Ďakovné listy od klientov

Spájanie partnerov - ďakujem

Dobré ráno milá Marion, myslím práve na teba a som rád, že vďaka tebe sa mi podarilo byť opäť šťastným. Objímam ťa a prajem ti zo srdca ❤️ peknú nedeľu. Akurát sedím s priateľkou v Münsteri v kuchyni a popíjame kávu ☕️ ​​😘

Priebeh spolupráce

Ďakujem 🙏

Tie vaše rady robia zázraky. Knihy mi dávajú veľa. Už čítam druhú od Miguela Ruiza + meditácie…
Ďakujem, že som vás našla 🙏
Teším sa zajtra na Moniku, už odpočítavam hodiny. A potom aj na call s tebou.

Ľúbostná mágia - poďakovanie

Ahoj Monika.
Tak ti posielam moju recenziu, krásny dník 🍀⭐️🙏❤️

Slovami sa nedá opísať túto dnes už nádhernú a úžasnú cestu aj keď … spočiatku to nebolo také jednoduché.
Naša spolupráca sa začala v lete (august) 2019. V tomto období som pomaly, ale isto strácal všetko, už som nemal viac síl. Partnerka, ktorá ma opustila, finančne a ani zdravotne som na tom nebol veľmi dobre. Hľadal som tam niekde v diaľke záchranu, ktorá by tieto všetky moje problémy raz a navždy vyriešila. Ako som tak premýšľal napadla ma “Mágia“ a v kútiku duše som dával tomu aj nádej. Najviac ma zaujala Biela mágia, mágia lásky. Vedel som, že práve Láska dokáže robiť divy a poraziť doslova všetko. Tak som to skúsil a napísal. Cca o 2 dni som dostal kladnú odpoveď, dohodli sme si telefonický termín a mohli sme začať s našou spoluprácou. Mojím cieľom bol návrat partnerky a vyhýbať sa chybám, ktoré som dovtedy robil ako malé dieťa. Dostal som od Moniky a Paľka všetky potrebné informácie, literatúru a mohli sme začať. Hovorím si dobre a samotnú výzvu som prijal. 4 mesiace zamakám a presne tak bude pracovať aj druhá strana. Lenže nestalo sa nič. Paľko a Monika mi len stále hovorili, že všetko je v poriadku a som na správnej ceste….a takto ubiehal čas. Prešli 2 roky a stále nič výraznejšie sa nedialo aj keď moja partnerka sa sem -tam ozvala. Opäť si hovorím super už to bude veď u väčšiny klientov práca a úspech trvá cca 2 roky.

Čas utekal ako voda a tak prišiel 3. rok. V tomto roku došlo k stretnutiu s mojou partnerkou, ale v hĺbke som už sám cítil, že to už nie je ono a tieto rozhovory ma už nejako nenapĺňajú a takto by som si nevedel ani predstaviť pokračovať v našom vzťahu. Zmenil som sa. Už som vnímal tento svet okolo nás iným pohľadom. Bol som sám so sebou vyrovnaný a spokojný. Niekedy som si aj myslel, že už na mňa aj zabudli, ale bral som to s humorom. Pri našom ďalšom rozhovore mi Paľko povedal ”budeš si vyberať“ a do tvojho života môže prísť aj niekto iný. Už som všetko vypustil z mojej hlavy a užíval si tento život v láske a harmónii sám so sebou. A vtedy sa to stalo “stretli sme sa” len tak v kaviarni. Naše pohľady prezrádzali doslova všetko. Dnes viem, že tak to malo byť a nič, čo sa deje v našom živote, nie je náhoda. Spoznal som moju spriaznenú dušu, je to nádherná, milujúca, pre mňa úžasná žena plná lásky, s ktorou môžem spoločne kráčať touto životnou cestou a napĺňať naše ciele. Táto moja cesta trvala niečo vyše 4 rokov.

