Ďakovné listy od klientov

Meditácia a mágia - ďakujem

Ahoj Marion, dúfam, že sa máš dobre?!

Od nášho posledného rozhovoru kvôli rituálu ubehol už nejaký čas a ja som chcela počkať a zistiť, ako to zaberie!
Povedala si, že ak sa niečo stane, mám sa ozvať a nateraz si nový termín nedohodneme!

Odvtedy som na sebe tvrdo pracovala, používala som každý deň Pavlov denník a musím povedať, že sa mám super!

V skutočnosti som sa tak duchovne rozvinula, že si už neviem predstaviť život bez meditácie a mágie!

Mám taký pocit, že to bol môj osud alebo moja cesta, kam by som mala ísť!

Veľa som sa toho od teba naučila a som ti veľmi vďačná!
To, že ma moja mama priviedla vtedy k tebe, bolo to najlepšie, čo sa mi mohlo stať!

Ďakujem za všetko, drahá Marion ❤️

Ďakujem za meditáciu

Ďakujem za meditáciu 2023

Ahoj Monika a dobré ránko ☀️

Ďakujem veľmi pekne za všetko, skvelú meditáciu, výborné jedlo, príjemný rozhovor a posedenie s Vami.

S Láskou

XY ❤️🙏🍀

Ďakujem za meditáciu

Ďakujem za meditáciu 2021

Monika, ďakujem krásne za moju návštevu, za stretnutie s tebou a nádhernú meditáciu vo vašej záhradke.
Je tam naozaj nádherne, dlho si ten obraz udržím v sebe.
Taká, aká si krásna zvonka, si aj zvnútra. ❤️
Ďakujem, že si, ste… stále so mnou 🙏
XY

Ďakujem za meditáciu

Ahoj Monika,

som velmi rad, ze som ta konecne mohol stretnut osobne 🙂 urobila si na mna obrovsky dojem a dakujem za skvelu meditaciu 🙏🍀🙂.

XY

Ďakujem za stretnutie

Ďakujem za stretnutieAhoj Monika.

Áno, došla som dobre, cestou trosku mrholilo.

Ja ďakujem tebe, ze si si nasla na mňa čas aj za meditáciu. Ďakujem za všetko, za tvoje, Pavlove rady, za vašu pomoc, za učenie trpezlivosti, reagovania, najdenia vnutorneho pokoja, za energiu a za odstraňovanie môjho strachu…..

Si veľmi milá, zlatá, bolo mi s tebou veľmi dobre. Keď budem môcť, veľmi rada ešte k tebe prídem.

A samozrejme ďakujem za pomoc môjho vzťahu s XY, ze od začiatku ste mu verili viac ako ja, dávali mi stále vieru a nádej…. Bolo to pekne počuť, keď som spomínala, že je kamaratka tehotná, ze ju budem nasledovať 🙂 kiež by si mala pravdu.

XY

Ďakujem za pozitívnu energiu

Monika dakujem este raz za vsetko, za vela pozitivnej energie, ktorou som vdaka Tebe nabita a ze sa vsetci zaoberate tou mojou zalezitostou Happy som plne odhodlana na celu premenu. Naozaj vdaka. XY

E-mail: Veľké ďakujem

Ahoj Darinko,

omlouvám se, že ti píši až teď, dojela jsem v pořádku. Děkuji za nádherný podvečer, který jsem mohla s Vámi strávit. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které ke mně přicházely a které jsem v sobě měla již dávno zpracovat. Uvědomila jsem si co pro mne můj muž znamená - meditace ve mně vznesla lásku k sobě samé tak i k němu. Vše staré jak by odešlo a já k němu cítím ještě větší lásku. MOOOOOOOOOOOOOC DĚKUJI. Pozdravuj svého muže - právě vy dva jste mi ukazázali tu důležitou hodnotu a cestu.

XY

Ďakujem: Stretnutie

Dobrý večer Monika.

