Ďakovné listy od klientov

Priebeh spájania partnerov - mágia lásky

Milá Marion!

Chcela by som sa Vám jednoducho ešte raz poďakovať za to, čo pre mňa robíte, nie je to samozrejmosť. Ste úžasná osoba a máte srdce na správnom mieste!! Mnohokrát ďakujem za to, že som Vás mohla spoznať. Nech pre mňa robíte čokoľvek, nedá sa to opísať slovami, je to jednoducho ohromujúce, čo pre mňa robíte, Vaša pomoc, Vaše úsilie, Vaše pochopenie, Vaša trpezlivosť so mnou a Vaša dôvera.

Spomínam si na to, ako sme sa spolu prvýkrát rozprávali telefonicky, bola som veľmi zúfalá, smutná, mala som veľmi veľký strach, že navždy stratím môjho XY. Nebolo pre mňa možné pustiť ho. Mala som veľké trápenie v láske. Pred Vami som toho vyskúšala už veľmi veľa, ale bohužiaľ nič nefungovalo, naopak, XY sa odo mňa a detí vzďaľoval stále viac a viac. Už som viac neverila na lásku a nedôverovala som ničomu, vrátili ste mi naspäť vieru v lásku, a to Vašimi láskyplnými slovami, že všetko bude zase v poriadku, zvládneme to, uvidíš, mám mať vieru. Ale vtedy som už nedokázala viac veriť, myslela som si, že som všetko stratila, že som urobila všetko zle. Dodali ste mi znovu odvahu, aby som verila sebe samej. Všetku moju nádej, že získam znovu naspäť XY, ako som ho poznala a milovala, som vložila do Vašich rúk a verím a mám veľkú dôveru v to, že len Vy to môžete dokázať.

Som alebo som bola veľmi netrpezlivá a neistá vo všetkom, povedali ste mi, že by som mala začať s meditáciou, predtým som o meditácii nič nevedela, takže som to jednoducho skúsila. Meditáciou som bola úplne nadšená, cítim sa po nej veľmi dobre, pravidelne meditujem a zistila som, že som oveľa pokojnejšia, mám opäť viac pozitívnej energie, život ma znovu baví, chodím opäť viac medzi ľudí, do fitness štúdia a idem jednoducho von do lesa na jednu prechádzku a podnikám veľa s mojimi deťmi, robí mi radosť znovu sa začleniť do života. Čítaním kníh „Majstrovstvo lásky a Muži sú z Marsu, ženy z Venuše“ rozumiem všetkému o niečo lepšie, čo sa stalo a môžem si z toho pre seba veľa zobrať. Snažím sa samozrejme myslieť pozitívne, nie vždy mi to síce ide, ale myslím, že som sa tým tiež zmenila. Cítim sa lepšie a už nie som viac taká smutná, rozumiem všetkému oveľa lepšie, ale len vďaka Vašej pomoci "milá Marion", bez Vás by som nikdy nebola tam, kde som teraz.

Moji kolegovia a priatelia si už tiež všimli, že som sa zmenila, mám opäť pozitívne vyžarovanie a moje oči znovu žiaria. Vyzerám dobre, wau, čo si urobila. Pýtali ste sa. Bohužiaľ, stále znovu a znovu sa prepadám do hlbokej diery zúfalstva, príde na mňa smútok, alebo dostanem strach, že som XY predsa navždy stratila, ale vtedy ste vždy pre mňa samé ucho a vždy máte tie správne slová, tieto slová a Váš hlas ma vždy veľmi rýchlo upokoja a po našom rozhovore sa cítim znovu dobre. Nemyslím na neho už ani tak často, užívam si jednoducho môj život s deťmi. Viem, že ak niekto môže zachrániť moju rodinu, tak potom ste to Vy, milá Marion. Mám veľkú dôveru a rešpekt vo Vás a Vašu prácu, že všetko bude v poriadku a už čoskoro môžem byť s mojím XY, že sme konečne jedna šťastná a milujúca rodina. Milujem XY tak veľmi a prajem si, aby bolo všetko znovu v poriadku a už čoskoro som mohla XY znovu zobrať do náručia.

Veľmi Vám ďakujem za Vašu pomoc, Vaše úsilie a Vašu trpezlivosť so mnou, ďakujem za Vašu podporu a za to, že mi vždy znovu a znovu dodáte odvahu a robíte ma silnejšou, ďakujem za to, že ste tu vždy pre mňa. Bohužiaľ som Vás ešte osobne nespoznala, veľmi dúfam, že jedného dňa sa stretneme aj osobne a budem Vám môcť alebo smieť povedať ďakujem. Veľmi si vážim Vašu prácu a ak niekto potrebuje pomoc, môžem Vás len odporúčať, ste jednoducho skvelá.

Prajem Vám a Vašej rodine a celému tímu nádherné, pokojné vianočné sviatky.

Ďakujem Vám dopredu z celého srdca za Vašu podporu a pomoc, a teším sa, že čoskoro budem s Vami znovu telefonovať.
S láskou a vďačnosťou
Xxx

Priebeh spájania partnerov - mágia lásky


Žiarivý a prekrásny,
nech je pre Vás budúci rok!
Radosť a pokoj,
to Vám prajem v tento
vianočný čas!