že ste na svojom obľúbenom mieste v prírode. Toto miesto je jedným z tých, kde sa cítite dobre a môžete tu slobodne lietať. Je to priestor, kde sa cítite v bezpečí a ktorý dobre poznáte. No môže to byť aj oblasť, kde ste ešte nikdy neboli, ale radi by ste ju raz navštívili. Pozrite sa, čo všetko sa na tejto ploche nachádza a všímajte si detaily. Precíťte lásku, ktorá je na tomto mieste a ktorú vyžaruje celá príroda. Príroda je život, príroda je láska. Vy ste láska.
  Potom zoberte všetku svoju lásku, sústreďte ju do jedného bodu a pošlite ju
  Matke Zemi. Povedzte si, že Matka Zem je vaša skutočná matka. A teraz pošlite všetku energiu, ktorá je vo vás a okolo vás, do stredu zeme a počkajte, kým sa k vám vráti naspäť. Otvorte sa tejto láske a nechajte ju rásť vo svojom tele. Počkajte, kým vám Matka Zem túto lásku opätuje a pocítite ju vo svojom vnútri. Ste dieťaťom Matky Zeme, ktorá vás miluje. Vo svojom vnútri si povedzte: „Matka Zem, ľúbim ťa“ a potichu počkajte na jej odpoveď.
  ______________________________
  Všetko je energia. Predstavte si, aké by to bolo, keby za každou energiou stála: inteligencia, múdrosť a láska. Nazvime túto energiu
  božským Otcom. Boh je v každom z nás, ako svetlo, individuálna duša, vedomie a radosť. Všetci sme súčasťou Boha. Sme individuálnym vyjadrením božskej lásky. Prejdite svojou pozornosťou k nebeskému otcovi. Choďte svojou pozornosťou k mesiacu, slnku, hviezdam a k planétam. Povedzte si „Boh otec je môj otec“.
  Precíťte, ako vás obklopuje láska, precíťte, ako božské Ja a božská sila vplýva na vašu pozornosť, podporuje vás, pomáha vám v ťažkých situáciách a
  vždy bola a je s vami. Hlboko vo svojom vnútri viete, že ste nikdy neboli sami, pretože Boh otec tu stále bol. On cíti a vidí všetko, čo vy a všetci ostatní cítite a prežívate. Vracia vám naspäť vašu lásku a posiela vám svetlo. Zamerajte všetku svoju lásku do jedného bodu a pošlite ju do stredu galaxie. Alebo ju pošlite do stredu nášho Slnka. Počkajte, kým vám Boh Otec nepošle lásku naspäť.
  ______________________________
  Predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia boli navzájom prepojení láskou a porozumením. A dokonca ešte viac - predstavte si, aké by to bolo, keby všetci ľudia, ktorí vás milujú a chápu, boli vašou rodinou. Sústreďte všetku svoju energiu lásky do jedného bodu a pošlite ju všetkým ľuďom dobrej vôle a povedzte si pritom:
  Všetci ľudia, ktorí hľadajú lásku, svetlo a poznanie, sú mojou rodinou.
  Nemusí ísť len o vašich príbuzných, ale môžu to byť aj ľudia, ktorých vy sami vnímate ako pozitívnych. Keď ste im poslali všetku svoju lásku, počkajte na odpoveď. Započúvajte sa do ticha a jemnej hudby, ktorá hrá v pozadí a vnímajte, čo k vám prichádza.
  ______________________________
  Každý z nás je jedinečný.
  Ste jedinečná duša. Ste milovaní Božou Matkou a Božím otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Všetci sme láska, svetlo a večná, individuálna duša.
  Teraz budem počítať do 3 a až potom, keď poviem 3, otvoríte svoje oči. Budete úplne prebudení, šťastní a uvoľnení. Začínam počítať.
  1. Zhlboka sa nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  2. Začnite preciťovať celé svoje telo bez ohľadu na to, v akej pozícii práve ste.
  3. Ešte raz sa zhlboka nadýchnite nosom a vydýchnite ústami.
  Teraz znovu otvorte svoje oči. Ste úplne prebudení, cítite sa dobre a ste obklopení nekonečnou, životodarnou láskou.
Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!
Logo Rozchod partnerov

Rozchod partnerov

Rozmýšľate o tom, že ukončíte váš vzťah, no bojíte sa následkov? Chceli by ste mať aj po ukončení vzťahu priateľský kontakt so svojim partnerom, či vzťah ukončiť v pokoji? Vieme vám pri tom pomôcť. Vo vzťahu je vždy najťažšia tá chvíľa, keď zistíte, že ho musíte ukončiť. Nie je dôvod, aby ste toto všetko prechádzali sám/sama a aby ste so strachom očakávali, čo sa stane, či nestane. Nechajte nás, aby sme vám pomohli. Aby sme prešli túto cestu spolu s vami s minimálnou námahou, a váš vzťah ste ukončili pokojne a harmonicky.

Potrebujete pomoc alebo máte problém?

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Rituál rozdelenia partnerov

Zoberte fotku osoby, s ktorou sa chcete rozísť. Potom zoberte čiernu fixku a nakreslite na tvár tejto osoby kríž. Povedzte: “Odíď v pokoji z môjho života, zabudol/zabudla som na teba! Zbohom.” Zoberte kúsok čiernej látky a zabaľte do nej túto fotku. Potom látku aj s fotkou zakopte na cintoríne, a to v sobotu počas ubúdajúceho Mesiaca. Vykopte lopatkou na vhodnom mieste jamku, vložte do nej svoj balíček a rozbite naň 2 vajcia. (poznámka: vajcia tu slúžia ako obeť, aby bol váš plán úspešný!) Na záver zakryte vykopanou hlinou, a zamaskujte. Ak neskôr stretnete dotyčnú osobu, vyvarujte sa vzájomného kontaktu! Táto osoba pre vás prestala existovať!

Preložené z nemeckého originálu: Partnertrennung

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Rozmýšľaš o tom, že ukončíš svoj vzťah, no bojíš sa následkov? Chcel by si mať aj po ukončení vzťahu priateľský kontakt so svojim partnerom, či vzťah ukončiť v pokoji? Nechaj nás, aby sme Ti pomohli. Aby sme prešli túto cestu spolu s Tebou s minimálnou námahou, a svoj vzťah si ukončil pokojne a harmonicky. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona