Mágia liečenia

Rituál liečebnej mágie & Vydymovanie

Liečenie: Biela mágia a voodoo

Voodoo - liečebný rituál

Toto je jeden z mála rituálov používajúcich bábiky, ktorý vám môžeme predstaviť bez obáv z toho, že by bol zneužívaný a mylne vyložený.

Pre rituál je treba zhotoviť látkovú bábiku, ktorá bude predstavovať chorého. Najlepšia farba pre takúto bábiku je biela.

Pri takomto liečení sa volajú na pomoc božstvá Loco a Ghedes. Pripravená bábika musí byť počas rituálu "oživená". Robí sa to tak, že sa jej skutočne vdýchne život dýchnutím do úst a nosa. Následne sa prepojí bábika s chorým tak, že ju trikrát oslovíme menom chorého. Nakoniec bábiku pokrstíme a dáme jej meno chorého. Výrazne lepší výsledok rituálu dosiahneme, keď do bábiky vložíme vlasy alebo nechty chorého. Najlepšie je bábiku vyrobiť tak, aby sa na chorého čo najviac podobala.

Keď už je bábika "oživená", treba si intenzívne predstaviť, ako choroba z chorého prechádza do bábiky. Na konci rituálu sa bábike zapichne špendlík presne do miesta, kde má vskutku chorý lokalizovanú chorobu. Tak ostane choroba v bábike.

Mágia Liečenie

Foto © miljko http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

Biela mágia - liečebný rituál

Upozornenie:
Skôr než sa začnete zaoberať liečebnými rituálmi, by mali ste vedieť, že takáto mágia v žiadnom prípade nenahrádza lekársku starostlivosť! Liečebné rituály sú určené na pomoc jemným, éterickým zložkám človeka - dušiduchu. Fyzické telo si však vyžaduje riadnu opateru a ak je choré, treba využiť lekársku starostlivosť. Veď dobrý lekár je vo svojom odbore tiež mágom a liečiteľom. Česť takýmto lekárom! Takýto lekár sa totiž stará aj o dušuducha svojho pacienta. Takže cieľom liečebných rituálov bielej mágie je prinavrátenie človeka do harmónie s okolitým svetom. Mág chápe chorobu skôr ako disharmóniu. Povedané inými slovami ako nerovnováhu síl, ktoré má človek v sebe. Treba však povedať aj niečo také, že disharmóniu vie vyvolať aj silný magický zásah a môže ním spôsobiť chorobu.

Som radosť a zdravie, Som sila a moc.
Každý deň som bližšie k zdraviu
a choroba sa stráca ako mesiac ubúda.
Som radosť a zdravie, Som sila a moc.


Toto sú magické formulky, ktoré sú vo svojej podstate modlitby za vyliečenie. Pri odriekaní horeuvedeného textu sa slovo "choroba" nahradí a vysloví sa stav, či názov choroby. Takýmto slovným vyjadrením sa upresní o čo ide a nakoniec prichádza rozkaz, aby sa neduh stratil. Dovetok je utvrdenie nového želaného stavu.

Je dôležité, aby sa aplikovanie magických techník uskutočnilo v primeraných priestoroch, kde je vytvorená predovšetkým harmonická atmosféra. Na stôl dajte ozdobný obrus, položte naň obrázok svätého, zapáľte sviečku a kadidlo. Na začiatku a na konci rituálu zazvoňte zvončekom, alebo vydajte zvuk na nejakom hudobnom nástroji.

Zaistite si, aby ste neboli počas odriekania magických formuliek pre odstránenie ochorenia rušení. Vypnite si telefón a zamknite vstupné dvere. Celý rituál by sa mal niesť v pokojnej atmosfére. Myslíme tým pokoj navonok, ale hlavne aj vo vnútri. Tento pokoj zreteľne vyjadruje želaný stav v magickom priestore.

Počas toho, ako pri rituáli o chorobe rozprávate, môžete svoj ozdravný zámer vyjadriť aj pohybom. Položte ruku na choré miesto, dlaňou naberte chorobu a odhoďte ju preč! Alebo ju z dlane odfúknite. Tieto hojivo podporné pohyby kúzlo ešte viac umocnia. Veľmi vhodné je k tomu celému pripraviť liečivý "elixír", do ktorého najemno nastrúhate koreň petržlenu. Petržlen má vlastnosť, že rastie pomaly a ide do hĺbky. Pozná tak temné miesta démonov a vidí viac súvislostí, ako a prečo sa príslušné ochorenie rozvinulo.

Liečenie

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Tento rituál zopakujte viac dní po sebe, najlepšie vždy v úplne rovnakom čase. Tým bude kúzlo ešte účinnejšie. Najvhodnejším obdobím pre rituál je spln, nov a ubúdajúci mesiac. Pribúdajúci mesiac je vhodné využiť na dokončenie liečivého elixíru, alebo na podporné vydymovanie.

Viac o liečení: Biela mágia a voodoo!

Logo Liečenie Biela mágia

Liečenie: Biela mágia a voodoo

Cítite sa chorý, slabý alebo úplne bez energie? Ľudia veľmi často v takýchto situáciách automaticky siahajú po liekoch. Takéto obvyklé samoužívanie liekov veľakrát problém ešte zhoršuje. Vieme vám pomôcť vaše zdravotné problémy prekonať – a to bez použitia zázračných prostriedkov, či tabletiek.

Tu nás môžete kontaktovať, tešíme sa na vás.

Vieme sa pozrieť na pôvod a príčiny vášho ochorenia, a pomôcť vám nájsť cestu k navráteniu telesného a duševného zdravia.


Vydymovanie a liečenie v bielej mágii

Vydymovanie sa vo všeobecnosti odporúča vtedy, keď chceme z nejakého priestoru vypudiť ochorenie. Jednou z liečivých a očistných vydymovacích prísad je palina.

Nielenže vypudí ochorenie, ale postará sa aj o démonov a zlovoľné bytosti. Dokáže pretransformovať negatívne a temné pocity na svetlo.

Ďalším mimoriadne silným vydymovacím prostriedkom pre zdravie je Palo Santo (posvätné drevo). Pochádza z Peru a miestnymi indiánmi sa používa ako liečivý prostriedok už tisícky rokov. Aplikuje sa hlavne pri vydymovaní. Má príjemnú sladkastú vôňu s nádychom kokosu. Démonom sa táto vôňa, ktorá nastoľuje pocity blaha a harmónie, hnusí.

Biela mágia a voodoo - rituály

Biela mágia a voodoo – práca s analógiami

Viac o bielej mágii a liečení!

Preložené z nemeckého originálu: Heilen weisse Magie und Voodoo


Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Centrum pre bielu mágiu

Príďte a precíťte hlboký duchovný mier nášho chrámu. Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na váš problém ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky o bielej mágii, o voodoo a duchovných otázkach.

„Keď sú telo, duch, myseľ a duša v rovnováhe, môžete dokázať veľké veci.“ ~ Magierin Damona