Obrovské poďakovanie patrí Monike, Paľkovi a celému tímu Bielej mágie (pre mňa ste anjeli) a všetkým, ktorí stáli a pomáhali mi na tejto ceste. Klientom, ktorých recenzie mi vháňali potrebnú silu a energiu a z každého Vášho osobného úspechu som sa veľmi tešil. Vaša cesta bola aj mojou cestou, ďakujem za všetko. Aj tento príbeh má svoj koniec ako v rozprávke a “bude svadba”.

Boh je láska.
Láska je Boh.
Staňme sa láskou.

❤️🙏⭐️

Poznámka Bielej mágie: Naša spolupráca pokračuje ďalej a z klienta je momentálne náš žiak.

Veľká noc - ďakujeme

Veľká noc - ďakujemeVeľká noc - Kvety

Ľúbostná mágia - partner snov

Nastal ten krásny čas, aby som sa aj ja podelila o skúsenosť, radosť, cestu lásky s BIELOU MÁGIOU - MÁGIOU LÁSKY.

Vo vzťahoch sa mi veľmi nedarilo, no čo už 🤷‍♀️ hovorila som si, aj keď som vždy snívala, túžila po šťastnej rodine, vzťah nikdy nevydržal. Čas letel a ja som si aj zvykla byť sama. No predsa sa v mojom živote objavil XY a ja som sa zaľúbila… chvíľu sme si rozumeli, no nie dlho. Vzťah sa rúcal a ja som to nechcela prijať…pýtala som sa prečo? Ja to tak nechcem! Začala som hľadať pomoc, prezerať stránky na internete, pýtala sa priateľov. Oslovila má stránka BIELA MÁGIA.EU, za čo som vďačná. Keď som čítala recenzie, veru aj slzy vyšli… tak som napísala a netrpezlivo čakala, kedy sa ozvú… Napísala Monika, dohodli sme sa na telefonickom rozhovore a ja som sa veľmi tešila. Ozval sa milý, neskutočne príjemný hlas, z môjho pohľadu vždy usmiatej Moniky - Ďakujem Monika, ktorá ma chápala, vypočula, usmernila, všetko vysvetlila, podporila a dala mi termín s Paľkom 😇 … Jeej to bolo radosti… teda "v mojich predstavách“ veď predsa porozprávame, poviem, čo chcem, ako si to predstavujem 🤔 a počaruje, urobí rituál a XY sa vráti, ešte sa aj ospravedlní, vezme si ma za manželku a budeme šťastná rodina 🤦‍♀️ aj sa smejem, keď to píšem 😊. Na môj prvý telefonát s Paľkom sa nedá zabudnúť… ozval sa mi úžasný, milý, láskavý, inteligentný chlap, ktorý mi trpezlivo, s láskou všetko vysvetľoval a ja som hltala, každé jeho písmeno, slovo…aj to tak ostalo ❤️ a na každý ďalší telefonát som sa vždy veľmi tešila a teším sa dodnes. Veľmi si ťa vážim Paľko, obdivujem, si pre mňa anjelom, učiteľom…prešli cca 2-roky, krásny to čas…cesta lásky, pochopenia, zmeny, radosti, meditácií, nových informácií, aj priateľov.

Na tejto ceste, ako čas plynul, aj XY sa začal sporadicky ozývať, no už to pre mňa nebolo podstatné. Som veľmi vďačná, že som mala to šťastie a stretla (alebo on mňa) najúžasnejšieho, milujúceho, láskavého muža, slniečko krásne, pri ktorom sa cítim, ako princezná a život s ním je nádherná rozprávka ❤️. Chcem sa poďakovať celému tímu BIELEJ MÁGIE za čas, energiu, trpezlivosť, milé, vždy povzbudzujúce slová, zmenu, správne nasmerovanie, za všetko … nedá sa to slovami ani opísať, všetci ste úžasní. Z celého ❤️ Veľké Ďakujem a stránku, služby BIELEJ MÁGIE.EU vrelo odporúčam.

XY

Spolupráca - ďakujem

Ahoj Monika.

Dnes bol úžasný deň v práci. Za minulý mesiac chýba recenzia od klientov, preto cítim, že by som ju mala napísať ja. Včerajšie zistenie bolo pre mňa veľmi kľúčové (viac nižšie) ❤️❤️

Odkaz píšem pre všetkých, ktorí hľadajú stebielko nádeje. Aj ja som hľadala, keď som bola na konci so silami. Všetko sa to začalo pred štyrmi rokmi, keď som sa rozišla s mojim priateľom. Po 5 mesiacoch mi ho tieto krásne duše priviedli akoby zázrakom späť do života. Prestala som na sebe pracovať a hádky sa dostavili už za veľmi krátky čas. Opäť som sa stala na ňom závislá, bola som schopná obetovať pre neho aj život, brzdila som seba a aj jeho a do našich životov som nedávala nič pozitívne. Po 3,5 roku sme sa opäť rozišli. Opäť som kontaktovala Moniku a Pavla. Dnes píšem tieto riadky po 2 mesiacoch od nášho rozchodu a spolupráce, že dnes som bola konečne taká šťastná, ako už dávno nie. Mám okolo seba v práci ľudí s ktorými by som sa predtým nerozprávala a podporujú ma. Dokonca som prestala mať rada svoju prácu, ale posledné dni sa tam cítim úžasne. Verím, že mi pomôžu a aj keby to nemal byť tento muž. Preto zvažujem aj, že zmením svoje rozhodnutie získať ho späť.

Zo ❤️ vám ĎAKUJEM

XY

Ďakujem za analýzu

Prajem dobrý večer… za analýzu som vám veľmi vďačná týmto sa u mňa veľa vecí teraz zmení, lebo tou správou od vás mi na to dalo iný pohľad 😌 a verím, že to tak bude lepšie na zatiaľ mi toto od vás stačí… ešte raz veľmi pekne ďakujem ❤️

Mágia lásky - poďakovanie

Ahoj Monika, ďakujem za video určite si ho skúsim pozrieť.

Len teraz sa musím priznať trávime s XY už celkom dosť času a je to čím ďalej tým lepšie, za čo sa vám chcem poďakovať.

Ale zasa na druhej strane dohodnúť si s vami termíny bude už čím ďalej tým ťažšie, napríklad teraz s Pavlom je pravda, že robím do 18:00 hod. a o 19:00 hod. by som Pavla kvôli práci stíhal, ale zasa na druhej strane okolo 19:00 hod. mám byť s XY.

Ahoj Monika, v prvom rade sa vám chcem poďakovať za to, čo ste pre mňa robili a aj urobili a že ste ma naviedli na tú správnu cestu. A áno, keď bude treba, tak sa ozvem, len verím, že už nebudem musieť. A želám nech máte kopec spokojných ľudí, minimálne ako som teraz ja.

Správa od klientky

Ahojte Pavol a Monika,

XY sa predchvíľou ozval, normálne nechápem 🙂 po tak dlhej dobe. Napísal správu, ako sa mám, tak idem mu odpísať, tak sa teším, len toto som fakt teraz ešte nečakala ani, že sa ozve.

XY

Osobný rozvoj - ďakujem

Mila Monika, ❤️🙏

veľmi pekne ďakujem, vôbec na neho nereagujem už dlhšie, cítim sa lepšie, dokonca mám vnútorný pocit, že som sa oslobodila 🌌 prestala som už všetko riešiť a cítim sa dobre, zameriavam sa na seba a svoj život a vnútorný pokoj, a zase sa začínam viac venovať duchovnej oblasti 🙏. Veľmi pekne ďakujem za Vaše usmernenie, veľa ste ma naučili, preto som silnejšia osobnosť a snažím sa stále na sebe pracovať, mám priateľku z VŠ, sme si veľmi blízke, čo sa týka duchovnej oblasti, takže určite sa to bude vyvíjať dobrým smerom. Zase sa po čase ozvem ako mi to ide. 🙏 Posielam Vám objatia a krásne ďakujem ❤️🙏🌌

XY

Vnútorný pokoj – ďakujem

Milá Marion, ďakujem ti, pretože konečne mám svoj vnútorný pokoj, silu uzatvoriť a vyliečiť moje otvorené rany! Toto je pre mňa ten najkrajší darček!! Vymedziť hranice a potom sa pustiť do ďalších cieľov. Krásny víkend!! S pozdravom XY

