Ďakovné listy od klientov

Pozitívna zmena

Milá pani Malenky 😊

Cítim sa naozaj dobre! Som úplne uvoľnená a teším sa na to, čo príde😊. Už sa veľmi teším na moment, keď budem môcť XY konečne vziať do náručia. Cítim v sebe silu, ktorá je neopísateľná. Je pekné zažívať a cítiť tento *pokoj, radosť, ľahkosť, odviazanosť a energiu*😊😊😊. Nedokážem si už ani spomenúť na to, kedy som naposledy bola takáto šťastná sama so sebou😊🍀. Cítim len to, že je to "teraz" intenzívnejšie, ako kedykoľvek predtým. Život a moja práca mi znovu robia radosť😊.

Som vďačná za túto bolestnú skúsenosť s XY, pretože vďaka tomu som spoznala Vás, a to je to *NAJLEPŠIE*, čo sa mi mohlo stať💐🎁!!! Cítim, že je o mňa u Vás dobre postarané ♥️!!! Vaša mágia, meditácie a čítanie ma priviedli k sebe samej😊. Postupne sa lepšie spoznávam a tak si budujem vzťah k sebe samej. Vďaka Vám som sa naučila, aké dôležité je odpustiť a nechať niečo ísť, a aké je pekné byť vďačný. Toto všetko malo prísť, aby som Vás spoznala a mohla som na sebe pracovať💛🧡♥️😊.

Ďakujem Vám z celého srdca ♥️, za Vašu dôveru, Vašu pomoc, úsilie, podporu, povzbudenie a trpezlivosť pri všetkých mojich otázkach, ktoré vždy mám.

Ďakujem vám za to, že ste mi vždy dodali odvahu a silu. Veľmi vám ďakujem za to, že ste tu vždy pre mňa♥️😘💐

Pekné, že existujete♥️😘💐☘
Objímam Vás veľmi silno, z celého srdca♥️