Ďakujem za Váš e-mail. Potešil ma. Možno aj ja poteším Vás správou, že už na druhý deň po našom stretnutí ma už ráno prekvapila naozaj dobrá a pozitívna e-mailová správa týkajúca sa vysporiadania si mojej minulosti. Príjemné prekvapenia pokračovali aj naďalej v priebehu dňa, ked mi syn po návrate domov oznámil že mu volali a ponúkli prácu.
Tak dlho sa nič nedialo a zrazu sa všetko nejak pohlo. Tieto udalosti vnímam ako také prvé lastovičky a utvrdilo ma to v tom, že cesta ktorou sa chcem vybrať je tou správnou cestou.
Každopádne budem pokračovať v meditáciach a začnem si čítať aj jednu z kníh ktorú ste mi doporučili. Velmi sa už teším na našu dalšiu spoluprácu. Zopár mesiacov potrvá kým dám do kopy potrebné fin.prostriedky ale aj dcérka mi ponúkla pomoc že mi do toho tiež prispeje Happy, možno sa Vám tiež ozve a požiada o pomoc. Cíti stále akúsi únavu a ako keby bola bez energie. Dal som jej kontakt na Vaše stránky. Volá sa XXX.

Tak zatial toľko a ešte raz ďakujem Happy Určite sa koncom roka ozvem.

P.S....a ďakujem aj za kávu Happy J.

Spoločný úspech: Ďakujem!

Drahý Paľko a Monika,

musím Vám zložiť komplimenty. Vaša sila a moc je neuveriteľná. Dnes som počula V. rozhovor a jediné, čo sa jej tento rok podarilo predať a na čom zarobila je prádlo, čo som viedla ja !!! A ja viem čia je to zásluha Winking). To je Náš spoločný úspech. Idem ďalej meditovať, čítať a už si predstavujem moju pravú polovičku Happy.

Krásny večer, Majka

Poradenstvo a meditácia

Dobrý deň Monika,

chcem Vám veľmi krásne poďakovať za konkrétne rady a odporúčania do budúcnosti na základe Vami vypracovaného výkladu i osobného kontaktu. Som veľmi šťastná, pred pár mesiacmi som úspešne ukončila štúdium rigorózneho konania (PaedDr. - doktor pedagogiky). Ako ste mi aj odporučili, od januára 2013 som dala v práci výpoveď, aby som sa mohla naplno venovať štúdiu a výsledok dopadol super. Avšak momentálne ma trošku trápi aktuálna situácia (nájdenie nového zamestnania), no verím, že postupne príde aj to.

Bolo mi veľkou cťou a potešením sa s Vami stretnúť. Ďakujem.

Prajem krásny deň,

Jaroslava

Prenos energie - Termín

Milá Marion,

predovšetkým: domov som prišiel v poriadku!,

chcem vám bezpodmienečne napísať, že (prenos energie) dnešné stretnutie s vami bolo absolútne úžasné. Mal som na mojej 5 hodinovej spiatočnej ceste dosť času, aby som veci precítil a popremýšľal nad nimi….. a musím povedať, že sa cítim tak trochu ako nový človek.
Moja letargia úplne zmizla. Moja energia je späť a tiež moja vôľa bojovať, zmeniť veci….. to je neopísateľné. Teraz už viem úplne presne, čo chcem. A k tomu patrí aj to, znovu byť hrdý sám na seba (xy si určite zaslúži mať muža, ktorý za niečo stojí….a iba touto cestou existuje moja budúcnosť s xy). Chystám sa hneď zajtra začať s mojim športovým tréningom, aby som sa opäť cítil dobre.
Od návštevy u vás mám pocit, že to MUSÍM urobiť! Ako keby sa zo mňa stal od nášho rozhovoru niekto celkom iný…. Len tak mimochodom: dnes som najazdil 990 kilometrov a aj to nie v práve príjemnom počasí, z toho približne 4 hodiny po tme. Napriek tomu sa stále cítim celkom fit.

Srdečná vďaka, Marion!!!!! Mám pocit, že máte neskutočne veľa schopností!,

Boh vám žehnaj !

Spájanie partnerov - ďakujem

Milá Marion,

chcela by som sa ti týmto listom z celého srdca poďakovať za tvoju už skoro dvojročnú pomoc. Keď som ti prvýkrát zatelefonovala, mala som sa vtedy veľmi zle a zavolala som ti kvôli návratu môjho partnera naspäť ku mne. Pamätáš sa, že moja situácia bola beznádejná – ja a môj ex-partner sme sa už vôbec spolu nerozprávali.

Vďaka tebe sa mi dnes darí veľmi dobre, môj ex-partner sa síce ku mne nevrátil, ale dnes sme najlepší priatelia alebo lepšie povedané spriaznené duše, a o takomto vzťahu môže väčšina ľudí len snívať. Vďaka tvojej energií, každodenným meditáciám a kúpeľom v slanej vode som znova našla sama seba. Ty si bola a stále pre mňa si anjelom na zemi, s veľkým srdcom. Pre všetkých, ktorí máte pochybnosti, keď budete presne dodržiavať pokyny spolu s meditáciami a prípadnými kúpeľmi, dočkáte sa vo svojom živote zázrakov. Ďakujem Ďakujem Ďakujem ♥

Dúfam, že ťa čoskoro budem môcť niekedy navštíviť.
S najsrdečnejším pozdravom

Meditácia

Milá Marion, milý Pavol!
Ešte raz by sme sa vám chceli poďakovať za inšpirujúci víkend. Tešíme sa, že sme mohli u vás vidieť pre nás doposiaľ neznámy spôsob života. Ďakujeme za vašu pomoc, trpezlivosť a podporu. Dúfam, že sa čoskoro opäť uvidíme!
Som rada, že som vás mohla spoznať aj osobne a zažiť atmosféru u vás na vlastnej koži.
Želáme vám všetko dobré. S pozdravom L&A

Viera a dôvera

Aby človek veci pochopil, potrebuje často vysvetlenie alebo vedecké dôkazy. Ale medzi vysvetleniami a pochopením leží niečo veľmi hodnotné.

D B
"Uvedomenie si". Najhodnotnejšia a najneuveriteľnejšia vec v živote nepotrebuje žiadne vysvetlenie alebo vedecké dôkazy. Aj zázraky sa objavujú, keď sú naporúdzi viera a dôvera. S najúprimnejším pozdravom D B

Poradenstvo a meditácia

Milá Marion,

chcela by som sa zo srdca poďakovať. Odvtedy, čo sa o mňa staráš a ma sprevádzaš, som získala veľa pozitívnej energie. Išla som svojou cestou a veľa som dosiahla, dnes sama pracujem v ezoterickom poradenstve, je to síce zameranie astrológ, no ja zbieram skúsenosti. Svoju prax budujem s dvoma priateľmi, aby som mohla robiť presne to, čo robíš aj ty ... teda zobrať ľudí za ruku a sprevádzať ich na správnu cestu.

Čítať viac...

Moc a veľkosť

Dobré ráno milá Marion,
z najhlbšieho srdca ťa prosím o odpustenie, že som tak podceňoval tvoju moc a veľkosť. Túto situáciu spôsobil môj nedostatok viery a dôvery a je mi to veľmi ľúto. Teraz tu sedím a slzím, aké bremeno tu na mne leží. Keby som bol skutočne dodržal svoj sľub, nemusel by si J. a tiež ja opäť prestáť toľko nepríjemného.
Keby som si splnil svoju úlohu na 100%, všetko by sa bolo vyriešilo. Že to bolo na dosah som si skutočne neuvedomoval.
Viem, že to už nikdy nemôžem vrátiť späť a ešte mi bude trvať nejaký čas, kým toto strávim.
D