Veselú Veľkú noc

Milá Marion,

prajem Ti zo srdca ❤️ veselú Veľkú noc. Bohužiaľ sa mi nepodarilo zastihnúť Ťa telefonicky. Momentálne som veľmi šťastná, rozprávala som sa s XY.
To, čo urobil, je neospravedlniteľné, ale chcem mu dať ešte poslednú šancu. Možno teraz už konečne vie, že ja som tá pravá.
Povedala som mu, aby mi znovu nezlomil srdce, lebo potom to bude koniec už navždy.
Koncom apríla odlietame naspäť do Egypta na udobrenie.
Každý deň si telefonujeme a budeme spolu aj na Veľkú noc.
Počujeme sa po Veľkej noci 🐣?
Silno Ťa objímam.
Aj v práci sa mi darí stále lepšie a lepšie. Ale zatiaľ zostanem vo Wuppertale...
S pozdravom
XY

Osobná zmena - ďakujem

Ahoj Monička posielam recenziu:

Ešte keď som mal 19 rokov spoznal som jednu dievčinu, tak rýchlo ako vzťah medzi nami začal, tak sa rýchlo skončil. Vtedy sme boli spolu približne 2 mesiace. Trápilo ma to, ale nejak to celé časom odznelo a prišli aj nové partnerky. Približne o 10 rokov sme sa opäť stretli a opäť medzi nami vzplanula iskra lásky. Mal som pocit, že už sme dozreli na náš vzťah. Cítil som, že sme jeden pre druhého a preto som ju požiadal o ruku. Mal som ideál rodiny, spoločného života, bývania atď. Po pár mesiacoch od zásnub náš vzťah stroskotal na plánovaní svadby. Je to neuveriteľné, ale je to tak, aj na plánovaní svadby to môže stroskotať. Po pár mesiacoch sa mi ju podarilo "uprosiť“, aby sme sa vrátili k sebe. Celý som bol šťastný, že sme opäť spolu a veril som, že už to bude na vždy. Ako čas plynul, tak zas sa to začalo komplikovať. Nedarilo sa nám splodiť dieťa a začali z jej strany prichádzať podmienky. Boli tri. 1. Aby som predal úplne nový byt a kúpil v blízkosti jej domova 2. Aby mala dieťa 3. Išla na dovolenku. Vtedy sme sa poriadne pohádali, mal som pocit ako keby som mal mať aladinovú lampu, ktorú keď pošúcham plní priania na počkanie. Od tej chvíle každý môj pokus o stretnutie končil hádkou a nezaberalo nič. Po mesiaci od osudovej hádky som sa dozvedel, že už má iného. Bol som fakt zúfalý, snažil som sa zabudnúť, vyrovnať sa s tým, aj som si našiel inú partnerku, ale po mesiaci som to ukončil, lebo som to nemal v sebe uzatvorené.

Keď nezaberal žiaden môj pokus o stretnutie a zmierenie, tak som si povedal skúsim nejakú vešticu alebo mágiu. Pri hľadaní na internete som narazil na stránku biela-magia.eu. Dôkladne som si všetko preštudoval, prečítal recenzie (tie ma hlavne presvedčili) a napísal som cez kontaktný formulár, poslal fotky a dátumy. Netrpezlivo som čakal, kým sa mi niekto ozve. Po pár dňoch mi prišiel mail s návrhom termínu na úvodnú konzultáciu. Plný očakávaní som volal v dohodnutý čas a na druhej strane mi zdvihla žena s príjemným hlasom. Bola to Monička 🙂. Oboznámila ma s výsledkami analýzy, predstavila podmienky spolupráce a odpovedala asi na 100 mojich otázok. Povedal som, že porozmýšľam a ozvem sa. Netrvalo dlho a povedal som, že idem do toho.

