Vyskúšajte profesionálne spájanie partnerov ❤

Ľúbostná mágia

Návrat ex-partnera.

Ľúbostná mágia znamená v bielej mágii prácu s energiou. Odstráňujú sa tzv. blokády. Inak povedané pochybnosti a obavy, ktoré bránia tomu, aby sa láska naplno rozvinula. To sú: strach, ohrozenie iným partnerom, žiarlivosť, finančné problémy... Majte na pamäti, že ľúbostná mágia v žiadnom prípade nemôže vytvoriť umelú lásku.

Ľúbostná mágia: Jedno je však zaujímavé. Veľa párov nie je spolu, napriek tomu, že medzi nimi láska je. Vonkajšie vplyvy a strach predstavujú zásadnú prekážku. Práve toto môže mág použitím rituálov bielej mágie a voodoo zmeniť. Každá situácia a partnerský vzťah sú iné, osobité. Vzhľadom na to si mág musí vždy zvoliť iný rituál pre spájanie partnerov alebo vhodné kúzlo ľúbostnej mágie. Práve toto je to najdôležitejšie, a takto pre vás a pre vašu situáciu vytvorený rituál, vám pomôže.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujú vás partnerove slová, hádate sa, chýba vám harmónia? Skončil sa práve váš vzťah, alebo ho chcete vy, či váš partner ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť. Zdôverte sa niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša konkrétna situácia riešiť. Vieme pomôcť aj vám! Váš vzťah získa opäť harmóniu a súzvuk duší.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Ľúbostná mágia

Foto © Lorand Gelner http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

Vďaka rituálom pre spájanie partnerov, meditáciami a novým poznatkom bude z vás vyžarovať láska a energia, ktorú si každý všimne. Váš vysnívaný partner, či vysnívaná partnerka, vás znova osloví. Sám, či sama, od seba úplne prirodzene, a z vlastnej vôle, sa bude chcieť s vami stretnúť. Využite pradávne múdrosti a vyskúšajte spájanie partnerov pod dohľadom profesionála bielej mágie! Pomocou rituálov bielej mágie a voodoo vieme navýšiť vaše vibrácie. Vieme odstrániť vaše blokády, čím sa zvýši vaše vyžarovanie a zväčší sila vašej príťažlivosti. Váš vysnívaný partner, či vysnívaná partnerka, vás začne odrazu vnímať celkom inými očami a budete ho/ju priťahovať. Pamätajte, že "Ľúbostná mágia" nie je žiadnou manipuláciou so slobodnou vôľou.

Ste pripravený/á čakať na svojho vysnívaného partnera alebo vysnívanú partnerku? Skúste využiť našu profesionálnu pomoc a zažite profesionálne spájanie partnerov.

Spájanie partnerov vďaka voodoo a bielej mágii

Spájanie partnerov má svoj pôvod v časoch dávno minulých. Ľudia majú zvyk hľadať svoje „lepšie JA“ v druhých ľuďoch. Je dobré vedieť, že ak sa stotožníme so svojím vlastným telom, a s vlastným JA, nemáme už dôvod hľadať svoju druhú polovicu v inom človeku.

Starý, či mladý. Heterosexuál, či homosexuál. Vždy existuje cesta ku spoločnému šťastiu! Chcete aj vy sami vyskúšať malé rituály pre spájanie partnerov? Pozrite sa práve TU a vyskúšajte si ich: Ľúbostná mágia.

Aj v beznádejných situáciách, vám rituály bielej mágie a voodoo môžu privolať harmonické partnerstvo. Spájanie partnerov vám tak pomôže ku šťastiu a harmónii. Láska je najväčším dobrom. Harmónia je to, čo iných priťahuje.

Logo Ľúbostná mágia

Spájanie partnerov

Chceli by ste získať vášho ex-partnera späť? Vždy existuje cesta!

Skúste to za pomoci bielej mágie a voodoo. Existuje veľa rituálov a metód, ktoré môžu pomôcť práve vám!

Ľúbostná mágia je jednou z najkrajších oblastí našej magickej práce a praxe.

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magička Damona

Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Mobil SK: +421 902 734 483
aj WhatsApp, Viber,
Telegram alebo Signal
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Eža Vlkolinského 141
930 41 Hviezdoslavov
Mobil SK: +421 944 572 078
bielamagia@me.com

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar