Ďakovné listy od klientov

Poďakovanie

Môj príbeh začal asi pred rokom. Po 7 rokoch bezproblémového vzťahu prišla kríza. Vlastne do krízy som sa dostala ja, pretože som prišla na neveru. A keby som na to neprišla, možno by náš vztah bol teraz niekde úplne inde. Možno by už nebol…

Každopádne sa mi zrútil svet. Odhalenie viedlo k výčitkám, že za našou krízou je moje vyhorenie v poslednej dobe, negativizmus, permanentne zla nálada. Situácia bola o to viac komplikovanejšia, že sme všetci traja pracovali na jednom pracovisku.

Nedokázala som fungovať ani doma, ani v praci. Ľútosť nad sebou sa miešala so zlosťou a nenávisťou. Nedokázala som rozumne zmýšlať a ani si sama pomôcť.

Browsovala som na nete v snahe skúsiť pomoc u psychológa alebo veštice, ale nič sa mi nepozdávalo. Dostala som sa na stránku https://www.biela-magia.eu, kde som sa nakontaktovala na Darinku a cez ňu na Pavla. Začali so mnou a na mne pracovať.

Veľa sme sa rozprávali, konečne sa o mňa niekto zaujimal! Začala som sa učiť mať rada samu seba, vážiť si samú seba. Najprv som musela pracovať so sebou, ak som chcela zachrániť vzťah. Začala som meditovať, veľa čitať. Postupom času som začala chápať, prečo sa v mojom živote dejú veci tak, ako sa dejú. Chcela som to zmeniť, chcela som seba zmeniť. Som stále na začiatku, ide to pomaly, ale viem že som našla správnu cestu. Dokonca som našla odvahu zmeniť prácu!

A môj vzťah? Prešiel ročnou búrkou, a teraz je opať na vzostupe.

Chcem sa poďakovať Pavlovi, Marion a Darinke, že mi zmenili život, že mu zmenili smer.

A že sa opať usmievam a cítim sa štastná.

Ešte raz ďakujem!

XY