Moje prvé očakávanie bolo, urobí sa čáry-máry a budú sa diať zázraky. 🙂 Nestalo sa žiadne čáry-máry a prišli pokyny na meditáciu, fúra knižiek a ďalší termín na konzultáciu. Všetko som sa snažil plniť podľa pokynov. Začal som na sebe pozorovať zmeny, celkovo mal som pocit, že sa lepšie cítim a aj som šťastnejší. Asi po 3 mesiacoch od začiatku spolupráce na pokyn Paľka som kontaktoval svoju bývalú. S prekvapením komunikovala so mnou priateľsky a dokonca začala mi aj sama od seba písať napriek tomu, že mala už iného. Čo čert nechcel po týždni som ju náhodne stretol na jednej akcií, kde sme sa spolu asi hodinu a pol rozprávali o všetkom možnom a cítil som z nej, že vôbec si nie je istá tým svojím partnerom a že sa ku mne má. Asi týždeň po našom stretnutí sme mali dlhý telefonický hovor, kde sme si všetko nepovedané povedali a vyjasnili nevyjasnené. Tento hovor bol pre mňa kľúčový. Počas neho som si uvedomil, že táto žena má úplne iné hodnoty ako ja a tak plytko nedokážem uvažovať. Úplne som vytriezvel a povedal som si, že tu cesta nevedie. Na ďalšej konzultácií som Paľkovi oznámil, že "Nemám záujem o Beátu" a dostal som na to odpoveď od Paľka "Výborne, gratulujem ti". Nechápal som, ale pochopil som. Po pár mesiacoch prišla nová žena, s ktorou vzťah má úplne iný rozmer, hĺbku a naplnenie.

Silou mocou som chcel, aby sa ku mne bývalá vrátila, nevidel som, s kým mám dočinenia. Verím, že meditácie, knižky, soľné kúpele, sviečky a energia tímu biela mágia mi pomohli, aby sa mi vyjasnil zrak a uvidel veci ako sa skutočne majú. Ako bonus "pričarovali" mi do života úžasnú partnerku. Veľa som zmenil vo svojom živote a môžem ho rozdeliť pred a po bielej-mágií.

Ďakujem Moničke, Paľkovi a celému tímu z celého srdca. :-*

XY

Zlepšenie zdravia - ďakujem

Ahoj Marion, pre tvoju informáciu môj zdravotný stav je naďalej stabilný a možno sa v týchto dňoch opäť trošku zlepšil. Slovo ďakujem tu nestačí. Veľmi si vážim, čo pre mňa robíš. Robí ma to veľmi šťastnou a ešte viac ma to ohromuje. Objímam ťa a prajem peknú nedeľu 💞🌷💞

Posielam jarné nedeľné pozdravy!!! A ďakujem za všetko. Vidím, ako sa uzdravujem a posúvam sa dopredu. S pozdravom XY

Ďakujem za tvoje slová

🥹😍 Ďakujem za tvoje slová

Toľkokrát si mi už pomohla a veľmi dobre viem, že sa na teba môžem kedykoľvek obrátiť, čo mi tiež dodáva silu a nádej 😘

Si naozaj úžasný človek a ak mám byť úprimná, moja majsterka! Toľko som sa toho od teba naučila a ďakujem ti za to ❤️

Marion Daghan-Malenky

Meditácia a mágia - ďakujem

Ahoj Marion, dúfam, že sa máš dobre?!

Od nášho posledného rozhovoru kvôli rituálu ubehol už nejaký čas a ja som chcela počkať a zistiť, ako to zaberie!
Povedala si, že ak sa niečo stane, mám sa ozvať a nateraz si nový termín nedohodneme!

Odvtedy som na sebe tvrdo pracovala, používala som každý deň Pavlov denník a musím povedať, že sa mám super!

V skutočnosti som sa tak duchovne rozvinula, že si už neviem predstaviť život bez meditácie a mágie!

Mám taký pocit, že to bol môj osud alebo moja cesta, kam by som mala ísť!

Veľa som sa toho od teba naučila a som ti veľmi vďačná!
To, že ma moja mama priviedla vtedy k tebe, bolo to najlepšie, čo sa mi mohlo stať!

Ďakujem za všetko, drahá Marion ❤️

Návšteva - ďakujeme

Ahojky,

tak som došiel šťastlivo, ďakujem veľmi pekne Monika za pohostenie.

🙏🍀❤️

Návšteva - ďakujeme

Spolupráca - ďakujem

Ahoj Monička,

asi už vieš, že sme ukončili spoluprácu. S Paľkom sme sa zhodli, že už to je len na mne. Chcem ti veľmi poďakovať za tvoj prístup, tvoje rady a bolo mi príjemné sa ti vyrozprávať a vypočuť si tvoje rady. Ďakujem ti 😘❤️

Pripravím recenziu a pošlem… ďakujem velmi pekne. 😉

Mágia úspechu

Dobrý deň Monika,

uvažovala som v priebehu posledných 2 rokov, že by som Vás osobne navštívila, … O prácu v XY múzeu som skoro prišla, vnímala som to ako istý trest. Ďalšiu prácu som si našla až o 7 mesiacov neskôr. Hlavne vďaka pokovidovej situácii, kedy veľa zamestnancov "vypadlo".

Každopádne ukončenie spolupráce s Vami som veľmi ľutovala. Meditáciám a ezoterike som sa venovala i naďalej, nestretla som však ľudí, s ktorými by som sa o tom mohla porozprávať, či podeliť sa so skúsenosťami. Pavol správne videl v astráli, že budem pracovať na Ministerstve X (ide o moju súčasnú prácu v Prahe, získala som ju súbežne s prácou na XY). V tom čase (2020) som však mala za sebou neúspešné výberové konanie na Ministerstvo X a nazdávala som sa, že Pavol klame alebo nedisponuje správnymi informáciami.

S pozdravom XY

Poďakovanie

Dobrý deň, rozmýšľala som nad tým a myslím, že to nechám tak ...ďakujem za milé slová, počula som a cítila veľa dobrého v tvojom hlase, ďakujem, rada by som vám niečo poslala na účet ako poďakovanie, je to zo srdca. Poslali by ste mi prosím vaše bankové údaje? Ďakujem veľmi pekne. Prajem vám veľa lásky a všetko dobré.

Učenie sa bielej mágie

Z celého srdca ti žehnám, na Vianoce som bola v Prahe sama... teraz mám 7 dní Vianoc, z celého srdca si vážim, že som u teba, že sa môžem od teba učiť a že ty si to svetlo v mojich tuneloch, Boh ťa žehnaj 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Sme jedno, sme láska, sme večná láska 💙💙💙 XY

Ďakujem za všetko

Ahoj Monika 🙂

Posielam denník a ďakujem krásne za všetko, vďaka Vám som iným človekom 🍀🙏

XY

Nový rok - ďakujem

Nový rok 2024 - ďakujem DarčekyNový rok 2024 - ďakujem
Milý Pavol a Marion ❤️

My vieme, že tento rok bude prelomový…

Ja vám prajem v tomto roku hlavne veľa zdravia, lásky, božej podpory.

Ďakujem za všetko a hlavne za to, že ste súčasťou môjho života a vždy budete.

S láskou

XY

Ľúbostná mágia - veľké ďakujem

Ahoj,

chci se s Vámi podělit o zkušenost a změnu kterou jsem si prošla díky celému týmu bíle magie. Když jsem začínala se spoluprací, měla jsem v sobě hodně zakořeněný strach, nízké sebevědomí. Práci, kterou jsem nesnášela. Byla jsem ve vztahu, který byl nefunkční (vlastně jsem se necítila milovaná a neuměla moc dát najevo protějšku, co je špatně). Mému ex říkejme třeba Y. Díky tomu, co jsem viděla okolo sebe, jsem si myslela, že to je normální. Však i lidi okolo mě chodí do práce pro peníze. Ani moje okolí nemá krásné vztahy. Nefunkční vztahy v mém okolí byly tak silné, že jsem si říkala, že jsem na tom vlastně dobře. Nebije mě, nepije, asi se mnou do budoucna počítá. Jsem na tom líp, než jiní. Ale uvnitř prázdno. Pokud přijdete domů a partnerovi je jedno, co vás trápí a zároveň vám je lépe, když není doma, je něco špatně. Špatně byl už důvod, proč jsem tento vztah začala. Byla jsem asi od mých 19 let strašně zamilovaná do mého velmi dobrého kamaráda. Říkejme mu X. Nikdy nic mezi námi nebylo. Možná to tak neměl, možná jsem si ty šance snížila sama. Tohle ale není důležité. Vlastně, proč by chtěl holku, která je ustrašená šedá myš a bojí se všeho. Taky jsem byla snadným cílem. Koukala jsem na něj jako na Boha. Myslela jsem si, že nemá chyby. Dočkala jsem se z jeho strany výsměchu kvůli citům. Tvářila jsem se, jak jsem v pohodě, ale nebyla. Vlastně jsem se v životě nestyděla asi nikdy za nic víc, než za to, co jsem k němu cítila. Nemohla jsem ho dostat ven z myšlenek. Byla jsem smutná a lepila to dalším vztahem. Měla jsem pocit, že to na chvíli pomohlo. Ale další vztah vznikl na základě smutku, strachu uvnitř, nebyl tak jediný pozitivní důvod.

Čítať viac...

Nový rok 2024 - ďakujem za všetko

Nový rok 2024 - ďakujem za všetkoNový rok 2024 - ďakujem za všetko Darčeky
Milá Monika. ❤️

V tomto roku 2024 ti prajem z celého srdca lásku, porozumenie a podporu.

Podporu všetkých uvedomelých ľudí, ktorí vedia, že jedinou možnosťou je duchovný rozvoj a vytvorenie Tvorivej spoločnosti.

Mám ťa rada a ďakujem úplne za všetko.

Si a budeš navždy súčasťou môjho života.

S láskou

XY

Vianoce 2023 - ďakujeme

Vianoce 2023 - ďakujemeVianoce 2023 - ďakujeme Darčeky
Milá Monika

Ďakujeme za Tvoje vždy láskavé a povzbudivé slová, nekonečnú trpezlivosť, čas a energiu, ktorú nám venuješ.

S láskou

X a Y

Vianoce 2023

Srdečný pozdrav- kvety

Srdečný pozdrav pre šťastný a zdravý nový rok!

XY
Srdečný pozdrav- kvety ĎakujemSrdečný pozdrav- kvety

Vianoce ’23

Vianoce ’23Vianoce ’23 Darčeky
Vianoce ’23

Milá Marion,
milý Pavol,

aké pekné, že ste a že sme si takí blízki aj napriek množstvu kilometrov, ktoré sú medzi nami!

Prajem Vám šťastné a veselé vianočné sviatky a pohodové wellness dni!

S láskou

Vaša XY

Veselý Silvester a perfektný vstup do Nového roka 2024!

Ahoj Moni,

prajem Ti veselý Silvester a perfektný vstup do Nového roka 2024!

Rok 2023 bol úspešný, plný uznania, pohody, veselosti, ale aj starostí, práce a nečakaných situácií. Prajem Ti, aby tento prichádzajúci rok bol pre teba ešte lepší, pohodovejší a plný úspechov a uznania za všetko, čo robíš, aby sa ti s nami dobre pracovalo a mali sme taký super vzťah, nech sa ti darí aj v súkromnej oblasti (verím, že bude 🤩) a nech sa ti plnia všetky tvoje sny a "tí hore" nech ťa naďalej ochraňujú 🎊✨🩷

XY

Všetko len to najlepšie do nového roka

Ahoj Monika,

posielam denník 🙂 prajem krásny večer a všetko len to najlepšie do nového roka 🍀🙏

Ďakujem za všetko 🙂

XY

Krásne Vianoce

Milá Moniko a milý Pavle,

vám oběma a všem vašim blízkým přeji krásné Vánoce prožité v klidu, štěstí a lásce ❤️. Moc dekuji za všechno, co jsem se díky vám naučila a těším se na další spolupráci.

XY

Krásny, láskyplný a pokojný vianočný čas

Milá Monika,

prajem Ti krásny, láskyplný a pokojný vianočný čas prežitý v kruhu Tvojich milovaných. 🙂🎄✨️

Inak...včera sa ozval XY a písal mi k Vianociam...sám od seba...nemohla som uveriť, keď som to čítala...či dobre vidím 🙂.

XY